9 būdai, kaip parduoti naudojant „Shopify“ (visur padidinkite pardavimus) ir dominuoti jūsų konkurencijoje

Mano turinį remia tokie nuostabūs žmonės kaip jūs. O tai reiškia, kad galėčiau užsidirbti komisinį atlyginimą. Sužinokite daugiau čia!


Pardavimo būdai su Shopify

Ar galite įvardyti keletą būdų parduoti su „Shopify“?

Gal 1 ar 2 teisingi?

Arba

Šiuo metu galbūt šiek tiek papurtysite galvą.

Nes:

Greičiausiai jūs jau perskaitėte, galite atidaryti internetinę parduotuvę su „Shopify“, apie kurią daug kalbu

Bet tu gali nežinoti

Jie iš tikrųjų turi papildomų būdų, kaip su jais parduoti

O kas, jei aš jums sakyčiau, kad naudodamiesi „Shopify“ galite parduoti

 • „Facebook Messenger“
 • Sukurkite pirkimo mygtuką
 • Sukurkite perkamus kaiščius „Pinterest“

Tiesiog reikia paminėti keletą

Noriu peržvelgti kiekvieną iš jų, įskaitant „Shopify“ parduotuvės įkūrimą, kad jie būtų šiek tiek paaiškinti

Ir:

Tada parodykite, kaip JŪS galite panaudoti tai savo verslui.

Tikrai greitai, tai yra jūsų 2 populiariausi būdai, kaip parduoti su „Shopify“, kad galėtumėte pradėti.

2 paprasčiausi maršrutai yra naudoti „Shopify Lite“ už 9 USD per mėnesį, taigi jūs turite galimybę parduoti socialinėje žiniasklaidoje asmeniškai arba esamoje svetainėje su „Shopify Lite“..

Asmeniškai,

Aš rekomenduočiau pagrindinius „Shopify“ planus nuo 29 USD taigi jūs turite visas „Shopify Lite“ funkcijas, tačiau taip pat įsigykite tikrą el. prekybos internetinę parduotuvę.

Šis paveikslėlis apie jį apibendrina:

Pridursime dar vieną smulkmeną, jei žinote, kad jums taip pat reikės parduotuvės, „Basic Shopify“ planas yra minimalus, jums gali prireikti „Shopify“ arba „Advanced Shopify“, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Sukurkite internetinę parduotuvę nemokamaiPradėkite nemokamą 14 dienų bandomąją versiją naudodamiesi pagrindiniu „Shopify“ planu, kuriame pradeda dirbti dauguma mano skaitytojų

Internetinė parduotuvė – lengvai pirmas taškas su „Shopify“

„Shopify“ internetinės parduotuvės parinktis

Akivaizdžiausias būdas parduoti naudojant „Shopify“ yra per internetinę parduotuvę, kurią nustatėte ir pritaikėte.

Norėdami pradėti, pridėsite savo produktus ir pasirinksite savo parduotuvės temą. Kai nustatysite domeno vardą, turėsite pridėti siuntimo informaciją ir mokesčių tarifus.

Mokėjimų nustatymas yra būtinas, nes tai leidžia jums gauti pinigus už produktus ir paslaugas, kuriuos siūlote parduotuvėje.

Savo internetinėje parduotuvėje galite pasiimti kreditines korteles, kurios padidina jūsų pardavimo potencialą savo svetainės lankytojams.

Naujus pardavimo kanalus galite nustatyti per kelias sekundes. Pridėjus neribotą kiekį produktų ir atsargų, jūsų verslas auga kartu su jumis. Stebėti pardavimus ir augimo tendencijas bei vykdyti užsakymus yra paprasta.

„Shopify“ siūlo nemokamus internetinius išteklius, skirtus padėti žmonėms kiekviename verslo kelionės etape.

Kai kuriuos siūlomus dalykus sudaro logotipų gamintojas, vadovai, kuriuose aptariamos svarbios su verslu susijusios temos, ir internetinės transliacijos.

