7 populiariausios ASP.NET prieglobos svetainės – pagrindinis vadovas pradedantiesiems

Ar jums patinka kurti savo dinaminius tinklalapius, o ne naudoti trečiųjų šalių sąsają, kuriai net nereikia kodavimo įgūdžių? Kuriate internetines programas ir paslaugas?


Jei taip, galėtumėte būti vienas iš daugelio ASP.NET vartotojų, kuriems reikia rasti tinkamą žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją.

ASP.NET yra atvirojo kodo, serverio sistemos, sukurta „Microsoft“ ir išleista 2002 m. ASP.NET, skirtingai nei ASP, nėra programavimo kalba. Tačiau jis palaiko tokias programavimo kalbas kaip „Visual Basic“ ir C #.

Vietoj to, ASP.NET objektyvus požiūris ir talpyklos talpyklos keitimas leidžia pagreitinti kūrimo procesą naudojant mažiau kodo. Nuo 2018 m, 13% visų svetainių naudoti ASP.NET, nors tai žiūrint tik į populiariausias milijonines svetaines pasaulyje.

Nesvarbu, ką jūs naudojate ASP.NET, tai darote todėl, kad norite, kad jūsų tinklalapiai ir programos veiktų greitai ir efektyviai. Tai reiškia, kad norint maksimaliai padidinti šias pastangas, jums taip pat reikia geriausio ASP.NET pagrindinio kompiuterio.

Kaip mes pasirenkame savo reitingus

5 žvaigždutė

Žiūrėk, mes tai suprasime: kaina yra kritinė, kai reikia pasirinkti ASP.NET prieglobos paslaugą.

Bet tai ne vienintelis aspektas.

Be to, mūsų reitingai yra pagrįsti kitais veiksniais, kurie vienodai gali turėti įtakos jūsų pasirinkimui: funkcijomis, internetine žinių baze ir klientų aptarnavimu. Galėsite priimti teisingą sprendimą tik žiūrėdami į didelį paveikslėlį – ne tik į vieną jo dalį.

Tai ypač svarbu, nes beveik visi prieglobos paslaugų teikėjai siūlo dideles nuolaidas kasmet įsigyjant paslaugas, tačiau niekada nenorite, kad per kelias savaites pirkėjas gailėtųsi pasirinkęs sprendimą, kuris, pasirodo, nėra geriausias jūsų poreikiams..

Funkcijos:

 • Kokios yra ASP.NET prieglobos parinktys?
 • O kaip apie saugojimas ir pralaidumas?

Internetinė žinių duomenų bazė:

 • Kokius išteklius galima rasti internete?
 • DUK?
 • Pamokos? Vaizdo įrašai?

Klientų aptarnavimas:

 • Kai jums reikia pagalbos, kokia pagalba yra?

7 populiariausios ASP.NET prieglobos svetainės

Naršyti po visus techninius varpelius ir švilpukus ASP.NET prieglobos svetainėse gali būti baisu. Taigi, pažiūrėkite į toliau pateiktas miniatiūrų apžvalgas, kad sužinotumėte pagrindinius faktus apie kiekvieną iš šių paslaugų teikėjų.

1. A2 talpinimas

A2 talpinimas

Iš pradžių pavadinimu Iniquinet, „A2 Hosting“ buvo įkurta 2001 m Bryanas Muthigas kaip hobis.

Kaip privačiai valdomai įmonei, sunku nustatyti jos finansus ir vartotojų skaičių. Tačiau remiantis naujausiais vertinimais, jos metinės pajamos siekia 27 mln. USD. Didžiausi „A2 Hosting“ pardavimo taškai yra „SwiftServer“ platforma ir „Turbo“ serveriai, skirti ypač greitam puslapio įkėlimui.

Į visus planus įtraukta neribota saugykla ir duomenų perdavimas, taip pat nemokami SSL (Secure Sockets Layer) sertifikatai, skirti saugumui ir kietojo kūno diskams (SSD)..

Be to, vartotojai naudosis „Plesk Onyx 17.8“ valdymo skydeliu. „PayPal“ prekybininkų paskyras galima lengvai integruoti, o „WordPress“, „Joomla“ ir „Drupal“ automatiškai įdiegia vieną mygtuką..

