Top 7 stránok ASP.NET Hosting – Príručka pre začiatočníkov

Páči sa vám vytvoriť si vlastné dynamické webové stránky, na rozdiel od použitia rozhrania drag-and-drop od tretej strany, ktoré nevyžaduje ani kódovacie schopnosti? Vyvíjate webové aplikácie a služby?


Ak áno, môžete byť jedným z mnohých používateľov technológie ASP.NET, ktorí potrebujú nájsť správneho poskytovateľa webhostingu.

ASP.NET je open-source, server-side framework vyvinutý spoločnosťou Microsoft a pôvodne vydaný v roku 2002. ASP.NET, na rozdiel od ASP, nie je programovací jazyk. Podporuje však programovacie jazyky ako Visual Basic a C #.

Namiesto toho vám objektový prístup ASP.NET a ukladanie do vyrovnávacej pamäte na strane servera umožňujú urýchliť vývojový proces použitím menšieho kódu. Od roku 2018, 13% všetkých webových stránok používať ASP.NET hoci to pri pohľade iba na jeden milión najvýznamnejších webových stránok na svete.

Bez ohľadu na to, či používate ASP.NET, robíte tak preto, že chcete, aby vaše webové stránky a aplikácie bežali rýchlo a efektívne. To znamená, že na svoje webové stránky potrebujete tiež najlepšieho hostiteľa technológie ASP.NET, aby ste maximalizovali toto úsilie.

Ako si vyberáme naše hodnotenia

5 hviezdičiek

Pozrite, dostaneme to: cena je rozhodujúca, pokiaľ ide o výber hostingovej služby ASP.NET.

Nie je to však jediná úvaha.

Naše hodnotenia sú okrem toho založené na iných faktoroch, ktoré môžu mať rovnaký vplyv na váš výber: vlastnosti, online vedomostná základňa a podpora zákazníkov. Iba pri pohľade na celkový obraz – nielen na jeho časť – budete schopní urobiť správne rozhodnutie.

Toto je kľúčové najmä preto, že takmer všetci poskytovatelia hostingu ponúkajú výrazné zľavy na ročné nákupy služieb, ale nikdy nechcete mať výčitky svedomia kupujúceho niekoľko týždňov po výbere, ktorý sa ukáže, že nie je najlepší pre vaše potreby..

Vlastnosti:

 • Aké sú možnosti hostenia ASP.NET?
 • Čo takto skladovanie a šírku pásma?

Online databáza znalostí:

 • Aké zdroje sú k dispozícii online?
 • Najčastejšie otázky?
 • Tutoriály? videá?

Zákaznícky servis:

 • Ak potrebujete pomoc, aká pomoc je k dispozícii?

Top 7 webových stránok ASP.NET

Navigácia vo všetkých technických zvončekoch a píšťalkách medzi webovými servermi ASP.NET môže byť skľučujúca. Ak sa chcete dozvedieť základné fakty o každom z týchto poskytovateľov služieb, pozrite si nižšie uvedené recenzie s miniatúrami.

1. Hosting A2

Hosting A2

Pôvodne nazývaný Iniquinet, A2 Hosting bola založená v roku 2001 Bryan Muthig ako koníček.

Ako súkromná spoločnosť je ťažké určiť jej financie a počet používateľov. Posledné odhady však odhadujú ročný príjem na 27 miliónov dolárov. Najväčšími predajnými miestami A2 Hosting sú platforma SwiftServer a servery Turbo pre mimoriadne rýchle načítanie stránky.

Všetky plány zahŕňajú neobmedzený ukladací priestor a prenos údajov plus bezplatné certifikáty Secure Sockets Layer (SSL) pre bezpečnostné disky a SSD disky..

Používatelia budú navyše využívať ovládací panel Plesk Onyx 17.8. Účty obchodníkov PayPal sa dajú ľahko integrovať a pre WordPress, Joomla a Drupal existuje automatická inštalácia jedným kliknutím.

