Kura ir labāka Web hostinga pakalpojumu iespēja?

Kad runa ir par tīmekļa risinājumi, tie ir dažādi saimnieki dažādiem cilvēkiem. Jūsu organizācijas vai privātās lietošanas vajadzības noteiks jūsu optimālo hostinga metode.


Koplietoti serveri darbojas labi vairumā gadījumu un ir diezgan lēti. Dedicētie serveri ir visdārgākie un ar tiem ir grūtāk strādāt, taču ir arī ātrākais un drošākais. Mākoņu serveri ir unikāla šķirne, kurai ir daudzpusīgas iespējas, kā arī efektīvas izmaksas – tomēr par iespējamo drošības problēmu cenu.

Kurš ir labāks risinājums? Kopīga, speciāla vai mākoņa mitināšana? Paskaidrojums par koplietojamo hostingu

Dalīta hostinga logotips

Virtuālā hostings ir visbiežāk lietotā metode tīmekļa mitināšana. Tas notiek ne tikai tāpēc, ka tā ir vispieejamākā metode, bet arī tāpēc, ka tā apmierina vairumam cilvēku pamata tīmekļa mitināšanas vajadzības.

Visas uzstādīšanas sarežģītības tiek noņemtas. Hostinga uzņēmums rūpējas par visu jūsu labā. Ņemot vērā to, ka lielākajai daļai cilvēku nav pieredzes šajā jomā, un vēl mazāk viņi zina tādas tīmekļa kodēšanas valodas kā HTML un CSS, nav grūti saprast, kāpēc daudziem šī opcija šķiet vēlama. Bet tas nav visiem.

Piemēram, ja esat liela korporācija, dalītā mitināšana, iespējams, nav jūsu labākā izvēle. Jūsu vietne atradīsies tajā pašā serverī kā daudzas citas vietnes, kas varētu izraisīt palēnināšanos (kas savukārt varētu kaitēt jūsu attiecībām ar klientiem vai pat samazināt pārdošanas apjomus). Jūs nevarēsit kontrolēt serveri vai tā darbību.

Vidusmēra cilvēka atbilde uz jautājumu “kura ir labāka izvēle? Kopīga, speciāla vai mākoņa mitināšana? ” Bieži tiek dalīta mitināšana.

Tie, kuri vēlas iegūt savu serveru īpašnieku, tomēr izvēlēsies īpašu mitināšanu.

Kurš ir labāks risinājums? Kopīga, speciāla vai mākoņa mitināšana? Dedicated Hosting Explained

Dedicated Hosting logotips

Ar veltīta mitināšana, jūsu tīmekļa mitināšanas serveri un viss to saturs tagad pieder jums. Tajos esošie resursi netiek koplietoti nevienam citam – šī ir privāta virtuāla puse, un nevienam citam nav ielūguma, ja vien jūs nolemjat to nodot.

Divas galvenās šāda veida mitināšanas puses:

 • Paaugstināta veiktspēja, pateicoties mazākai CPU un atmiņas slodzei, un
 • Pilnīga jūsu servera kontrole.

Protams, ar lielu spēku nāk liela atbildība.

Kā īpašam resursdatoram nav klientu atbalsta dienesta, kas varētu piezvanīt. Tas nozīmē, ka jums ir nepieciešams uzticams tehnikas draugs, kurš zina visu par tīmekļa serveriem. Pretējā gadījumā jums, iespējams, būs jāapsver pieaicināta IT speciālista pieņemšana darbā, kas acīmredzami palielinās jūsu izmaksas.

Dedicated hosting arī mēdz būt visdārgākā iespēja. Lai arī tas var būt mazāks par USD 100 mēnesī, tas var sasniegt arī USD 1000 mēnesī.

Kurš ir labāks risinājums? Kopīga, speciāla vai mākoņa mitināšana? Mākoņu mitināšana paskaidrota

Mākoņu hostinga logotips

Šeit lietas kļūst interesantas. Mākoņu mitināšana pastāv citā dimensijā – tā darbojas savā līgā.

Atšķirībā no citām mitināšanas opcijām, mākoņa serveri faktiski nav serveri tradicionālajā izpratnē. Nav aparatūras. Mākonis ir 100% virtuāls.

Mākonis mitināšana ir jauns un inovatīvs mitināšanas risinājums. Tas nodrošina lielu elastību un to var izmantot mērogā, kas nozīmē, ka ilgtermiņā tas varētu ietaupīt naudu. Ja jūsu mitināšanas vajadzībām bieži mainās, jūs varētu gūt labumu no maksāšanas atbilstoši joslas platumam, kuru izmantojat jebkurā laikā.

Tomēr, ja drošība ir galvenā prioritāte, iespējams, vēlēsities izvairīties no šīs iespējas. Kamēr mākoņa mitināšana ir daudz diskutēts, tai ir tendence uz vairāk ievainojamību nekā tradicionālajām metodēm.

Atbilde uz jautājumu: kurš ir labāks risinājums? Dalīta, speciāla vai mākoņa mitināšana?

Dalīta, speciāla vai mākoņa mitināšana

Kā jūs, iespējams, pamanījāt, nav skaidras atbildes uz jautājumu “Kura ir labāka iespēja? Kopīga, speciāla vai mākoņa mitināšana? ”

Tas ir atkarīgs no jūsu vajadzībām un vēlmēm. Lai atrastu savu atbildi uz šo jautājumu, vispirms ieteicams uzdot dažus citus jautājumus, piemēram:

 • Kādas ir jūsu mitināšanas vajadzības??
 • Cik daudz jūs vēlaties kontrolēt savus serverus?
 • Ar kādu atbildības līmeni jūs vēlaties rīkoties, un vai jums ir tehniskās zināšanas sava servera uzturēšanai??
 • Cik sensitīvi ir dati, kurus mitināsit? Vai kiberdrošība ir ārkārtīgi svarīga, vai arī tā ir tikai pēcpārdomāšana??

Kopīga mitināšana atrisina parastās personas problēmas, kas saistītas ar galvassāpēm, kas saistītas ar servera uzturēšanu un patstāvīgu iestatīšanu. Tas ir arī pieņemams, padarot to par labu izvēli daudzās situācijās.

Ja jums ir ļoti slepena informācija, jums visu laiku jābūt absolūtai kontrolei, veltīta mitināšana ir patiešām vienīgā iespēja. Tomēr vairumā citu apstākļu ērtāks būs viens no pārējiem diviem variantiem. Dedicated hostings ir visdārgākais.

Arvien vairāk uzņēmumu ir sākuši pievērsties mākoņu mitināšanai tā ērtībai un zemām izmaksām. Protams, pēdējos gados pasaule ir novērojusi lielākus datu pārkāpumus nekā jebkad agrāk. Daži no šiem pārkāpumiem ir radušies uzbrukumu rezultātā mākoņa mitinātiem pakalpojumiem.

Ņemot vērā visas lietas, jūsu ziņā ir izlemt, kura ir labākā izvēle? Kopīga, speciāla vai mākoņa mitināšana? Jūsu labākais solis ir nosvērt visus būtiskos faktorus un pieņemt lēmumu par to tīmeklis attiecīgi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map