Jak používat Wix Website Builder

Jak používat Wix Website Builder


Wix – je všestranný tvůrce webových stránek, který si získal celosvětovou popularitu a stal se lídrem v oblasti moderního designu webových stránek. Vysoká poptávka po této službě je většinou vysvětlena jednoduchým použitím a pohodlím, které neohrožuje funkčnost a pokročilá flexibilita.

Sada funkcí systému je dostatečně univerzální a dostatečně široká, aby vyhovovala potřebám všech kategorií uživatelů – od prvotních časovačů až po profesionály. Pro práci se systémem není třeba se učit řadu kódování – tak intuitivní. Pokud upřímně hodláte použijte webový tvůrce Wix, je nejvyšší čas zjistit, jak používat sadu funkcí systému, abyste co nejlépe využili jeho výkonu. Začněme.

Pro koho Wix funguje nejlépe?

Wix je škálovatelné, flexibilní a špičkové řešení pro různé potřeby webdesignu. Je však nezbytné určit ty kategorie uživatelů, které budou mít prospěch z používání služby nejvíce.

Ve skutečnosti je téměř nemožné nastínit určitou kategorii uživatelů, kterým se důrazně doporučuje vybrat si Wix pro své potřeby v oblasti budování webu. Jako služba all-in-one může společnost Wix poskytnout komukoli potřebnou sadu funkcí a funkčnost. Je uživatelsky přívětivý a dostatečně jednoduchý na to, aby ho mohli vybrat nováčci, kteří mají málo nebo žádné zkušenosti s webovým designem, ale přesto chtějí zahájit profesionální projekt sami. Stejně tak Wix přichází s pokročilou sadou funkcí, která bude skvěle fungovat pro zkušené vývojáře webu, nezávislé pracovníky a dokonce i agentury zabývající se webovým designem, které se podílejí na profesionálním vývoji webových stránek nebo pravidelně vytvářejí projekty pro klienty pravidelně..

Editor Wix

Bohatá sbírka specifických šablon, výkonných nástrojů pro přizpůsobení designu, všestranných přístupů k procesu úprav webových stránek, dostupnosti aplikací a možností integrace dělají z Wix perfektní volbu pro každého uživatele, který má v úmyslu zahájit projekt, který nakonec skončí z davu. Znalosti týkající se webového designu jsou zde volitelné, ale pokud je máte, určitě je budete moci využít ve svůj prospěch a dlouhodobě využít špičkový výsledek. Závěr je: Wix je skvělý pro každého a je to opravdu tak!

Jak používat Wix – doporučení odborníků

Abyste získali co nejvíce z nástroje pro tvorbu webových stránek a jeho funkčnosti, musíte mít na paměti následující doporučení:

 1. Povinné Připojte doménové jméno. Všechny prémiové plány přicházejí s vlastním připojením názvu domény. Toto je nezbytný prvek každého úspěšného webu. Při testování služby můžete použít subdoménu, ale při rozhodování o vývoji a propagaci vašeho projektu se neobejdete bez jedinečného názvu domény..
 2. Vylepšit na placené předplatné. Při přechodu na jedno z placených předplatných budete mít možnost ušetřit s Wixem velké úspory. Tvůrce webových stránek se stará o pohodlí a spokojenost svých klientů, a proto pravidelně vydává kuponové kódy, slevy a speciální nabídky, které umožňují získat pokročilý plán za snížené náklady. V některých případech, Wix umožňuje ušetřit až 50% počátečních nákladů plánu. Tyto slevy se nejčastěji vztahují na plány elektronického obchodování a neomezené, které se těší největší oblibě.
 3. Použijte odbornou pomoc. Ať už vám zbývá málo času, nebo prostě máte pocit, že vám chybí dovednosti v oblasti webdesignu, můžete se obrátit o pomoc weboví vývojáři systému. Vypracují pro vás web připravený na klíč.
 4. Prozkoumat Wix Arena. Toto je nejlepší cíl pro webovské designéry na volné noze, kteří hledají klienty. Komunita designérů pomáhá sdílet odborné znalosti webového designu, vyhledávat nové objednávky, exkluzivní nabídky od tvůrce webových stránek, prémiovou podporu a další privilegia.
 5. Kontaktujte zákaznickou podporu. I když nevíte, jak systém používat, nebo chcete zjistit více o jeho silných stránkách, služba zákaznické podpory je vždy po ruce. Kromě fóra komunity, Centrum podpory, Znalostní báze, videa s postupy a e-mailová podpora, každý prvek, který můžete upravit, obsahuje otazník, který poskytuje náznak jeho důsledků. Tím se výrazně zjednoduší proces webového designu.

