Jak najmout profesionálního odborníka Wix

Jak najmout profesionálního odborníka Wix


Vytvoření nového webu od nuly bez profesionální podpory bylo docela výzvou před deseti lety. Pravděpodobně byste potřebovali tým kodérů, grafiků a webdesignérů, testerů a dalších specialistů, kteří se připojí k solidnímu projektu. Vývojový proces trvalo týdny a měsíce a stálo jmění.

Wix web tvůrce byl navržen tak, aby věci mnohem jednodušší. Původní myšlenkou bylo pomoci nováčkům bez znalosti kódování při vytváření jejich vlastních webů bez asistence při minimálních nákladech. Platforma se nakonec rozrostla na jeden z nejoblíbenější a nejjednodušší nástroje drag-and-drop na přijatelné ceny. Přestože používání softwaru není raketovou vědou, někteří uživatelé mohou stále potřebovat odborníka, který zajistí budoucí úspěch projektu a propagační schopnosti.

Tentokrát budeme diskutovat o tom, jak si vybrat odborníka Wix, když ho budete potřebovat, a o kolik mohou tyto služby stát.

Jaký typ odborníka Wix potřebujete?

První věc, kterou musíte udělat, je uvědomit si, jaký typ odborníka skutečně potřebujete. Záleží na budoucích cílech, zda potřebujete vytvořit nový web od nuly, vytvořit nějaké další grafické prvky pro již existující web, nastavit SEO web nebo přizpůsobit některé stránky přístupem k HTML / CSS.

Rozdělme všechny odborníky Wix do tří hlavních kategorií. V závislosti na vašich cílech mohou samozřejmě existovat některé výjimky. Aspoň budete mít jasné pochopení, koho hledat.

1. Grafičtí návrháři

Tito odborníci se specializují hlavně na vytváření grafických prvků a obrázků pro váš web. Mohou vám pomoci s logem, reklamními proužky atd. Můžete najmout je v případě, že potřebujete vlastní ikony pro zvýraznění některých vašich služeb nebo funkcí. Grafičtí návrháři vám mohou pomoci vytvořit webový favicon atd.

Mějte na paměti, že tito odborníci se nikdy nezabývají kódováním. Navíc nemají dostatek programovacích dovedností k přizpůsobení stávajících stránek, aby pro vás vytvořily nový web. Na druhou stranu, pokud provozujete rostoucí online obchod nebo digitální obchod, budete zřejmě v určitém okamžiku potřebovat služby poskytované grafickými designéry. Mohou pro vás vytvořit ohromující a exkluzivní vyskakovací nebo kontaktní formulář, přijít se stylovou hlavičkou, která odpovídá vlastní dimenzi, zlepšit celkovou použitelnost webové stránky s některými trendy designovými prvky.

2. Kodéry a programátoři

Tito odborníci mohou být nápomocní, kdykoli potřebujete jít daleko za hranice vlastních šablon Wix nebo chcete vyvinout exkluzivní widget, který nelze najít v Wix App Market. V tomto případě budete požadovat odborníky, kteří vědí, jak v rámci systému pracovat Wix Corvid vývojová platforma, která se jeví jako komplexní front-end prostředí.

Corvid poskytuje vývojářům přístup k různým zdrojovým kódovacím nástrojům a editorům za účelem úpravy návrhových prvků uživatelského rozhraní webových stránek a zachování flexibility kódu. Vývojáři budou mít přístup k rozhraní Corvid API pro zlepšení marketingu webových stránek a výkonu SEO, vytváření dynamických stránek, integraci propagačních nástrojů atd..

3. Weboví návrháři

Tito odborníci kombinují náhledy dvou kompetencí. Jsou to dobří kodéry, znají programovací jazyky a mají schopnosti navrhovat. Weboví návrháři mají dostatek zkušeností, aby pro vás vytvořili zcela nové rozvržení webových stránek a některé z jeho prvků, jako je rezervační formulář nebo kalkulačka webových stránek. Umí kódovat, i když Wix ve většině případů tyto dovednosti nevyžaduje.

