Kļūdas, ko biznesa īpašnieki izdara, izvēloties tīmekļa mitinātāju

Tīmekļa mitināšana ir vērtīgs pakalpojums, kuru tūkstošiem uzņēmumu visā pasaulē tagad izmanto kā stratēģisku priekšrocību uzņēmējdarbības veikšanai.


Starp priekšrocībām, ko sniedz tīmekļa mitināšana:

 • Izmaksu samazināšana IT infrastruktūras veidošanā – pārdevēji nodrošina aparatūru un operētājsistēmas, kā arī var sniegt lietojumprogrammu pakalpojumus un atbalstu
 • Pieejamība – tīmekļa mitināšanas pakalpojumi sola sistēmas darbības laiku 100% vai tuvu tam ar pieejamību 24/7/365
 • Personāla uzkrājumi – novērš vai ievērojami samazina nepieciešamo iekšējo tehnisko personālu. Ietaupa darbā pieņemšanas un saglabāšanas izdevumus, kā arī pastāvīgās izmaksas, piemēram, pabalstus un tehnisko apmācību
 • Drošība – mitināšanas pakalpojumi nodrošina tādas funkcijas kā surogātpasta filtrēšana, vīrusu atklāšana, aizsardzība pret pakalpojumu noraidīšanas uzbrukumiem, ugunsmūris un tīkla ielaušanās

Ņemot vērā visu to, kas nepieciešams tīmekļa mitināšanai, ir daži piesardzības pasākumi, kas jāveic, pieņemot kritisku lēmumu uzticēt uzņēmējdarbībai svarīgas funkcijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem..

Ir vairākas kļūdas, ko biznesa īpašnieki pieļauj, izvēloties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Lai to izdarītu pareizi, turpiniet lasīt!

Darba sākšana ar tīmekļa mitināšanu

Kalps, dzīvs, ar, PC, background

Pieņemot lēmumu iekļaut tīmekļa mitināšanu kā daļu no jūsu vietnes uzņēmējdarbība ir salīdzinoši vienkāršs process, kā to parāda iepriekš sniegtās priekšrocības. To pat var būt diezgan viegli attaisnot ar investīciju atdevi, kas ir gandrīz tūlītēja, bieži bez iepriekšējām izmaksām..

Tomēr, lai izvēlētos tīmekļa resursdatoru, ir nepieciešama rūpīga rūpība un uzmanība galvenajiem punktiem, lai iegūtu visas pakalpojuma priekšrocības, vienlaikus izvairoties no iespējamām kļūmēm..

Tā kā tīmekļa mitināšanas pakalpojumi pastāv jau vairākus gadu desmitus, jums nav jāmācās no savām kļūdām. Ir daudz citu, kas ir devušies pirms jums, un jūs varat mācīties no viņu kļūdām.

Izvairīšanās no izplatītām kļūdām, ko biznesa īpašnieki izdara, izvēloties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu

Tīmekļa mitināšanas iekļaušanai jūsu biznesa stratēģijā ir nepieciešama zināma izpratne par to, kā tehnoloģija darbojas, lai izvairītos no lēmumiem, kas nākotnē negatīvi ietekmēs jūsu biznesu, klientus vai darbiniekus.

Nelieciet visas olas vienā grozā

Tas ir vecs sakāmvārds, bet tas attiecas uz tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Ja plānojat migrēt lietojumprogrammas uz tīmekļa pakalpojumi, neveiciet visas funkcijas vienā serverī.

Piemēram, varat apsvērt e-pasta pakalpojumu palaišanu citā serverī, nevis e-komercijas, ERP vai palīdzības dienesta funkcijās. Neļauj zaudēt visas funkcijas, ja atsevišķā serverī rodas pārtraukumi, neatkarīgi no ilguma.

