A2 mitināšanas atsauksmes – ātrākais un unikāls citu starpā

Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs A2 Hostings sola ātru tīmekļa mitināšanu – līdz 20 reizēm ātrāks nekā citi uzņēmumi.


Tā ir drosmīga prasība, un vietņu ātrums ir kritiski svarīgs uzņēmumiem, kas veic uzņēmējdarbību tīmeklī. Ātrs vietnes ātrums uzlabos jūsu SEO klasifikāciju, samazinās atlēcienu līmeni, palielinās reklāmguvumu līmeni un nodrošinās jūsu klientiem prieku. Par 20 reizes lielāks vietnes ātrums ir treknraksts. Mēs to iedziļināsimies mazliet dziļāk.

A2 hostingu 2002. gadā uzsāka izpilddirektors Braiens Mutigs. Viņš bija UNIX sistēmas administrators, kurš Ann Arborā, Mičiganā, uzsāka uzņēmumu, kas sākotnēji bija pazīstams kā Iniquinet. Pamats UNIX joprojām parāda jaudīgus izstrādātāju rīkus un uzņēmuma uzmanību uz tehnoloģijām.

Tā kā uzņēmumiem, kas meklē tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, ir tik daudz iespēju, atrast pareizo uzņēmumu var būt grūti. Neatkarīgi no jūsu vajadzības, tas attiecas uz funkcijām, atbalstu un vērtību.

Koncentrējoties uz tehnoloģijām un ātrumu, A2 Hostings nāk ar daudzām funkcijām un iespējām. Mēs apdomāsim to, kas padara uzņēmumu par unikālu tirgū, un apskatīsim, ko citi cilvēki saka par uzņēmumu. Cerams, ka ar šīm A2 mitināšanas atsauksmēm mēs jums sniegsim to, kas jums nepieciešams, lai pieņemtu apzinātu lēmumu.

Apskatīsim, ko var piedāvāt A2 Hostings.

Kas padara A2 mitināšanu unikālu?

A2 hostinga pakalpojumu uzmanības centrā ir tehnoloģija un ātrums, un tas to parāda. Pat ar zemāka līmeņa plāniem A2 Hostings piedāvā daudz iespēju un funkcionalitātes. Lielākais ātrums un iespaidīgākā tehnoloģija ir pieejama tikai ar dārgākiem plāniem.

Apskatīsim dažas funkcijas, kas tiek piedāvātas šajos A2 mitināšanas pārskatos.

1. Neierobežots joslas platums un krātuve ar A2 hostingu

A2 mitināšanas vietne

Izmantojot neierobežotu joslas platumu un uzglabāšanu, izmantojot A2 Hostings, pat klientiem, kuri izmanto dalītu mitināšanu, jums nebūs jāuztraucas par ložņošanos vai pat par patvaļīgu mēneša limitu pārsniegšanu. Tas jums nodrošina mieru un garantētu cenu pat aizņemtos mēnešos jūsu vietnei.

Paturiet prātā, ka A2 Hostings uzraudzīs lietojumu, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju. Vajadzības gadījumā tie sazināsies ar klientiem, kuri vietni pārmērīgi izmanto. Pārmērīga izmantošana ietekmēs ātrumu citiem klientiem, kas izmanto vietni. Lielākoties tā nav problēma, taču, ja problēmas joprojām pastāv, viņi var lūgt jaunināt.

2. A2 mitināšanas pārskati – bezmaksas vietņu migrācija un iestatīšana

Web mitināšanas vietne

A2 mitināšana piedāvā bezmaksas vietņu migrāciju no vecā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja uz A2 mitināšanas vietni. Lai uzzinātu vairāk, jums jāsazinās ar GuruCrew (A2 mitināšanas klientu atbalsts), un, iespējams, ka būs jāmaksā atkarībā no migrācijas detaļām.

A2 Hostings piedāvā arī daudzus vietņu veidošanas rīkus dizaineriem un izstrādātājiem. Tas ietver uzņēmuma A2 vietņu veidotāju. A2 vietņu veidotājā ir veidnes, teksta redaktors, kontaktu formas un pielāgojami attēli.

Citi vietņu veidošanas rīki, ko piedāvā A2, ir RapidWeaver, Sandvox, Microweber, BoldGrid, Dreamweaver, Bluefish, Freeway, Live Composer, Kopage un citi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka par A2 Hostinga piedāvātajiem tīmekļa dizaina rīkiem tiek maksāta papildu maksa mēnesī.

