Recenzia Jimdo pre rok 2020: Pozadie zákulisia vyzerá skôr, ako začnete

Môj obsah podporujú čitatelia úžasných ľudí, ako ste vy. Čo znamená, že by som mohol získať províziu. Viac informácií tu!


Jimdo Recenzie Web Builder Obrázok

Vzhľadom na to, Jimdo pre vaše webové stránky?

V rámci zákulisia Jimdo som to pekne prelomil.

Ste pripravení začať?

Myslím si, že odpoveď znie áno, ��

Malá informácia o Jimdo

Od založenia spoločnosti v roku 2007 bolo v spoločnosti Jimdo postavených 15 miliónov webových stránok. Medzi jej klientov patria podnikatelia, fotografi, hudobníci a blogeri.

Zakladatelia spoločnosti Jimdo, Fridtjof, Christian a Matthias, používali na vytvorenie Jimda spätnú väzbu od klientov, pre ktorých vytvorili webové stránky..

Dozvedieť sa, že ich klientela chce vytvárať webové stránky, ale nechcela byť obmedzená, pretože nevedeli, ako kódovať, pomohli utvoriť víziu nemeckých mužov pre ich spoločnosť..

Jimdo je tvorca webových stránok podobne ako Wix a Weebly, ktorý nevyžaduje, aby používatelia rozumeli alebo písali kód. S využitím vopred vytvorených šablón môžu bezplatní a platení používatelia služby pridať svoje vlastné prvky na prispôsobenie svojich webových stránok.

Jimdo je ideálny pre začiatočníkov aj pre ľudí, ktorí majú rozsiahle znalosti kódu.

Jeho cenové plány sa pohybujú od bezplatných až po 20 dolárov mesačne, ktoré sa účtujú ročne, čo z neho robí cenovo dostupnú alternatívu pre ľudí v rôznych priemyselných odvetviach a profesiách.

Niektorými konkurentmi Jimda sú Wix, Squarespace a Weebly. Vďaka podobným šablónam a cenovým plánom sa všetko scvrkáva, pred ktorou spoločnosťou uprednostňuje spoločnosť a ktoré nástroje a funkcie sa považujú za najvýhodnejšie pre používateľov..

Niektoré webové stránky elektronického obchodu účtujú poplatok za transakciu, zatiaľ čo spoločnosť Jimdo to neplatí. To by mohlo výrazne zmeniť, pokiaľ ide o zníženie nákladov pre veľké podniky, ktoré veľa predávajú prostredníctvom svojich online webových stránok.

Jimdo Jednoduché použitie

Jimdo robí odhady z vytvárania vlastných webových stránok tým, že poskytuje jednoduchý nástroj na tvorbu webových stránok bez kódu.

Obchoduje s podnikateľmi a kreatívami v mnohých oblastiach vrátane spisovateľov, fotografov, majiteľov reštaurácií, svadobných plánovačov a blogerov o cestovaní..

Šablóny poskytované spoločnosťou sa pohybujú v štýle od elegantných a sofistikovaných až po odvážne a trendy.

Každá z nich je prispôsobiteľná, takže používatelia Jimdo dostanú web, ktorý chcú, ktorý ich najlepšie zastupuje, alebo spoločnosti, ktoré chcú propagovať..

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, aby ste mohli začať s vytváraním webových stránok, je vybrať si šablónu a zaregistrovať sa pomocou e-mailovej adresy a hesla.

Po potvrdení účtu otvorením správy, ktorú vám poslal Jimdo, ste pripravení začať upravovať svoj web.

Ak ste sa rozhodli používať bezplatný účet, kúpiť doménu alebo použiť doménu, ktorú ste si už zakúpili, máte možnosť pomenovať svoju adresu URL pomocou značky Jimdo..

Prispôsobenie vášho webu vyžaduje prax a hoci je všetko usporiadané úhľadne a kategoricky, vyžaduje trpezlivosť pohybujúce sa bloky textu, zmenu farby pozadia a pridávanie fotografií..

Máte možnosť nahrať alebo získať prístup k Dropboxu pre obrázky, čo je pekná funkcia, ak na počítači alebo notebooku nemáte veľa osobných fotografií..

Položky môžete upravovať aj pomocou aplikácií Jimdo pre zariadenia iPhone a Android. Vykonávanie zmien na cestách je jednou z funkcií, ktorú ocenia mnohí odborníci z oblasti podnikania a kreatívy.

Nemusí mať vždy prístup k počítaču, ale majú pri sebe telefón alebo tablet, aby mohli okamžite vykonať zmeny.