Určené adresy IP sú k dispozícii pre všetky programy za menej ako 2 doláre mesačne. A2 Hosting sa môže pochváliť 99,9% zárukou dostupnosti, spolu so živou zákazníckou podporou 24/7 a množstvom často kladených otázok na rôzne témy..

Cena: 4,90 $ mesačne (lite plán s 1 doménou, 5 subdoménami a 25 e-mailovými adresami) až do 10,78 dolárov mesačne (turbo plán s neobmedzeným počtom domén, subdomén a e-mailových adries)

hodnotenie:

2. Hostgator

Hostgator

Hostgator Používatelia sa pohybujú od jednotlivcov s jedným webovým serverom až po 500 spoločností z rebríčka Fortune.

Každý program HostGator zahŕňa bezplatný prenos webových stránok, prevod skriptov a prenos MySQL. Ovládací panel Plesk poskytuje jednoduchý prístup k štatistikám webových stránok, adresárom chráneným heslom a správcovi súborov na webe. Okrem toho existuje týždenné zálohovanie údajov mimo pracoviska a môžete mať neobmedzené množstvo automatických odpovedí a e-mailových prezývok.

Po akvizícii spoločnosti EIG mala spoločnosť HostGator v roku 2013 niekoľko viacdenných výpadkov, od tej doby sa však jej prevádzková doba nepretržito priblížila k 100% a mala relatívne rýchle načítanie stránky..

K dispozícii je 24/7 telefonická podpora, chat a pomocné lístky, ale niektorí recenzenti zistili, že čas na vyriešenie problémov sa od prevzatia EIG predĺžil. Pre tých, ktorí si radi prídu na svoje, existuje rozsiahla zbierka FAQ.

Chcete sa dozvedieť viac o hostiteľovi? Odhlásiť sa pre ďalšie informácie a zľavový kupón.

Cena: 4,72 dolárov mesačne (osobný plán s jednou doménou plus neobmedzené úložisko a šírka pásma) až 14,36 dolárov mesačne (podnikový plán s piatimi doménami, neobmedzené ukladanie a šírka pásma a bezplatná vyhradená adresa IP).

hodnotenie:

3. 1&1

1 & 1

1&1 bola založená v roku 1988 a jej výrobky sú dostupné v celej Európe a Severnej Amerike. Je to jeden z najväčších poskytovateľov webhostingu na svete s viac ako 13 miliónmi zákazníckych zmlúv, 70 000 serverov, 7 000 zamestnancov a dátových centier v Európe a Kansase..

Jednotliví používatelia, ako aj malé a veľké podniky tvoria svoju zákaznícku základňu pre hosťovanie, registráciu domén a e-commerce riešenie.

1&1 sú plány hostenia za konkurenčné ceny a dokonca aj nízko-koncová možnosť sa dodáva s funkciami, ako je bezplatná doména, neobmedzená šírka pásma a úložisko, päť databáz MSSQL 2017 a certifikáty SSL.

Špičkový plán vám umožňuje mať až 25 databáz, zabezpečenie siete Sitelock Basic a ochranu pred škodlivým softvérom a siete na doručovanie obsahu (CDN) podporované spoločnosťou Railgun, aby ste zaistili maximálnu rýchlosť medzi servermi a sieťou. 1&1 má tiež nezávisle overenú rýchlosť načítania na celú stránku, ktorá je rýchlejšia ako GoDaddy alebo HostGator.

Zaručená doba prevádzky je 99,9%. Zákaznícky servis je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu a rozhovoru. K dispozícii je aj adekvátne centrum pomoci s častými otázkami.

Cena: 7,99 dolárov mesačne (100 e-mailových účtov) až 14,99 dolárov mesačne (neobmedzené e-mailové účty)

hodnotenie:

4. Choď oci

Choď oci

založená ako spoločnosť Jomax Technologies v roku 1997 a je všeobecne považovaná za najväčšiu webhostingovú službu na svete založenú na podiele na trhu.