Návrháři webových stránek obvykle účtují více ve srovnání s grafickými designéry a vývojáři. Na druhou stranu, jejich najímáním získáte řešení „vše v jednom“, kdykoli potřebujete odbornou pomoc. Zároveň by si zákazníci měli být stoprocentně jisti, že úkol zvládne uchazeč. Jinými slovy, musíte vědět, kde hledat nejprofesionálnější a nejzkušenější odborníky a jak zkontrolovat úroveň jejich odbornosti.

Hubs hledat odborníky Wix

Globální web je plný nezávislých tržišť a center pro hledání specialisty Wix. Kontrola všech z nich bude trvat dlouho, zatímco váš projekt vyžaduje rychlé nasazení. Zde najdete některá z nejlepších míst, kde můžete hledat odborníka na Wix. Ceny se mohou lišit v cenách, i když stále najdete ten, který splňuje váš rozpočet.

Wix Arena

Pokud jste si vybrali platformu Wix k vytvoření webové stránky a vyžadují odbornou pomoc, Wix Arena by mělo být prvním místem, kde hledat odborníka. Představuje obrovskou skupinu webových designérů a vývojářů specializovaných na tvorbu webových stránek Wix. Ukázalo se, že jsou odborníky na používání tohoto nástroje a mohou pro vás zvládnout jakýkoli úkol od vytváření nových webů jakéhokoli typu až po navrhování vlastních šablon, nastavení funkcí, integraci atd..

Experti Wix Arena

Odborníci: na trhu se může pochlubit více než 100 specializovaných odborníků na webový design z celého světa. Mohou vám pomoci s webovým designem, tvorbou obsahu, SEO a marketingem, nastavením domény a webu, vytvořením nového webu nebo změnou stávajícího..

Jak to funguje: vše, co potřebujete, je přihlásit se ke svému účtu Wix a jít do Wix Arena. Pak musíte uvést své cíle a typ služeb, které potřebujete. V další fázi si můžete vybrat z místních nebo globálních odborníků. Pokud jste hotovi, získáte přístup k seznamu exixů společnosti Wix a jejich portfolia a sazby. Měli byste si uvědomit, že společnost Wix nereguluje cenovou politiku. Každý specialista si stanoví vlastní sazby.

Náklady na služby: tržiště má jednoduchou funkci, která uživatelům umožňuje vybrat si rozpočet, který potřebují. Cena začíná od 500 USD a může se zvýšit až na 3 000 USD v závislosti na typu požadované služby.

Nezávislé platformy

Ačkoli ne každý si může dovolit zvolit odborníky Wix Arena s ohledem na cenovku, nezávislá tržiště a fóra mohou být nákladově efektivnějším řešením. Můžete navštívit webové stránky jako Upwork a hledejte odborníky Wix. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že nikdo nikdy nezaručí úroveň odborných znalostí.

Odborníci na opravu Wix

Odborníci: platformy jako Upwork představují odborníky v různých oborech. Zde najdete web nebo grafické návrháře, kodéry, testery, programátory atd.

Jak to funguje: Systém má jednoduchý navigační systém pro třídění odborníků podle kategorií, sazeb nebo jiných parametrů. Kromě některých odkazů na portfolio najdete krátký úvod o každém kandidátovi. Můžete se podívat skrz profil a rozhodnout se, zda vám vyhovuje kandidát. Pokud ano, stačí kliknout na tlačítko „kontakt“ a kontaktovat a projednat podrobnosti.

Náklady na služby: cena závisí na úrovni odbornosti. Zatímco méně zkušení nezávislí mohou účtovat 20 až 45 USD za hodinu, vyhrazený guru obvykle stojí mezi 80 a 150 USD za hodinu. Dále byste si měli uvědomit, že některá nezávislá tržiště účtují poplatky za své služby.

Agentury pro vývoj webových aplikací v plném cyklu

Poslední a pravděpodobně nejjednodušší cesta je online a hledat specializovanou vývojovou firmu Wix. Objevíte řadu webových stránek a vývojových společností. Všichni slibují skvělé služby, i když cena může být příliš vysoká. Hlavní výhodou je, že renomované firmy nabízejí Agilní metody, což znamená, že jste si vždy vědomi toho, co se stalo, počínaje prototypováním až po testování a nasazení A \ B. Jinými slovy, budete sledovat celý stavební proces spolu s vývojáři s možností provádět změny a úpravy.