Taip pat yra sėkmės istorijų ir net verslo enciklopedija, tirianti naujas idėjas ir terminus.

Visiems naujiems vartotojams galima įsigyti 14 dienų nemokamą bandomąją versiją. Nėra jokios rizikos ir nereikia kreditinės kortelės. Tai reiškia, kad viską išbandysite, visiškai neprisipažindami su paslauga.

Sukurkite internetinę parduotuvę nemokamai

„Shopify“ prekybos vietose

„Shopify“ POS el. Prekybos parinktys

„Shopify“ prekybos taškai leidžia jums parduoti produktus ir priimti mokėjimą bet kuriame įrenginyje. Jums nereikia kopijuoti duomenų iš vienos platformos į kitą, nes POS sistema visus atnaujinimus atlieka už jus. Tai apima atsargas, užsakymus ir klientus.

Norėdami pradėti, jūsų klientai gali paliesti gaminį ir pradėti kurti krepšelį. Tada jie galės taikyti nuolaidas ir mokesčius. Per „Shopify“ prekybos taškus jūsų klientas gali priimti bet kokią mokėjimo formą.

Tada klientai gauna kvitus el. Paštu. Tai yra labai paprastas būdas klientams sekti pirkinius, nes jie gali juos sudėti į aplanką ir prireikus kreiptis į juos.

Kai kurios „Shopify POS“ priimtos mokėjimo formos yra „Apple Pay“, „Android Pay“ ir kreditinės kortelės. „Shopify“ kortelių skaitytuvas suteikia galimybę asmeniškai priimti mokėjimus.

Išbandykite „Shopify POS“

Mažmeninė pakuotė

„Shopify“ mažmeninė prekyba

„Shopify“ mažmeninis paketas suteikia galimybę jums parduoti parduotuvėje ir vis tiek naudotis visomis svarbiausiomis elektroninės prekybos įmonės priemonėmis ir funkcijomis..

Pvz., Galite priimti mokėjimus, grynuosius pinigus ir dovanų korteles, kurios padidina žmonių tikimybę apsipirkti su jumis.

Be to, jūs galite geriau nei anksčiau valdyti savo personalą naudodami individualius PIN.

Tai leidžia geriau sekti jų pardavimus ir registruoti naudojimą nei anksčiau. Taip pat turite aparatinės įrangos integraciją, kuri padeda parduoti daugiau.

Gaunate palaikymą brūkšninių kodų skaitytuvu, kasos aparatu ir kvitų spausdintuvu.

Tai reiškia, kad mažiau aparatinės įrangos problemų, nes turite specialų būdą tvarkyti šiuos elementus.

„Shopify“ suteikia galimybę įsigyti aparatinę įrangą atskirai arba kaip paketą, kad gautumėte tiksliai tai, ko jums reikia, kai jums jos reikia.

Sistemos talpina „iPad Air ½“, „iPad Pro 9.7 ″ ar„ iPad Mini “. Komplektą sudaro „iPad“ stendas, grynųjų pinigų stalčius, kvitų spausdintuvas ir kortelių skaitytuvas, kuris leidžia atlikti mokėjimus bakstelėjus, čiupant ir perbraukiant..

Jūs gausite nemokamą pristatymą ir turėsite 30 dienų, kad grąžintumėte visą aparatūrą, kad galėtumėte grąžinti visas lėšas.

Galite priimti visas pagrindines kreditines korteles, įskaitant „Visa“, „Mastercard“, „Discover“ ir „American Express“, iki 2,4% + 0 centų be jokių paslėptų mokesčių.

Taip pat galite priimti grynuosius pinigus, kreditą, dovanų korteles, „Apple Pay“ ir „Android Pay“.

Daliniai mokėjimai ar įmokos yra kitos galimybės, kurias galite atsiskaityti, taip pat mokėjimas gali būti padalijamas į dvi ar daugiau rūšių, atsižvelgiant į kliento poreikius..