Oblasti použití

Kromě stovek mobilně připravených a plně přizpůsobitelných šablon, které pokrývají téměř všechny představitelné potřeby web designu, stavitel webových stránek také vyniká z davu díky své sadě nástrojů a seznamu funkcí. Wix může být konečným řešením v závislosti na cílech a očekáváních, které máte.

Plánujete propagovat své podnikání online a potřebujete web, který osloví cílové publikum? Nebo máte pravděpodobně starý web vytvořený pomocí WordPressu nebo jiného CMS a bylo obtížné s ním pracovat? Wix je skvělý nástroj pro spouštění a správu působivých firemních webových stránek. Jeho pokročilá funkce Ascend, obchodní návrhy, marketingové a propagační nástroje (e-mailový marketing, jmenování, předplatné, integrace sociálních médií atd.), jakož i obchodní widgety, díky nimž je lídrem seznamu tvůrců firemních webových stránek.

eCommerce

Chcete založit internetový obchod? Wix přichází s integrovaným eCommerce motorem, který vás určitě pokryje. Systém obsahuje mnoho funkcí elektronického obchodování, jako je integrovaný nákupní košík, možnosti vícenásobných plateb a dodání, slevy a promo kódy, vysoce kvalitní návrhy elektronického obchodování, nástroje pro sledování zásob a další.

Wix eCommerce

Ušlechtilá funkce vám umožní prodat neomezené množství fyzických nebo digitálních produktů. Mějte však na paměti, že Wix je vhodný pro malé a střední obchody. Pokud máte v úmyslu vytvořit hypermarket nebo tak, pak má smysl hledat specializovanou platformu elektronického obchodu.

Blogování

V případě, že máte za cíl zahájit blog, vám s tím může Wix pomoci. Díky integrované platformě pro blogování vám tvůrce webových stránek pomůže se spuštěním, správou a aktualizací kvalitního blogu, který upoutá pozornost uživatelů.

Wix Blog

Můžete zde přidávat a upravovat blogové příspěvky, přiřazovat jim kategorie, plánovat nové publikace, vybírat konkrétní šablony blogů, vytvářet sociální záložky, umožňovat funkci komentování atd. Wix je ideální pro blogování a je skvělé pro nováčky ochotné organizovat své první komunity blogů.

Nakonec Wix funguje skvěle pro všechny typy osobní webové stránky. Ať už provozujete web události, portfolio, vstupní stránku nebo dokonce online pokračování, tvůrce webových stránek má co nabídnout. Jeho škálovatelnost, rozsáhlý výkon a špičkové funkce dělají z platformy hodnou volbu pro každého uživatele.

Wix Editor nebo Wix ADI: Jaká možnost jít?

Wix má dva editory, z nichž každý bude mít pro uživatele velkou hodnotu. Zatímco standardní editor Wix vyžaduje více manuální práce a dokonce i určité pozadí webového designu, Wix ADI je zcela automatizovaný nástroj, který pro vás vytvoří web. Podívejme se hned na obě možnosti a jejich důsledky.

Standardní editor Wix zahrnuje dokončení běžného postupu návrhu webových stránek. Musíte vybrat šablonu a poté ji ručně upravit, abyste dosáhli požadovaného výsledku. Wix vás přesměruje na ovládací panel editoru, který je dodáván s několika nástroji a funkcemi potřebnými pro individuální vzhled vašeho projektu. Je jen na vás, abyste vybrali a použili požadovanou paletu barev, experimentovali s rozvržením, písmem, styly, pozadím a dalšími prvky webu. Jakmile budete hotoví s návrhem svých webových stránek, pokračujte v publikování.

Wix ADI Editor

Wix ADI – (Inteligence umělého designu) je nástroj založený na AI, který používá odeslané informace k vytvoření webové stránky pro vás v automatizovaném režimu. Nemusíte se obtěžovat výběrem barev a hlavních prvků webových stránek – systém to udělá za vás. Stačí poskytnout data, která služba vyžaduje, a zároveň odpovídat na otázky a sledovat výsledek. Pokud si přejete, můžete dále upravit hotový projekt a nahradit dostupný obsah vaším vlastním.