Odborníci: agentura s plným cyklem znamená skupinu odborníků od návrhářů a programátorů po programátory, obchodníky, testery, osobní manažery atd. Vypracuje složité projekty, pokud potřebujete obrovský web pro rostoucí firmu s množstvím výhod a funkcí provádět.

Náklady na služby: najímání profesionálních vývojářů je výzva pro peněženku. Zpravidla nabízejí balené služby, které stojí někde mezi 2 000 až 5 000 USD v závislosti na složitosti projektu. Dobrou zprávou je, že cena obvykle zahrnuje ladění, údržbu a podporu po nasazení.

Tipy ke kontrole úrovně odbornosti

Wix je jedním z nejmocnějších a přesto snadné použití tvůrci webových stránek. Možná však budete potřebovat odbornou pomoc v určitém okamžiku životnosti a vývoje webových stránek. Zatímco platforma byla navržena hlavně pro nováčky a začátečníky, může pro ně být obtížné definovat úroveň odbornosti konkrétního kandidáta. Musíte zvážit několik životně důležitých aspektů od reálné hodnoty po portfolio, zážitek, kreativitu atd.

1. Exkluzivita a kreativita

Rozhodnout se pro webdesignéra pouze kvůli dlouholetým zkušenostem je stěží dobrý nápad. Musíte si být stoprocentně jistí, že je schopen vytvořit estetický a inovativní přístup k světským úkolům. Odborník má mít přirozený dar, pokud jde o sdružování tvarů, barev a kódů. Portfolio ne vždy říká o kandidátovi pravdivé. Nebojte se naučit následující:

 • Roky zkušeností.
 • Vzdělání a univerzita.
 • Předchozí projekty agentur.
 • Zdroje inspirace.
 • Přístupy při dokončení úkolu.
 • Zkušenosti s prací s Wixem.

2. Digitální kompetence

Časy Photoshopu jsou téměř pryč, zatímco na webu se objevuje nový moderní a pokročilý software. Čím více nástrojů webový designér dokáže použít, tím lépe pro váš web. Klíčovým faktorem může být znalost softwaru. Neváhejte se zeptat na:

 • Programy a software používaný uchazečem.
 • Počet úspěšně dokončených projektů Wix.

3. Úroveň produktivity

Každý uživatel hledá osobu, která je schopna dodržet termíny a provést slušnou úroveň spolehlivosti. Účinnost je problém, který všichni hledáme. Dokonalý odborník Wix by měl být schopen:

 • Řiďte několik projektů najednou.
 • Sledujte čas a dodržujte termíny.
 • Poskytněte klientům dostatek prostředků, aby zůstali v kontaktu.

V některých případech můžete také sjednat podmínky marketingu a zákona, abyste zabránili porušování autorských práv v případě, že váš web je skutečně jedinečný a ohromující.

Sečteno a podtrženo

Odborníci Wix vám mohou pomoci vytvořit nový web od nuly a také aktualizovat již existující stránky, vytvářet nové prvky atd. Musíte si být stoprocentně jisti, že tuto pomoc skutečně potřebujete. Pokud ano, existuje několik jednoduchých způsobů, jak najít dobrého profesionála ve vašem rozpočtu.

Cesta k nalezení odborníka na Wix může být skličující, pokud nepoužíváte ověřené zdroje, jako je Wix Arena. Výsledek práce odborníka bude zcela záviset na jejich kvalifikaci. Levnější řešení může být zvolení hubu na volné noze. Na druhé straně nikdo nezaručuje dostatečnou úroveň odborných znalostí. Najímání agentur pro vývoj webových aplikací v plném cyklu je dobré pro ty, kteří mají neomezený rozpočet. V takovém případě byste však měli být připraveni zaplatit za každou další aktualizaci nebo úpravu. Navíc i malé změny mohou trvat mnohem déle.

Wix Arena vypadá jako lepší volba ze všech dostupných variant, protože všichni specialisté mají zkušenosti s prací s platformou a jsou schopni plnit různé úkoly od klasického vytváření webových stránek až po pokročilá řešení přizpůsobení..

Najměte si odborníka na Wix

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map