Jedným z najväčších predajných miest spoločnosti Jimdo je možnosť kedykoľvek zmeniť šablóny. Ak viete, ako kódovať, môžete vytvoriť webovú stránku od začiatku.

To umožňuje používateľom zo všetkých oblastí života a vedomostnej základne využívať tvorcu webových stránok pre jeho potreby.

Keďže doména a e-mail sú súčasťou platených plánov spoločnosti Jimdo, môžete si jedného dňa doslova vytvoriť webovú stránku a nasledujúci deň môžete byť v prevádzke bez problémov..

Ste pripravení vyskúšať Jimdo?

Poďme sa pozrieť, aké ľahké je začať s Jimdom

Teraz sa pozrime, aké ľahké je použitie

Možnosti elektronického obchodu s Jimdom

Spoločnosť JimdoBusiness ponúka plateným účastníkom prístup k online obchodu s neobmedzeným počtom záznamov. Podnikatelia, ktorí majú dlhý zoznam zásob, nemajú žiadne transakčné poplatky.

Podobne aj užívatelia JimdoPro s menším počtom produktov, nie viac ako 15, profitujú aj z toho, že sa za transakcie neúčtujú poplatky.

Výhodou platenia za drahší platobný plán je to. Používatelia JimdoBusiness dostanú prioritnú zákaznícku podporu, keď na svojich webových stránkach dôjde na juh.

Tento typ prémiovej služby často stojí používateľov každý mesiac ďalšie peniaze, ale je to súčasť mesačného plánu spoločnosti Jimdo.

Nástroje a widgety umožňujú bezproblémové fungovanie obchodov elektronického obchodu v zákulisí.

Majitelia podnikov a podnikatelia majú prístup k všetkému, čo potrebujú na vykonávanie inventára, propagáciu svojich výrobkov a služieb, komunikáciu so svojimi zákazníkmi a dokonca inkasovanie platieb za predané produkty a poskytované služby, a nie na nákup ďalších softvérov a služieb iným spoločnostiam..

Ste pripravení vyskúšať Jimdo?

Pozrime sa na budovanie internetového obchodu pomocou týchto 4 videí

Šablóny webových stránok spoločnosti Jimdo

Jimdo Šablóny

Skvelý web je kľúčom k získaniu dôvery a záujmu zákazníkov a fanúšikov o to, čo ponúkate. Jimdo ponúka rôzne šablóny, z ktorých si môžete vybrať na základe cieľa, ktorý máte pre svoje stránky.

Vyberte si z nasledujúcich kategórií podľa svojich potrieb:

• Business
• Store
• portfólio
• Osobné

Obchodné šablóny zahŕňajú možnosti pre cestovné kancelárie, reštaurácie a webové agentúry špecializujúce sa na SEO a marketing. Šablóny obchodu zahŕňajú možnosti, ktoré sú ideálne na predaj tričiek, jedla a koláčov.

Šablóny portfólia sú ideálne pre fotografov, hudobníkov a grafikov. Osobné šablóny siahajú od minimalistických po odvážne a vzrušujúce.

Prispôsobenie šablón je jednoduché zahrnutím písiem, textu, fotografií, zvukových súborov a videí.

Nepotrebujete znalosti o tom, ako kódovať, ak nechcete na svoj web pridať niečo navyše, napríklad prispôsobený banner alebo ak chcete vytvoriť webovú stránku od začiatku..

Dostupné cenové plány zahŕňajú doménu na jeden rok a prístup k e-mailu, za ktorý by ste museli zaplatiť viac, ak využívate na tieto služby iné spoločnosti..

Jimdo Tools & Miniaplikácie

Medzi nástroje, ktoré používatelia Jimdo využívajú, patria e-mailový marketing a plánovacie služby, tvorba obsahu a správa sociálnych médií, video galérie, prezentácie fotografií, možnosti platby, registrácia udalostí a podpora chatu pre zákazníkov, ako aj recenzie spoločností, produktov a služieb..

Niektoré widgety, ktoré Jimdo na svojom blogu odporúča, zahŕňajú plávajúce tlačidlá sociálnych médií, pestrofarebné a dramatické obrázky, e-mailový marketing, kalendáre, zákaznícky servis a analýzy..

Každá z nich je navrhnutá tak, aby vylepšila vaše webové stránky tým, že uľahčí oslovenie a zapojenie zákazníkov po celom svete.

Niektoré zo spoločností, ktoré pracujú s webovými stránkami Jimdo, sú MailChimp, Doodle, Prezi a AWeber.

Spoločnosti s nástrojmi elektronického obchodu zahŕňajú PayPal, Freshbooks, Ticketbud a Munch.

Používatelia komunitných nástrojov majú prístup, medzi ktoré patria Rumbletalk, Olark, Polldaddy a Disqus.