Sekti dienos grynųjų pinigų srautus jūsų verslui yra nesunku, nes lengvai galite stebėti kasos aparato koregavimus.

Mažmeninės prekybos pakuotė yra ideali vieta mažmeninėms parduotuvėms ir žmonėms, kurie parduoda asmeniškai tokiuose renginiuose kaip konferencijos, žaidimai ar suvažiavimai.

Galimas trečiųjų šalių aparatinės įrangos palaikymas. „Shopify“ siūlo šių aparatūros įrenginių palaikymo dokumentus.

Tačiau modelių numeriai turi tiksliai atitikti, kad jie galėtų jums padėti.

„Shopify POS“ gali būti naudojamas keliuose „iPad“ įrenginiuose, todėl lengva parduoti daugiau ir greičiau patenkinti klientų poreikius.

Žmonės nebus įstrigę laukdami vienos kasos viename registre.

Jie galės greitai pereiti liniją, nes vienu metu turite daugiau nei vieną registrą.

Išbandykite „Shopify Retail“

Pirkimo mygtukas

Savo svetainėje pridėkite mygtuką „Pirkti dabar“

„Shopify Buy“ mygtukas leidžia pridėti įterpiamus produktus į savo svetainę. Tai leidžia jums pateikti savo produktus taip, kaip norite. Taip pat galite įterpti pirkinių krepšelį.

Tai patogi mobiliesiems parinktis, pagerinanti kliento patirtį. Jie paspaudžia mygtuką ir gali iš karto į savo pirkinių krepšelį įtraukti savo mėgstamus produktus.

Galite ramiai žinoti, kad į šią parinktį gali įeiti pasirinktinės spalvos, kurios, jūsų manymu, geriausiai atitinka jūsų svetainės temą ir įmonės įvaizdį.

Žiniatinklio kūrėjai gali sukurti tinkintą internetinę parduotuvę, naudodami „Shopify“ „JavaScript Buy SDK“.

Tai reiškia, kad yra galimybė įtraukti knygas, remiamą turinį ar skelbimus. Gaukite srautą, kurio esate verti, tiksliai perteikdami savo prekės ženklą žmonėms, kurie, jūsų manymu, labiausiai padės.

Tūkstančiai svetainių naudoja „Shopify Buy“ mygtuką, įskaitant Pelkė & Mallow, „Fabio Viviani“ vynai, „Synchro Genesis“ ir „Contour“.

Galėsite parduoti neribotą kiekį produktų, integruoti užsakymus ir gabenimą, sekti pardavimus ir augimo tendencijas ir net išskaičiuoti pasaulinius mokesčius ir valiutą. Jūsų klientai gauna saugią patikrą, kai priimama daugiau nei 70 mokėjimų šliuzų.

Pagrindinės mygtuko „pirkti dabar“ funkcijos

 • Įdėkite produktus į savo svetainę, pavyzdžiui, „WordPress“
 • Įdėkite pirkinių krepšelį
 • Pritaikykite produktą savo prekės ženklui

Išbandykite mygtuką „Pirkti dabar“ Tai įtraukta į „Shopify Lite“ planą ir iki jo

„Pinterest“ perkami kaiščiai

Parduokite „Pinterest“ su „Shopify“

„Shopify“ bendradarbiauja su „Pinterest“, kad klientai galėtų nusipirkti jūsų produktus ir paslaugas nepalikdami „Pinterest“ programos. Bet kuri prekė, kuri buvo prisegta iš jūsų „Shopify“ parduotuvės, tampa perkamu pin.

Užuot palikę programą, kad apsilankytų jūsų svetainėje, kad nusipirktų, jie gali atsiskaityti iš savo telefono ar planšetinio kompiuterio naudodamiesi kreditine kortele ar „Apple Pay“..

Šios programos naudojimo pranašumai yra tai, kad ji leidžia geriau pažinti klientą, nes leidžia sekti kiekvieną dieną, savaitę ir mėnesį gaunamų segtukų, pakartojimų ir užsakymų skaičių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai naudoti „Pinterest Channel“ informacijos suvestinę norint pasiekti analizę.

