8 geriausios tinklaraščių prieglobos svetainės: nuo nemokamos iki aukščiausios kokybės

geriausios tinklaraščių prieglobos svetainės


Pirmasis dienoraštis yra įskaityta į Justino salę, Swarthmore kolegijos studentas, 1994 m., nors terminas „tinklaraštis“ („interneto“ ir „žurnalo“ derinys) nebuvo sugalvotas tik po trejų metų.

Nuo to laiko internetinių dienoraščių skaičius vis labiau išaugo 440 milijonų tinklaraščių remiantis naujausiais skaičiavimais, visame pasaulyje.

Ankstyvieji tinklaraščiai, tokie kaip „Hall‘s“, buvo pašlovinti asmeniniuose tinklalapiuose, o ankstyvosios internetinių dienoraščių platinimo platformos pirmiausia buvo skirtos žmonėms, norintiems publikuoti asmeninį turinį. Nors šie individualūs, plataus masto tinklaraščiai vis dar egzistuoja, vis labiau populiarėja nišoms skirti tinklaraščiai, orientuoti į tokias temas kaip mada, kelionės, maistas, grožis ir tėvystė..

Ankstyvieji tinklaraštininkai taip pat turėjo ribotas galimybes užsidirbti iš turinio, tačiau dabar yra galimybė gauti nemažas pajamas iš skelbimų, partnerių programų, tiesioginių pardavimų ir svetainių prenumeratos mokesčių..

Atsižvelgiant į galimą auditorijos pasiekiamumą ir galimybę uždirbti pajamų, svarbu tinkamai pasirinkti savo tinklaraščio prieglobą. Peržiūrėkite geriausias turimas tinklaraščių prieglobos svetaines, kad nuspręstumėte, kuri iš jų bus jums geriausia.

Kaip mes pasirenkame savo reitingus

Kaip mes pasirenkame savo reitingus

Vertinant internetinių dienoraščių prieglobos svetainę, svarbu atlikti holistinį vertinimą, o ne orientuotis tik į kainą. Galų gale, nors jūs norite kainos ir kokybės santykio, jūs norite mokėti tik už produktus ir paslaugas, atitinkančius jūsų poreikius.

Be abejo, žemiau pateikiame informaciją apie kainodarą, tačiau taip pat apžvelgiame dar dvi pagrindines sritis, tokias kaip vartotojo funkcijų rinkinys – įskaitant pinigų gavimo variantus, kai taikoma – ir klientų aptarnavimas šiose geriausiose tinklaraščių prieglobos svetainėse..

Savybės: Kokios yra skirtingos parinktys ir funkcijos? Koks yra naudojimo paprastumas?

Klientų aptarnavimas: Kaip bus atsakyta į jūsų klausimus ir išspręstos jūsų problemos?

Kainodara: Ar yra nemokamas pasirinkimas, ar tik mokama? Kuo skiriasi planai?

8 geriausios tinklaraščių prieglobos svetainės

Žemiau pateikiamos miniatiūrų apžvalgos pateikia geriausių galimų variantų apžvalgą, pradedant nuo asmeninio turinio reklamavimo internete ir baigiant el. Prekybos sprendimais..

„WordPress.com“Visiem, kas noklusina, tacu

wordpress.com

Ilgametė ir populiari internetinių dienoraščių svetainė „WordPress.com“ buvo įkurta 2005 m. Tiek internetinėje dienoraščių platformoje, tiek ir prieglobos svetainėje yra tvirta nemokama versija, kurią galima padaryti naudojant pasirenkamus mokamus atnaujinimus ir anti-spam programinę įrangą, taip pat reklamą..

„WordPress.com“ skaičiavimais, kiekvieną mėnesį daugiau kaip 400 milijonų žmonių peržiūri daugiau nei 15 milijardų puslapių, o šiandien jį naudoja 25% visų interneto svetainių.

„WordPress.com“ gali būti naudojamas kuriant ne tik tinklaraščius, bet ir visų rūšių tinklalapius. Yra daugybė nemokamų ir mokamų šablonų, o vilkimo sąsaja ir WYSIWYG redaktorius yra intuityvūs ir lengvai naudojami. Yra 24 valandas per parą veikiantis klientų palaikymas, o mokamuose planuose siūlomi tiesioginiai pokalbiai su „Laimės inžinieriais“. Iš jūsų tinklaraščio galima gauti pajamų iš „Google Adsense“, filialų nuorodų ir (arba) tiesiogiai parduoti savo produktus.

Nesvarbu, ar jūs dirbate su asmenimis, ar didelėmis organizacijomis, „WordPress.com“ siūlo jums tinkamo lygio paslaugas.