Medzi spoločnosti zaoberajúce sa návrhárskymi nástrojmi, ktoré majú vzťah k spoločnosti Jimdo, patrí 99Designs, SproutVideo, Bannersnack, Photosnack a Flickr, ako aj mnoho ďalších..

Domény Jimdo & e-mail

Platený účet dostáva bezplatnú doménu a e-mailový účet. To udržuje značku konzistentnú a vylučuje potrebu používať ďalšie služby na hosťovanie a komunikáciu so zákazníkmi a fanúšikmi.

Bezplatný účet Jimdo neprichádza s vlastnou doménou. Je k nemu priradený názov spoločnosti poskytujúcej služby v oblasti budovania webových stránok, rovnako ako bezplatné účty Wix a Weebly.

Ak chcete prispôsobenú webovú adresu, musíte za ňu zaplatiť. Toto je vhodné, ak už vlastníte doménu, chcete použiť svoje vlastné meno alebo názov spoločnosti bez toho, aby ste v adrese URL uvádzali značku Jimdo..

Túto možnosť budete mať od momentu, keď sa zaregistrujete k účtu u tvorcu webových stránok. K tejto možnosti sa môžete vrátiť aj neskôr, ak ste sa o tom ešte nerozhodli.

Jimdo SEO

Vstavané nástroje SEO uľahčujú a uľahčujú prístup k vašim webom. Vedeli ste napríklad, že svoje stránky môžete ľahko pridať do spoločnosti Google? To je správne! Môžete získať prístup k nástroju indexovania Google.

Umožňuje vám vziať svoju adresu URL a odoslať ju do vyhľadávacieho nástroja. Ešte zaujímavejšie je, že si môžete uplatniť nárok na vlastníctvo svojich webových stránok pomocou Konzoly Google Search Console.

Môžete tiež nastaviť názov stránky a názov stránky. Zahrnutím kľúčových slov, ktoré popisujú vaše podnikanie, do názvov svojich webových stránok zvyšujete šance ľudí, aby vás našli po vyhľadávaní na webe pomocou týchto slov a fráz..

Pridanie popisov stránok a príprava adries URL stránok umožňuje ľuďom ľahšie nájsť vás na základe kľúčových slov a fráz, ktoré sa rozhodnú zadať do vyhľadávacích nástrojov..

Recenzia Jimdo o cenách

Ceny Jimda

Jimdo má tri rôzne cenové plány, aby uspokojil potreby svojich zákazníkov. Každý je spoplatňovaný mesačne a ponúka širokú škálu funkcií konkrétnej skupine ľudí. Napríklad najzákladnejším z troch plánov je JimdoFree.

Ako už názov napovedá, na používanie plánu nie sú peniaze, ale prichádza iba s doménou Jimdo.com subdomény.

Ak chcete svoje webové stránky osobne označiť, možno vás budú zaujímať ďalšie dva plány.

Prvým je program JimdoPro, ktorý je najlepší pre kreatívy, živnostníkov a blogerov. Stojí to 7,50 dolárov mesačne, účtované ročne a ponúka bezplatnú doménu a e-mailový účet.

Okrem podpory Jimdo, používatelia, ktorí si volia túto štatistiku prístupu k cenovému plánu, základný internetový obchod pre 15 produktov bez transakčných poplatkov a rôzne widgety, ktoré vylepšujú webovú stránku a zážitok pre vašich zákazníkov..

Webová stránka bez reklám je tiež optimalizovaná pre mobilné zariadenia, ako sú smartfóny a tablety.

Posledným cenovým plánom, ktorý má Jimdo k dispozícii, je JimdoBusiness. Je určený na použitie pre firmy a internetové obchody.

Stojí to 20 dolárov mesačne, ktoré sa účtujú ročne a ponúka veľa rovnakých funkcií v JimdoroPro vrátane bezplatnej domény a štatistík..

Dodáva sa s balíkom obchodných e-mailov a personalizovanou prioritnou zákazníckou podporou spoločnosti Jimdo.

Kompletný internetový obchod vám umožňuje zostaviť zoznam a predať neobmedzené produkty bez akýchkoľvek transakčných poplatkov.

Spoločnosť JimdoBusiness vám tiež umožňuje vytvárať zľavové kódy pre svojich zákazníkov, prijímať rôzne spôsoby platby vrátane služby PayPal a faktúr a účtovať poplatky za prepravu na základe hmotnosti produktu. A čo je dôležitejšie, Jimdo vás informuje o medzinárodnom práve, takže vaše online podnikanie je naďalej úspešné.

