Jak exportovat stránky Wix do HTML

Jak exportovat stránky Wix do HTML


Wix získala celosvětovou popularitu díky svým výjimečným funkcím, špičkovým šablonám, pokročilým editorům a možnostem ohromujícího přizpůsobení designu. Díky těmto výhodám se platforma stala renomovaným představitelem výklenku webové budovy. Někteří uživatelé však občas čelí potřebě exportovat své webové stránky z Wixu do HTML kódu.

Důvody pro export vašeho webu Wix do HTML

Wix je nepochybně lídrem na současném trhu s webovým designem, ale pokud chcete získejte plnou kontrolu nad svým projektem, jeho design a funkčnost, má smysl exportovat váš projekt do HTML. To je jeden z nejrozšířenějších důvodů, protože Wix neposkytuje dostatečné možnosti správy webových stránek.

Dalším důvodem, jak exportovat své stránky do HTML, je být schopen vyberte libovolný hosting podle vašeho výběru uložit na něm svůj projekt. I když Wix přichází s integrovaným hostingem, neexistuje žádná taková příležitost a nemáte jinou možnost, než se dohodnout na podmínkách a plánech, které nabízí Wix.

Totéž se týká příležitosti náležité webové stránky. Jako tvůrce webových stránek poskytuje Wix standardní sadu funkcí, která vám umožní vybrat a upravit nastavení webových stránek s ohledem na vaše potřeby. Tato nastavení však nemusí vyhovovat vašim cílům a snahám v oblasti webového designu a samozřejmě budete mít chuť hledat pokročilejší nastavení..

A konečně, export vašeho Wix webu do HTML může být rozumným řešením, pokud si přejete vylepšit rychlost načítání webových stránek. Existuje mnoho platforem, které umožňují optimalizovat váš web a zvyšovat jeho dobu načítání. To bude mít nakonec pozitivní dopad na tok provozu a snížení míry opuštění webových stránek.

Když zjistíte, že Wix již nevyhovuje vašim potřebám, začnete odpovídajícím způsobem hledat lepší alternativu. Zde budete čelit problémům. Zatímco Wix přichází s integrovaným hostingem hned od začátku, převod vašeho webu na jinou platformu se stává často výzvou hlavně kvůli nutnosti převést všechny prvky vašeho projektu. Není divu, že většina uživatelů začne hledat nejlepší a nejbezpečnější způsob, jak exportovat své weby Wix do HTML s minimální investicí do času a úsilí. Je tento převod možný? Jak snadné je exportovat váš Wix HTML kód a je to v dlouhodobém horizontu možné? Je čas to vyjasnit a zkontrolovat hlavní řešení.

Výhody a nevýhody exportu vašeho webu Wix

Rozhodnutí exportovat vaše stránky Wix do HTML je zodpovědné, zatímco tento proces je často pečlivý a není úplně jednoduchý. Než se tedy rozhodnete to zkusit, je rozumné zjistit, zda to bude fungovat pro váš web, nebo to nestojí za vaše úsilí a čas vůbec.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Pěkné řešení pro malé webové stránky, které přichází s omezeným obsahem a jednoduchým designem a nevyžadují pravidelné aktualizace a další vývoj.

&# x2714; Možnost hostovat vaše webové stránky s jakýmkoli poskytovatelem podle vašeho výběru, včetně domovského serveru.

For Proces může být pro velké webové stránky docela problematický. Čím více obsahu máte – tím více prvků budete muset převést.

✘ Export celého kódu HTML z webu Wix se často stává problémem.
✘ Potřebujete se naučit základy HTML, abyste objevili nejvhodnější možnosti.

Ať už máte jakýkoli záměr a cíle, musíte svůj web Wix exportovat do HTML, je třeba si ještě dvakrát promyslet, než budete pokračovat v procesu. Dbejte na technické zázemí, typ a velikost webových stránek, cíle webového designu a další důležité aspekty, abyste zvýšili své šance na úspěch.