Standard Wix Editor je tedy výhodnějším řešením pro uživatele, kteří již mají představu o tom, jak vytvářet webové stránky, a chtějí si sami řídit všechny kroky tohoto procesu. Pokud jde o Wix ADI, tento nástroj funguje lépe pro nováčky, kteří jsou právě na cestě k profesionálnímu rozvoji a chtějí získat dovednosti a znalosti webdesignu. Uvědomte si však, že pro použití této funkce je žádoucí mít spolehlivou online obchodní přítomnost, jako jsou sociální účty atd. To je místo, kde Wix bude moci získat informace o vaší firmě. Čím více tím lépe.

Wix zdůrazňuje a jejich výhody

Wix je jedním z nejoblíbenějších tvůrců webových stránek, který můžete najít. Systém se může pochlubit několika výhodami, které dobře fungují jak pro začínající, tak pro odborníky na webový design. Jedním z vrcholů systému je rozsáhlý trh aplikací, kde můžete narazit na spoustu bezplatných a placených widgetů, doplňků a aplikací, které lze snadno integrovat do libovolného webu – od jednoduchých portfolií až po komplexní funkce bohaté na funkce webové stránky. Výběr aplikace závisí výhradně na vašich potřebách webového designu a typu webových stránek, které chcete spustit, ať už jde o web restaurace / kavárny, vstupní stránku, svatební web, fórum a co ne.

Rezervace Wix

Dalším vrcholem služby – Wix Corvid – je výkonný nástroj, který se používá k vytváření webových aplikací bez znalosti základů kódování. Bude to velmi nápomocná pro začátečníky, kteří chtějí diverzifikovat výkon svých webových stránek a zkrátit celou dobu jejich vývoje. Stačí prozkoumat rozhraní systému a začít pracovat na aplikaci!

Chystáte se spustit web, který generuje provoz nebo zvyšuje objem prodeje? Pak byste se měli starat o dobu načítání svých webových stránek a zde oceníte výhody poskytované společností Wix Turbo! Tento nástroj zahrnuje sadu technologií a funkcí, které jsou zaměřeny na zvýšení doby načítání vašeho webu. Čím je vyšší, tím menší bude míra opuštění a čím vyšší bude celková úroveň spokojenosti uživatelů.

Při vytváření webových stránek má smysl si pamatovat spuštění mobilní verze hned od začátku. Není žádným tajemstvím, že převládající počet lidí při procházení webu stále používá mobilní zařízení. Pokud nemáte mobilní verzi projektu, váš provoz bude jen stěží růst. Potenciální zákazníci se mohou dokonce obrátit na své konkurenty, kteří mají mobilní verze svých webových stránek. Nechcete, aby se to stalo? Poté pomocí Wix Mobile Editor spusťte verzi mobilního webu. Nezapomeňte, že se úpravy provedené v mobilním režimu nebudou zobrazovat v režimu plochy, zatímco úpravy provedené v režimu plochy se automaticky zobrazí v mobilních zařízeních. To je funkce, kterou by většina uživatelů měla ocenit.

Šablony Wix: Jak vybrat a používat ten nejlepší?

Tvůrce webových stránek je tak profesionální nástroj all-in-one, který lze snadno použít ke spuštění a správě téměř všech typů projektů. Stačí se podívat na galerii šablon a zjistit celou řadu špičkových návrhů použitelných pro různé výklenky a specializace.

Připojte šablony jedné stránky

Ať už se na jakýkoli podnik, na který se zaměřujete, a bez ohledu na cíle, které sledujete při výběru Wix jako nástroje pro webový design, určitě najde šablona, ​​kterou můžete přizpůsobit. I když tak neučiníte, systém vám nabídne prázdné téma, abyste si mohli vytvořit svůj vlastní jedinečný design webových stránek.

Wix Corvid: Nejlepší řešení pro vytváření aplikací

Pokaždé, když dostanete nápad vytvořit funkční aplikaci, která bude dále integrována do vašeho projektu, jděte do přístupu k Corvid a vyzkoušejte to. Corvid je nástroj pro vývoj otevřených aplikací bez serveru, který umožňuje vytvářet profesionální aplikace s využitím vašich kódovacích schopností. Je na vás, abyste vložili svůj vlastní kód JavaScript na svůj web založený na Wix a spolupracovali s API systému a přidali užitečné interakce a pokročilý výkon.

