Публікація та молитва не працює: 6 розумних способів рекламувати повідомлення в блогах

Ви щойно написали видатний пост у блозі. Ви в захваті, щоб піднятися на гору і сказати самому Богові, який дивовижний ваш вміст.


Але вам не пощастило з “публікувати і молитися » підхід.

Ви не просто хочете переглянути тут чи там. Ви хочете справжнього трафіку. Ви не хочете просто поділитися двома. Ви хочете перейти вірусно.

І при правильному маркетинговому підході та трохи удачі ви можете!

Чи готові ви перестати молитися за найкраще і замість цього вжити заходів? Почніть з використання цих шести розумних тактик, щоб просувати наступну публікацію в блозі.

публікувати і молитися

1. Синдикуйте свій вміст

Синдикація вашого вмісту означає, що ви одночасно публікуєте його у кількох місцях. Тож коли ви натискаєте “опублікувати” у своїх власних публікаціях блогу, вони також публікуються в інших місцях Інтернету.

Соціальні медіа сьогодні, Наприклад, це один із таких сайтів, який синдикує теми, пов’язані з соціальними мережами, від експертів у цій галузі.

Хостинг Королівство синдикує його вміст за адресою Alltop.com.

Відправляючи свій вміст у відповідні мережі, ви можете залучити їх аудиторію та залучити більше користувачів до вашого вмісту.

Але це потрібно робити розумно. Ви, очевидно, не хочете засмучувати Google тим, що в Інтернеті було розповсюджено купу копій публікації свого блогу. Таким чином, ви хочете синдикувати свій вміст із надійними мережами, які або не отримують повну публікацію, або не стежать за ними Google.

Кетлін Селмінс ділиться деяким розумінням ця тема на Hubspot, тому перевірте це, якщо у вас є можливість.

2. Зверніться до своєї мережі

Благання соціальних акцій не є більш ефективним, ніж молитися за них, але є способи використання вашої мережі для залучення трафіку, не дратуючи нікого.

Перше, що ви повинні знати, це ніколи не надсилати запит, який виглядає приблизно так: “Будь ласка, поділіться цією публікацією. Це означало б для мене світ! » Якщо люди по-справжньому не шкодують вас, ніхто не збирається заважати позичати вам частку.

Крім того, будьте уважні до того, з ким ви маєте зв’язок. Якщо ви просите когось поділитися вашою публікацією, це повинен бути хтось, кого ви добре знаєте. В іншому випадку запит відходить від спаму, і він буде не тільки ефективним.

Є кращі способи використання вашої мережі без кричущого прохання про акції. Ключ? Ви повинні зробити для них значення.

Ось кілька тактик, які можуть виявитись ефективними:

 • Позначте людей у ​​соціальних мережах, про яких ви згадували чи цитували у своїй публікації в блозі.
 • Запитайте у друга чи колеги думку про позицію вашого блогу.
 • Підкажіть підключення про нову публікацію, яке може виявитися для них релевантним та корисним.

Ось приклад блогера, якого я знаю, який ефективно використовував Twitter, щоб звернутися до її мережі про останню публікацію:

Як (не) критикувати роботу іншого художника (художньої літератури) як письменника http://t.co/gRYgl2FwtS @LittleZotzWrite @aliciarades як ти гадаєш? ��

– Пінар Тархан (@zoeyclark) 22 серпня 2015 року

3. Торкніться маркетингу впливів

Тактика, яку ви використовуєте для розповсюдження слова через вашу мережу, схожа на методи, якими ви можете скористатися, щоб впливати на обмін вмістом.

Але оскільки впливові щодня отримують багато запитів на акції, процес може бути трохи більше задіяний.

Перше, що вам слід зробити? Почніть з’єднуватися із зазначеним впливовим агентом Знайдіть у вашій ніші пару людей, які мають надзвичайно популярні блоги та величезну кількість соціальних підписників.

Потім слідкуйте за їхніми блогами та соціальними профілями. Залишайте коментарі та діліться їх вмістом. Ви можете навіть зняти їм корисну електронну пошту або просто повідомлення, щоб сказати “спасибі”.

Зробіть це звичкою, щоб з часом вони розпізнавали або ваше ім’я, обличчя, або те і інше.

Щойно ви готові попросити у них послугу, пам’ятайте про це знову, мова йде про те, щоб ваш запит мав значення для них.

Ось чому ви захочете створити публікацію в блозі, яка допоможе вам максимально використати маркетинг впливу, перш ніж попросити акцій. Зробіть це, включивши до свого вмісту згадки про цих впливових.

Наприклад, включіть цитату з них. Якщо ви зможете заздалегідь зв’язатися з ними та перервати коротке інтерв’ю, це ще краще!

Інший прийом – це написання публікації, яка благає одне з них, наприклад розширення на ньому або пропонування протилежної точки зору.

Потім доведіть до них свою публікацію через електронну пошту, коментар до блогу чи згадку в Twitter.

4. Діліться в Більше місць, частіше

Ви вже ділитеся своїм вмістом у соціальних мережах, але дозвольте мені запитати вас про це: скільки соціальних мереж ви ділитесь і як часто ви ділитесь?

Якщо ви ділитесь своїм посиланням лише в одній або двох мережах і лише коли публікуєте свою публікацію, ви не вистачаєте на багато експозиції!

Почніть з вивчення місць, якими ви можете поділитися своїм вмістом.

Є очевидні платформи, такі як Twitter, Facebook, LinkedIn, Google+ і Pinterest, але чому б не спробувати поділитися своїми посиланнями також у групах, таких як LinkedIn, Google+ або Triberr?

Ви також можете додавати свої посилання на закладки на сайтах, таких як Reddit і StumbleUpon, а також приєднуватися до галузевих форумів.

Тепер, коли ви перебуваєте в більшій кількості місць, будьте активнішими. Почати можна, натискаючи одне і те ж посилання частіше, але з дещо іншим повідомленням. У групах та на форумах знайдіть питання, що стосуються нещодавно опублікованих публікацій, і використовуйте посилання на ваш вміст як ресурс.

5. Напишіть допис або серію гостей

Таким чином, ви використовуєте соціальні медіа та впливові, але чи замислювалися ви, як ви можете використовувати свій власний контент для просування іншого вмісту?

Це просто.

Наприклад, ви пишете гостьовий пост для популярного блогу на тему, подібну до тієї, яку ви вже написали. Потім ви використовуєте свою публікацію в блозі як ресурс статті.

Слово попередження: Деякі блоги не дозволяють вам включати посилання на власний вміст у публікації гостей, тож уважно ознайомтеся з правилами подання.

Ви також можете просувати свої публікації, написавши серію у власному блозі. Таким чином, частина 1 може спрямовувати трафік до другої частини і навпаки.

6. Залиште коментар

Останній розумний спосіб просувати свій вміст – залишати коментарі щодо вмісту інших людей.

Це не тільки чудовий спосіб налагодити стосунки та полегшити інші форми маркетингу, але багато блогів посилаються на ваш сайт у розділі коментарів.

Шукайте блоги із плагіном CommentLuv, який дозволить вам додати посилання на одне з останніх публікацій.

Хоча це не обов’язково допомагає оптимізувати пошукову систему, вона може допомогти у трафіку, якщо ви опублікуєте продуманий коментар у досить популярному та релевантному блозі.

Просування вашого блогу за допомогою цих методів може зайняти багато роботи, але якщо ви старанні і зосереджені на наданні цінності іншим людям, ці тактики можуть творити чудеса.

Який із цих методів ви будете використовувати спочатку для просування публікацій блогу?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map