2020 m. Didžiosios komercijos apžvalga (apžvelkime 10 skirtingų temų)

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


„Bigcommerce“ apžvalga

Norite „Bigcommerce“ apžvalgos, kuri padės nuspręsti, ar ji jums tinka, ar teisinga?

Na, gerai:

Aš turiu galvoje …

Elektroninės komercijos sritis tapo santykinai mažu interneto vartotojų sektoriumi ir sudarė 1,2 trilijoną USD.

Nors tradiciniai parduotuvių vitrinos vis dar yra pagrindinė pardavimo vieta milijonams, skaitmeninių pasiūlymų padidinimas ir internetinių parduotuvių paprastumas lėmė statistiškai reikšmingą skaitmeninių pirkėjų skaičiaus padidėjimą..

Faktiškai:

naujausi tyrimai rodo, kad iki 2018 m. beveik 47,3 proc. visų interneto vartotojų pirks produktus internetu.

Dėl nuožmaus konkurencingumo elektroninės prekybos mažmenininkai turi išlaikyti išskirtinę vartotojo patirtį, kad pritrauktų ir palaikytų vartotojų dėmesį.

Nors internetinės sėkmės pagrindas yra jūsų svetainės našumas ir funkcionalumas, internetinės parduotuvės dizainas ir funkcionalumas yra svarbiausias lemiamas veiksnys.

Šiuolaikinė elektroninės prekybos parduotuvių pramonė yra užpildyta įvairiomis galimybėmis ir programomis, skirtomis „padidinti savo pardavimus“ ir „apsaugoti jūsų prekės ženklą“.

Nors daugelis šių skaitmeninių parduotuvių, teikiančių patikimas paslaugas, nedaug siūlo lankstumo, paprastumo ir prekės ženklo naudojimo galimybių, kaip „Bigcommerce“..

Turėdama daugiau nei 4 milijardus dolerių daugiau nei 55 000 skaitmeninių mažmenininkų pardavimų, „Bigcommerce“ greitai tampa vienu iš svarbiausių pasirinkimų rimtoms e. Prekybos įmonėms..

Nors jos našumo statistika yra įspūdinga, kuo „Bigcommerce“ skiriasi nuo kitų el. Prekybos parduotuvių programų? Be to, kaip „Bigcommerce“ gali padidinti jūsų pardavimus ir prekės ženklą?

Gerai, pradėkime nuo šios „Bigcommerce“ apžvalgos:

Didžioji prekyba – visiškai įrengta sėkmei

Iš pirmo žvilgsnio „Bigcommerce“ atrodo gana panaši į kitas el. Prekybos parduotuvių programas.

Tačiau kai įsigilinsite į jo galimybes ir pasiūlą, paaiškės jo galimybė sparčiai didinti pardavimus ir sustiprinti savo reputaciją internete.

Šis tikslas pasiektas pasiūlant skaitmeninei įmonei visišką savo internetinės parduotuvės aspektų kontrolę.

Be to, jo savybės yra kur kas gilesnės nei saugus prekybos portalas. Skirtingai nuo kitų el. Prekybos sprendimų, „Bigcommerce“ leidžia vartotojams valdyti, parduoti ir analizuoti parduotuvės veikimą naudojant naujausias elektroninės komercijos technologijas..

„Stary My Free Trial“

Sukurkite vizualiai žavinčią el. Prekybos parduotuvę

Interneto vartotojus skatina ne tik našumas, bet ir estetika. Tinkamai suprojektuota parduotuvė ne tik pritraukia, bet ir palaiko vartotojų dėmesį. Ne paslaptis, kad interneto vartotojai yra apgaulingi.

Dėl vieno dizaino trūkumo gali būti prarandamos pajamos. „Bigcommerce“ supranta tikrąją apgalvotai suprojektuotos parduotuvės vertę.

Todėl vartotojams siūloma beveik 15 individualių funkcijų, sukurtų siekiant vizualiai sulaikyti parduotuves ir supaprastinti naršymą. Kai kurios iš šių funkcijų yra:

Iš anksto sukurtos temos

„Bigcommerce“ visiems vartotojams siūlo daugybę profesionaliai sukurtų parduotuvių temų.

Visos temos suteikia stulbinančią grafiką, pažangiausią naršymą ir greitą perteikimo greitį daugumai vartotojų platformų.

Jei turite labai mažai dizaino patirties, tačiau norite vengti šimtų išlaidų profesionaliam grafikos dizaineriui, šios temos gali būti jūsų taupymo malonė.

„Code-Free“ dizaino redaktorius

Užuot įgyvendinę iš anksto sukurtą temą, „Bigcommerce“ siūlo tinkintų parduotuvių elementų stiliaus rengyklę.

Supaprastinta integracija

Vartotojai, turintys esamą el. Prekybos parduotuvę, gali lengvai integruoti savo dizainą į „Bigcommerce“ sąsają.

