Vytvorenie webovej stránky bez problémov s oteckom na rok 2020 + (výučba videa)

Môj obsah podporujú čitatelia úžasných ľudí, ako ste vy. Čo znamená, že by som mohol získať províziu. Viac informácií tu!


Príručka pre tvorcov webových stránok Godaddy

Rýchla otázka pre vás:

Chceli by ste použiť tvorcu webových stránok Godaddy pre svoj vlastný web, ale chcete si byť úplne istí, že je to pre vás?

Vedel som to:

Skôr ako začnete, skontrolujte niektoré veci.

Choď oci ponúka ľahko použiteľné nástroje na vytváranie stránok pre akýkoľvek nápad, ktorý máte. Vytvorenie webovej stránky na serveri GoDaddy navyše poskytuje skvelú hostingovú službu za prijateľnú cenu, takže začiatok je skutočne vánok pre tých, ktorí majú málo alebo žiadne skúsenosti s tvorbou a vývojom webových stránok..

Tento hostiteľ okrem toho vydáva špeciálne ponuky, v ktorých balíčky na vytváranie webových stránok zahŕňajú bezplatnú doménu, čo znamená, že môžete nastaviť úplne nový web za pouhých 5,99 dolárov mesačne a nepotrebujete ani programátora, ktorý by vám pomohol.

Budova webových stránok Go Daddy ponúka celý rad nástrojov a možností, takže začiatok môže trvať až 10 minút.

OK, pozrime sa na nejaké informácie a príručku pre tvorcov webových stránok Godaddy

GoDaddy Online Store Builder 101

Budovanie stránok je doplnok, ktorý si môže kúpiť každý s doménou. Pri vytváraní webov Go otecko si môžete webovú stránku nastaviť tromi kliknutiami, stačí zvoliť používateľské meno a Šablóna webovej stránky Godaddy a choď.

V iných prípadoch môžete mať úplnú kontrolu nad HTML a CSS, čo je viac či menej pre skúsenejších webových dizajnérov.

Okrem toho má zariadenie GoDaddy funkciu drag and drop building site, ktorá umožňuje vidieť, čo sa vám páči, a ťahať ho priamo do vašej šablóny, čím vytvára presný druh požadovanej webovej stránky..

GoDaddy ponúka balíky so šírkou pásma 1 GB, 10 GB a 50 GB miesta na disku, spolu so šírkou pásma 150 GB až 1 000 GB spolu so staviteľom stránok. Zahrnuté sú aj e-mailové adresy.

Tu je celá stránka venovaná budovaniu online obchodu s Godaddy.

Vyskúšajte Godaddy

Funkcie drag and drop

Na svojom webe môžete čokoľvek zmeniť. Vďaka funkciám drag and drop si môžete vybrať zo stoviek rôznych fotografií alebo si načítať svoje vlastné a presunúť ich na svoje webové stránky za hlavičky, päty alebo len svoju fotografiu „O mne“.

Môžete tiež meniť text a pridávať do rôznych miniaplikácií, ako sú kalendáre, odkazy, nakupovanie alebo umiestnenie pridružených reklám.

Môžete tiež orezať, otočiť a zmeniť ľubovoľný obrázok, ktorý načítate na svoje stránky, takže ho môžete ďalej prispôsobiť a ubezpečiť sa, že všetko vyhovuje.

Integrácia sociálnych médií

Widgety pre sociálne médiá pre Twitter, Facebook, WordPress a LinkedIn môžete pridať priamo z nástroja na tvorbu webových stránok Go Daddy pomocou funkcie drag and drop. Priamo na svoj web môžete pridať blog alebo informačný kanál Twitter.

Návštevníci uvidia ikony Facebook, Twitter, Pinterest a YouTube a bez problémov prechádzajú z vašich stránok na akékoľvek sociálne médiá, ktoré odkazujete.

Go Daddy vám dokonca umožňuje pridať blogový kanál, takže vaše príspevky môžu ísť priamo na váš web z WordPress.

Zákaznícka podpora GoDaddy

Existuje veľa hostiteľov so staviteľmi stránok, ale to, čo odlišuje GoDaddy od seba, je zaručená podpora zákazníka nepretržite.

Vďaka tomu získate okamžitý prístup k HTML / CSS, e-mailovej a hostingovej podpore, ktorá je k dispozícii každý deň v roku.

Tím podpory spoločnosti GoDaddy tiež pomáha pri problémoch s vytváraním webov a hovorí vám pri vytváraní dokonalých webových stránok.

Vďaka množstvu možností, veľkému množstvu podpory a ľahkým funkciám drag and drop umožňuje staviteľ stránok GoDaddy zákazníkom získať plné skúsenosti s integrovaným webom, ktorý je profesionálny a optimalizovaný.

GoDaddy navyše ponúka dlhý zoznam zliav a dokonca aj bezplatný hosting s nákupom balíka tvorcov stránok.

Vďaka rýchlemu nastaveniu stránok môžete vytvárať webové stránky behom niekoľkých minút a konečne uviesť svoju firmu alebo blog online.

Budovanie stránky GoDaddy

Po získaní domény kliknite na položku Zostavte svoj web. Teraz vyberte svoju doménu a potom požadované nastavenie.

Rýchle nastavenie je najjednoduchšie a ponúka celý rad vopred vyrobených webových stránok s viac ako stovkou rôznych rozložení. Ďalej si môžete vybrať Designer Setup alebo HTML / CSS Setup.

Sú určené pre pokročilejších programátorov, stále však môžete využívať šablóny a implementovať svoj vlastný kód, ak máte nejaké znalosti o webdizajne HTML.

Po dokončení stačí kliknúť na publikovať a váš web je plne hostený a pripravený.

Pozrime sa na toto video od študentov webových stránok, aby ste mohli začať

Vyskúšajte Godaddy

Image Credit: Godaddy

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map