V roku 2017 mala viac ako 17 miliónov zákazníkov po celom svete a 6 000 zamestnancov. Choď oci je tiež pravdepodobne najznámejšou webhostingovou službou vďaka jej prudkým televíznym reklamám v priebehu rokov, najmä tých, ktoré sa vysielali počas každoročného futbalového zápasu Super Bowl..

Medzi jej mnohé ocenenia za zákaznícku podporu patrí víťazstvo šiesteho roka v rade ocenenia Stevie Award 2017 za výnimočný zákaznícky servis.

Najjednoduchší plán GoDaddy podporuje jeden web s kapacitou 100 koncertov a neobmedzenou šírkou pásma.

Okrem toho dostanete bezplatnú doménu zakúpením ročného plánu. (Všetky plány zahŕňajú inštaláciu programov WordPress, Joomla a Drupal jedným kliknutím.) Toto je vhodné pre základné stránky, pretože budete mať prístup k obchodnému e-mailu Microsoft Office 365 na rok spolu s jednou databázou MSSQL (200 megs) a 10 MySQL databázy (každý 1 koncert).

Špičkový plán vhodný pre viaceré stránky s vysokou návštevnosťou poskytuje neobmedzené množstvo webových stránok, úložísk, používateľov FTP a databáz MySQL a MSSQL. Dostanete tiež bezplatné doménové meno a certifikát SSL. Je to prémiový systém názvov domén (DNS), ktorý umožňuje spoľahlivejší, bezpečnejší a rýchlejší prístup k webovým stránkam.

Jednou z dôležitých vecí je, že zatiaľ čo plány zdieľaného hostenia GoDaddy podporujú ASP.NET, od októbra 2017 už tieto plány neobsahujú novšiu ASP.NET Core aplikáciu. Ak prevádzkujete technológiu ASP.NET Core, na používanie servera GoDaddy budete potrebovať plán dedikovaného servera, ktorý je podstatne drahší ako možnosti zdieľaného hostenia..

Chcete sa dozvedieť viac o GoDaddy? Pozrite sa na to, čo zahŕňa aj zľavový kupón.

Cena: 7,99 dolárov mesačne (ekonomický plán) až 16,99 dolárov mesačne (konečný plán

hodnotenie:

5. InterServer

InterServer

Dnes spoločnosť vlastní dve dátové centrá v Secaucus v New Jersey a jedno v Los Angeles v Kalifornii. Poskytuje služby, ako sú cloudové privátne servery (VPS), kolokácie, dedikované a rýchle servery a virtuálny hosting..

Rovnako ako HostGator, jej klientska základňa zahŕňa individuálnych používateľov, ako aj spoločností z rebríčka Fortune 500.

InterServer ponúka jednu možnosť hostenia ASP.NET, ktorá zahŕňa neobmedzený prenos dát, ukladanie, certifikáty SSL, účty FTP a e-mailové účty. Okrem toho existuje ovládací panel Plesk, úložisko Raid-10 a týždenné zálohovanie údajov. Používateľov je obmedzených na 25 webových stránok / domén, hoci sú povolené neobmedzené subdomény.

Podporuje tiež viac ako 100 cloudových aplikácií s inštaláciou jedným kliknutím pre WordPress, CubeCart, Magento a niekoľko ďalších. InterServer zaručuje 99,9% dostupnosti a má k dispozícii rozsiahlu zbierku návodov a 24/7 telefonickú podporu naživo.

Cena: 5 dolárov mesačne

hodnotenie:

6. Kvapalina

Kvapalný web

Spoločnosť Liquid Web bola založená v roku 1997 a viac ako dvadsať rokov poskytuje plne spravované webhostingové riešenia.

Súčasný ročný príjem presahuje 100 miliónov dolárov a má viac ako 30 000 zákazníkov v 130 krajinách, 500 000 podporovaných webov a 5 globálnych dátových centier. Jednou z oblastí dôrazu je zákaznícky servis, pretože sľubuje, že „najužitočnejších ľudí na svete“ bude k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Liquid Web je zďaleka najdrahšou možnosťou v tomto zozname, pretože používa iba dedikované servery, takže sa budete chcieť bližšie pozrieť na jeho funkcie, aby ste sa uistili, že cena je pre vás výhodná. Najnižšou úrovňou je dvojstranový server Storm SSD s možnosťou použitia bezplatného 64-bitového servera Windows 64-bitový samostatne spravovaný systém Windows s podporou sietí, hardvéru a virtualizácie..

