Vietnes5 2019. gada pārskats – tīmekļa mitināšana tīmekļa dizaineriem

tīmekļa mitināšanas uzņēmums Vietne5 sevi reklamē kā nopietnu tīmekļa dizaineru tīmekļa mitināšanu. Kā viņi skaidro, Site5 specializējas tīmekļa dizaineru un izstrādātāju pakalpojumos un tehnoloģijās.


Ko tas nozīmē un kā tas darbojas? Vai tā ir priekšrocība??

Tīmekļa mitināšana nodrošina pakalpojumus, tehnoloģijas un rīkus tīmekļa lapas vai vietnes skatīšanai internetā. Organizācijas, uzņēmumi un pat indivīdi iegādājas pakalpojumu no tīmekļa mitināšanas uzņēmuma vai tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, lai savu vietni izplatītu pasaulē. Vietnes tiek glabātas vai mitinātas serveros, ko nodrošina un apkalpo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Kad jums ir domēns, kad interneta lietotājs vēlas apskatīt jūsu vietni, viņš var ievadīt jūsu vietnes adresi vai meklēt jūs tīmeklī. Jūsu vietnes lapas no servera tiks piegādātas, izmantojot pārlūkprogrammu. Pēc tam potenciālajam klientam vai personai, kuru interesē jūsu vietne, būs pieeja šīm lapām.

CPU istaba ar zilu gaismu

Izklausās vienkārši, taču ne visi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi ir izveidoti vienādi.

Daži uzņēmumi pieprasa, lai jūs iegādātos savu domēnu caur viņiem – pārdodot to par augstāku cenu. Viņi var iesaiņot pakalpojumus kopā. Citi palīdzēs iegādāties domēnu, ja jums tāda vēl nav. Daži uzņēmumi ļauj jums iegādāties krātuves vietu viņu serverī, bet citi nomā vietu, pakļaujot vietnei un datiem risku, atkarībā no līguma rakstīšanas..

Dažas tīmekļa mitināšanas vietnes piedāvās atbalstu datu bāzēm un papildu pakalpojumus klientiem, kuri vēlas mitināt specializētu saturu vietne. Atkarībā no jūsu vajadzības, ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumi tur, lai sniegtu nepieciešamo pakalpojumu.

Šajā vietnes5 pārskatā tiks rūpīgi apskatīts, ko uzņēmums var piedāvāt.

Kas padara Site5 unikālu?

Agrāk vietne5 koncentrējās uz tehnisko web dizainers un tīmekļa izstrādātājs tirgū, bet šodien viņi virzās uz tukša kaula pieeju, kas nodrošina tikai to, kas jums nepieciešams, tīmekļa mitināšanai ar dažām pievienotajām funkcijām. Kopumā šī pāreja jūtas nepabeigta.

Šeit ir pārskats par to, kas jums ir ar vietni5.

1. Neizmēra diska vieta un joslas platums ar vietni5

Vietne 5 saviem hostinga plāniem piedāvā nemērķētus (pazīstamus arī kā neierobežotus) diskus un tempus. Par normālu vietnes izmantošanu klientiem nav jāmaksā par datu pārsūtīšanas diska daudzumu. Vietne5 tajā ir iekļauti sīki izstrādāti noteikumi un nosacījumi, kas ierobežo plānus. Viņi lūgs klientus, kuri pastāvīgi darbojas ārpus parastā joslas platuma un diska vietas izmantošanas, veikt pielāgojumus, vai arī vietne5 patur tiesības veikt koriģējošus pasākumus..

Saskaņā ar vietni5 viņi uzrauga serverus un pielāgos krātuvi, lai nodrošinātu optimālu vietnes darbību.

2. Vietnes 5 bezmaksas vietņu migrācija

Vietņu migrācija

Vietne5 klientiem piedāvā bezmaksas vietņu migrāciju, izmantojot citu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Izmantojot šo pakalpojumu, vietne5 palīdzēs datu bāzes, e-pastus un vietnes failus pārvietot no vecā konta uz vietni5 un viņu jauno tīmekļa mitināšanas kontu. Procesu pārvalda vietņu vietņu tīmekļa mitināšanas migrācijas eksperts.

Kā vienmēr, “brīvai” migrācijai ir ierobežojumi.

