Скільки я повинен платити за веб-хостинг?

Ви хочете створити веб-сайт? Тоді ви вже знаєте, що вам потрібен веб-хостинг. Хороша новина полягає в тому, що це не повинно коштувати цілого капіталу. І все-таки факт, що це взагалі коштує чогось, викликає питання: скільки я повинен заплатити за веб-хостинг?


кредитна картка

>> Завантажте свою версію PDF для друку тут << [/ sociallocker]

Які мої варіанти?

Що стосується веб-хостингу, у вас є два варіанти:

1. Безкоштовний веб-хостинг

Зазвичай безкоштовний хост пропонує безкоштовний хостинг разом з обмеженою версією програмного забезпечення для управління контентом. WordPress.com, Blogger.com та Joomla.com – лише кілька прикладів безкоштовних варіантів хостингу.

Плюси:

 • Витрати на утримання немає.
 • Ви також отримуєте безкоштовний піддомен.
 • Більшість безкоштовних варіантів дуже прості у використанні та не потребують технічних знань.

Мінуси:

 • Залежно від вашої угоди користувача, ви, ймовірно, не володієте своїм блогом, а це означає, що його можна призупинити в будь-який час.
 • Ви будете мало контролювати свій сайт. Наприклад, WordPress.com не дозволяє розміщувати рекламу, що обмежує ваш прибуток як блогер, не кажучи вже про те, що WordPress може розміщувати власні оголошення на вашому сайті.
 • У вас немає власного основного домену, що означає, що у вашому домені буде “.wordpress.com”, “.blogspot.com” тощо..
 • Ви дуже обмежені в області пам’яті, пропускної здатності та швидкості.

2. Самохостинг

Веб-сайт, розміщений на власному хості – це той, де ви розміщуєте свій сайт на своїх власних серверах або платите сторонній стороні, наприклад Bluehost або HostGator, для зберігання файлів вашого веб-сайту на своїх серверах..

Плюси:

 • Ви маєте більше контролю над своїм сайтом, оскільки ви є власником, і ви матимете доступ до коду свого веб-сайту.
 • Ви маєте свободу монетизувати свій блог як завгодно.
 • Сайти, розміщені на власному веб-сайті, виглядають більш професійно.

Мінуси:

 • Самостійний хостинг може залякати нових власників веб-сайтів.
 • Сайти, що розміщуються самостійно, вимагають постійних витрат на обслуговування.

Незважаючи на те, що ви можете вирішити платити абсолютно нічого за свій веб-сайт, переваги веб-сайту, що розміщено самостійно, значно перевищують переваги безкоштовного веб-сайту. Ми наполегливо радимо проти безкоштовного хоста, оскільки він порушує команду №1 веб-хостингу: Ви не обираєте безкоштовного провайдера веб-хостингу.

Які особливості слід розглянути?

Якщо ви вирішили самостійно розміщувати свій веб-сайт (на що ми сподіваємось, що ви хочете!), Вам доведеться врахувати, що є справедливою ціною, а що ні. Але перш ніж ви зможете дізнатися, що те, за що ви платите, справедливо, ви повинні знати, що ви отримуєте за ціну. Задайте собі ці питання:

Скільки веб-сайтів / блогів я планую на хостингу?

Якщо ви плануєте створити більше одного веб-сайту, вам потрібно переконатися, що ви використовуєте хоста, який не стягує плату за кожне ім’я домену або, можливо, пропонує знижку для додаткових доменів.

Наскільки великими будуть мої веб-сайти?

Чи буде ваш веб-сайт статичним сайтом, що містить лише кілька сторінок, або ви розміщуєте багато вмісту чи зображень у своєму блозі? Якщо ви схиляєтесь до останнього варіанту, тоді ви повинні бути впевнені, що ваш хост-вибір пропонує вам достатньо місця для зберігання. Хороша новина полягає в тому, що багато топ-хостів мають необмежену кількість пам’яті у своїх пакетах.

Скільки трафіку я очікую?

Пропускна здатність – це кількість даних, які ваш веб-сайт може передати. Більше пропускна здатність означає, що ви можете розмістити більше відвідувачів. Вибір хоста, який пропонує необмежену пропускну здатність, є найкращим варіантом, але якщо ви переглядаєте інший пакет хостингу, не забудьте знати, скільки відвідувачів сайту ви зможете розмістити. Якщо ви не впевнені, зв’яжіться з постачальником хостингу.

Скільки мені потрібна підтримка клієнтів?

Якщо ви не знаєте, чим займаєтесь, вам потрібно буде отримати доступ до служби підтримки, яка допоможе вам створити веб-сайт. Деякі хостинг-провайдери пропонують підтримку клієнтів вищого рівня, ніж інші, тому не забудьте перевірити їхні контакти, якщо вам потрібна допомога; краще мати можливість зателефонувати їм по телефону, щоб отримати підтримку, а не намагатися отримати допомогу в чаті, де ніколи ніхто не здається в Інтернеті. Більш дешевий хостинг-пакет, ймовірно, прийде з нижчою якістю підтримки клієнтів.

Чи добре у мене хостинг на спільному сервері?

Спільний веб-хостинг – це коли файли вашого сайту зберігаються на тому ж сервері, що і чиїсь інші. Зазвичай це не проблема для більшості веб-сайтів малого бізнесу. Однак це може спричинити обмеження пропускної здатності та проблеми із безпекою. Тим не менш, спільний веб-хостинг означає, що це набагато доступніше. Хостинг на спільному сервері може коштувати приблизно $ 5- 10 в місяць, тоді як хостинг на спеціальному сервері обійдеться вам десь від 100 до 350 доларів або більше на місяць.

Який тип забезпечення мені потрібен?

Інша річ, яку слід врахувати, – це безпека. Якщо ви користуєтеся веб-сайтом електронної комерції та приймаєте багато платежів в Інтернеті або зберігаєте конфіденційні дані клієнтів, то для безпеки вашого веб-сайту та вашого довіри необхідна функція SSL для шифрування даних. Зазвичай ви можете додати це на свій веб-хостинг приблизно за 30 до 50 доларів на рік для одного домену.

Що я повинен платити?

Ваш веб-сайт, можливо, понесе численні типи витрат під час його створення, починаючи з оплати доменного імені до найму веб-дизайнера. А як щодо вашого хостинг-провайдера?

Правда полягає в тому, що веб-хостинг варіюється від кількох доларів на місяць до сотень доларів. Відповідаючи на наведені вище запитання та знаючи, які типи функцій вам потрібні, допоможуть вам прийняти найкраще рішення для свого сайту.

Але ти прийшов сюди не просто, щоб послухати мене, як я б’ю кущ.

Ось швидка відповідь: Якщо ви малий бізнес, платять 5-7 доларів США на місяць, як правило, ви отримуєте всі необхідні функції, а іноді й більше. Існує чимало варіантів хостингу, які пропонують необмежену пропускну здатність, дисковий простір, домени та інше приблизно за 6 доларів на місяць. Якщо ви платите більше, переконайтеся, що вам потрібні додаткові функції, перш ніж платити за них.

Якщо ви отримуєте багато трафіку і переймаєтесь безпекою та швидкістю, то платити до 350 доларів – залежно від того, скільки місця для зберігання потрібно – більш розумне.

Однак найкращий спосіб отримати найкращу пропозицію – це порівняння веб-хостів на основі їх цін та пакетів, щоб знайти той, який відповідає вашим потребам та бюджету.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map