Weebly pārskats: ērti lietojams risinājums jūsu vietnes veidošanas vajadzībām

Liekas, ka šajās dienās katram ir sava vietne neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts viņu biznesam, mākslai vai pat tikai personīgam emuāram. Jums varētu rasties jautājums, cik daudz cilvēku var izveidot izskatīgu vietni, netērējot gadus, lai iemācītos visu kodēt no nulles. Par laimi, tur ir specializēti rīki, kas atvieglo jūsu profesionālās vietnes izveidošanu. Šis Weebly pārskats palīdzēs parādīt informāciju par vienu no populārākajiem rīkiem, ko varat izmantot, lai izveidotu zvaigžņu izskata vietni..


Kas ir Web veidotājs?

Pirms mēs nokļūstam Weebly pārskatā, mēs vēlamies runāt par tīmekļa veidotājiem kopumā. Vietnes vai emuāra veidošanas veidi ir ļoti dažādi, taču iesācējiem vispopulārākais rīks ir tīmekļa veidotājs. Šis ir programmatūras veids, kas darbojas jūsu pārlūkprogrammā un padara visu katras lapas kodēšanu un veidošanu automātisku. Tie bieži ir vilkšanas un nomešanas rīki, kas katru lapu sadala atsevišķās rediģējamās daļās. Tas novērš fokusu no sarežģītās iezīmēšanas un kodēšanas, kas vajadzīga, lai lapā ievietotu visu, kur vēlaties.

Šajā Weebly pārskatā mēs salīdzināsim populārākos pašreiz pieejamos tīmekļa veidotājus iesācējiem. Lai gan dažiem no šiem veidotājiem ir pievienota mitināšanas opcija, mēs koncentrēsies uz faktiskiem dizaineru rīkiem, ko izmanto lapu veidošanai, nevis paši uz tīmekļa mitināšanas utilītiem.

Kas ir Weebly?

Šim Weebly pārskatam mēs apskatījām platformas bezmaksas versiju, kas pieejama ikvienam, kam ir savs domēns vai mitināšanas pakalpojums. Weebly koncentrējas uz tirdzniecības vietnēm, kurās ietilpst jebkura veida pakalpojumi vai uz produktu orientētas vietnes, kurās apmeklētāji var veikt pirkumus. Tīmeklī ir pieejams daudz tīmekļa veidotāju, taču, kā mēs atklājām šim Weebly pārskatam, neviens no tiem nav vērsts uz tādu e-komerciju kā šī. Nodrošināts ar Square, uzticamu maksājumu apstrādes uzņēmumu, Weebly ir īpaši koncentrējies uz pārdošanu, izmantojot savu specializēto platformu.

Weebly Web veidotāja specifikācijas

cilvēks, kas noticis

Image by StartupStockPhotos no plkst Piksija

Mēs apskatījām pilnu Weebly pārskata funkciju komplektu, sākot ar pamata lietotāja saskarni. Šī platforma darbojas ar intuitīvu rīku komplektu “vilkt un nomest”, kas nozīmē, ka jūs burtiski varat paķert elementus no ēkas paneļa un novietot tos lapā tieši tur, kur jums tie nepieciešami. Jūs sākat ar pamata veidni un pielāgojat nosaukumus un tekstu pa vienam. Ir iebūvēta plūsma, kas atvieglo navigāciju jūsu jaunajās lapās un nodrošina, ka nepalaižat garām nevienu svarīgu ierakstu.

Weebly saskarne

Vilkšanas un nomešanas saskarne ir paredzēta iesācēju web dizaineriem, tāpēc nav spiediena mācīties sarežģītu kodēšanu, lai viss darbotos nevainojami un droši. Daudzu pašreizējo klientu atkārtotā tēma, ko atradām, pētot šo Weebly pārskatu, ir tas, cik viegli un intuitīvi bija rīki. Pilnīgi jauns tīmekļa izstrādātājs var ienākt Weebly platformā un dažu minūšu laikā izveidot un darboties jaunu, drošu, strādājošu vietni..

Weebly lietotņu centrs

Integrētais lietotņu centrs ļauj piekļūt uzlabotajām funkcijām, piemēram, sociālo mediju integrācijai, video iegulšanai un pat trešo pušu reklāmas logrīkiem. Ir arī vairāki iepriekš izstrādāti e-komercijas rīki, kas var palīdzēt veikt maksājumus, izrakstīt rēķinus vai informēt klientus par pārdošanas un veicināšanas pasākumiem. Šāda veida papildinājumus ir grūti integrēt no jauna, taču Weebly lietotņu centrs ļauj tos viegli pievienot savā veidnē..