Kaina: nemokama („WordPress.com“ padomenis ir ribota saugykla) ir mokami planai nuo 4 iki 25 USD per mėnesį (tinkintas domeno vardas, papildoma saugykla ir galimybė įkelti garso ir vaizdo įrašą). Aukščiausio lygio verslo planas leidžia įdiegti trečiųjų šalių papildinius ir temas.


Patikrinkite svetainę

Įvertinimas: 10/10

Tumblr

tumblr.com

„Tumblr“ 2007 m. Įkūrė Davidas Karpas. Šiuo metu ji priklauso „Oath Inc.“, „Verizon“ dukterinei įmonei.

Jos specializacija yra mikroblogai per trumpesnius teksto įrašus ir daugialypės terpės turinį. Nuo 2018 m. „Tumblr“ kiekvieną mėnesį lankė daugiau nei 400 milijonų tinklaraščių, kuriuose apsilankė daugiau nei 550 milijonų lankytojų.

„Tumblr“ vartotojai yra tolygiai pasiskirstę tarp vyrų ir moterų, ir tai yra populiariausia pagal 18–29 metų demografinius rodiklius.

Yra septyni numatytųjų įrašų tipai: tekstas, nuotrauka, citata, nuoroda, pokalbiai, garso ir vaizdo įrašai.

Skirtingai nuo daugelio kitų internetinių dienoraščių svetainių, skirtų optimaliam našumui staliniuose kompiuteriuose, „Tumblr“ programa daro mikroblogą jūsų išmaniajame telefone..

Kitos funkcijos apima paprastą turinio pasidalinimą, patikimą ir pakartotinį pateikimą iš kitų „Tumblr“ vartotojų. Klientų aptarnavimas vykdomas el. Paštu ištisą parą, ir vartotojai gali pasiekti didelę žinių duomenų bazę.

Nors kai kurios didelės įmonės naudoja „Tumblr“, jis labiau tinka asmenims ir mažesnėms organizacijoms.

Kaina: nemokama su mokamomis pasirinktinių domenų vardų ir „premium“ temų galimybėmis.


Patikrinkite svetainę

Įvertinimas: 8/10

Tinklaraštininkas

tinklaraštininkas.com

Viena iš originalių internetinių dienoraščių prieglobos platformų „Blogger“ buvo įkurta 1998 m. Ir nuo 2003 m. Priklausė „Google“. Iki 2013 m. „Google“ teigė 540 milijonų aktyvių vartotojų. Tačiau tai gali būti šiek tiek klaidinantis, nes jis yra integruotas į „Google“ produktų rinkinį, pvz., „Gmail“ ir „Google“ dokumentus, ir sunku tiksliai žinoti, kaip apibūdinamas „vartotojas“.

Tai yra kaip ir kiekvienoje „Windows 10“ operacinės sistemos kopijoje, įskaitant „Microsoft Edge“ naršyklę, kuri laikoma diegimu, nesvarbu, ar vartotojas ją kada paleidžia, ar ne.

„Blogger“ paprastumas yra palaiminimas ir prakeikimas. Viena vertus, dėl riboto funkcijų rinkinio ir pritaikymo parinkčių nėra daug varpų ir švilpukų, kuriais būtų galima naršyti. Be to, jis yra integruotas su kitais „Google“ produktais, tokiais kaip „AdSense“, kad gautų pajamų.

Kita vertus, šis žemo lygio funkcionalumas daro jį mažiau patrauklų labiau patyrusiems tinklaraštininkams. Be to, „Google“ jau seniai nutraukia net populiarius projektus, apie kuriuos mažai įspėjama, todėl jums reikės reguliariai kurti atsarginę turinio atsarginę kopiją. Klientų aptarnavimas pirmiausia nukreipiamas į vartotojų forumus ir internetines formas.

Galite pradėti kurti internetinį dienoraštį „Blogger“, bet jei jis pradės augti, norėsite pereiti prie tvirtesnės platformos, tokios kaip „WordPress.com“. Kaina su mokamais tinkintų domenų vardais, pasiekiamais per „Google“ domenus..


Patikrinkite svetainę

Įvertinimas: 7/10

Vaiduoklis

ghost.com

Atvirojo kodo leidybos platforma „Ghost“ buvo išleista viešai 2013 m., Kai sėkminga „Kickstarter“ kampanija per mažiau nei dieną įvykdė savo pradinį tikslą – beveik 35 000 USD ir surinko daugiau nei 250 000 USD..

Sportuokite be minimalistinio požiūrio į internetinius dienoraščius, nuo 2018 m. „Ghost“ įdiegė daugiau nei 1,3 mln. Pagrindinė leidybos programa yra nemokama, o ne pelno siekiantis „Ghost Foundation“ palaiko save mokamo prieglobos galimybėmis.

Skirtingai nuo WordPress.com, kuris naudojamas visų tipų svetainėms, „Ghost“ yra pritaikytas tinklaraštininkams ir rašytojams.