Wix Corvid

Aplikace Corvid také umožňuje automaticky přidávat data Wix na váš web, když tuto funkci povolíte, a dokonce připojit váš projekt k jakékoli externí databázi pomocí možnosti SPI externí databáze. To je funkce, která v ideálním případě přijde na potřeby profesionálů a odhalí neomezené možnosti uživatelům, kteří si uvědomují kód.

Ascend by Wix – je to pro vás ten pravý obchodní nástroj?

Jako řešení web-design typu all-in-one má Wix co nabídnout současným podnikatelům, kteří jsou ochotni online. Majitelé firemních webových stránek mohou využít pokročilé Vzestupný nástroj, který zahrnuje spoustu moderních obchodních nástrojů na jednom místě. Ascend by Wix nabízí více než 20 produktů, které skvěle fungují pro marketing, propagaci produktů a optimalizaci SEO.

Wix Ascend

Pokud se rozhodnete navázat obchodní přítomnost, určitě oceníte příležitost, abyste mohli sledovat své chování zákazníků a vypracovat účinné způsoby, jak zvýšit úroveň zapojení uživatelů. Rovněž budete moci optimalizovat dobu komunikace s klienty, abyste je mohli investovat do dalšího rozvoje podnikání. Za tímto účelem nabízí Wix Ascend pokročilé marketingové nástroje (faktury, pracovní postupy, automatizace, cenové nabídky, úkoly a připomínky atd.) a možnosti komunikace (live chat, formuláře, správce kontaktů, doručená pošta atd.).

Aspekty ceny

Wix je cenově dostupný a má několik cenových možností, které uspokojí potřeby všech kategorií uživatelů. Existuje bezplatný plán, který nikdy nevyprší, ale podmínky a nástroje, které nabízí, jsou dostatečné k objevování a testování sady funkcí systému. Nováčci se však mohou zajímat o tuto možnost, protože jim umožňují vytvářet neomezený počet webů, a tak si procvičovat a zlepšovat své dovednosti v oblasti webdesignu.

Pokud jde o placené předplatné, Wix má několik plánů jak pro standardní webové stránky, tak pro obchodní a eCommerce projekty. Podívejme se nejprve na odběry určené pro běžné webové stránky. Kombo a neomezené plány ($ 13 / mo a 17 $ / mo odpovídajícím způsobem) jsou skvělé pro obchodní weby, portfolia, blogy a osobní weby. Pro a VIP plány (22 $ ​​/ mo a 39 $ / mo) vyhoví potřebám uživatelů hledajících pokročilé možnosti výstavby. Poskytují širokou škálu funkcí, které jsou vysoce oceňovány ve všech fázích tvorby designu webových stránek.

Web Wix Pricing

Pokud jde o obchodní a eCommerce projekty, Wix nabízí čtyři předplatné. Základní obchodní plán (23 $ / měsíc) umožňuje přijímat platby online. Obchodní neomezený plán (27 $ / měsíc) přispívá k efektivnějšímu růstu podniku. Obchodní VIP (49 $ / měsíc) poskytuje kompletní sadu potřebnou pro pokročilou obchodní propagaci. Nejdražší předplatné je plán Enterprise (500 $ / měsíc), které nabízí komplexní řešení pokrývající všechny základní potřeby rozvoje podnikání a marketingu. Ať už si vyberete jakýkoli plán, systém nabízí 14denní vrácení peněz, pokud existuje něco, s čím nejste spokojeni.

Wix Pricing Business

Měl bych použít Wix?

Wix funguje stejně skvěle pro neprofesionální uživatele i pro ty, kteří mají dlouholeté zkušenosti s webovým designem. Jedná se o významnou investici do rozvoje obchodních webů, portfolií, vstupních stránek, jednoduchých a středně velkých internetových obchodů, blogů a dalších typů projektů. Systém má také co nabídnout nezávislým webovým designérům, kteří se rozhodnou použít webový tvůrce Wix. Tato platforma jim nejen umožňuje navrhovat projekty na míru pro klienty, ale také jim pomáhá hledat nové zákazníky v komunitě Wix Arena.

Wix vyniká z davu díky ohromující sadě funkcí, exkluzivním výklenkům a mírné cenové politice. Ať už máte nějaké záměry nebo cíle a bez ohledu na obor, ve kterém se specializujete, určitě najdete šablony a funkce, které splní vaše potřeby. Wix je hodný výnos pro vaše peníze investice.

Vyzkoušejte Wix Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map