Jak si vyrobit herní web zdarma

Jak si vyrobit herní web zdarma 5.0


 • Struktura modulu;
 • Výkonný eCommerce engine;
 • Efektivní optimalizace SEO;
 • Pokročilá bezpečnostní opatření na webu.

Navštivte webovou stránku ucoz.com Jak si vyrobit herní web zdarma 5.0

 • Systém založený na modulu;
 • Tvůrce webových stránek s AI;
 • Integrovaný hlasový server;
 • eCommerce a fórum.

Navštivte web orderin.com Jak si vyrobit herní web zdarma 4.0

 • Partnerská marketingová řešení;
 • Nastavení digitálního obchodu;
 • Integrace třetích stran;
 • Propagační kampaně s naloženými funkcemi.

Navštivte web xsolla.com Jak si vyrobit herní web zdarma 4.0

 • Pokročilá řešení CMS;
 • Integrovaná platforma elektronického obchodování;
 • Všestranné možnosti přizpůsobení designu;
 • Rozsáhlá řešení sociálních sítí.

Navštivte webové stránky ning.com Jak si vyrobit herní web zdarma 4.0

 • Pokročilá integrace pluginů;
 • Nejlepší možnosti přizpůsobení designu;
 • Hosting a výběr domény;
 • Možnosti úpravy bohatého kódu.

Navštivte webové stránky wordpress.org

Tvorba herních webových stránek je mnohem složitější úkol, než si může myslet nezkušený uživatel. Samozřejmě, pokud ano začněte s CMS nebo dokonce zkuste napsat textový kód v textovém editoru, bude to skutečná výzva.

Je téměř nemožné to udělat bez jakékoli zkušenosti. Budete se muset hodně naučit, abyste dosáhli slušného výsledku. Existuje však jednodušší řešení – použití tvůrců webových stránek. Bude dobře fungovat jak pro nováčky, tak pro zkušené uživatele.

Herní web je obecný název kategorie pro několik typů specializovaných zdrojů, jmenovitě webové stránky herních klanu a spolků, společenství fanoušků, herní servery, webové stránky vývojářů a recenzentů her. Je možné rozeznat úzké výklenky věnované herním postavám, kybernetické sportovní týmy nebo oddělené hráče, úložiště atributů (sportovní košile, kostýmy, sošky, univerzální soupravy atd.).

Obecně pojem „herní web“ zahrnuje jakékoli tematické komunity, komerční projekty, informační zdroje zaměřené na počítačové hry, jejich postavy a jednotlivé hráče..

Technická složitost realizace úzce souvisí s funkčností potřebnou k vytvoření určitého typu herního webu. Takové projekty mají mnoho požadavků na výběr platformy. Webové stránky mohou zahrnovat herní server, internetový obchod, a Fórum, blog a několik widgetů.

Výběr specializovaného tvůrce webových stránek je nejlepším řešením tohoto úkolu. Toto je jistý způsob, jak získat požadované funkce ihned po vybalení. Ne každý tvůrce webových stránek lze použít k vytvoření herního webu.

Jak si zdarma vytvořit herní web:

 1. uCoz – nejlepší webový tvůrce pro vytvoření herního webu zdarma
 2. Enjin – Specialized Gaming Website Constructor
 3. Xsolla – herní webový tvůrce pro vydavatele
 4. Ning – herní webový tvůrce pro hráče i vývojáře
 5. WordPress – bezplatná platforma pro vytvoření vlastního herního webu

Pokud opravdu usilujete o spuštění kvalitního herního webu, který obsahuje mnoho funkcí, nástrojů a možností přizpůsobení designu, má smysl zjistit více o výše uvedených stavitelích webových stránek. Mají své výhody, nevýhody a speciální parametry, díky nimž je každá služba hodna výběru, aby přijala k vašemu konkrétnímu úsilí o webový design her. Začněme hned teď.

uCoz – nejlepší webový tvůrce pro vytvoření herního webu zdarma

uCoz - nejlepší webový tvůrce pro vytvoření herního webu zdarma

Jméno výrobku:uCoz
Oficiální webové stránky:ucoz.com
Složitost:Složitý
Plán zdarma:Ano
Prémiový plán:od 3 $ / měsíc
Založený:2005
Sídlo společnosti:Ruská Federace
Vyzkoušejte to zdarma

uCoz – je nejlepší tvůrce webových stránek pro vytvoření herního webu zdarma pro klan nebo spolek. Platforma je založena na modulech a nabízí zcela zdarma plán, který vám umožní zahájit projekt, aniž byste do něj hodně investovali. Plán zdarma poskytuje přístup k více šablonám (včetně těch pro herní weby), výkonné úpravy designu a možnosti úprav kódu, bohatá sada modulů (včetně fóra, blogu, ankety, katalogu souborů, článků, FAQ a dalších) a ohromující příležitost zdarma připojte své vlastní doménové jméno!

Hlavní rysy

Sada funkcí uCoz je rozsáhlá a univerzální. Funkčnost a flexibilita systému jsou realizovány hlavně prostřednictvím jeho možností integrace modulů. To znamená, že můžete spustit web bez nutnosti úpravy kódu – stačí vybrat požadované moduly a začít vytvářet rozložení webu. Systém také umožňuje integraci eCommerce a efektivní SEO podporu, která přispívá k funkčnosti projektů zahájených s ním. Zde je seznam funkcí, díky nimž uCoz vyniká z davu:

 • Rozsáhlý výběr modulů, které skvěle fungují pro vývoj a propagaci herních webových stránek;
 • Vylepšené funkce zabezpečení;
 • Kvalitní SEO podpora;
 • Automatické zálohy a skripty PHP;
 • Výkonný eCommerce engine.