Keliais mygtuko paspaudimais visa įmonė sklandžiai importuojama ir nustatoma naudoti kartu su kitomis „Bigcommerce“ funkcijomis..

Profesinės rinkodaros galimybės

Nors galbūt turite vizualiai patrauklią el. Prekybos parduotuvę, jei neturite lankytojų, jos dizainas yra beprasmis.

Didžioji prekyba supranta, kad sėkmė yra glaudžiai susijusi su rinkodara.

Todėl visiems vartotojams siūloma daugiau nei 30 funkcijų, specialiai sukurtų padėti jūsų rinkodaros priemonėse.

Ryškiausios savybės yra šios:

Prekių krepšelio užsklanda

Ar žinojai, kad daugiau nei 70 procentų el. Prekybos prekių krepšelių atsisakoma anksčiau nei vartotojas užbaigia patikrą?

Yra daugybė priežasčių, kodėl ši statistika tokia aukšta; tačiau sėkmingiausios skaitmeninės parduotuvės yra tos, kurios padeda pirkėjams, net jei atsisakoma krepšelio.

Naudodamiesi „Atsisakyta krepšelio užsklandos“ funkcija, pirkinių krepšeliai automatiškai išsaugomi naudoti ateityje.

Be to, ši funkcija leidžia įmonių administratoriams siųsti pritaikomus el. Laiškus vartotojams, norėdami juos suvilioti.

Padidinkite konversijų rodiklius įtraukdami unikalų kupono kodą, kad paskatintumėte vartotojus baigti pirkimą.

Pritaikomi kuponų kodai

Pateikite nuolaidas ir specialius pasiūlymus, kad galėtumėte pasirinkti vartotojus su visiškai pritaikomais kuponų kodais.

Skaitmeniniai kuponai leidžia visiškai pritaikyti, pvz., Apriboti kodo naudojimą, nustatyti galiojimo laiką ir pasiūlyti specializuotą produktą ar gabenimo nuolaidą.

Pirkinių palyginimo svetainės

Parodykite savo ypatingą kainą ar puikius pasiūlymus automatiškai integruodami konkrečius produktus į įvairias palyginimo svetaines.

Tai ne tik skatina vartotojus išsiregistruoti dėl jūsų konkurencingų kainų, bet ir rodo lojalumo klientams jausmą.

Norite gauti geriausią pasiūlymą, o ne tik parduoti. Šis „asmenybės“ elementas skatina klientų lojalumą ir prekės ženklo patrauklumą.

„Bigcommerce“ siūlo kitas rinkodaros funkcijas, tokias kaip:

 • Dovanų kuponai
 • Individualūs reklaminiai skydeliai
 • „Google Analytics“ integracija
 • Masinių užsakymų nuolaidos
 • Reklaminės kampanijos
 • Tiesioginių pokalbių programinės įrangos integracija

Padidinkite paieškos variklio puslapio reitingą pagal didesnį natūralų srautą

Pagal naujausius duomenis iš Alexa, iš milijono populiariausių pasaulio svetainių, maždaug 10 procentų arba 110 000 šių svetainių buvo elektroninė prekyba.

Nors tai tik maža skaitmeninių mažmenininkų skaičiaus apžvalga, akivaizdu, kad norėdamas išlikti konkurencingas, tavo verslas turi gerai užimti svarbiausių paieškos sistemų variklius..

„Bigcommerce“ vartotojams siūlo aukštesnio lygio funkcijas, skirtas pagerinti paieškos sistemų reitingą, o tai yra būtina norint padidinti natūralų ir labai tikslingą srautą. SEO ypatybės apima:

Tinkinti URL

Padidinkite srautą į konkrečius puslapius naudodami tinkintus puslapių URL.

Didelė prekyba leidžia vartotojams tinkinti: produktų puslapius, kategorijų puslapius, tinklalapius, tinkintus puslapius ir masinių URL atnaujinimus.

Automatiniai peradresavimai

Neleiskite vartotojams pasiekti nepasiekiamų puslapių naudojant automatinius peradresavimus. Tai apima 301 peradresavimą ir neteisingus URL peradresavimus.

Tinkinto puslapio optimizavimas

Nurodykite konkrečius puslapius ir padidinkite jų reitingą paieškos sistemose naudodami tinkintas puslapio optimizavimo parinktis. Šios parinktys apima puslapių pavadinimus, meta aprašymus, produktų aprašymus ir kategorijų puslapių aprašymus.

Automatinis HTML svetainės schemos kūrimas

Reklamuokite aukštesnius paieškos sistemų reitingus naudodami profesionaliai sukurtą HTML svetainės schemą. Ši funkcija yra būtina paieškos varikliams, norintiems nustatyti ir patalpinti jūsų svetainę tarp atitinkamų paieškos rezultatų.

Didžiosios komercijos šablonai

Šiuo metu „Bigcommerce“ siūlo 67 šablonus, kurių kaina svyruoja nuo nemokamų iki 195 USD.

Iš viso 7 yra nemokami, kuriuos aš visiškai norėčiau pamatyti aukščiau.