Dedikuoti IP adresai visiems planams galimi už mažiau nei 2 USD per mėnesį. A2 priegloba gali pasigirti 99,9% neveiklumo garantija kartu su 24 valandas per parą veikiančiu klientų palaikymu ir įvairiais DUK įvairiomis temomis..

Kaina: 4,90 USD per mėnesį (paprastas planas su 1 domenu, 5 padomeniais ir 25 el. Pašto adresais) iki 10,78 USD per mėnesį (turbo planas su neribotais domenais, padomeniais ir el. Pašto adresais)

Įvertinimas:

2. „HostGator“

„HostGator“

„HostGator“ vartotojų yra nuo asmenų, turinčių vieną svetainę, iki „Fortune 500“ kompanijų.

Kiekviename „HostGator“ plane yra nemokamas svetainių perkėlimas, scenarijų perkėlimas ir „MySQL“ perkėlimas. „Plesk“ valdymo skydelyje galima lengvai pasiekti svetainės statistiką, slaptažodžiu apsaugotus katalogus ir internetinę failų tvarkyklę. Be to, kiekvieną savaitę yra duomenų atsarginių kopijų už objekto vietos ribų kopijavimas, ir jūs galite turėti neribotą skaičių automatinių atsakymų ir el. Pašto slapyvardžių.

Po EIG įsigijimo, „HostGator“ 2013 m. Turėjo keletą kelių dienų pertraukų, tačiau nuo to laiko jos veikimo laikas nuolat artėjo prie 100 proc., O puslapių apkrova buvo gana greita..

Telefonu, pokalbiais ir pagalbos bilietais galima naudotis visą parą ir visą parą, tačiau kai kurie apžvalgininkai pastebėjo, kad nuo EIG perėmimo padidėjo laikas problemoms išspręsti. Yra gausus DUK rinkinys tiems, kurie mėgsta patys išsiaiškinti dalykus.

Norite sužinoti daugiau apie „HostGator“? Patikrinkite papildomos informacijos, taip pat nuolaidos kupono.

Kaina: 4,72 USD per mėnesį (asmeninis planas su vienu domenu ir neribota saugykla bei pralaidumas) iki 14,36 USD per mėnesį (įmonės planas su penkiais domenais, neribota saugykla ir pralaidumas bei nemokamas dedikuotas IP).

Įvertinimas:

3. 1&1

1 ir 1

1&1 buvo įkurta 1988 m., O jos produktų galima įsigyti visoje Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Tai viena didžiausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų pasaulyje, turinti daugiau nei 13 milijonų klientų sutarčių, 70 000 serverių, 7 000 darbuotojų ir duomenų centrų Europoje ir Kanzasas.

Individualūs vartotojai, taip pat mažos ir didelės įmonės sudaro savo klientų prieglobos, domenų registravimo ir elektroninė prekyba sprendimai.

1&„1“ prieglobos planai yra konkurencingomis kainomis ir net žemiausio lygio parinktyje yra tokių funkcijų kaip nemokamas domenas, neribotas pralaidumas ir saugykla, penkios 2017 m. MSSQL duomenų bazės ir SSL sertifikatai..

Aukščiausio lygio planas leidžia turėti iki 25 duomenų bazių, „Sitelock Basic“ apsaugą ir kenkėjiškų programų apsaugą bei turinio pristatymo tinklus (CDN), palaikomus „Railgun“, kad būtų užtikrintas maksimalus greitis tarp serverių ir tinklo. 1&1 taip pat turi nepriklausomai patikrintą viso puslapio įkėlimo greitį, kuris yra greitesnis nei „GoDaddy“ ar „HostGator“.

Uptime garantuojamas 99,9%. Klientų aptarnavimas teikiamas visą parą, per telefoną ir per pokalbius, taip pat yra tinkamas pagalbos centras su DUK.

Kaina: 7,99 USD per mėnesį (100 el. Pašto paskyrų) iki 14,99 USD per mėnesį (neribota el. Pašto paskyra)

Įvertinimas:

4. Varyk Tėti

Varyk Tėti

įkurta 1997 m. kaip „Jomax Technologies“ ir, kaip manoma, yra didžiausia pasaulyje žiniatinklio prieglobos paslauga, pagrįsta rinkos dalimi.

2017 m. Ji turėjo daugiau nei 17 milijonų klientų visame pasaulyje ir 6000 darbuotojų. Varyk Tėti taip pat tikriausiai yra labiausiai žinoma žiniatinklio prieglobos paslauga dėl savo bėgančių televizijos reklamos per daugelį metų, ypač tų, kurios rodomos per kasmetinius „Super Bowl“ futbolo žaidimus.

