Shopify Vs Squarespace pre eCommerce 2020 (porovnajte teraz)

Môj obsah podporujú čitatelia úžasných ľudí, ako ste vy. Čo znamená, že by som mohol získať províziu. Viac informácií tu!


Shopify Vs Squarespace Pre eCommerce

S najväčšou pravdepodobnosťou poznáte Shopify a Squarespace, ak ste sa dostali tak ďaleko.

a pravdepodobne:

Pripájate hľadané výrazy, ako napríklad.

 • Shopify vs Squarespace
 • Shopify vs Squarespace pre eCommerce
 • Štvorcový priestor vs Shopify

Bez ohľadu na to, ako sa na to pozeráte

S najväčšou pravdepodobnosťou budete chcieť porovnať tieto dve stránky a vytvoriť webovú stránku elektronického obchodu

Alebo strieľať:

Dúfam, že ste spôsobili, že ste sa sem dostali ��

Ide o to, že potrebujete nejaké spoľahlivé informácie a údaje, ktoré vám uľahčia rozhodovanie

a:

Pokoj na vašej správnej ceste k výberu najlepšieho staviteľa elektronického obchodu pre VÁS.

Poďme ďalej a rozdelíme množstvo potrebných informácií, ako sú ceny, funkcie, aplikácie a ďalšie informácie, aby sme zistili, čo majú jednotlivé informácie..

Nakoniec:

Dám ti rýchly pohľad na to, čo by som z týchto dvoch mohol, aby som ti trochu pomohol ��

Contents

Začíname so službou Shopify a SquarePace

Začíname s programom Squarespace

Webhosting a tvorca šablón, Squarespace je ľahké začať.

Je to celkom intuitívne a po aktivácii 14-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie programu vás krok za krokom prevedie procesom.

Tím spoločnosti Squarespace tiež zostavil podrobnú sériu videí, ktorá vám pomôže s vytvorením prvého webového servera elektronického obchodu pomocou programu Squarespace..

Počiatočný bod

Na začiatok budete potrebovať platnú e-mailovú adresu. Program Squarespace ponúka bezplatnú 14-dňovú skúšobnú verziu, takže môžete začať zadarmo.

Dokonca si môžete vytvoriť celú webovú stránku, aby ste videli, ako bude vyzerať predtým, ako budete musieť platiť za hosting alebo dokonca za doménové meno.

Domény sú dostupné prostredníctvom služby Squarespace alebo ich môžete použiť inde.

A ďalší krok

Squarespace je platforma so štýlom drag-and-drop, ktorá vás prevedie väčšinou krokov.

Na vybudovanie obchodu s elektronickým obchodom v Squarespace nepotrebujete zázemie kódovania ani vytvárania webových stránok.

Ak chcete šablóny prispôsobiť vlastným kódovaním, funkcia Squarespace umožňuje túto možnosť pre zákazníkov, ktorí sú dobre oboznámení s kódovaním.

Andddddd

Po zadaní informácií o webe sa proces vytvárania webovej stránky elektronického obchodu pomocou nástroja Squarespace začína výberom šablóny..

Squarespace má k dispozícii širokú škálu šablón, ktoré uľahčujú proces vytvárania stránky drag-and-drop.

V našom odseku o cenách sa dozviete, aké náklady na program Squarespace stojí po prvom bezplatnom vyskúšaní.

Začíname so službou Shopify

Elektronický obchod a tvorca webových stránok, Shopify, vám tiež uľahčia začatie práce. Spoločnosť sa pýši jednoduchou obsluhou so silným podporným systémom.

v skutočnosti,

spoločnosť sa spojila a bezplatný sprievodca na stiahnutie s krok za krokom, ako začať na platforme Shopify.

Postupujte podľa toho a budete mať fungujúci internetový obchod v tom, čo sa cíti ako čas.

Alebo jednou z mojich obľúbených metód je aj sledovanie videa

Kliknite sem a pokračujte ďalej, hlavná stránka je mimochodom trochu iná.

prostý

Je to funkcia drag-and-drop pre väčšinu možností, čo znamená, že na vybudovanie výkladnej skrinky nemusíte mať pozadie kódovania alebo budovy webových stránok..

Ak máte znalosti kódovania, v rámci šablóny existujú príležitosti na použitie vlastného kódu.

14-dňová skúšobná verzia zdarma

Služba Shopify umožňuje novým používateľom začať so 14-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou.

Na registráciu budete potrebovať hodnotnú e-mailovú adresu a budete musieť mať názov svojho obchodu.

