Що таке RSS і як це може принести користь блогерам?

Якщо ви не новачок у веденні блогів, ви, ймовірно, перебігли термін RSS. Повністю збита з пантелику? Навіть багато досвідчених блогерів плутають, як змусити цей інструмент працювати для них. Не хвилюйся Тут ми розкриваємо, що таке RSS, і як ви можете використовувати його для отримання користі для вашого блогу. Давайте розпочнемо.


rss

Що таке RSS?

RSS насправді простіший, ніж це звучить. Це означає Резюме насиченого сайту – або як деякі люди це знають, Дійсно простий синдикація.

В основному, RSS – це технологія, яка виробляє вміст вашого блогу у форматі XML – комп’ютерною мовою – щоб він міг доставлятись передплатникам.

Таким чином, люди, які цікавляться вашим вмістом, не повинні відвідувати вас, щоб перевірити, чи є у вас новий вміст.

Подумайте про це так: Ви підписуєтесь на газету і доставляєте її до ваших дверей. Вам не потрібно відвідувати розсилку, щоб побачити, які останні новини.

Ваш RSS-канал спрощує читачам передплату та отримання цих оновлень, як тільки ви публікуєте нову публікацію.

Як використовується RSS?

Як уже згадувалося, ви можете використовувати свій канал RSS для автоматичного оновлення підписників на останні ваші публікації, але це може зробити більше для вас, якщо ви цього хочете. Наприклад, ви можете використовувати свій RSS-канал для синдикації – або одночасно публікувати – ваш вміст на іншому веб-сайті.

Це означає, що вміст вашого блогу з’явиться на цьому веб-сайті, коли ви публікуєте нові публікації. Для деяких людей це може бути корисним способом збільшення експозиції без особливих зусиль.

Хостинг Королівство, наприклад, синдикує вміст у Alltop.com у своїй категорії веб-хостингу.

Якщо вас зацікавила окрема підписана сторона RSS-каналів, ви можете оновити читачів двома способами:

  1. Через електронну пошту.
  2. Через RSS-рідер.

Ми детальніше поговоримо про те, як налаштувати свій канал, використовуючи ці різні методи нижче.

Переваги RSS

Ідея зробити доступ до RSS-каналу полягає в тому, що він сприяє залученню трафіку на ваш сайт. Ви можете не лише охопити широку аудиторію, розповсюджуючи свій вміст на веб-сайтах з високим авторитетом, але й надалі читачам повертаєтеся більше, тому що їм не потрібно запам’ятовувати вашу URL-адресу чи намагатися перевірити новий вміст – все це доставляється їм автоматично.

rss пояснив

З іншого боку, наявність RSS-каналів інших сайтів, доступних вам як блогер, є величезним плюсом. Додайте улюблені блоги та веб-сайти новин до свого читача RSS – наприклад, у Канал, яка є однією з найпопулярніших – і ви можете легко бути в курсі новин у своїй галузі. Це допоможе вам у дослідженні публікацій блогу та придумленні ідей.

Недоліки RSS

Основним недоліком надання читачам RSS-каналу є те, що він може не відповідати вашим цілям. Наприклад, якщо ви хочете заохотити читачів підписатися на ваш розсилку, ви хочете, щоб це було в центрі уваги вашої електронної пошти, а не читачам ділилися електронною поштою для оновлення публікацій у блозі.

Це не означає, що ви взагалі не повинні мати RSS-канал. Якщо читач хоче постійно бути в курсі останніх публікацій блогів через свій читання RSS, тоді зробіть це доступним. Дія не перебуває в прямій конкуренції з вашим інформаційним бюлетенем, тому шкоди не завдано.

У цьому випадку налаштуйте свій канал, але дозвольте підписникам каналу знайти вас через свій читач. Залиште будь-яку рекламу RSS-каналу на своєму сайті, щоб ви могли зосередитись на своєму інформаційному бюлетені.

Як налаштувати RSS-канал

Налаштувати URL-адресу RSS-каналу набагато простіше, ніж можна подумати. Якщо ви використовуєте WordPress, це робиться автоматично.

Просто перейдіть на www.yourdomain.com/feed, щоб перевірити, чи працює ваш канал. У деяких випадках ваш канал може бути присутнім на веб-сайті www.yourdomain.com/blog/feed. Якщо ви не знайомі з комп’ютерними мовами, такими як XML, сторінка буде вам дещо заплутаною, але це нормально. Відвідавши цю сторінку, ви просто повідомте, що у вас є RSS-канал, а в багатьох випадках це URL-адреса, яку ви використовуєте для синдикації свого вмісту на інших сайтах.

Але це навіть не повинно бути таким складним. Наприклад, якщо ви використовуєте WordPress, є численні плагіни, за допомогою яких ви можете легко підписатися. Наприклад, Jetpack постачається з віджетом для підписки, який надсилатиме підписникам електронні листи, коли ви публікуєте нову публікацію. The Плагін Subscribe2 подібний варіант, який віддають перевагу багато людей, або ви можете спробувати Підписуйтесь електронною поштою.

Коли у вас є URL-адреса каналу – яка робиться автоматично через WordPress або може бути створена за допомогою різних онлайн-інструментів Поживність – тоді читачам нічого більше не потрібно робити, щоб переглядати ваш канал у своєму RSS-читальнику. Все, що їм потрібно зробити, – це відвідати їхній акаунт читача RSS, знайти свій сайт та підписатися.

Як відстежувати статистику RSS-стрічки

Тепер, коли у вас є URL-адреса каналу, ви можете надіслати це посилання на сайти синдикації, додати додатки для підписки електронної пошти або дозволити читачам підписатися через власний RSS-рідер.

Якщо ви не хочете відслідковувати своїх передплатників, на даний момент вам більше нічого не потрібно робити. Однак якщо ви зацікавлені в даних про передплатників, існують численні онлайн-інструменти, які допоможуть вам стежити за ними.

FeedBurner Google колись був королем у створенні RSS-посилань та відстеженні вашої статистики, але оскільки FeedBurner не оновлювався з 2012 року, експерти пропонують знайти альтернативу. Альтернативні засоби відстеження RSS включають:

 • Feedblitz: Це і маркетинг електронної пошти, і послуги з управління RSS. З його допомогою ви можете доставляти свій вміст через їх сервіс і відстежувати статистику. Якщо все, що ви шукаєте, це інструмент управління RSS, плани починаються лише з 1,49 долара на місяць, але ви можете додати до послуг маркетингу електронною поштою, які оцінюються на основі підписників.
 • FeedCat: Ця послуга безкоштовна та пропонує статистику та інструменти для покращення каналу.
 • RapidFeeds: Маючи обліковий запис PRO лише 6,95 долара на місяць, ви можете керувати каналами свого блогу та подкастів та переглядати показники відстеження.

Знову ж таки, вам не доведеться платити за відстеження статистики ваших каналів, якщо ви цього не хочете, а деякі плагіни WordPress, згадані вище, як Subscribe2, вже містять частину інформації відстеження, яку ви знайдете в інших службах.

Використання потужності RSS-каналу не повинно бути більше клопоту, ніж інші функції на вашому сайті. Як ви будете використовувати свій канал RSS для збільшення трафіку до свого блогу?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map