Bezmaksas migrācijā ietilpst līdz 25 cPanel konti (cPanel ir uz Linux balstīts tīmekļa mitināšanas rīks ar grafisko lietotāja interfeisa interfeisu tīmekļa mitināšanas automatizēšanai) un 10 konti, kas nav cPanel. Tas ietver vietņu failus un MySQL datu bāzes. Viņi migrēs jūsu veco vietni uz jaunu tīmekļa mitināšanas kontu vietnē Site5.

3. Vietņu dublējumi

Izmantojot vietni5, jums ir bezmaksas ikdienas vietnes un informācijas dublējumi. Dublējumi ir droši un satur visu pakalpojumu saturu. Klientiem ir arī iespēja manuāli dublēt savu vietni ar funkcionalitāti, kas iekļauta viņu kontā.

Izmantojot to pašu pakalpojumu, jūs varat piekļūt saviem arhivētajiem dublējuma failiem. Šajā pakalpojumā ietilpst e-pasta un tīmekļa faili.

4. Domēna un apakšdomēna funkcionalitāte

Izmantojot dārgākus hostPro un hostPro + Turbo plānus vietnē Site5, varat mitināt vairākus domēnus ar vienu kontu un savienot domēnus vienā vietnē. Izmantojot šo pakalpojumu, varat izmantot e-pastu un apkopot vietņu datus par katru domēnu. Vietne5 sniedz jums arī iespēju ātri un ērti iestatīt apakšdomēnus (domēna nosaukuma priekšā prefiksu).

domēns

4. Vietnes lietotāju dati un analīze

Tīmekļa statistika ir Web hostinga kritiska iezīme.

Vietne5 izmanto AWStats, atvērtā koda tīmekļa analītikas rīku ar grafisko interfeisu, lai piekļūtu servera puses tīmekļa statistikai. Tas ietver vietnes apmeklētājus, piekļuves žurnālus (kuri apmeklēja vietni un būtisku informāciju par lietotāju), kļūdu žurnālus un apakšdomēnu statistiku. Sākotnēji viņi nepiedāvā citus analītiskos rīkus.

5. Vietnes5 izstrādātāju rīki

Vietne5 tiek reklamēta kā tīmekļa mitināšana dizaineriem un izstrādātājiem, un šim tirgum ir dažas funkcijas.

Vietne5 ietver Softakulīgs, vietņu skriptu automātiska instalēšana. Tas lietotājiem ļauj ar vienu klikšķi tieši instalēt daudzas populāras vietņu lietojumprogrammas tieši no vietnes55 administratora ekrāna. Softaculous instalē daudzas populārākās lietotnes, tostarp emuāru veidošanas, reklāmu pārvaldības, e-komercijas, klientu atbalsta un klientu pārvaldības sistēmas (CMS)..

Runājot par e-komerciju, vietne5 ietver rīkus, kas palīdz ātri izveidot vietni un darboties tiešsaistes uzņēmumiem. Daudzas funkcijas var instalēt tieši no vietnes administratora paneļa.

Lai iegūtu vairāk pielāgotu izstrādātāju darbu, vietne5 atbalsta daudzas populārākās programmēšanas valodas, tostarp Ruby on Rails, Perl un izvēles Python. Vietne5 arī ļauj lietotājiem izveidot neierobežotu skaitu MySQL datu bāzu, kuras visas var kontrolēt, izmantojot vietnes5 vadības paneli, izmantojot iepriekš instalētu phpMyAdmin versiju.

Vietne5 piedāvā arī Cron darba redaktoru grafika uzturēšanas uzdevumiem un darbam. Izmantojot redaktoru, jūs varat regulāri palaist vietnei specifiskas komandas. Darba redaktoru var atrast vadības panelī. Rezultātus var nosūtīt uz e-pastu, lai izsekotu un arhivētu apkopi.

6. Vietnes drošība

Vietne5 piedāvā aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un tās tīrīšanu. Pakalpojums aktīvi uzrauga jūsu vietni visu diennakti. Vietne5 pašlaik ļaunprātīgas programmatūras skenēšanai izmanto vietņu drošības ekspertus Sucuri. Sucuri skenēs vietni ik pēc 12 stundām un noņems visu atrasto ļaunprogrammatūru. Tas ietver melnā saraksta noņemšanu, ja jūsu vietnē tiek atklāta ļaunprātīga programmatūra.

https

Varat piekļūt Sucuri ziņojumam, lai pārskatītu skenēšanas vēsturi un jebkuru atklāto ļaunprogrammatūru. Ņemiet vērā, ka vietnes drošība ir papildu izmaksas, un tā jāaktivizē, lai ieviestu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru.