Viena iš puikių savybių yra taisymas padalijamame ekrane: redaguokite įrašą kairėje ir dešinėje pamatyti tiesioginę jo versiją. Be to, jei norite naudoti kitą prieglobos platformą, galite nemokamai atsisiųsti „Ghost“ programą į savo kompiuterį.

Visi planai apima neribotą saugojimą. Daugiausia klientų palaikymo teikia DUK. „Ghost“ (Pro) klientai taip pat palaiko el. Paštą.

Jei rimtai ketinate rašyti, „Ghost“ yra perspektyvi galimybė praleisti daugiau laiko kuriant turinį ir mažiau tvarkyti savo svetainę.

Kaina: 19 USD per mėnesį (1 tinklaraštis ir 50 000 mėnesio puslapių peržiūros) iki 199 USD per mėnesį (50 svetainių ir 2 milijonai mėnesio puslapių peržiūros)


Patikrinkite svetainę

Įvertinimas: 7/10

VidutinisVisiem, kas noklusina, tacu

medium.com

„Medium“ buvo paleista 2012 m., Ją sukūrė Evanas Williamsas, „Blogger“ ir „Twitter“ vienas iš įkūrėjų.

Jos akcentuojama beveik vien tik dalijimasis turiniu, o ne elektroninės prekybos dėmesys, pavyzdžiui, tokiose svetainėse kaip „Wix“ ir „Squarespace“. 2017 m. „Medium“ turėjo 60 milijonų savo turinio skaitytojų per mėnesį.

Kaip ir „Ghost“, „Medium“ yra orientuota į turinio kūrimą. Yra ribotos galimybės tinkinti savo įrašus ir tinklalapius. Kiekvienas gali rašyti ir skelbti turinį, kuris taip pat gali būti sujungtas į internetinius žurnalus. Rašytojai gali nuspręsti, kad atskiri puslapiai / įrašai būtų prieinami kiekvienam arba tik mokami prenumeratoriai.

Pajamos gaunamos iš to, kiek „atkaklų“ (panašų į „patinka“) straipsnis gauna iš mokamų abonentų, procentą nuo jų mėnesio prenumeratos mokesčių. Į klientų aptarnavimo parinktis įeina pagalbos internetu bilietai, palaikymas el. Paštu ir DUK.

Jei norite praleisti daugiau laiko rašydami ir mažiau laiko tvarkydami svetainę, „Medium“ galėtų būti geras pasirinkimas, ypač turint omenyje jos galimybę lengvai gauti pajamų..

Kaina: Nemokama (neribota leidyba, bet per mėnesį galite perskaityti tik 3 prenumeratos pagrindu sukurtus straipsnius) arba 5 USD per mėnesį (neribota leidyba ir prieiga prie viso turinio)


Patikrinkite svetainę

Įvertinimas: 7/10

WixVisiem, kas noklusina, tacu

wix.com

Tel Avive, Izraelyje, įsikūrusi „Wix“ yra debesų pagrindu sukurtų svetainių kūrėja, įkurta 2006 m. Ji naudoja „freemium“ modelį: pagrindinė programa yra nemokama su mažu mėnesiniu prieglobos mokesčiu, taip pat yra daugybė mokamų atnaujinimų ir variantų..

Iki 2017 m. „Wix“ vartotojų buvo 110 milijonų, o vidutiniškai kiekvieną dieną yra 45 000 naujų prisiregistravimų.

Daugiau interneto svetainių kūrimo, o ne tinklaraščių platformos, vartotojai gali pridėti tinklaraštį naudodamiesi „Wix Blog“ programa. Nesunku suprojektuoti savo svetainę, naudojant nuvilkimo sistemą, kuriai nereikia jokių kodavimo įgūdžių. Be to, galima pasirinkti iš daugybės mokamų programų.

Tačiau nemokamų programų yra nedaug, o pagrindiniame mėnesio plane jūsų svetainėje yra „Wix“ prekės ženklas. Aukščiausio lygio VIP planą sudaro palaikymas telefonu ir el. Paštu, o pagrindinis planas priklauso nuo DUK.

Smulkiojo verslo savininkams patiks el. Prekybos galimybės, tačiau jei tai ne jūs, geresnis pasirinkimas gali būti kita paslauga.

Kaina: 5 USD per mėnesį (1 gigantį pralaidumo ir 500 megų saugyklos) iki 25 USD per mėnesį (neribotas pralaidumas, 20 gb saugyklos ir nemokamas pasirinktinis domenas)


Patikrinkite svetainę

Įvertinimas: 6/10

Kvadratas

squarespace.com

2003 m. Įkūręs Anthony Casalana, studijuodamas Merilando universitete, „Squarespace“ yra programinė įranga kaip paslauga (SAAS), sukurta kaip „vieno langelio“ principas jūsų svetainės kūrimui ir leidybai..