Po potvrdení, že systém Shopify požiada o ďalšie informácie. Potom získate možnosť „Vstúpiť do môjho obchodu“.

Kliknite na to a dostanete sa na stránku správcu obchodu Shopify. Odtiaľto si môžete obchod prispôsobiť podľa svojich potrieb elektronického obchodu.

Nákup doménového mena

Služba Shopify poskytuje možnosť kúpiť doménu v rámci ich systému – alebo preniesť doménu, ktorú ste si kúpili odinakiaľ.

U niektorých balíkov je doména v službe Shopify bezplatná.

Začnite so službou Shopify alebo Začnite svoj obchod pomocou štvorca

Najlepšie funkcie pre týchto tvorcov elektronického obchodu

Najlepšie funkcie Squarespace

Program Squarespace sa môže pochváliť dlhým zoznamom kľúčových funkcií, vďaka ktorým je životaschopnou voľbou pri vytváraní webovej stránky elektronického obchodu.

Prispôsobené šablóny

V hornej časti zoznamu sú návrhy šablón spoločnosti Squarespace. Každý z nich je navrhnutý moderným spôsobom s ohľadom na najnovšie HTML, CSS a Javascript.

Na rozdiel od iných platforiem vám program Squarespace skutočne umožňuje používať na jednej webovej stránke viacero šablón, čo znamená, že môžete použiť jednu šablónu pre svoju domovskú stránku a inú pre internetový obchod..

Aj keď je tento článok zameraný na skúmanie možností elektronického obchodu, program Squarespace ponúka šablóny prispôsobené všetkým potrebám webových stránok, ako sú stránky, blogy, fotogalérie, kalendáre a ďalšie..

Neobmedzený predaj produktov

Štvorcový priestor umožňuje predávať neobmedzený počet produktov v internetovom obchode.

V každom obchode je tiež možné uviesť viacero variantov produktu (veľkosti, farby, štýly, verzie atď.) A SKU – ponechanie zdanlivo nekonečných príležitostí na uvádzanie produktov..

Potiahnite a pustite

Funkcia drag-and-drop funkcie Squarespace uľahčuje triedenie a kategorizáciu produktov v elektronickom obchode.

To prospieva tak tvorcovi internetového obchodu, ako aj navštevujúcim zákazníkom, pre ktorých bude ľahké prechádzať rôznymi zoznamami produktov.

Štvorcový priestor uľahčuje vytváranie interaktívnych zážitkov zahrnutím možností odovzdávania fotografií, videí, súvisiacich produktov a ďalších položiek pre jednotlivé položky..

optimalizácia

Všetky weby v službe Squarespace sú optimalizované pre mobilné zariadenia vrátane jednostránkovej pokladnice.

Zákazníci zistia, že je ľahké nakupovať, nakupovať a hľadať ponuky – pretože program Squarespace ponúka vstavané plánovače na zľavy, predaj a stimulačné programy..

Zjednodušené odhlásenie

Zákazníci budú mať istotu pri nákupe, pretože služba Squarespace vám umožňuje prispôsobiť jednostránkovú pokladňu pomocou vlastného loga spoločnosti a farebnej schémy..

Táto služba sa môže pochváliť aj 2048-bitovým šifrovaním SSL na ochranu citlivých informácií všetkých strán.

Pre platbu je spoločnosť Squarespace vybavená na prijímanie viacerých spôsobov platby vrátane kreditných kariet, PayPal a Apple Pay.

Najlepšie funkcie Shopify

Shopify je platforma na vytváranie obchodov online, ktorá bola vytvorená s ohľadom na eCommerce – skutočnosť, ktorá ju odlišuje od niektorých ďalších služieb..

Má celý rad výhod a funkcií.

Drag and Drop

Táto služba je navrhnutá a drag-and-drop staviteľ obchodu, ktorý má viac ako 100 obchod tém – k dispozícii zadarmo a profesionálne verzie.

Každá šablóna a dizajn obchodu je optimalizovaný pre mobil – zákazníci tak budú mať rovnaký zážitok na všetkých zariadeniach.

marketing

Služba Shopify pomáha maloobchodníkom online ľahko predávať svoje produkty pomocou vstavaných funkcií SEO, automatizovaného marketingu a pôsobivej knižnice neustále aktualizovaných vzdelávacích materiálov – sprievodcov, výukových programov atď..

Všetky šablóny obchodov majú funkcie blogov na zlepšenie SEO a identity značky pre maloobchodníkov.