Vietne5 atbalsta FTP (failu pārsūtīšanas protokols) un SFTP (drošs failu pārsūtīšanas protokols). Lai iespējotu SFTP, jums būs jāatspējo piekļuve apvalkam vai SSH. Droša čaulas pieeja (SSH pieeja) ir UNIX komandu saskarne un protokolu sistēma.

SSH piekļuvi, izmantojot vietni5, var izmantot, ja nepieciešama droša attāla piekļuve citam datoram. SSH piekļuve drošības dēļ parasti tiek atspējota, bet, ja jums ir jākopē faili vai jāizveido direktorijas, izmantojot SSH piekļuvi, varat to iespējot, izmantojot vietnes Site5 tīmekļa mitināšanas vadības paneli..

7. Citas iespējas

Viena jauka funkcija ar vietni5 – jūs varat izvēlēties sava servera atrašanās vietu. Tas palīdzēs jūsu iekraušanas ātrumam un meklēšanas ranžēšanai, ja jūs zināt savu galveno tirgu.

Izmantojot vietni5, jūs varat iestatīt virtuālo privāto serveri (VPS). Jūs varat izvēlēties, lai VPS pilnībā pārvaldītu vietne5. Tas ietver aparatūru, uzturēšanu, drošību, uzraudzību un atjauninātu programmatūru. Jūs varat arī iekļaut VPS cPanel par papildu samaksu. Par papildu IP adresēm VPS ir neliela maksa.

Ja jūs meklējat lielāku VPS jaudu, ieskaitot papildu apstrādes serdeņus, vairāk atmiņas, papildu vietas diskā vai joslas platumu, vietne5 var pārvaldīt līdz 8 kodoliem un 250 GB diska vietas par ievērojamām papildu izmaksām.

Vietnes5 cenu veidošanas struktūra

Visos pirkumos vietnē5 ir iekļauta 45 dienu naudas atdošanas garantija, izņemot VPS, kas piedāvā tikai 15 dienu naudas atdošanas garantiju. Vietne5 piedāvā trīs cenu līmeņus:

hostBasic

hostPro

hostPro + Turbo

8,95 USD / mēnesī

USD 12,95 mēnesī

19,95 USD / mēnesī

vienai vietnei ar 12 mēnešu pirkumu. Jūs varat iegādāties 24 mēnešus par USD 6,96 mēnesī. Lai iegādātos vismaz 12 mēnešus, jums ir jāiegādājas hostBasic. Piedāvā 99,9% darbības laika garantiju.

neierobežotām vietnēm. Jūs varat iegādāties 12 mēnešus par USD 11,95 mēnesī vai 24 mēnešus par USD 10,95 mēnesī. Piedāvā 99,9% darbības laika garantiju.

neierobežotām vietnēm un specializētam IP (. Jūs varat iegādāties 12 mēnešus par USD 14,95 mēnesī vai 24 mēnešus par USD 13,95 mēnesī. Piedāvā 99,9% garantiju par darbības laiku.

Vietne5 piedāvā tālākpārdevēju cenu noteikšanu. Tālākpārdevēji izmantos vietni5, lai mitinātu vietni, kas, izmantojot tālākpārdevēju, tiek pārdota citam klientam. Visos tālākpārdevēju kontos ir iekļauts cPanel un bezmaksas migrācija, kā arī 99,9% darbības laika garantija un automātiskas dublējumkopijas. Vietne5 piedāvā trīs līmeņus tālākpārdevējiem:

Starteris

Standarta

Premjerministrs

USD 25,95 mēnesī

36,95 USD / mēnesī

USD 54,95 mēnesī

par 50 GB diska vietas un 500 GB joslas platuma mēnesī.

par 80 GB diska vietas un 700 GB joslas platuma mēnesī.

par 120 GB diska vietas un 1000 GB joslas platuma mēnesī.

Vietnes5 aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru ir papildu 49,99 ASV dolāri gadā katrai vietnei, izmantojot vietni5 vai tālākpārdevēja programmu.

Vietnes sabiedriskā uztvere5

balts joslu papīrs ar melnas tintes vārdiem

Vietne5 saņem ļoti labas atsauksmes par neizmēģinātiem resursiem. Cilvēki novērtē, ka viņiem nav jāuztraucas par to, ka viņi pāriet diskā, ja pievieno vēl dažas galvenās lapas vai pārsniedz joslas platumu, ja savā vietnē pievieno vairāk e-grāmatu lejupielādes vai videoklipus. Viņi arī tiek augstu vērtēti par bezmaksas vietņu pārsūtīšanas pakalpojumiem. Bezmaksas vietņu migrācija ir vēl viens ieguvums, ko daudzi novērtē, izmantojot vietni5.