Daugybė apdovanojimų už klientų aptarnavimą apima šešerius metus iš eilės laimėtą „Stevie“ apdovanojimą už išskirtinį klientų aptarnavimą.

Paprasčiausias „GoDaddy“ planas palaiko vieną svetainę, kurioje yra 100 saugojimo koncertų ir neribotas pralaidumas.

Be to, įsigiję metinį planą gausite nemokamą domeną. (Visuose planuose yra „WordPress“, „Joomla“ ir „Drupal“ įdiegimas vienu spustelėjimu.) Tai tinka pagrindinei svetainei, nes metams bėgant turėsite prieigą prie „Microsoft Office 365“ verslo el. Pašto, kartu su viena MSSQL duomenų baze (200 megs) ir 10 „MySQL“ duomenų bazės (po 1 koncertą).

Aukščiausio lygio planas, tinkamas kelioms didelio srauto svetainėms, teikia neribotas svetaines, saugyklas, FTP vartotojus ir „MySQL“ bei „MSSQL“ duomenų bazes. Jūs taip pat gaunate nemokamą domeno vardą ir SSL sertifikatą. Aukščiausios kokybės domenų vardų sistema (DNS) taip pat leidžia patikimiau, saugiau ir greičiau pasiekti svetaines.

Vienas svarbus dalykas, kurį reikia atkreipti, yra tai, kad „GoDaddy“ bendrojo prieglobos planai palaiko ASP.NET, nuo 2017 m. Spalio mėn. Šiuose planuose nebėra naujesnės „ASP.NET Core“ programos. Jei naudojate „ASP.NET Core“, norėdami naudoti „GoDaddy“, jums reikės dedikuoto serverio plano, kuris yra žymiai brangesnis nei pasidalijamojo prieglobos parinktys..

Norite sužinoti daugiau apie „GoDaddy“? Pažvelkite į tai, kuriame taip pat yra nuolaidos kuponas.

Kaina: 7,99 USD per mėnesį (ekonomikos planas) iki 16,99 USD per mėnesį (galutinis planas)

Įvertinimas:

5. „InterServer“

„InterServer“

Šiandien įmonei priklauso du duomenų centrai Secaucus mieste, Naujajame Džersyje, ir vienas Los Andžele, Kalifornijoje, ir ji teikia tokias paslaugas kaip debesų virtualūs privatūs serveriai (VPS), kolokacija, dedikuoti ir greiti serveriai ir virtualus priegloba..

Kaip ir „HostGator“, jos klientų bazę sudaro tiek pavieniai vartotojai, tiek „Fortune 500“ įmonės.

„InterServer“ siūlo vieną ASP.NET prieglobos parinktį, į kurią įeina neribotas duomenų perdavimas, saugojimas, SSL sertifikatai, FTP sąskaitos ir el. Pašto paskyros. Be to, yra „Plesk“ valdymo pultas, „Raid-10“ saugykla ir savaitinė duomenų atsarginė kopija. Vartotojų skaičius ribojamas iki 25 svetainių / domenų, nors leidžiama neribota padomenių dalis.

Tai taip pat palaiko daugiau nei 100 debesies programų su vienu spustelėjimu, skirtu diegti „WordPress“, „CubeCart“, „Magento“ ir keletas kitų. „InterServer“ garantuoja 99,9% veikimo laiką ir siūlo platų mokymo programų rinkinį bei visą parą veikiantį palaikymą telefonu.

Kaina: 5 USD per mėnesį

Įvertinimas:

6. Skystas

Skystas internetas

Įkurta 1997 m., „Liquid Web“ jau daugiau nei dvidešimt metų teikia visiškai valdomus interneto prieglobos sprendimus.

Dabartinės metinės pajamos viršija 100 milijonų USD ir turi daugiau nei 30 000 klientų 130 šalių, 500 000 palaikomų svetainių ir 5 pasaulinius duomenų centrus. Viena iš akcentuojamų sričių yra klientų aptarnavimas, nes žadama, kad visą parą ir visą parą palaikys „pačius naudingiausius žmones“.

