Ви розкриваєте партнерські посилання на своєму блозі?

Коли ви розмістили своє перше партнерське посилання у своєму блозі, чи замислювались ви, чи варто розповісти читачам про природу посилання? Багато блогерів задаються питанням, чи правильно це робити. Інші вважають, що розкриття партнерської домовленості може вплинути на їх дохід.


Чи варто просто дозволити кожному блогеру вирішити, що робити на основі своєї власної кишки? Виявляється, це не так просто. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чи слід розкривати партнерські посилання та як.

партнерські посилання на блозі

Чи потрібно розкривати партнерські посилання?

Якщо ви живете в США, відповідь на це питання, безперечно, ТАК. FTC виклав вказівки, які регулюють спосіб розкриття схвалення. По суті, кожен раз, коли ви отримуєте безкоштовний продукт на розгляд, включаєте афілійоване посилання у своєму вмісті, пишете спонсорський пост або отримуєте будь-яку іншу компенсацію, ви повинні включити розголошення.

Вказівки щодо розкриття інформації FTC стосуються як платформ для ведення блогів, так і соціальних мереж. Якщо ваш блог або облікові записи соціальних мереж отримують скарги на вас, якщо ви не дотримуєтесь цих вказівок щодо розкриття інформації, ви можете зіткнутися з FTC і доставити до суду.

Що робити, якщо ви не живете в США?

FTC – американська організація, тому якщо ви не живете в Сполучених Штатах, ви перебуваєте поза їх юрисдикцією. Однак це не означає, що вам нема про що турбуватися. Почніть з того, щоб ознайомитись із вказівками вашого регіону щодо розкриття інформації про схвалення. У вас немає ніяких вказівок щодо цього питання? Знову ж таки, це не означає, що ці вказівки не вплинуть на вас.

Скажімо, наприклад, що ваші партнерські посилання підтримують американську компанію, але ви знаходитесь поза межами США. Якщо у вас надійде достатньо скарг, FTC може піти за компанією, яку ви схвалюєте, оскільки вони рекламують ваш сайт. а оголошення не відповідають правилам FTC.

Давайте на хвилину навіть не розглядати вказівки. Розкриття партнерських посилань все ще може бути хорошою ідеєю. Чому??

Це допомагає формувати довіру до вашої аудиторії.

Якщо ви зацікавлені у формуванні довіри, варто включити розкриття інформації, особливо якщо більша частина вашої аудиторії є зі Сполучених Штатів, де розкриття партнерських посилань та спонсорства стає все більш поширеним та етичним. Якщо все зроблено правильно, ваша аудиторія може обрати вашу підтримку через ті партнерські посилання, які б збільшили ваш дохід.

Як ви розкриєте посилання?

Тепер, коли у вас є краща ідея, чи слід або додаватимете розкриття у своєму блозі та акаунтах у соціальних мережах, давайте подивимось, як розкрити схвалення та спонсорські послуги.

Хоча вказівки FTC не дають підходу одного розміру, вони окреслюють декілька речей, які слід і не слід робити..

Головне – зробити розкриття чіткими та помітними.

Здійснюючи розкриття інформації «чіткою та помітною», FTC радить у своїх .com Розкриття документа що блогери “розміщують розкриття як можна ближче до ініціюючої претензії” та “враховують різні пристрої та платформи, які споживачі можуть використовувати для перегляду реклами та будь-якого відповідного розкриття інформації”. Під час гіперпосилання на розголошення радимо позначити гіперпосилання та зробити це очевидним. Ви не повинні змушувати читачів прокручувати, щоб знайти розкриття, а також не дозволяти їм робити покупки перед тим, як побачити їх розкриття.

Розглянемо кілька прикладів.

НІ: Ви включаєте афілійоване посилання в дописі в блозі, а в кінці включаєте відмову, вказуючи, що публікація може містити партнерські посилання.

Це не відповідає керівництву FTC, особливо якщо між афілійованою ланкою та розкриттям є гіперпосилання, що може легко відволікти читача до того, як він чи вона зробить це до розкриття. Також незрозуміло, які посилання є афілійованими посиланнями, і ви не розмістили розкриття близько до заявки на запуск (афілійовану посилання).

Так: Ви включаєте заяву в допис в блозі безпосередньо після партнерської посилання, наприклад, “Розголошення: Це партнерська посилання. Це означає, що якщо ви відвідаєте Example.com через це посилання та придбаєте цей продукт, я отримаю комісію. Не хвилюйтеся – ціна для вас все одно! “

Звичайно, існує багато способів висловити своє розкриття. Справа в тому, що це розкриття розміщується безпосередньо поруч із посиланням, щоб читачі не могли його пропустити.

Ні: У своєму дописі в блозі ви направляєте читачів перевірити вашу сторінку розкриття інформації, а потім посилання на неї.

Це, як правило, недостатньо. Вам потрібно розкрити посилання безпосередньо у своїй публікації блогу та дати зрозуміти, які посилання спонсоруються.

Так: Безпосередньо після афілійованого посилання ви згадуєте: “Примітка. Це партнерське посилання. Це означає, що я отримую компенсацію, якщо ви придбаєте товар за цим посиланням. Перейдіть на сторінку розкриття інформації для отримання додаткової інформації. “

У цьому випадку у вас є розкриття інформації, близьке до заявки на запуск, і вам було зрозуміло про характер посилання. Посилання на сторінку розкриття вашого блогу необов’язково, але ви можете це зробити, якщо ви хочете детальніше розробитись, не надто розмовляючи в своїй публікації.

Ні: Ви включите ковдру на свою бічну панель, сподіваючись охопити будь-який примірник партнерських посилань на сайті незалежно від того, на якій сторінці чи в блозі читач читає.

На жаль, цей приклад як і раніше є не-ні в очах FTC. Вони не хочуть, щоб ваші розкриття розмежовувались тригерним терміном через неспоріднену графіку чи інформацію. Якщо відвідувачі вашого сайту читають ваш блог на мобільному пристрої, бічна панель часто відокремлена від вмісту і навряд чи її побачать.

ТАК: Ви розкриваєте партнерське посилання, а потім вказуєте читачам на повне розкриття інформації. Приклад: “Це партнерське посилання, це означає, що ми отримуємо компенсацію за товари, придбані за цим посиланням. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу відмову від бічної панелі. “

Як зазначає FTC, “Коли потрібна прокрутка, використовуйте текстові чи візуальні підказки, щоб заохотити споживачів прокручувати інформацію про розкриття”, тому це прийнятний спосіб привести читачів до вашого розкриття.

Порада про бонус: Якщо ви ділитесь партнерськими посиланнями в Twitter або Facebook, ви можете переконатися, що читачі зрозуміють природу посилання, включивши заяву, наприклад “Оголошення”, “Партнерська посилання”, “Спонсорство” або подібне розкриття інформації, перш ніж представити продукт.

Щоб отримати додаткові приклади розкриття інформації та інформацію про обмін інформацією про схвалення з читачами свого блогу, обов’язково прочитайте їх Документ про розкриття .com FTC.

Як ви ставитесь до розкриття партнерських посилань? Ви робите це? Чи вважаєте ви, що блогери повинні це робити? Повідомте нас у коментарі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map