Alebo za ďalších 10 dolárov mesačne existuje plne spravovaný 64-bitový server Windows s ovládacím panelom Plesk. Až päť terabajtov mesačného prenosu dát je zadarmo a všetky servery sú dodávané s jednou verejnosťou IP adresa s možnosťou pridať až sedem ďalších za každý dolár. To tiež sľubuje 100% dostupnosti.

Liquid Web má rozsiahlu databázu vedomostí so stovkami výukových programov spolu s nepretržitou podporou telefónu a chatu. Všetci technici technickej podpory majú okrem toho vyše 300 hodín školenia a môžete hovoriť s odborníkmi s certifikáciou v systémoch Windows, Red Hat Linux a Cisco..

Cena: 110 dolárov mesačne a vyššie na základe doplnkových produktov a služieb

hodnotenie:

7. Zaregistrujte sa

Registrovať

Horman Interactive Corporation v roku 1994, Register.com pôvodne vyrábal softvér na vytváranie webových stránok, predtým ako sa presunul do webhostingu a webhostingu doména registrácia.

Spoločnosť, ktorú kúpila spoločnosť Web.com v roku 2010, má sídlo v New Yorku a má ďalšie kancelárie v Londýne, Baltimore a Halifaxe v Kanade. Jej hlavná činnosť je zameraná na uspokojovanie potrieb podnikateľov a malých podnikateľov. Register.com v súčasnosti spravuje viac ako 2,5 milióna domén a spoločnosť WebHostDirectory.org bola uznaná ako najlepší registrátor domén v roku 2012.

Všetky plány prichádzajú s neobmedzeným prenosom údajov, jednou bezplatnou doménou, 100 ukazovateľmi domén, jedným automatickým odpovedačom na e-mailovú adresu a AWStats pre webovú analýzu. Na spodnom konci môžu mať používatelia 300 koncertov úložiska, 25 FTP účtov a 25 databáz koncertov MySQL 300. Špičkový plán obsahuje neobmedzené úložisko, FTP účty a databázy MySQL s toľkými ďalšími úložnými priestormi, koľko potrebujete.

Existuje záruka prevádzkyschopnosti a web Register.com poskytuje množstvo návodov a často kladených otázok. Okrem toho existujú bezplatné čísla pre zákaznícky servis. Môžete tiež podať žiadosť o naplánovanie spätného volania od pracovníkov technickej podpory v čase podľa vášho výberu.

Cena: 5,95 dolárov mesačne (základný hostingový plán) až 9,95 dolárov mesačne (prémiový hosting)

hodnotenie:

Čo musíte urobiť?

Človek myslenie

Ako vždy, keď hodnotíte produkt alebo službu, musíte vopred určiť jedno kľúčové rozhodnutie: Čo musíte urobiť?

Ak už ovládate technológiu ASP.NET, máte pred sebou niekoho, kto nemá žiadne znalosti v oblasti kódovania a potrebuje rozhranie drag-and-drop navrhnúť webovú stránku.

S rôznymi dostupnými možnosťami hostenia ASP.NET však nechcete platiť za to, čo nebudete používať, napríklad zbytočné úložisko, šírku pásma alebo e-mailové adresy, a chcete sa ubezpečiť, že máte to, čo potrebujete.

Nakoniec to však tiež vedie k rozšíriteľnosti, pretože vždy musíte plánovať do budúcnosti.

Tam, kde sa dnes nachádzate, pravdepodobne nie je to, kam chcete (alebo očakávate) šesť alebo rok po ceste. Pokiaľ nechcete platiť za službu, nechcete byť nútení migrovať jeden alebo viac projektov ASP.NET na nový hostingové služby pretože ste náhle prerástli, čo ponúka váš súčasný poskytovateľ.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map