Izstrādātāji novērtē arī daudzas funkcijas, kas iekļautas vietnes Site5 standartā, ieskaitot atbalstu daudzām programmēšanas valodām un cPanel, kas ir ērti lietojams.

Neskatoties uz pozitīvajiem pārskatiem dažās jomās, sabiedrības uztvere vietnei5 nav bijusi laba.

Bieža vietnes5 tīmekļa mitināšanas pakalpojuma kritika ir mitināšanas pakalpojuma klientu atbalsts un vispārējie rezultāti kopš brīža, kad to iegādājās Endurance International Group (EIG). Pārvietošanās pa EIG radīja vairākas problēmas, tostarp vietnes5 vietnes, kuru darbība samazinājās vairāk nekā nedēļu. Daudzi vaino EIG par pakalpojumu un atbalsta trūkumu kopš pirkuma veikšanas, taču tas slikti atspoguļo vietni5.

Citi recenzenti sūdzas par portāla pakalpojumiem, ko piedāvā vietne5. Vietne5 nepiedāvā daudz mākoņa pakalpojumu vai speciālu mitināšanu.

Kā vietne5 ir salīdzināma ar tirgu

zila globuss

Kopumā vietnes Site5 izmaksas ir nedaudz augstākas nekā citām tīmekļa mitināšanas kompānijām tirgū. Tā kā nav tiešas cenu noteikšanas no viena mēneša uz otru, vietne Vietne 5 uztver augstās izmaksas. Lai saņemtu reklamēto cenu, jums jāiegādājas 24 mēnešus ilgs pakalpojums.

Iegremdējoties nedaudz dziļāk, vietnei5 viņu pakalpojumiem ir noteikti ierobežojumi, kas var palielināt izmaksas. Piemēram, pārskatot pakalpojumu sniegšanas noteikumus, tiks atklāti gan datu bāzes, gan e-pasta konta lieluma ierobežojumi koplietojamai mitināšanai. Nemērīti pakalpojumi ir jauki, taču kopumā cenu noteikšana var būt ļoti maldinoša

Iekraušanas ātrums vietnei5 ir vidējs, kas ir lieliski, izņemot augstākās cenas, ko vietne5 prasa par savu pakalpojumu.

Atbalsts ir vēl viena joma, kurā vietnei5 trūkst salīdzinājumā ar konkurentiem. Reakcijas laiks ir ātrs, taču reti tiek atrasts klientu atbalsta pārstāvis, kurš ir eksperts tīmekļa mitināšanas pakalpojumā. Saņemt atbildi no vietnes5 ir viegli. Pareizi iegūt atbildi ir daudz grūtāk.

Ko mēs domājam par vietni5

Tirgū ir vieta tīmekļa mitināšanas pakalpojumam, kas paredzēts izstrādātājiem un dizaineriem, taču galu galā vietne5 nešķiet īstais tīmekļa mitināšanas pakalpojums, kas aizpildītu šo nišu.

Mūsdienās vietne 5, šķiet, virzās uz bezjēdzīgu un neapbruņotu pieeju tīmekļa mitināšanai. Tas nav tas, ko izstrādātāji un dizaineri vēlas vai vajag.

Vietne5 piedāvā dažas jaukas iespējas, ieskaitot tīru, grafisku interfeisu un atbalstu daudzām funkcijām, kas izstrādātājam varētu būt vajadzīgas. Ir patīkami, ka var izvēlēties sava servera atrašanās vietu, un ir patīkami arī spēja ātri un ērti izmantot daudzas no populārākajām lietotnēm..

Bet par cenu, ko maksājat par vietni5, jaukais, šķiet, nav pietiekami labs. Šī cenu noteikšana var būt ļoti maldinoša, it īpaši, ja jūs maksājat par divu gadu tīmekļa mitināšanu, un es baidos, ka daudzi, kas izvēlas vietni5, tiks ieslēgti līgumā, viņi ātri pāraugs.

Patiesiem izstrādātājiem un dizaineriem mēs iesakām HostGator, kas piedāvā plānus par daudz zemākām izmaksām ar vairāk pielāgošanas iespējām vai A2 hostingu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map