Tony platobných možností

Možnosti platby v službe Shopify sú pomerne rozsiahle. Táto platforma umožňuje online maloobchodníkom prijímať kreditné karty bez predaja treťou stranou.

Ale ak máte záujem o prijatie alternatívnych platieb, služba Shopify je kompatibilná s pôsobivými viac ako 70 externými platobnými bránami.

Integračné skaly

Ďalšou vecou, ​​ktorá robí Shopify jedinečným, je možnosť pripojenia a integrácie viac ako 1 000 aplikácií tretích strán – ako sú MailChimp, Xero Accounting a Kit -, ktoré maloobchodníkom umožnia spravovať všetky aspekty podnikania v elektronickom obchode z jedného centrálneho miesta..

So všetkými úrovňami predplatného Shopify dostávajú maloobchodníci neobmedzený počet zoznamov produktov a neobmedzené ukladanie súborov.

Služba Shopify navyše ponúka zabezpečenie SSL pre všetky svoje stránky, aby bola zaistená bezpečná platba pre všetkých zákazníkov.

Poďme sa pozrieť na šablóny Shopify a ponuku štvorcov

Šablóny štvorcov

Možnosti šablóny štvorca

Jednou z hlavných čŕt, ktorú je Squarespace známy, sú veľmi štýlové a moderné šablóny.

Šablóny sú krásne, navrhnuté na základe funkčnosti a funkcie presúvania myšou v službe Squarespace uľahčujú prispôsobenie každého maloobchodníka..

Organizácia

Šablóny sú usporiadané podľa funkčnosti alebo účelu – Internetové obchody, umenie & Dizajn, spoločenstvo & Zisk, Kreatívne služby, Zábava & Médiá, móda & Krása, jedlo & Nápoj, zdravie & Fitness, Domov & Život, hudba, fotografia a profesionálne služby, cestovanie & Životný štýl a svadba.

Šablóny internetového obchodu

Šablóny internetového obchodu sú zamerané na fotografiu a sú zamerané na skutočné zvýraznenie predaja produktov.

S bezplatnou skúšobnou verziou si môžete pomocou týchto šablón vytvoriť celú internetovú predajňu, aby ste videli, ako to vyzerá pred finančným zaviazaním.

Shopify Možnosti šablón

Možnosti šablóny internetového obchodu so službou Shopify sú bohaté. Dokonca aj úplne bezplatné možnosti sú elegantné, prispôsobiteľné a už optimalizované pre mobil.

V zozname Shopify v skutočnosti ukazuje, ako by každá stránka vyzerala vo svojej mobilnej verzii.

Šablóny zadarmo

Každá z bezplatných možností je k dispozícii vo viacerých verziách, čo znamená, že existuje veľká šanca, že by ste našli bezplatnú šablónu, ktorá vyhovuje vašim konkrétnym potrebám elektronického obchodu..

Keď sú do šablóny vložené fotografie konkrétneho predajcu, je ťažké povedať, že toľko šablón má rovnakú šablónu..

Ak však hľadáte niečo viac jedinečné, môžete si kúpiť profesionálne šablóny.

Profesionálne šablóny

Okrem bezplatných prispôsobiteľných šablón má služba Shopify k dispozícii viac ako 100 profesionálnych motívov v obchode s témami Shopify.

Väčšina profesionálnych tém je od 140 do 180 dolárov.

Začnite so službou Shopify alebo Začnite svoj obchod pomocou štvorca

Príklady elektronického obchodu pre obidve

Pozrime sa na pár príkladov toho, čo spoločnosti bežia na každej platforme.

Rád vidím, kto používa to, čo vyzerá a ako vyzerá v obchodoch.

Príklady obchodov v obchode

Poo-Pourri

Nakupujte eCommerce Store

Tesla Motors

Tesla pomocou služby Shopify

Príklady obchodov so štvorcovým priestorom

Obchody sa stále kompilujú

Shopify Vs Squarespace v cenových plánoch

stanovenie ceny & Transakčné poplatky za priestor

Pokiaľ ide o budovanie stránky elektronického obchodu s programom Squarespace, existujú 4 hlavné možnosti stanovenia cien – osobné alebo obchodné plány.

Osobný plán je 12 dolárov mesačne, ak sa účtuje ročne, alebo 16 dolárov mesačne, ak sa fakturuje mesačne.

Podnikateľský plán je 18 USD mesačne pri fakturácii ročne alebo 26 USD mesačne pri mesačnej fakturácii.

Oba plány ponúkajú bezplatnú vlastnú doménu (s ročným nákupom), web optimalizovaný pre mobilné zariadenia, zabezpečenie SSL, nepretržitú podporu zákazníkov, plne integrovaný elektronický obchod a neobmedzený zoznam produktov..

