Kuris yra geresnis interneto prieglobos paslaugų pasirinkimas?

Kai kalbama apie interneto sprendimai, tai skirtingi žmonių šeimininkai. Jūsų organizacijos ar asmeninio naudojimo poreikiai lems jūsų optimalų pasirinkimą prieglobos metodas.


Bendri serveriai daugeliu atvejų veikia gerai ir yra gana prieinamos. Dedikuoti serveriai yra brangiausi ir su jais sunkiausia dirbti, tačiau jie yra ir patys greičiausi bei saugiausi. Debesies serveriai yra unikali veislė, turinti universalias galimybes kartu su efektyviomis sąnaudomis – tačiau galimų saugumo problemų kaina.

Kuris yra geresnis pasirinkimas? Bendri, skirti ar „Cloud Hostingas“? Bendras priegloba paaiškinta

Bendras prieglobos logotipas

Bendrai naudojamas priegloba yra dažniausiai naudojamas metodas interneto priegloba. Taip yra ne tik todėl, kad tai yra labiausiai prieinamas metodas, bet ir todėl, kad jis patenkina daugumos žmonių pagrindinius žiniatinklio prieglobos poreikius.

Visi nustatymo sudėtingumai yra pašalinti. Prieglobos įmonė rūpinasi viskuo už jus. Atsižvelgiant į tai, kad dauguma žmonių neturi patirties šioje srityje ir dar mažiau žino žiniatinklio kodavimo kalbas, pvz HTML ir CSS, nėra sunku suprasti, kodėl daugelis mano, kad ši parinktis yra geriau. Bet tai ne visiems.

Pvz., Jei esate didelė korporacija, turbūt nėra geriausias pasirinkimas pasidalijamasis priegloba. Jūsų svetainė bus tame pačiame serveryje kaip ir daugelis kitų svetainių, o tai gali lemti sulėtėjimą (o tai savo ruožtu gali pakenkti jūsų santykiams su klientais ar net sumažinti pardavimus). Negalėsite valdyti serverio ar jo veikimo.

Paprasto žmogaus atsakymas į klausimą „kuris yra geresnis pasirinkimas? Bendrinamas, dedikuotas ar debesies priegloba? “ Dažnai dalijamasi priegloba.

Tačiau tie, kurie nori turėti savo serverius, pasirinks specialųjį prieglobą.

Kuris yra geresnis pasirinkimas? Bendri, skirti ar „Cloud Hostingas“? Dedikuotas priegloba paaiškinta

Dedikuoto prieglobos logotipas

Su skirtas priegloba, jūsų žiniatinklio prieglobos serveriai ir visas jų turinys dabar priklauso jums. Jų turimi ištekliai nėra bendrinami su niekuo kitu – tai privati ​​virtuali šalis, ir niekas kitas neturi kvietimo, nebent nuspręsite jiems duoti.

Dvi pagrindinės tokio prieglobos pusės yra:

 • Padidėjęs našumas dėl mažesnės procesoriaus ir atminties apkrovos,
 • Visiškai kontroliuodami savo serverį.

Žinoma, su didele galia kyla didžiulė atsakomybė.

Kaip specialus prieglobos serveris, nėra jokios klientų aptarnavimo tarnybos, kuri galėtų skambinti. Tai reiškia, kad jums reikia patikimo „Techie“ draugo, kuris žino viską apie interneto serverius. Priešingu atveju gali tekti apsvarstyti galimybę pasamdyti išorės IT specialistą, o tai, be abejo, padidins jūsų išlaidas.

Dedikuotasis priegloba taip pat yra brangiausias pasirinkimas. Nors jis gali būti mažesnis nei 100 USD per mėnesį, jis taip pat gali priartėti prie 1000 USD per mėnesį.

Kuris yra geresnis pasirinkimas? Bendri, skirti ar „Cloud Hostingas“? „Cloud Hostingas“ paaiškinta

„Cloud Hosting“ logotipas

Čia viskas pasidaro įdomu. Debesies priegloba egzistuoja skirtingoje dimensijoje – ji yra savo lygoje.

Skirtingai nuo kitų prieglobos parinkčių, debesies serveriai iš tikrųjų nėra serveriai tradicine prasme. Nėra aparatūros. Debesis yra 100% virtualus.

„Cloud hostingas“ yra naujas ir novatoriškas prieglobos sprendimas. Tai suteikia daug lankstumo ir gali būti naudojama pagal mastelį, tai reiškia, kad ilgainiui būtų galima sutaupyti pinigų. Jei jūsų prieglobos poreikiai dažnai keičiasi, jums gali būti naudinga mokėti už tai, kiek pralaidumo naudojate bet kuriuo metu.

Jei saugumas yra svarbiausias prioritetas, vis dėlto galite vengti šios parinkties. Nors debesų priegloba buvo daug diskutuojama, linkusi į daugiau pažeidžiamumų nei tradiciniai metodai.

Atsakymas į klausimą: kuris yra geresnis pasirinkimas? Bendras, specialus arba „Cloud Hostingas“?

Bendras, specialus arba „Cloud Hostingas“

Kaip jau pastebėjote, nėra aiškaus atsakymo į klausimą „Kuris variantas yra geresnis? Bendrinamas, specialus ar „Cloud“ priegloba? “

Tai priklauso nuo jūsų poreikių ir pageidavimų. Jei norite rasti savo atsakymą į šį klausimą, geriau užduoti keletą kitų klausimų, tokių kaip:

 • Kokie yra jūsų prieglobos poreikiai?
 • Kiek norite kontroliuoti savo serverius?
 • Kokio lygio atsakomybę ketinate naudoti ir ar turite techninių žinių, kad galėtumėte prižiūrėti savo serverį??
 • Ar neskelbtini duomenys, kuriuos ketinate laikyti? Ar kibernetinis saugumas yra nepaprastai svarbus, ar tai tik paskesnė mintis?

Bendras priegloba išsprendžia įprastas žmogaus problemas, kylančias dėl galvos skausmo, susijusio su serverio priežiūra ir savarankišku sąranka. Jis taip pat prieinamas, todėl yra geras pasirinkimas daugelyje situacijų.

Jei turite labai neskelbtiną informaciją, visada turite būti visiškai kontroliuojami, dedikuotas hostingas yra tikrai vienintelė galimybė. Tačiau daugeliu kitų atvejų vienas iš kitų variantų bus patogesnis. Dedikuotas hostingas yra pats brangiausias.

Vis daugiau įmonių pradėjo naudoti debesų prieglobą, kad būtų patogiau ir pigiau. Žinoma, pastaraisiais metais pasaulyje buvo padaryta daugiau duomenų pažeidimų nei bet kada anksčiau. Kai kurie iš šių pažeidimų atsirado dėl išpuolių prieš debesyje teikiamas paslaugas.

Atsižvelgiant į visus dalykus, jūs pats turite nuspręsti, kuris yra geresnis pasirinkimas? Bendras, dedikuotas ar debesies priegloba? Geriausia yra pasverti visus svarbius veiksnius ir apsispręsti žiniatinklis atitinkamai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map