Tai leidžia atlikti tris dalykus. Pirma, tai padeda auginti mūsų prekės ženklą.

Antra, tai padeda auginti jūsų auditoriją. Trečia, tai padeda išplėsti jūsų tinklą.

Pvz., Jūs galite užsiauginti savo prekės ženklą pasakodami savo istoriją taip, kaip jūs žinote. Tai patinka jūsų klientams, nes jūs padedate jiems pasiekti tam tikrą gyvenimo būdą.

Kuo patrauklesni jūsų segtukai, tuo didesnė tikimybė, kad jie nusipirks elementą, kuris rodomas jų sklaidos kanale.

Toliau galite išplėsti savo pasiekiamumą, padarydami savo kaiščius bendrinamus. Tai padeda auginti savo auditoriją eksponentiškai. Kuo geresnė kopija, tuo patrauklesni atrodo jūsų produktai ir paslaugos.

Galite įsitraukti į influencerių rinkodarą suradę tinkamus „Pinfluencers“ ir tinklaraštininkus, kurie galėtų dirbti su jūsų prekės ženklu. Jie sukurs svečių lentas, kuriose bus demonstruojamas jūsų produktas ar paslauga.

Jų populiarumas padeda jūsų verslui augti, dar labiau pritraukdamas klientus į tai, ką siūlote.

Dalis „Shopify“ klientų yra galimybė parduoti keliais kanalais, tokiais kaip „Pinterest“.

Galite sukurti asmenišką ir autentišką patirtį sau ir klientams, pasiūlydami tai, ko jiems reikia kanale, kurį jie greičiausiai aplankys. Praleidę laiką tyrinėti tikslinius demografinius rodiklius, nėra prasmės parduoti toje erdvėje, kurioje jie praleidžia daugiausia laiko?

Kai kurios pagrindinės perkamų kaiščių savybės

 • Jūsų klientai gali sužinoti per Pinterest
 • Visi jūsų parduotuvėje prisegti produktai tampa perkamais segtukais (Didžiulė vertė)
 • Lengvai išmatuokite įsitraukimą

Išbandykite perkamus kaiščius

„Facebook“ parduotuvė – puikus būdas parduoti naudojant „Shopify“

Parduokite „Facebook“ su „Shopify“

„Shopify“ „Facebook“ programa leidžia jums parduoti produktus tiesiogiai „Facebook“. Tai taip pat sukuria „Facebook“ puslapio skirtuką „Parduotuvė“.

Klientams nereikia palikti savo socialinės žiniasklaidos paskyrų, kad galėtų apsipirkti jūsų svetainėje. Tai yra didelis jūsų pranašumas, nes jūs susitinkate su klientais ten, kur jie jau yra.

Jūs taip pat turite kitą savo pardavimo platformą. Kuo daugiau parodymų gausite įvairiose platformose, tuo geriau galėsite įgyvendinti savo pardavimo tikslus.

„Facebook Shopify“ yra daugybė funkcijų ir labai lengvai nustatoma.

Jis skirtas sutaupyti laiko, nes automatiškai sinchronizuoja naujus produktus „Facebook“ parduotuvėje. Tai taip pat leidžia jums sekti atsargas ir pardavimus, vykdomus per socialinės žiniasklaidos svetainę.

Sukūrę norimų išskirti produktų kolekcijas, padidinsite pardavimus ir sudominsite žmones, ką turite pasiūlyti.

Pagrindinės „Facebook“ parduotuvės savybės

 • Leiskite klientams lengvai naršyti jūsų produktus „Facebook“
 • Skirta mobiliųjų telefonų vartotojams
 • Itin lengvas patikrinimas

Išbandykite „Facebook“ parduotuvę Tai įtraukta į „Shopify Lite“ planą ir iki jo

„Facebook Messenger“

Parduokite „Facebook Messenger“ su „Shopify“

„Facebook Messenger“ leidžia lengvai susisiekti su klientais akimirksniu. Jie gali naršyti ir net pirkti produktus naudodamiesi asmeninių pranešimų programa.