Ekskluzīvas Weebly veidnes

Weebly ir daudz ko piedāvāt, taču labākā varētu būt veidņu izvēle. Šajā Weebly pārskatā mēs apskatījām daudz dažādu dizainu, un visi tie izskatījās pārsteidzoši. Vilkšanas un nomešanas saskarne lieliski darbojas ar veidnēm, padarot tekstu un galvenes pielāgojamas vienkārši jūsu vajadzībām. Iepriekš sagatavotās veidnes izskatījās profesionālas un slidenas, un mēs izgājām no šī Weebly pārskata sajūtas, ka mēs varētu izveidot gandrīz jebko caur šo platformu.

Cenu noteikšana

Šīs platformas cenu noteikšana, tāpat kā trīs citas, kuras mēs apskatījām šajā Weebly pārskatā, nav tik vienkārša kā viena dolāra skaitlis. Katra no šīm platformām saviem pakalpojumiem piedāvā daudzpakāpju paketes, kas var kļūt sarežģītas, pievienojot tīmekļa mitināšanu, komercijas aizsardzību un citus premium līmeņa pakalpojumus.Weebly ir brīvi lietojams, ja jums jau ir tīmekļa mitināšanas pakalpojums, tāpēc tas kļūst par lētākais tieši pie sikspārņa. Cenas, kuras mēs atradām piemaksu pakalpojumiem visiem četriem pakalpojumu sniedzējiem, sākās no aptuveni pieciem dolāriem mēnesī un palielinājās līdz četrdesmit dolāriem mēnesī.

Cik Weebly salīdzina

klēpjdators, piezīmes, mobilais tālrunis un kafija uz galda

Image by Kevins Filips no plkst Piksija

Lai redzētu, kā šis tīmekļa veidotājs salīdzina ar konkursu, mēs apskatījām trīs alternatīvas tīmekļa veidošanas platformas, kas līdzīgas vienai un otrai. Šajā Weebly pārskatā mēs salīdzinājām katra no četriem pakalpojumu sniedzējiem pamatfunkcijas, pieejamās veidnes, lietošanas vienkāršību, pārlūka savietojamību un klientu apkalpošanas kvalitāti..

Ko mēs pārskatījām

 • Weebly
 • Wix
 • Kvadrāts
 • Gator vietņu veidotājs

Weebly

Lietošanas ērtums

Ja bija kaut kas, ko mēs atņēmām no šī Weebly pārskata, tas bija ar to, cik viegli bija strādāt. Saskarne ir tīra un intuitīva, jo tā tika izstrādāta speciāli pirmo reizi Web dizaineriem. Bez šaubām, Weebly bija visvieglāk iemācīties no četriem aplūkotajiem rīkiem.

Klientu atbalsts

Weebly klientu atbalsta komandai bija lieliskas atsauksmes par klientiem, un mums nav iemesla tam nepiekrist. Ir īpaša klientu apkalpošanas komanda, kas ir gatava atbildēt uz jūsu e-pastiem un palīdzēt atrisināt jebkuras problēmas, kas jums varētu rasties. Tie ir lielisks resurss, kas var palīdzēt jums izveidot savu pirmo tīmekļa vietni un panākt, lai viss darbotos nevainojami.

Iespējas

Weebly saskarne un rīkkopa nav visdinamiskākā, ko mēs apskatījām, bet, kas pirmo reizi izstrādājusi dizaineru, tā kalpo savam mērķim. Ir tīru funkciju kopas, kuras varat ieviest atkarībā no tā, kāda veida vietni jūs izveidojat. Funkcijas ir atkarīgas no jūsu piedāvātā produkta vai pakalpojuma, un tas viss ir atkarīgs no jūsu izvēlētās sākotnējās veidnes.

Veidnes

Pašlaik Weebly ir pieejamas vairāk nekā septiņdesmit veidnes, kuras visu laiku tiek pievienotas. Starp veidnēm ir ļoti dažādas, un tās, kuras mēs apskatījām šajā Weebly pārskatā, bija viegli rediģējamas, ar atsaucīgu kustību un tīru izskatu.

Pārlūka saderība

Weebly sistēma darbojas lielākajā daļā pārlūkprogrammu, bez iepriekšējo lietotāju ziņojumiem par ielādes vai formatēšanas problēmām. Platforma darbojas ar modificētu Java valodu, lai pat vecākiem pārlūkiem un operētājsistēmām būtu jāspēj ielādēt rediģēšanai paredzēto rīku kopu.

Kur jūs varat uzzināt vairāk

Uzziniet vairāk par Weebly veidotāju un viņu mitināšanas iespējām, izmantojot šo saiti: Vietne Weebly.com

Wix

Šī ir platforma radošāk domājošiem, jo ​​jūs pilnībā kontrolējat savas vietnes galīgo izskatu. Vidēja līmeņa dizainparaugiem nav daudz izvēles, tāpēc ir patīkami, ka ir tāda opcija, kurā jūs varat sākt ar tukšu šīfera. Wix ir vispielāgojamākā platforma, kuru mēs apskatījām šim Weebly pārskatam, un vienīgā, kas piedāvā tīru sākuma lapu, kuru var rediģēt bez CSS vai Java valodas zināšanām..