Způsoby, jak exportovat stránky Wix do HTML

Export webových stránek založených na technologii Wix vyžaduje simultánní nebo postupný přenos obsahu, domény a hostingu – hlavní prvky webových stránek. Kromě toho můžete chtít přesunout šablonu, aby váš web vypadal tak, jak je, ale mějte na paměti, že platforma takovou možnost neposkytuje. Po exportu jiného obsahu se tedy budete muset starat o svůj projektový návrh. Nyní popíšeme dva hlavní způsoby exportu stránek Wix.

1. Využití zvláštních migračních služeb

Ve skutečnosti nenajdete specializované programy / služby, které by automaticky exportovaly weby Wix do HTML. Existuje však řešení, které umožňuje snížit manuální práci na minimum. Podívejte se na to hned:

 • Vyberte si profesionální službu migrace webových stránekCMS2CMS – převést vaše webové stránky Wix na WordPress. Program umožňuje kopírovat zdrojový kód projektu a dále přenášet hlavní prvky webu. Na základě analýzy technických parametrů a charakteristik vašeho webu budou specialisté CMS2CMS schopni dokončit všechny kroky procesu přenosu webových stránek za vás a ujistit se, že všechny prvky jsou na jejich místě..
 • Najděte speciální pluginy (Jednoduše Static Plugin nebo WP2Static Plugin jsou dvě možné varianty) pro převedení nového webu WordPress na HTML. Tyto pluginy automaticky vytvoří kopii HTML vašeho webu ze všech stránek původní verze WordPress. Díky tomu získáte jasný HTML kód vašeho projektu, abyste jej mohli dále začlenit do libovolné služby podle vašeho výběru.

2. Ruční export stránek Wix

Co byste měli vědět o Wix je, že tvůrce webových stránek neumožňuje automatizovaný přenos kódu HTML. Jakýkoli web Wix spolu s jeho prvky a obsahem je hostován výhradně na serverech systému, a proto jej nelze nikam exportovat. V důsledku toho nebudete moci exportovat ani vkládat webové stránky, soubory nebo weby vytvořené pomocí systémového editoru na žádnou externí platformu nebo hostitele..

Pokud se přesto rozhodnete vyzkoušet, měli byste si uvědomit, že Wix již nebude mít kontrolu nad tím, jak váš projekt vypadá a funguje.. Můžete také narazit na problémy s fungováním Google Analytics a robotů vyhledávacích strojů, protože váš web není správně vložen. Chcete-li se ujistit, že jsou vaše kódy HTML Wix přenášeny správně, musíte to udělat ručně. Zde je standardní postup, který byste měli dodržet, abyste dosáhli požadovaného výsledku.

 1. Vyberte a spolehlivý poskytovatel hostingu;
 2. Přeneste doménové jméno svého webu na vybraný hosting;
 3. Vytvářejte soubory HTML s ohledem na strukturu vašich webových stránek;
 4. Ručně exportujte data webových stránek, obrázky, mediální soubory, obsah, styly a další prvky webových stránek;
 5. Upravte nastavení SEO tak, aby přesměroval provoz z vašeho webu Wix na novou platformu;

Při exportu vašeho webu Wix neodstraňujte jeho původní verzi ani deaktivujte účet, dokud nezjistíte, že váš nový web vypadá a funguje správně.

Sečteno a podtrženo

Wix vám neumožňuje exportovat HTML kódy do externích služeb. Chcete-li přejít na jinou platformu, budete muset exportovat všechny prvky ručně, což je velmi únavný, časově náročný a ne zcela účinný proces.

Hraní si s prvky webu Wix se může nakonec ukázat jako ztráta času a úsilí. Z dlouhodobého hlediska si uvědomíte, že to nebude fungovat. Pokud skutečně chcete svůj web Wix exportovat do HTML, má smysl vytvořit projekt založený na kódu od nuly.

Exportovat webové stránky Wix nyní

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map