Посібник для початківців щодо керованого хостингу WordPress

Хоча ти, мабуть, бачив керований хостинг WordPress рекламується як важливе оновлення для всіх, хто серйозно ставиться до їх веб-сайту, у вас може виникнути кілька запитань щодо цього типу веб-хостингу.


Посібник для початківців з керованого хостингу WordPress

По-перше, вам може бути цікаво, в чому переваги цього типу хостингу, по-друге, вам, мабуть, цікаво, чому керований хостинг WordPress часто коштує набагато більше, ніж початковий рівень, спільний хостинг, який широко доступний.

>> Завантажте свою версію PDF для друку тут <<

Тож, щоб допомогти вам краще зрозуміти цю все більш популярну форму веб-хостингу, цей посібник для початківців щодо керованого веб-хостингу для WordPress має на меті: відповісти на деякі питання, які у вас можуть виникнути про цей вид послуг.

Дістатися до захватів за допомогою керованого хостингу WordPress

Як випливає з назви, цей тип розміщеного веб-сайту орієнтований виключно на користувачів WordPress та їх веб-сайти. Якщо ви шукаєте веб-простір, щоб встановити інший тип програмного забезпечення або розмістити веб-сайт, створений вами вручну, тоді вам краще шукати в іншому місці.

Однак якщо ви шукаєте житло для свого веб-сайту WordPress, то цей тип хостингу пропонує таке середовище, яке є повністю оптимізований для улюбленого у світі програмного забезпечення для інтернет-видавців.

Крім того, як служба керована, багато щоденних завдань, за які ви б інакше відповідали, знімаються з ваших рук та керуються службою підтримки, яка доглядає за вашим веб-сайтом..

Переваги керованого хостингу WordPress

Ми лише торкнулися деяких ключових точок продажу цього типу хостингу, але важливо детальніше ознайомитись з ними, щоб ви могли краще зрозуміти, як вони можуть насправді принести користь вам та вашому веб-сайту WordPress у щоб допомогти вам вирішити, чи варта ця оновлена ​​послуга інвестувати чи ні.

Щоб отримати швидке уявлення про те, чого можна очікувати від якісного керованого сервісу WordPress хостингу, ось деякі основні переваги:

 • Швидке завантаження веб-сайту та збільшення швидкості сторінки
 • Кероване обслуговування та резервне копіювання WordPress
 • Покращена підтримка веб-сайтів та користувачів

Отже, тепер, коли ви знаєте ключові точки продажу цього типу веб-хостингу, давайте докладніше розглянемо кожен з них..

Чому значення швидкості сайту?

Оскільки керовані сервери хостингу WordPress та підтримуюча апаратна інфраструктура обслуговують лише один тип програмного забезпечення, їх можна налаштувати і налаштувати для задоволення потреб цього програмного забезпечення..

Це дозволяє найкращим з цих хостів пропонують безпрецедентну ефективність з точки зору завантаження веб-сайту.

Як власник веб-сайту, швидкість сторінки та час завантаження сайту повинні бути над чим ви думаєте. Повільне завантаження веб-сайту може мати негативний вплив на зручність використання і коефіцієнти конверсії вашого вмісту.

Тож якщо ви продаєте товари зі свого веб-сайту або сподіваєтесь отримати певну відповідь від відвідувачів, будь то підписка на них як підписник або генерування запиту про ваші послуги, швидкість сайту повинна викликати занепокоєння тобі.

Крім того, він вважає, що Google дивиться на швидкість сайту щоб визначити, наскільки гідно займати чільне місце в результатах пошуку, а повільні веб-сайти висуваються вниз.

Веб-сайт з повільним завантаженням не тільки намагатиметься залучити відвідувачів в першу чергу, але і негативний досвід користувачів також згубно вплине на здатність веб-сайту працювати за призначенням.

Управління веб-сайтами WordPress

Частина звернення керованого хостингу WordPress полягає в тому, що сервіс включає управління вашим веб-сайтом. Рівень обслуговування варіюється від хоста до хоста, але часто включає піклуючись про оновлення основних програм WordPress і будь-які додатки, які ви використовуєте.

Якщо на вашому веб-сайті працює декілька плагінів, ви дізнаєтесь, як часто вони потребують оновлення.

Хоча це відносно просте завдання, знаючи, що хтось постійно оновлює гайки та болти вашого веб-сайту від вашого імені, а тому багато більш стійкий до хак і атак, дуже заспокоює – не кажучи вже про те, що у вашому списку справ є ще одна задача.

Хороший постачальник хостингових послуг WordPress також подбає про збереження резервного копіювання вашого веб-сайту, і що ще важливіше, відновлення цих резервних копій у випадку, якщо щось піде не так.

Якщо ваш веб-сайт коли-небудь складається, або ви або співавтор випадково натисніть неправильну кнопку, знаючи відновлення, це лише кілька кліків може бути великим полегшенням.

Команда експертів WordPress під рукою

Оскільки багато керованих хостів WordPress мають справу лише з WordPress, вони здатні створити команду експертів WordPress.