Lietošanas ērtums

Sākumā Wix tīmekļa projektēšanas platformu ir viegli izmantot, taču tā kļūst nedaudz drūma, ja jums ir vajadzīgas uzlabotas funkcijas. Dažādās programmēšanas iespējas ir lieliskas kādam, kam ir nedaudz vairāk zināšanu nekā vidusmēra lietotājam, bet nav kādam, kurš tikai sāk darbu. Tas būtībā ir tikai tik grūti lietojams, kā jums nepieciešams, it īpaši, ja nolemjat integrēt jaunākas lietotnes vai sociālos savienojumus.

Klientu atbalsts

Par Wix klientu atbalstu nebija daudz pozitīvu atsauksmju, un tas izceļas šajā Weebly pārskatā. Jūsu e-pastu nosūtīšanai ir pieejams klientu apkalpošanas pārstāvju tīkls, taču nav iespējas nekavējoties sazināties ar kādu, izmantojot tālruni vai citus līdzekļus. Platforma strādā, lai uzlabotu šo lietu, pievienojot automatizētu palīdzību viņu premium klientiem.

Iespējas

Mūsu iecienītākās funkcijas, kuras atradām no Wix, bija viegli integrētās multivides galerijas, optimizētais mobilo dizainu dizains un pilnīga pielāgoto izkārtojumu brīvība. Viņiem ir arī liels SEO integrācijas rīku komplekts ar specializētiem plāniem, kas palīdzēs virzīt jūs tiešsaistes meklēšanas rezultātu augšgalā.

Veidnes

Wix ir vairāk nekā pieci simti veidņu, no kurām izvēlēties, kas ļauj viegli atrast kaut ko iepriekš sagatavotu jūsu konkrētajam redzējumam. Ar pievienoto dinamiskās rediģēšanas brīvību jūs varat pielāgot katru veidni tā, lai tā izskatās un ielādējas tieši tā, kā jums nepieciešams. Katru veidni ir izstrādājis nozares profesionālis un ir gatavs ielādēt, nospiežot tikai vienu pogu.

Pārlūka saderība

Wix platforma ir viegla programmēšanas valodas ziņā, tāpēc pārlūka atbalstam nav īstu problēmu. Daži lietotāji ir ziņojuši par problēmām ar papildfunkcijām, taču tā nebija tipiska pieredze, par kuru ziņo pieredzējuši dizaineri. Šī rīkkopa ir ieprogrammēta darbam ar visiem galvenajiem pārlūkiem.

Kur jūs varat uzzināt vairāk

Jūs varat uzzināt par pieejamajām Wix pakotnēm un izmēģināt to tīmekļa veidošanas rīkus, izmantojot šo saiti: Wix.com

Kvadrāts

Šī ir vispazīstamākā no četrām platformām, kuras mēs apskatījām šajā Weebly pārskatā, un tam ir kāds labs iemesls. Squarespace ir bombardējis pasauli ar reklāmu, cenšoties viņu vārdu izplatīt tīmekļa telpā, lai visi to redzētu. Tie tiek uzskatīti par sarežģītākiem no dizaina platformām, un cena atspoguļo šo pievienoto mirdzumu. Tas ir ērti lietojams, taču tam ir strauja mācīšanās līkne, kad jūs plānojat veidot uz tirdzniecību orientētu vietni.

Lietošanas ērtums

Ja varat atrast veidni, kurai nav nepieciešams daudz rediģēt, tad šo platformu ir viegli izmantot. Ja jums jāveic kāda CSS vai HTML rediģēšana, iespējams, jums būs grūtāks laiks. Tas ir ideāli piemērots kādam otrajam vai trešajam tīmekļa dizainam, tāpēc pirmo reizi lietotājam mācīšanās līkne var būt stāva.

Klientu atbalsts

Šis bija spēcīgākais klientu atbalsta tīkls, ko atradām šim Weebly pārskatam. Diennakts atbalstu nodrošina dzīvi cilvēki, un starp jums un reālu personu nav automatizētu sistēmu. Pašreizējie klienti zvērestu atbalsta komandai, un tas no četriem tīmekļa rīkiem, kurus mēs šajā sakarā apskatījām, bija vislabāk iecienītākais..

Iespējas

Kvadrāta telpā ir visas nepieciešamās funkcijas, taču tajā nav dizaina funkciju. Tas nozīmē, ka jūs esat gandrīz ieslēdzies veidnes parametros, ja vien nezināt, kā iet zem pārsega un rediģēt HTML vai CSS kodus. Tas nav neiespējami, lai izvairītos no tā, taču tas stingri ierobežo lietas, ko varat darīt, ja runa ir par drošām tirdzniecības vietnēm..