Ziniet, kas jums nepieciešams

3 Skaļrunis pelēkā fonā

Varat to apspriest ar saviem ierosinātajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, lai saņemtu viņu ieguldījumu. Lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju piedāvā vairākus pakalpojumu līmeņus:

 • Kopīgi pakalpojumi – vairāki klienti koplieto resursus serveros
 • Virtuālie privātie serveri – jūsu pakalpojumi tiek izvietoti atsevišķi, bet virtuālā servera vidē, kurā tiek koplietoti resursi, piemēram, diska krātuve
 • Dedicated Serveri – jūsu serveris ir fizisks serveris, kas tiek piešķirts tikai jūsu biznesam, un to nevar ietekmēt citu serveru darbības pārtraukumi vai darbības problēmas.

Katram pakalpojumu līmenim ir priekšrocības, kā arī ar to saistītās izmaksu atšķirības. Pirms reģistrēšanās jums jānosaka, kurš pakalpojuma līmenis jums ir piemērots, un kā tīmekļa resursdators nodrošina jauninājumus no viena līmeņa uz nākamo..

Lasīšanas noteikumi

Tas ir pārsteidzoši, cik daudz uzņēmumu, parakstot, neizlasa vai neizprot tīmekļa mitināšanas līgumu informāciju.

Pārliecinieties, ka jums svarīgi jautājumi ir rakstiski, piemēram pakalpojumu līmeņa līgumi (SLA) par veiktspēju un pieejamību, atcelšanas politikas, sodi par neatpalikšanu no pieejamības un pieņemama reakcija uz atbalstu, kā arī visas papildu funkcijas, par kurām panākta vienošanās pakalpojumu diskusijās, piemēram, programmatūra ko nodrošina pakalpojums.

Lasot smalko druku, ir jāsaprot tādi termini kā “bezmaksas” vai “neierobežots”. Neierobežotai diska glabāšanai smalkajā drukā var būt tāda definīcija kā atruna, piemēram, “līdz” noteiktam ierobežojumam, pēc kura tiek piemērota papildu maksa.

Izprotiet, kas ir jūsu pakalpojumu sniedzējs

Daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumi faktiski ir trešo personu pakalpojumu sniedzēji, pārdodot pakalpojumus, kurus faktiski pārvalda un nodrošina cits uzņēmums.

Sākumā tas var nebūt milzīgs jautājums, bet, ja tālākpārdevējs nedarbojas vai ja neatbildīs jūsu cerībām vai nolīgtajam SLA, iespējams, jums būs jāatstāj darījumi ar citu uzņēmumu, kuram nav likumīgu pienākumu ievērot jūsu noteikumus un nosacījumus.

Tas var ļaut jums izmantot nestandarta vai pat nedarbīgus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, ļaujot jums meklēt jaunas iespējas.

Partnerība ar Startup

Ir pārāk daudz ilgstošu, ļoti efektīvu tīmekļa mitinātāju, kas pieejami ar gadu vai gadu desmitiem ilustrētu pakalpojumu, lai riskētu ar jūsu biznesu nozares jaunpienācējā..

Tāpat kā daudzos jaunos uzņēmumos, jauna tīmekļa resursdatora darbība var notikt ar lielu pārdošanas līmeni un zemām sākotnējām izmaksām, pēc tam īsā laika posmā neizdodas nepareizas pārvaldības vai sliktas pārdošanas dēļ..

Izvēlieties pārdevēju ar ilgu apmierinātu klientu vēsturi un savās uzticamības pārbaudēs iekļaujiet klientu atsauksmes. Pārliecinieties, vai esat pārliecināts par klientu apmierinātību ar apkalpošanu un atbalstu.

Kļūdas, ko biznesa īpašnieki izdara, izvēloties tīmekļa mitinātāju, tiek slēgts

Kaste melnā krāsā

Atcerieties to vietnes apmeklētāji, jūsu vietne ir jūsu uzņēmuma seja. Jebkura dīkstāve vai lēna darbība parādīs negatīvu attieksmi pret jūsu biznesu vai pakalpojumiem.

Atbilstoši izpētot un novērtējot tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, jūsu izvēlētais pakalpojumu sniedzējs kļūs par vērtīgu biznesa partneri un jūsu paplašinājumu IT infrastruktūra.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map