Той факт, що ці команди повністю зосереджуються на цьому програмному забезпеченні, а також отримують вражаючі рівні впливу безлічі веб-сайтів WordPress, їх здатність попередньо усунути проблеми та вирішити проблеми коли вони виникають, важко перемогти.

Для вас, кінцевого користувача, це означає, що шанси вашого веб-сайту стати жертвою нової форми атаки чи проблеми із безпекою, мінімізовані, але у вас також є команда експертів WordPress, до якої слід звернутися, якщо у вас виникнуть запитання чи запити.

Веб-хостинг, керований WordPress, призначений не для всіх

Прочитавши вище, ви, можливо, будете готові підписатись у пунктирній лінії та оновити хостинг вашого веб-сайту до швидшого, безпечнішого, керованого та підтримуваного командою експертів WordPress..

Однак керований хостинг WordPress – це не для всіх. Вартість може бути забороняючим фактором для багатьох користувачів. Хоча ці додаткові інвестиції, порівняно із загальним хостингом початкового рівня, приносять багато переваг, але вищі щомісячні тарифи можуть бути поза діапазоном для деяких нових власників веб-сайтів.

Хороша новина цього відділу – це те, що цей простір стає все більш конкурентоспроможним, ціни напевно знижуються. Однак через збільшення витрат на доставку такого типу хостингу, навряд чи вони коли-небудь досягнуть рівнів базового хостингу, що продаються в підвалі..

Пакети хостингу для загального користування на рівні входу також часто пропонують пакети для поливу очей, включаючи необмежену кількість серверів, необмежену пропускну здатність, можливість розміщення необмеженої кількості веб-сайтів та безліч інших корисних функцій.

Хороший керований пакет хостингу, з іншого боку, запропонує набагато реалістичніші пакети, і ми не зможемо конкурувати на цих умовах.

Однак ці вражаючі додаткові можливості спільного хостингу часто є хитрістю, що підтверджує старе прислів’я якщо це звучить занадто добре, щоб бути правдою, це, мабуть, є.

Ще одне потенційне питання, яке слід розглянути, – це відносна відсутність свободи ви можете отримати керований хостинг WordPress.

На відміну від більш загальних хостинг-пакетів, ви не можете встановлювати інші програми та програмне забезпечення у свій веб-простір, а з деякими хостами є певні плагіни, які заборонені..

Це все зводиться до того, що сервери веб-хостингу налаштовані певним чином, щоб запропонувати більш високий рівень продуктивності та безпеки веб-сайтам WordPress.

Інші сценарії, які можуть негативно вплинути на продуктивність, тому заборонені.

Якщо вам потрібна свобода, щоб мати змогу встановлювати додаткове програмне забезпечення або користувацькі сценарії, але все ще хочете більш високого рівня продуктивності, то керований VPS-хостинг може бути кращим варіантом.

Це хостинг для WordPress для вас?

Тож тепер, коли ви краще зрозумієте, що таке керований WordPress, у тому числі, які переваги, а також деякі недоліки, вирішувати, чи це правильний тип веб-хостингу для вас, вирішувати саме ви..

Особисто кажучи, якщо ви використовуєте лише WordPress і маєте бюджет на керований хостинг WordPress, то варто придбати відповідний хост, який пропонує такий тип послуг.

Переваги набагато перевищують негативні результати, і якщо ваш бюджет може розтягнутись на нього, керований хостинг може стати великою інвестицією.

Хостингові компанії, що управляються WP

Bluehost

Bluehost пропонує швидкий, безпечний і простий керований варіант хостингу WordPress за дуже доступною ціною.
Програма WordPress хостингу, керована Bluehost

 • Від $ 12,49 на місяць
 • Побудований на платформі VPS
 • Інтегрований з ManageWP та MOJO Marketplace
 • Включає SiteLock, розширений CDN та SiteLock WAF
 • Ніяких прихованих комісій, гарантії повернення грошей у будь-який час

SiteGround

SiteGround – чудовий варіант для тих, хто не хоче витрачати гроші на дорогих хостинг-провайдерів. SiteGround забезпечує керований хостинг WordPress за дуже доступною ціною.
WordGress хостинг, керований SiteGround

 • Від $ 3,95 на місяць (60% від звичайної ціни)
 • Безкоштовна програма WordPress & Безкоштовний домен
 • Більш безпечно за допомогою автоматичних оновлень
 • Безкоштовна передача WordPress
 • Швидше WordPress з CDN & Кеш

MediaTemple

MediaTemple – популярний хостинг-провайдер, який пропонує швидкий, безпечний та преміальний керований WP-хостинг.
Медіа-храм, керований WordPress хостинг

 • Від 29 доларів на місяць
 • Швидкий & простий хостинг WordPress
 • Автоматичне ядро ​​WordPress & оновлення безпеки
 • Необмежена пропускна здатність
 • Постановочне середовище в один клік
 • Панель управління “все в одному”
 • Включає 3 встановлення WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map