Rovnako ako v prípade iného plánu máte prístup k SEO a webovú stránku optimalizovanú pre mobilné zariadenia, ktorú si ľudia môžu prezerať kdekoľvek.

Platené plány prichádzajú s 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou. To vám umožní zistiť, či je pre vás JimdoPro alebo JimdoBusiness to pravé. Ak nie je, môžete ju kedykoľvek počas skúšobného obdobia zrušiť, aby ste sa vyhli spoplatneniu ročnej služby.

Ostatné spoločnosti vyrábajúce webové stránky ponúkajú 14denné bezplatné skúšobné verzie, takže je dosť štedré, že vám Jimdo dá 30 dní na testovanie vecí.

Ste pripravení vyskúšať Jimdo?

Podpora Jimdo & Zákaznícky servis

Centrum podpory spoločnosti Jimdo rieši témy rozdelením do kategórií podľa predmetu.

Rôzne predmety, ktoré poskytuje, zahŕňajú: Základy, Dizajn, Domény & E-mail, blogovanie, obchod, optimalizácia vyhľadávacích nástrojov, účet a časté otázky.

Medzi príklady tém patrí spôsob obnovenia zabudnutého hesla a zmena obrázka na pozadí. Jimdo rieši aj ďalšie obavy prostredníctvom vytvorenia podporného lístka.

Máte možnosť vybrať si svoj problém a vyplniť kontaktný formulár, aby ste dostali odpoveď od tímu podpory spoločnosti Jimdo.

Web neposkytuje konkrétny časový rámec pre odpovede, ale uvádza, že ak ste sa pokúsili niekoľkokrát kontaktovať podporu bez úspechu, možno budete musieť skontrolovať priečinok so spamom a označiť korešpondenciu ako „nie spam“..

Jimdo neposkytuje telefonickú podporu. Ponúka však podporu živého chatu.

Je k dispozícii podľa dostupnosti personálu od tichomorského času od 9:00 do 17:00. Ak nie ste schopní niekoho osloviť, nevzdávajte sa. S niekým sa čoskoro spojíte.

Záverečné myšlienky na Jimdo

Jimdo je skvelý tvorca webových stránok pre začiatočníkov.

Na výber je dostatok šablón a prispôsobenie detailov je jednoduché vďaka funkcii drag and drop.

Cenové plány sú cenovo dostupné a ponúkajú mnoho časovo a ekonomicky výhodných funkcií.

Namiesto platenia za samostatného poskytovateľa e-mailov, hostingových služieb, SEO špecialistu a manažéra sociálnych médií máte k Jimdo prístup ku každému z nich..

Prioritná zákaznícka podpora pre zákazníkov spoločnosti JimdoBusiness je výhodná, pretože ľudia, ktorí sa prihlásia do tohto cenového plánu, sa jednoznačne zaujímajú o neobmedzený počet ponúk, ktoré ponúka..

Ak by ich webová stránka mala zažiť čkanie na ceste, mohlo by to výrazne poškodiť ich zisky.

Preto sa oplatí mať k dispozícii špecializovaný tím podporných odborníkov, ktorí vám môžu kedykoľvek pomôcť. Len za túto službu stojí 20 dolárov mesačne!

Spoločnosť Jimdo ponúka jednu z najdlhších bezplatných skúšobných verzií dostupných pre spoločnosti vyrábajúce webové stránky. Namiesto dvoch týždňov si všetko vyskúšate na mesiac.

To vám poskytne veľa času na vyskúšanie vody, zistenie, aké funkcie máte radi a bez ktorých nemôžete žiť, a ako vaši zákazníci alebo diváci majú radi váš web pred tým, ako sa zaviažu k platenému plánu..

K dispozícii sú tiež mobilné aplikácie pre všetky typy zariadení so systémom iOS a Android.

Ak to nebolo dosť pohodlné, Jimdo má tiež účty sociálnych médií, ktoré sa zaoberajú novými ponukami, otázkami pre zákazníkov a slúžia ako inšpirácia pre ľudí, ktorí navrhujú svoje vlastné webové stránky..

Ak nie je téma určená na webových stránkach Jimdo ani na účtoch sociálnych médií, môžete počítať s tým, že ich pracovníci zákazníckeho servisu budú schopní odpovedať za vás..

Ak by ste si vytvorili veľmi dobre fungujúcu webovú stránku v krátkom čase bez pomoci tímu pre webový dizajn, Jimdo je možnosť zvážiť.

Ak ste stále pri plote, ktorý tvorca webových stránok je najlepší, máte možnosť „vyskúšať skôr, ako si ju kúpite“, s dlhoročnou bezplatnou skúšobnou verziou spoločnosti Jimdo..

Ste pripravení vyskúšať Jimdo?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map