3. Vietņu dublējumi

Vietņu dublējumi

A2 mitināšana piedāvā bezmaksas dublējumus ar Dropmysite, mākoņa bāzes tīmekļa dublēšanas pakalpojumu. Swift un Turbo klientiem, A2 hostinga augšējiem līmeņiem, ir pieejams atjaunošanas pakalpojums, izmantojot cPanel – grafisko saskarni savas vietnes kontrolēšanai. Šī ir lieliska iespēja brīžiem, kad nejauši izdzēšat failu vai jums ir jāatjauno sava vietne.

4. Lietojumprogrammu instalēšana ar A2 mitināšanu

Lietojumprogrammu instalēšana ar A2 mitināšanu

A2 mitināšana ļauj ērti ielādēt lietotnes un logrīku savā vietnē, izmantojot vairākus rīkus, kas visiem ir pieejami ar cPanel vadību. Tajos ietilpst tādi rīki kā Softaculous, lietotnes ielādes rīks ar vienu klikšķi, Google Apps vienkārša iestatīšana un satura piegādes rīks Cloudflare.

5. Izstrādātāju rīki ar A2 mitināšanu

A2 mitināšana atbalsta vairākus izstrādātāju rīkus un sistēmas administratoriem un izstrādātājiem ļauj vietni pielāgot savām vajadzībām. Tajos ietilpst MySQL datu bāzes, iepriekš instalētas phpMyAdmin un phpPgAdmin, Ruby, Perl, Python, Apache 2.2 un citas.

6. Vietnes drošība

Vietnes drošība

A2 Hostings piedāvā uzlabotu vietņu drošību, izmantojot viņu pastāvīgo drošības iniciatīvu. Sākumā tiek nodrošināta HackScan aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru ar palaišanu visu diennakti, lai aizsargātu vietni. Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju vietnes katru dienu skenē tikai ļaunprātīgai programmatūrai.

Papildus HackScan A2 Hostings izmanto Patchman pakalpojumu, lai izolētu un karantīnā inficētos failus. Patchman arī uzrauga jūsu lietojumprogrammas, lai pārliecinātos, vai tās ir atjauninātas ar jaunāko versiju un drošības funkcijām. Sistēma jums paziņos par visām jūsu lietotņu nepilnībām.

7. Citas iespējas

WordPress

A2 apgalvo, ka piedāvā par 20x lielāku ātrumu nekā salīdzināmas tīmekļa mitināšanas kompānijas. Viņiem ir daži rīki un funkcijas, lai palielinātu viņu uzņemto vietņu ātrumu.

Pirmais ir Turbo servera opcija, ko viņi piedāvā. Izmantojot Turbo serveri, A2 Hostings nodrošina, ka katrā serverī ir mazāk lietotāju. Visi serveri tiek optimizēti, izmantojot APC / OPcache un Turbo Cache, kas izmanto mazāk CPU un atmiņas, lai nodrošinātu tādus pašus rezultātus kā Apache serverī. A2 mitināšana serveriem izmanto tikai cietvielu diskus (SSD), papildus uzlabojot ātrumu.

Visbeidzot, A2 Hostings optimizēs vietni augstākā līmeņa klientiem, kas ļauj vietnēm ielādēt ātrāk. Trafika maksimālā laikā A2 dubultos CPU kodolus un vietnēm pievienos RAM, lai vēl vairāk palielinātu.

Vai tas nozīmē 20x lielāku ātrumu? Ne katru reizi, bet tas krasi palielinās jūsu vietnes vidējo ielādes laiku.

Cenu noteikšana A2 mitināšanai

Ir trīs līmeņi ar A2 Hostinga dalīto mitināšanu. Visiem līmeņiem ir pamata pakalpojumi un funkcijas, bet ar augstākiem līmeņiem jums ir pieejams ātrāks ātrums un vairāk tehnoloģiju.

A2 Hostings piedāvā arī dažādas cenas serveriem, kuru pamatā ir Linux un Windows. Šeit šeit ir iekļauta cena par abiem.

 • Lite: 9,99 USD / mēnesī (7,99 USD / mēnesī Linux) vienai vietnei, 5 datu bāzes un 25 e-pasti. Nāk ar neierobežotu krātuvi un joslas platumu.

 • Swift: 11,99 USD / mēnesī (USD 9,99 / mēnesī Linux) par neierobežotu vietņu skaitu, neierobežotu vietu diskā un neierobežotu e-pastu. Swift nodrošina arī papildu serdeņus (2 ar frekvenci 2,1 GHz) un fizisko atmiņu (1 GB), kā arī automātiskas dublējumkopijas un vietnes atjaunošanu.