Čia yra keletas pavyzdžių, kad gautumėte idėją.

Didžiosios prekybos šablonų pavyzdžiai

Didmeninės prekybos gabenimas

Jie turi puikius patikimus laivybos pagrindus. Faktiškai Michaelas Mainas iš kompiuterio „Main Performance“ pareiškė, kad 2014 m. Jie neteko beveik 60 000 USD dėl neteisingai nurodytų siuntimo mokesčių.

Bet kadangi naudojate Didžiosios komercijos siuntėjas (Papildomas mokestis), kuris yra sudėtingas pristatymo normos skaičiuoklė ir taisyklių variklis.

Bet naudojant „Bigcommerce shipperHQ“, kuris yra sudėtingas gabenimo normos skaičiuoklė ir taisyklių variklis, jie sugebėjo visiškai sumažinti nuostolius gabenimo kategorijoje..

Trumpai tariant, jis klientams suteikia tikslius siuntimo mokesčius, taigi jūs neužmirštate per didelių gabenimo išlaidų.

Čia yra keletas kitų funkcijų:

 • Realiojo laiko citatos – realių laiko kainų pasiūlymai, pateikiami tiesiai iš jūsų klientų iš geriausių laivybos kompanijų, tokių kaip „Fedex“, USPS ir UPS
 • Tikslinis nemokamas pristatymas – „Bigcommerce“ suteikia galimybę nemokamai siūlyti tam tikras zonas, produktus ar net sukuriant kuponą.
 • Integruokite krovinių gabenimą – Naudojatės teikėjais, tokiais kaip „Ordoro“ ar „Doba“? Galite prijungti savo „Bigcommerce“ parduotuvę ir įdėti ją į autopilotą.

Kainų planų „Bigcommerce“ apžvalga – kiekvienos parduotuvės ir kiekvieno biudžeto planas

„Bigcommerce“ lankstumas susijęs ne tik su jo dizainu ir ypatybėmis. Mažų pradedančių įmonių arba išsiskleidžiančių elektroninės komercijos korporacijų administratoriai gali rasti idealų sprendimą, atsižvelgiant į jų biudžetą ir veiklos reikalavimus.

„Bigcommerce“ siūlo tris pagrindinius planus. Kiekvieno plano funkcijos ir galimybės šiek tiek skiriasi, tačiau visi jie neturi sutarčių. Tai reiškia, kad galite bet kada atsisakyti sutarties, nepatirdami baudų ar mokesčių.

Kainų planai

 • Standartinė kaina – 29,95 USD per mėnesį
 • Plius kainodara – 79,95 USD per mėnesį – 71,95 USD, jei mokama kas mėnesį
 • Pro kainodara – 249,95 USD per mėnesį – 224,95 USD, jei mokama kas mėnesį, suskaidykite

Nors su „Bigcommerce“ yra keletas trūkumų, jos reputacija elektroninės komercijos įmonėse ir atsidavimas jų klientų sėkmei daro jį vienu iš gerbiamiausių ir funkcionaliausių e-komercijos sprendimų šiandien..

Norite sužinoti, ar jo nauda tikrai verta kainos? Prieikite prie visų savo funkcijų ir išbandykite jas nemokėdami nei centų.

Geriausia dalis – bandomoji versija nereikalauja kreditinės kortelės, taigi ji yra tikrai be įsipareigojimų.

Greita pastaba: Panašu, kad didelė pašnekovo tendencija rodo didėjančios prekybos kainos padidėjimą, kuris, atrodo, negaliu rasti tiesos.

Jūs rasite kitokių, def leiskite man žinoti ��

Didelės prekybos vaizdo įrašų vadovai:

Ekskursija po didelę prekybą: patikrinkite visas skirtingas jo savybes.

Dalykai, kuriuos norėčiau pamatyti tobulindamas didelę prekybą:

Didžiosios komercijos šablonai:

„Bigcommerce“ iš tikrųjų nuveikė puikų darbą, gaudama puikių išvaizdų šablonus visiems jų elektroninės komercijos kūrėjams.

Aš pats norėčiau pamatyti žemesnės pakopos mokamą versiją. Pavyzdžiui, jie pradeda savo priemokas nuo 140 USD.

Šiaip ar taip, suprantu, kad daug darbo įdėta į šiuos darbus, tačiau norėčiau pamatyti mažesnę priemoką už maždaug 30–60 USD. Kažkas labiau prieinamas pradėti.

Ar turite mintyje „Bigcommerce vs Shopify“?

Jei norite palyginti šiuos du ir daugiau.

Norėdami pradėti lyginti, turite pradėti čia arba čia.

Didmeninės prekybos apžvalgos išvada:

„Bigcommerce“ yra tvirtas žaidėjas internetinių svetainių kūrėjų pasaulyje e-komercijos svetainių savininkams.

Galite lengvai nuvykti ten, patikrinti ir pamatyti, kas tai yra.

„Stary My Free Trial“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map