Tai siūlo internetinių dienoraščių platforma, prieglobos paslauga, el. Prekybos platforma, domenų registras ir dar daugiau.

„Squarespace“ yra privati ​​įmonė, todėl sunku įsitikinti vartotojų skaičiumi. Vis dėlto dauguma vertinimų rodo, kad ją turi mažiau nei 110 milijonų „Wix“ vartotojų.

„Squarespace“ siūlo gerai suprojektuotus šablonus, kad galėtumėte kurti ryškiai atrodančias svetaines naudodamiesi nuvilkimo įrankiais, kuriems nereikia kodavimo įgūdžių. Net pagrindinis svetainės planas siūlo neribotą pralaidumą ir puslapius, o el. Prekybos internetinės parduotuvės planai leidžia parduoti neribotą kiekį produktų be jokių operacijų mokesčių.

Visi planai yra teikiami visą parą veikiančiam klientų aptarnavimui el. Paštu ir internetu. Be to, yra išsamių vadovų ir vaizdo įrašų vadovėlių. Kaip ir „Wix“, „Squarespace“ gali būti naudojamas tinklaraščiams kurti, tačiau labiau tinkamas el. Prekybai.

Jei pradėsite tinklaraštį „Squarespace“, kai pasieksite didelį augimą, greičiausiai norėsite pereiti į tokią platformą kaip „WordPress.com“ su daugiau funkcijų.

Kaina: Pagrindinis svetainės planas yra 12 USD per mėnesį (nemokamas domeno vardas pateikiamas kartu su metiniu pirkiniu), o patobulintas verslo planas – 40 USD per mėnesį (lanksčios nuolaidos parduotuvių produktams, klientų sąskaitoms ir galimybė įsigyti dovanų kortelę)..


Patikrinkite svetainę

Įvertinimas: 6/10

Weebly

weebly.com

„Weebly“ 2007 m. Pradėjo trys Pensilvanijos valstijos universiteto studentai, kurie sukūrė tinklalapius internetiniams tinklalapiams talpinti, kaip reikalauja mokykla..

Kaip ir „Squarespace“, jis siūlo dviejų kategorijų planus: bendrą svetainių kūrėją ir internetines parduotuves. Iki 2008 m. „Weebly“ turėjo milijoną vartotojų, o šiuo metu ji turi daugiau nei 40 milijonų. 2018 m. Internetinė finansinių operacijų tarnyba „Square“ paskelbė įsigyjanti „Weebly“.

Kaip ir kelios šio sąrašo svetainės, „Weebly“ jūsų svetainei naudoja nuvilkimo įrankius ir valdiklius.

Be to, kaip ir „Squarespace“ bei „Wix“, „Weebly“ yra daugiau tinklalapių kūrėjas, kuriame gali būti tinklaraštis, o ne pagrindinis dėmesys skiriamas turinio dalijimuisi, pavyzdžiui, „Ghost“ ar „Medium“. Nemokamas asmenų planas leis jums išbandyti visas jo funkcijas prieš naujovinant į mokamą.

Klientų aptarnavimo galimybės apima el. Paštą, internetinius pokalbius ir DUK.

Jei jus labiau domina elektroninė prekyba, o ne internetiniai dienoraščiai, „Wix“ gali būti jums tinkamiausias pasirinkimas, ypač dėl to, kad jį įsigijo internetinis mokėjimų tvarkytojas „Square“.

Kaina: nemokama (ribota saugykla, „Weebly“ padomenis ir „Weebly“ reklama) iki 38 USD per mėnesį (neribota saugykla, nemokamas domeno vardas ir jokių operacijų mokesčių)


Patikrinkite svetainę

Įvertinimas: 6/10

Ką tu nori padaryti?

Kai reikia pasirinkti iš visų geriausių tinklaraščių prieglobos svetainių, svarbiausias atsakymo klausimas: ką jūs norite padaryti?

Jei norite praleisti daugiau laiko rašydami ir mažiau laiko tvarkydami svetainę, „Ghost“ arba „Medium“ galėtų būti jūsų geriausia statyba. Jei jus labiau domina elektroninė prekyba, trumpai pažvelkite į „Wix“, „Squarespace“ arba „Weebly“.

Arba, jei norite svetainės, kurioje būtų viskas, galite apsilankyti WordPress.com. Žinojimas, kur norite dėti pastangas, leis priimti geriausią įmanomą sprendimą.

Norite sužinoti daugiau apie tai, ko ieškoti renkantis iš geriausių tinklaraščių prieglobos svetainių? Peržiūrėkite šį straipsnį reikalavimai žiniatinkliui .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map