„Liquid Web“ yra pats brangiausias pasirinkimas šiame sąraše, nes jame naudojami tik skirti serveriai, todėl norėsite atidžiau pažvelgti į jo savybes ir įsitikinti, ar jums verta kainos. Žemiausiame gale yra dviejų „Storm“ SSD serverių su galimybe naudoti nemokamą 2012 m. Arba 2014 m. „Windows 64“ bitų savarankiškai valdomą serverį su tinklo, techninės įrangos ir virtualizacijos sluoksnių palaikymu..

Arba dar už 10 USD per mėnesį yra „Windows“ visiškai valdomas 64 bitų serveris su „Plesk“ valdymo skydeliu. Iki penkių terabaitų mėnesinis duomenų perdavimas yra nemokamas, o visus serverius teikia viena vieša IP adresas su galimybe už kiekvieną dolerį pridėti dar septynis. Tai taip pat žada 100 proc.

„Liquid Web“ turi plačią žinių duomenų bazę, kurioje yra šimtai vadovėlių, taip pat visą parą veikiantis telefonas ir palaikymas pokalbiais. Be to, visi techninės pagalbos specialistai turi daugiau nei 300 valandų mokymo ir galite pasikalbėti su specialistais, turintys sertifikatus „Windows“, „Red Hat Linux“ ir „Cisco“..

Kaina: 110 USD per mėnesį ir daugiau, atsižvelgiant į papildomus produktus ir paslaugas

Įvertinimas:

7. Registruokis

Registruotis

„Horman Interactive Corporation“ 1994 m., „Register.com“ iš pradžių sukūrė interneto svetainių kūrimo programinę įrangą, prieš tai perkeldama į interneto prieglobą ir domenas Registracija.

2010 m. „Web.com“ nusipirkta bendrovės būstinė yra Niujorke, o papildomi biurai yra Londone, Baltimorėje ir Halifakso mieste, Kanadoje. Pagrindinė įmonės veikla yra orientuota į verslininkų ir smulkaus verslo savininkų poreikių tenkinimą. Šiuo metu „Register.com“ valdo daugiau nei 2,5 milijono domenų, o „WebHostDirectory.org“ ją pripažino geriausiu 2012 m. Domenų registratoriumi.

Visuose planuose yra neribotas duomenų perdavimas, vienas nemokamas domenas, 100 domenų rodyklių, vienas automatinis atsakiklis kiekvienam el. Pašto adresui ir „AWStats“ žiniatinklio analizei. Žemiausioje vietoje vartotojai gali turėti 300 saugojimo grupių, 25 FTP abonementus ir 25 „MySQL 300“ koncertų duomenų bazes. Aukščiausio lygio plane yra neribota saugykla, FTP paskyros ir „MySQL“ duomenų bazės su tiek pat papildomos saugyklos vietos, kiek jums priklauso.

Yra galiojimo garantija, o svetainė „Register.com“ pateikia daugybę mokymų ir DUK. Be to, yra nemokami klientų aptarnavimo numeriai. Taip pat galite pateikti prašymą suplanuoti palaikymo personalo atšaukimą pasirinktu metu.

Kaina: 5,95 USD per mėnesį (būtinas prieglobos planas) iki 9,95 USD per mėnesį (premium priegloba)

Įvertinimas:

Ką reikia daryti?

Žmogus galvoja

Kaip ir kiekvieną kartą vertindami produktą ar paslaugą, iš anksto turite atlikti vieną pagrindinį sprendimą: Ką jums reikia padaryti?

Jei jau mokėtės ASP.NET, einate į priekį koduotų įgūdžių neturinčiu asmeniu, kuriam reikalinga „drag and drop“ sąsaja kurti svetainę.

Tačiau, turėdami daugybę ASP.NET talpinimo parinkčių, nenorite mokėti už tai, ko nenaudosite, pvz., Nereikalingą saugyklą, pralaidumą ar el. Pašto adresus, ir norite įsitikinti, kad turite tai, ko jums reikia.

Galų gale, tai taip pat lemia mastelio didėjimą, nes visada reikia planuoti ateitį.

Kur esate šiandien, greičiausiai nėra ten, kur norite (ar tikitės), kad esate šeši mėnesiai ar metai. Kadangi nenorite permokėti už paslaugą, taip pat nenorite būti priversti perkelti vieną ar daugiau ASP.NET projektų į naują prieglobos paslauga nes staiga suprantate, ką siūlo jūsų dabartinis teikėjas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map