Užsakymų stebėjimas ir pristatymo atnaujinimai pateikiami per „Messenger“.

Taip pat galite sekti visus skirtingus jūsų turimus ryšius viename gijoje. Tai leidžia lengvai kreiptis į jūsų klientų pateiktus klausimus ar pasiūlymus.

Galite palengvinti jų susirūpinimą dėl produktų ir paslaugų pirkimo iš jūsų, nes galėsite su jais kalbėtis vienas su kitu.

Pagrindinės „Shopify Messenger“ savybės

 • Pirkite tiesiai per „Messenger“
 • Pateikite lengvą produkto užsakymo informaciją per „Messenger“
 • Iškart susisiekite su savo klientais

Išbandykite „Facebook Messenger“ Tai įtraukta į „Shopify Lite“ planą ir iki jo

Parduokite „Amazon“

Tarp daugybės pardavimo per „Shopify“ svetainę per „Amazon“ pranašumų yra tai, kad tiesiogiai iš „Shopify“ galite kurti bet kurios kategorijos prekių pasiūlymus..

Nereikia, kad jūs peršoktumėte iš vienos svetainės į kitą, kad galėtumėte viską efektyviai pateikti.

Keletas pagrindinių funkcijų:

 • Sinchronizuokite savo produktus iš „Shopify“ į „Amazon“ per kelias minutes
 • Lengvai tvarkykite atsargas

Parduokite „Amazon“ su „Shopify“ Tai įtraukta į „Shopify Lite“ planą ir iki jo

Įmonės – „Shopify Plus“

„Shopify Plus“ e-komercijos pagrindinis puslapis

„Shopify Plus“ siūlo „Įmonių el. Prekybos programinę įrangą be galvos skausmo“. Tai puikiai tinka prekybininkams, kurių pardavimai yra dideli ir kurie realų augimo potencialą mato realiai.

„Shopify“ debesų platforma gali valdyti penkis pardavimus per sekundę.

Tai leidžia jums pasinaudoti neribotais pardavimais, lankytojais ir produkcija. Taip pat galite gauti palaikymą ištisą parą.

Tokiu būdu, jei susidursite su problema ar turite klausimų, galėsite iškart ją išspręsti.

Galite kalbėtis su „Shopify Plus“ guru arba užpildyti internetinę formą, reikalaudami telefono skambučio. Tai leidžia komandai kuo greičiau jums padėti.

Dėl klientų aptarnavimo, kurį gaunate kaip „Shopify Plus“ klientas, galite pasiekti skiriamąją gebą, kad efektyviai valdytumėte savo verslą..

Perskaitykite „Mano Shopify Plus“ apžvalgą

Išvada dėl būdų, kuriuos galite parduoti naudodamiesi „Shopify“

Tiesiog norėčiau susigrumti

9 būdai, kaip parduoti kartu su „Shopify“:

 • Internetinė parduotuvė
 • „Shopify“ prekybos vietose
 • Mažmeninė pakuotė
 • Pirkimo mygtukas
 • Perkamas PIN kodas
 • „Facebook“ parduotuvė
 • „Facebook Messenger“
 • „Amazon“
 • Įmonės

Kas spėjo, kad buvo tiek daug būdų, kaip panaudoti „Shopify“ savo prekės ženklui ir verslui plėsti.

Viskas čia yra tik papildoma priemonė norint iš tikrųjų padidinti pardavimus ir pasiūlyti gerbėjams ir klientams daugybę išpardavimų.

Puiku tai, kad visa tai šiandien gali susitvarkyti.

Ir:

Kai jums reikia daugiau, galite pereiti prie kito plano, nes jis atitinka jūsų poreikius.

Turite klausimų ar turite kokių minčių?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map