Veidnes

Šīs ir dinamiskākās un skaistākās veidnes, kuras mēs apskatījām šim pārskatam. Veidņu galerijā tika parādīts daudz kompetences, kas noteikti atspoguļojas galīgajā cenā, kuru maksājat par šo veidņu izmantošanu. Ja jums nepieciešama vietne, kas orientēta uz tirdzniecību, šajā gadījumā ir dažas izvēles iespējas; lai gan ne tik daudz kā Wix vai Weebly.

Pārlūka saderība

Kvadrāts bija visdinamiskākais rīku komplekts, kuru mēs apskatījām, kas rada problēmas ar vecākiem pārlūkiem. Šis ir rīku komplekts, kas paredzēts modernākām vietnēm, un, lai arī tam ir universāla piekļuve, tomēr tika ziņots par dažām problēmām ar vecākām pārlūkprogrammām un operētājsistēmām..

Kur jūs varat uzzināt vairāk

Jūs varat uzzināt vairāk par programmu Squarespace un to tīmekļa veidošanas rīkiem, izmantojot šo saiti: Squarespace.com Gator vietnes veidotājs ir populārā mitināšanas vietnes HostGator iekšējais dizaina rīks. Tas ir ļoti vienkāršs, ļoti ērti lietojams rīks kādam, kam nepieciešama ātra un vienkārša vieta, kur demonstrēt savus izstrādājumus. Tas nav ideāli piemērots kādam, kam nepieciešami tirdzniecības rīki, bet tas ir pietiekami labs kā atsauces vai portfeļa vietnes tips. Šī ir patiešām lieliska iespēja, ja to apvienojat ar viņu hostinga pakalpojumiem.

Gator vietņu veidotājs

Lietošanas ērtums

Visa sistēma ir vilkšana un nomešana bez daudziem pielāgojamiem rediģēšanas rīkiem, kas padara to tīru un ļoti viegli saprotamu. Šis bija vienkāršākais no tīmekļa veidotājiem, kurus mēs apskatījām šajā Weebly pārskatā, kas piedāvā ērtu piekļuvi ar dažiem frizieriem.

Klientu atbalsts

Pašreizējo un iepriekšējo klientu atsauksmes galvenokārt ir pozitīvas, un daudzi cilvēki atzīmē, cik draudzīga un ātra bija viņu atbilde. Tā kā šī nav vieta progresīvām tirdzniecības vietnēm, nav nepieciešams dziļi padziļināties CSS vai ar drošību saistītos jautājumos. Tas palīdz pilnveidot klientu atbalsta sistēmu un samazina reakcijas laiku līdz minimumam.

Iespējas

Viņu pamatplāniem nav pieejams daudz funkciju, tāpēc, ja jums ir nepieciešams kaut kas dinamisks vai saistīts ar tirdzniecību, mēs iesakām to palielināt līdz Squarespace vai ideālā gadījumā Weebly. Ja jums nepieciešama vienkārša, zemas ietekmes komercijas vietne, jums jāapsver HostGator piedāvātais uzlabotais plāns ar īpašībām.

Veidnes 2 zvaigznes

Ir daži simti veidņu, no kurām izvēlēties, un vienmērīgā tempā tiek pievienotas jaunas iespējas. Tā kā viss notiek ar vilkšanu, pieejamajās veidnēs ir daudz atkārtojumu un kopēju tēmu.

Pārlūka saderība 3 zvaigznes

No iepriekšējiem klientiem nebija daudz atsauksmju, tāpēc no šīs saderības puses mēs nevarējām atrast problēmas. Gator tīmekļa izstrādes komandas piedāvātais rīku komplekts ir paredzēts visiem populārākajiem pārlūkiem un ir saderīgs ar dažiem beta versijām gataviem pārlūkiem, piemēram, Chrome vai Firefox.

Kur jūs varat uzzināt vairāk

Uzziniet vairāk par Gator vietnes veidotāju, izmantojot šo saiti: Hostgator.c om

Galīgais spriedums

Lielisku iespēju ērti izmantojamiem tīmekļa veidotājiem netrūkst, taču mums ir jāizvēlas favorīts šim Weebly pārskatam. Lai gan Squarespace ir daudz uzlaboto iespēju, kuras mēs mīlam, to joprojām nevar salīdzināt ar pilnu funkciju komplektu, kas pieejams vietnē Weebly. Interfeiss ir intuitīvs, ass un viegli saprotams. Mēs ļoti iesakām Weebly platformu, lai izveidotu savu personīgo vietni vai emuāru.

Piedāvātais attēls: Image by StartupStockPhotos no plkst Piksija

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map