 • Visiem, kas noklusina, tacuTurbo: 21,99 USD / mēnesī (USD 18,99 / mēnesī Linux) par neierobežotu vietņu skaitu, neierobežotu vietu diskā un neierobežotu e-pastu. Turbo nodrošina papildu serdeņus (2 ar frekvenci 2,1 GHz) un fizisko atmiņu (2 GB), kā arī automātiskas dublējumkopijas un atjaunošanu. Turbo palielina tīmekļa ātrumu, lai vietnei nodrošinātu optimālu veiktspēju.

A2 mitināšanas atsauksmes

Tīmekļa vietnēm, kurām nepieciešama lielāka veiktspēja un jauda, ​​A2 Hostings piedāvā dažādus veltītus serverus. Zemāk plāni attiecas uz serveriem, kuru pamatā ir Linux.

 • Daļēji paredzēts serveris: USD 18,99 mēnesī ar neierobežotu krātuvi un joslas platumu. Tā kā serverim tiek izvirzītas zemākas prasības, šī opcija nodrošina ātrumu pat par 20x lielāku nekā dalītās mitināšanas iespējas.

 • Nepārvaldīts Flex serveris: 119,99 USD / mēnesī ar 2×500 GB lielu krātuvi, 10 TB joslas platumu, 8 GB RAM un 2 kodoliem. Šī opcija ir izstrādātājiem vai sistēmas administratoriem, kas ērti izmanto servera komandrindu, un nodrošina saknes piekļuvi sistēmai.

 • Pārvaldīts Flex serveris: 169,99 USD / mēnesī ar 2×500 GB lielu krātuvi, 10 TB joslas platumu, 8 GB RAM un 2 kodoliem. Šī opcija nodrošina īpašu serveri un mitināšanas pienākumus, ko veic A2 Hostings.

 • Core Flex Server: 169,99 USD / mēnesī ar 2×500 GB lielu krātuvi, 10 TB joslas platumu, 8 GB RAM un 2 kodoliem. Šī opcija ir paredzēta uzņēmumiem, kuri vēlas pārvaldītu speciāla servera risinājumu, bet arī vēlas saknes piekļuvi sistēmai.

Tīmekļa vietnēm, kurām nepieciešama lielāka veiktspēja un jauda, ​​A2 Hostings piedāvā dažādus veltītus serverus. Visos plānos ietilpst cPanel un bezmaksas SSL. Zemāk plāni attiecas uz serveriem, kuru pamatā ir Windows.

 • Jauda +: USD 54,99 mēnesī. Ietver 75 GB krātuves, 4 GB operatīvās atmiņas, 2 TB joslas platuma un 4 CPU.

 • Prestige +: USD 74,99 mēnesī. Ietver 100 GB krātuves, 6 GB operatīvās atmiņas, 3 TB joslas platuma un 6 CPU.

 • Pinnacle +: 104,99 USD / mēnesī. Ietver 150 GB krātuves, 8 GB RAM, 4 TB joslas platuma un 8 vCPU.

 • A2 Hostings klientiem piedāvā trīs virtuālā privātā servera (VPS) produktus.
 • Nepārvaldīts VPS: USD 5,00 mēnesī, un tajā ietilpst 20 GB krātuves, 2 TB pārsūtīšana, 512 MB RAM un 1 kodols. Šis produkts ir paredzēts izstrādātājam vai sistēmas administratoram, kurš meklē pielāgojamu, bez kauliem izveidotu VPS instalāciju.
 • Pārvaldīts VPS: 32,99 USD / mēnesī, un tajā ietilpst 75 GB krātuves, 2 TB pārsūtīšana, 4 GB RAM un 4 vCPU, kā arī cPanel vadība un Hostguard pārvaldība. Tas ir veidots uz tīmekļa mitināšanas platformas, bet ar VPS iespējām.
 • Pamata VPS: 32,99 USD / mēnesī, un tajā ietilpst 75 GB krātuves, 2 TB pārsūtīšana, 4 GB RAM un 4 vCPU, kā arī cPanel vadība un Hostguard pārvaldība. Piedāvā arī saknes piekļuvi, nodrošinot nepārvaldītā VPS pieejamās pielāgojamās opcijas ar pārvaldītā VPS platformu.
 • A2Hosting ietver vairākus tālākpārdevēju cenu līmeņus. Tālākpārdevēji izmantos A2Hosting, lai mitinātu vietni, kuru ar tālākpārdevēja starpniecību pārdod citam klientam. Visos tālākpārdevēju kontos ir ietverts cPanel. Mēs šeit esam iekļāvuši gan Linux, gan Windows cenu noteikšanu.
 • Bronza: USD 21,99 mēnesī (USD 19,99 mēnesī) Linux par 30 GB krātuves, 40 e-pasta kontiem un 400 GB joslas platuma mēnesī.
 • Sudrabs: 29,99 USD / mēnesī (27,99 USD / mēnesī Linux) par 75 GB krātuves, 60 e-pasta kontiem un 600 GB joslas platuma mēnesī.
 • Zelts: 38,99 USD / mēnesī (36,99 USD / mēnesī operētājsistēmai Linux) par 150 GB krātuves, 80 e-pasta kontiem un 1 TB joslas platuma mēnesī.
 • Platinum: 63,99 USD / mēnesī (61,99 USD / mēnesī operētājsistēmai Linux) par 200 GB krātuvēm, 100 e-pasta kontiem un 2 TB joslas platuma mēnesī.
 • Papildus šiem standarta pakalpojumiem A2 Hostings piedāvā arī papildinājumu produktus par maksu. Tas ietver SiteBuilder mitināšanu tīmekļa dizaineriem un izstrādātājiem, kuri vēlas izveidot savu vietni, optimizētāju ātrākam HTML ielādēšanas laikam un īpašu IP adresi.
 • Visos A2Hosting produktu līmeņos ietilpst atlaides ikgadējiem pirkumiem.