Obchodné predplatné ponúka niekoľko ďalších výhod za príplatok.

S osobným plánom môžete na svojom webe vytvoriť až 20 stránok – zatiaľ čo podnikateľský plán umožňuje neobmedzené množstvo stránok.

Podnikateľský plán tiež ponúka nižší transakčný poplatok 2% oproti 3% s osobným plánom.

Prispôsobený e-mail Google a kredit AdWords vo výške 100 USD sa dodávajú s obchodným plánom – s osobným plánom nie je k dispozícii.

Ostatné 2

Pozrime sa tiež na rýchly prehľad o cenách v internetovom obchode

nakupujte vs štvorcový priestor pre ceny elektronického obchodu

stanovenie ceny & Transakčné poplatky za službu Shopify

Nakupujte cenové plány

Shopify má tri samostatné cenové body so zoznamom rôznych funkcií pre každú úroveň – Basic Shopify, Shopify a Advanced Shopify.

Základný obchodný plán

Basic Shopify je k dispozícii za 29 dolárov mesačne a je to vynikajúci základný balík pre niekoho nového v elektronickom obchode.

Poplatky za transakcie kreditnými kartami pre Basic Shopify sú 2,9% a 30 centov za online nákupy.

Služba Shopify poskytuje osobný predaj prostredníctvom mobilného visiaceho zariadenia, ktoré posúva karty. Pri osobnom nákupe v balíku Basic Shopify je 2,7% a 0 centov.

Pre predplatiteľov služby Basic Shopify sa pripočítava k transakčným poplatkom vo výške 2% ďalší transakčný poplatok.

Shopify – uprostred cesty

Stredná možnosť, nazvaná len Shopify, je cena 79 dolárov mesačne. Poplatky za spracovanie kreditných kariet sú nižšie s Shopify na 2,6% a 30 centov za online a 2,5% a 0 centov za osobný predaj.

S týmto balíkom služieb klesajú poplatky za externú platbu na 1%. Shopify zahŕňa všetky výhody Basic Shopify s niektorými pridanými výhodami.

So službou Shopify dostanú maloobchodníci funkčnosť darčekových kariet, profesionálne správy a obnovenie nákupného vozíka.

Pokročilý plán služby Shopify

Advanced Shopify je najvyššia cena za balíky Shopify, dostupná za 299 dolárov mesačne.

Poplatky za kreditné karty na úrovni 2,4% plus 30 centov za online predaj a 2,4% a 0 centov za osobný predaj so službou Advance Shopify. Poplatky za externé platobné brány sú iba 0,5%.

Pokročilá úroveň služby Shopify zahŕňa všetko, čo ponúka stredná možnosť, ktorú ponúka služba Shopify – s pridaním pokročilého nástroja na tvorbu prehľadov a výhod výpočtu nákladov na dopravu od tretích strán..

Niekoľko ďalších možností:

Okrem troch hlavných balíkov má Shopify niekoľko alternatív k predplatným pre maloobchodníkov, ktorí potrebujú niečo trochu iné.

Shopify Plus je k dispozícii pre veľkých podnikových maloobchodníkov, ktorí robia veľký objem predaja.

Shopify Lite je integrácia, ktorá maloobchodníkom umožňuje spravovať svoje internetové obchody v rámci Facebooku – namiesto vytvárania úplného online obchodu.

Plány pre Shopify Lite bežia už za 9 dolárov mesačne – čo z neho robí skvelú voľbu pre začiatočníkov, ktorí už majú prítomnosť na Facebooku alebo sú pohodlnejšie s platformou Facebook.

Začnite so službou Shopify alebo Začnite svoj obchod pomocou štvorca

Shopify Vs Squarespace na záver elektronického obchodu

počúvajte:

Nemôžem tu sedieť a povedať vám niečo iné.

Potom, čo som sa pozrel na všetko a urobil môj vlastný záver v mojej hlave.

Myslím:

Štvorpriestor môže urobiť menšiu možnosť elektronického obchodu pre menšiu spoločnosť

Ale malé podniky alebo veľké.

Ak plánujete spustiť webovú stránku elektronického obchodu, išiel by som so službou Shopify. Služba Shopify sa vám bude lepšie hodiť vďaka nástrojom, ktoré majú, plus ľahkej možnosti škálovania pomocou nich.

Už ste mali možnosť využiť niektorú z nich?

Alebo akýkoľvek vstup, ktorý môžete hodiť?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map