Вам потрібен редакційний календар для вашого блогу?

Якщо ви витрачали будь-який час на пошуки блогів, то, ймовірно, раніше ви натрапили на цю пораду:


Ваш блог потребує редакційного календаря.

На жаль, багато початківців блогерів не приймають цю пораду до серця. Натомість їхня стратегія спирається на бюджет, що постійно змінюється, або підхід “коли мені це подобається”.

Хоча ці методи можуть працювати для особистих блогів – залежно від ваших цілей – ви побачите набагато більший успіх у бізнес-блозі, якщо керувати редакційним календарем. Читайте далі, щоб дізнатися більше про використання редакційного календаря у своєму блозі та які найкращі інструменти.

поради щодо редакційного календаря

Що таке редакційний календар?

Редакційний календар – це графік, який окреслює теми та дати публікації.

Почнете зі створення послідовного розкладу публікацій, будь то раз у п’ятницю чи кожен день робочого тижня.

Потім у вашому календарі повинні бути окреслені теми чи теми для публікації. Деякі з цих тем будуть присвячені сезону, наприклад, публікації блогу, пов’язані зі святом. Інакше у вас можуть бути заплановані лише теми на пару тижнів.

Поряд з ідеями тем ваш календар повинен також містити детальну інформацію про призначену письменницю та редактора проекту, дату першої чернетки, тип вмісту (наприклад, повідомлення в блозі чи інфографіки) та дату публікації статті.

Ви можете додати додаткові примітки, такі як кількість слів, медіа, які слід використовувати, та можливі маркетингові варіанти.

Незважаючи на те, що ви можете вибрати план розкладу публікацій у щомісячному календарі, ви також можете використовувати інші програми, такі як електронні таблиці для організації свого редакційного календаря..

Переваги редакційного календаря

Хоча може здатися, що редакційний календар є лише одним із додаткових обов’язків, на який потрібно брати участь, але він може бути рятівником, коли справа доходить до вашого блогу. Організувавши свій графік публікацій, ви збережете головний біль, намагаючись зібрати речі в останню хвилину.

Ось деякі інші переваги редакційних календарів:

 1. Це інструмент, який дозволяє вам концентруйте свої маркетингові зусилля, а це означає, що вимірювати та змінювати результати вашої стратегії буде простіше.
 2. Це допомагає вивести здогадки що писати і коли.
 3. Це вам допомагає впорядкувати теми тому вміст вашого блогу є збалансованим та корисним, а не надто зосередженим на одній темі.
 4. Це дозволяє вам краще керуйте бюджетом якщо ви вирішите найняти незалежних авторів. Таким чином, ви завжди знаєте, скільки вмісту – і за якою ціною – вам буде потрібно щомісяця.
 5. Це може означати кращий вміст адже планування заздалегідь дає вам більше часу для роботи над публікаціями блогу, ніж поспішати, щоб щось опублікувати.
 6. Це дозволяє ваше команда вмісту, щоб працювати разом ефективніше, оскільки всі розуміють, що відбувається.

редакційний календар

Які Ваші варіанти стратегії?

Немає жодного правильного способу керування редакційним календарем, тому вам доведеться експериментувати, поки ви не знайдете, що для вас працює. Якщо ви працюєте лише з внутрішньою командою, те, що вам потрібно, може бути білою дошкою, яка окреслює майбутні теми.

Якщо велика частина вашої команди працює віддалено або ви наймаєте фрілансерів, вам потрібно використовувати онлайн-інструмент, до якого всі мають доступ, наприклад електронну таблицю Google..

Ви можете дозволити всім авторам редагувати календар, щоб додати свої ідеї тем, а ви можете залишити редагування лише своєму менеджеру блогу.

Ще одна стратегія, яку слід враховувати, – це те, як часто ви публікуєте повідомлення в своєму блозі. Приклади включають:

 • Кожної п’ятниці
 • Щопонеділка, середу та п’ятницю
 • Щодня
 • 1-го та 15-го числа місяця

Ви також хочете визначити, як далеко планувати вміст. Загалом, корисно скласти коротке уявлення про вміст за три місяці, наприклад про те, як часто ви надсилаєте повідомлення та які автори відповідають кожному терміну..

Це також дасть вам змогу окреслити будь-який спеціальний контент, який потребує додаткової роботи, наприклад, інфографіку, і почати продумувати ідеї для майбутніх подій чи свят, до яких ви можете підключити свій вміст. Постарайтеся мати грунтовні ідеї та короткі контури на місяць.

Інструменти редакційного календаря

Готові розпочати роботу з редакційним календарем? Ось лише декілька інструментів редакційного календаря, якими ви можете скористатися:

Календар Google

Якщо ви шукаєте онлайн-календар, який можуть редагувати всі користувачі вашої команди, подумайте про використання Календар Google.

Ви зможете окреслити терміни та дати публікації та додавати примітки до кожної дати платежу, щоб допомогти своїм керівникам та редакторам. Ви навіть можете кольорові дати коду для різних авторів, якщо хочете.

Google Таблиці

Якщо ви краще працюєте в електронній таблиці, ніж в календарі, Google Таблиці це гарне місце для початку, оскільки, знову ж таки, всі члени вашої команди матимуть доступ до нього з будь-якого місця.

Зміни з’являться автоматично, тож вам не доведеться турбуватися про застарілі копії, що знаходяться у поштових скриньках людей.

Редакційний календар для WordPress

Якщо ви використовуєте WordPress для управління своїм блогом, плагін редакторського календаря дозволяє керувати розкладами публікацій прямо з інформаційної панелі WordPress.

Тут ви зможете переглянути всі свої публікації та перетягнути їх, щоб допомогти керувати своїм блогом.

CoSchedule

Якщо ви готові перейти від безкоштовних інструментів до більш надійної програми, CoSchedule – хороший вибір.

Цей інструмент робить планування вмісту простим і навіть включає планування кампанії в соціальних мережах. Плани починаються від 15 доларів на місяць.

Trello

Хоча Trello не розроблений як редакційний календар, цей корисний інструмент може допомогти вам організувати свій блог. Створіть “картки” для кожного завдання та перемістіть картки між спеціальними списками. Один список може бути для ідей, інший для відкладених творів, а інший для завершених публікацій блогу.

Крім того, ви можете використовувати Trello як систему подання заявок між фрілансерами та редактором блогу, а навіть можете спілкуватися через приватні коментарі в системі.

Trello не покаже вам перегляд календаря ваших майбутніх публікацій, але це допоможе вам організувати свою команду та контент, якщо редактор блогу вже окреслив графік.

Хоча може здатися, що керування редакційним календарем потребуватиме великої роботи, але фактично робить управління всією вашою операцією простішим і менш напруженим. Як виглядатиме ваша редакційна стратегія?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map