Sabiedrības uztvere par A2 mitināšanu

Lielākajai daļai klientu un recenzentu iespaidīgās tehnoloģijas, funkcijas, tīmekļa mitināšanas paketes un koncentrēšanās uz ātrumu un veiktspēju palīdz A2 Hosting izcelties no pūļa. A2 mitināšanas atsauksmes ir pārsvarā pozitīvas.

Daudzi recenzenti norāda uz jūsu vietnes optimizēto opciju bagātību, izmantojot A2 hostingu, īpaši izstrādātājiem un sistēmu administratoriem. A2 hostinga izvēles iespējas un funkcijas ir sapnis ikvienam, kurš vēlas strādāt un izveidot vietni. Jūs saņemat augstākās klases tehnoloģiju, koncentrējoties uz to, kas būs nepieciešams izstrādātājam.

Funkcijas ir jaukas, bet vai tas tiešām ir tik ātrs? Lielākā daļa klientu aizraujas ar A2 Hostinga ielādes ātrumu un uzticamību.

Vienīgā joma, kurā recenzenti un sabiedrība kritizē A2 mitināšanu, ir viņu uzmanība Linux. Dažas funkcijas (un zemākas cenas) ir pieejamas tikai Linux lietotājiem. Šī ir neliela kritika, ņemot vērā, ka A2 Hosting bauda AB vērtējumu no BBB.

A2 mitināšanas pārskati – kā tas ir salīdzināms ar pārējo tirgu

Vīrietis un sieviete domā

Jūs maksāsit paaugstinātu cenu par A2 mitināšanu, bet par izmaksām jums būs pieejams premium klases tīmekļa mitināšanas pakalpojums. Tas ir viens no ātrākajiem un uzticamākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū.

Vai tas ir ātrākais? Varbūt nē, bet tas ir ievērojami ātrāk nekā vidēji nozarē saskaņā ar jaunākajiem testiem, ko veikuši citi recenzenti.

Klientu atbalsts ir arī A2 hostinga priekšrocība. Ja jums ir nepieciešams atbalsts, GuruCrew ir pieejams 24/7/365, izmantojot tālruni, tērzēšanu, e-pastu vai biļešu sistēmu. Atbalsta pārstāvji ir ļoti zinoši un ātri un viegli var atbildēt uz lielāko daļu jautājumu. Ja rodas problēma, uz kuru viņi nevar atbildēt, viņi parasti var jūs nosūtīt kādam, kurš var palīdzēt.

Jūs maksājat prēmiju cenu par A2 hostingu, bet kopā ar to nāk arī premium pakalpojums.

Ko mēs domājam par A2 mitināšanu

Cilvēks, rādot ar pirkstu

A2 mitināšana ir koncentrēta uz augstas klases klientu tīmekļa vietņu mitināšanai. Izstrādātāji, sistēmu administratori vai uzņēmumi, kas paļaujas uz savas vietnes ātrumu un veiktspēju, atradīs gandrīz visu nepieciešamo, izmantojot A2 hostingu.

Citiem problēma var būt cena. Par naudu jūs saņemat daudz funkciju, funkcionalitātes un tehnoloģiju. Jautājums ir – cik daudz jūs izmantosit? Vai jūsu vietnē ir atdeve par dedzīgu ātru ātrumu, vai tikpat labi darbosies arī citas augstvērtīgas un lētas iespējas??

Ja jums nepieciešams šis ātrums un tehnoloģija, A2 hostings ir lieliska izvēle. Ja nē, citi pakalpojumu sniedzēji var piegādāt jums nepieciešamo, par mazāku naudu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map