Výhody a nevýhody

uCoz přichází s řadou výhod, které umožňují spouštět, spravovat a propagovat všechny typy herních webů, bez ohledu na úroveň jejich složitosti. Jedním z nepopiratelných vrcholů systému je jeho struktura modulů, která snižuje potřebu úpravy kódu na minimum. Chcete-li vytvořit rozvržení a strukturu projektu, je pouze vybrat požadované moduly a integrovat je do svých webových stránek.

Tvůrce webových stránek také umožňuje vývoj internetového obchodu realizovaný integrací modulu uShop. Tato funkce vám umožní spravovat rozsáhlou škálu produktů, nastavit platební a přepravní parametry, sledovat prodej a výkon internetového obchodu, zavádět více slev a speciálních nabídek atd. Mezi další výhody systému patří výkonná optimalizace SEO a vylepšená bezpečnostní opatření (automatické vytváření záloh, integrovaný antivirus atd.).

Pozoruhodnou nevýhodou je reklama na služby zobrazená na webových stránkách, která byla vytvořena s bezplatným plánem. Upřímně řečeno, v tomto konkrétním případě je naprosto neškodný, protože web je nekomerční, používá se pouze pro členy klanu a potenciální kandidáty. Porozumění logice práce se systémem navíc trvá nějakou dobu, zatímco využití prémiové podpory prodeje vstupenek je poskytováno za příplatek.

Náklady

Tvůrce webových stránek má zdarma plán, který odhaluje několik výhod a umožňuje vám vytvořit herní web téměř bez nákladů. Plán však přichází se sadou omezení, pokud jde o funkčnost, objem místa na disku a dostupnost bannerů systémových reklam. To je důvod, proč je bezplatný plán vhodný pro testování funkčnosti systému, spíše než pro vytváření komplexních projektů s ním. Chcete-li spustit profesionální herní web s programem uCoz, budete muset upgradovat na jedno z placených předplatných, konkrétně:

 • Základní plán ($ 3 / mo) – 2 GB úložného prostoru, základní bezpečnostní funkce, bezplatná podpora.
 • Optimální plán ($ 4 / mo) – žádné reklamy, bezplatná doména, 10 GB úložného prostoru, prémiový antivirus.
 • Maximální plán (8 $ / měsíc) – 20 GB úložného prostoru, prémiové funkce, internetový obchod.
 • Plán obchodu (5 $ / měsíc) – všechny prémiové funkce a funkce internetového obchodu, ale 10 GB úložného prostoru.

Cenová politika uCoz je poměrně cenově dostupná i pro ty uživatele, kteří používají systém poprvé. Ať už si vyberete jakékoli předplatné, nezasáhne vás do kapsy, ale zajistí kvalitní výsledek.

Vyzkoušejte zdarma uCoz

Enjin – Specialized Gaming Website Constructor

Enjin - Specialized Gaming Website Constructor

Jméno výrobku:Enjin
Oficiální webové stránky:objednin.com
Složitost:Průměrný
Plán zdarma:Ano
Prémiový plán:od 8,99 $ / měsíc
Založený:2009
Sídlo společnosti:Singapur
Vyzkoušejte to zdarma

Enjin – je specializovaný konstruktér herních webových stránek, který vám umožní vytvářet všechny typy projektů používaných pro herní účely. Platforma obvykle nabízí několik pracovních scénářů. Můžete tedy založit web cechu, klan, herní server Minecraft, web fanoušků, tým eSports nebo jakýkoli jiný projekt s ním.

Hlavní rysy

Úzké herní zaměření tvůrce webových stránek ovlivňuje sadu funkcí, kterou má systém na skladě. Výběr funkcí ve skutečnosti závisí na typu herního projektu, který chcete spustit. Jde o to, že Enjin přichází s bohatým výběrem modulů, nastavení a integrací. Ne každý herní web potřebuje celou sadu, a proto je jen na vás, abyste se rozhodli, co přesně od služby očekáváte. Níže jsou uvedeny hlavní body tvůrce webových stránek:

 • Struktura založená na modulu;
 • Pokročilé fórum fóra;
 • Integrovaný hlasový server;
 • Výkonné herní integrace;
 • Kvalitní elektronický obchod.

Výhody a nevýhody

Tato platforma nabízí působivou sbírku přizpůsobitelných responzivních návrhů a sadu nástrojů potřebných pro profesionální vzhled. Je také možné samostatně vytvořit strukturu a rozvržení webových stránek z více integrovaných modulů. Tím se zejména zkracuje doba vývoje webových stránek, čímž se zajistí kvalitní výsledek.

Pokud jde o nedostatky tvůrce webových stránek, má smysl zmínit jeho složitost prvních uživatelů. Pro začátečníky je obtížné tuto službu prozkoumat a ovládnout a je třeba si na její rozhraní zvyknout. Tvůrce webových stránek navíc nenabízí podporu živého chatu a je také nemožné zde připojit název domény na bezplatném plánu.

Náklady

Tvůrce webových stránek má bezplatný plán, pomocí kterého můžete testovat jeho funkčnost po neomezenou dobu. Plán předpokládá možnost připojení kolem 20 modulů, fóra, možnosti sběru darů a internetového obchodu. Funkčnost plánu však nestačí ke spuštění plně funkčního herního webu a neumožňuje připojení vlastního názvu domény. Za tímto účelem si můžete vybrat z následujících placených odběrů:

 • Pokročilý (8,99 $ / měsíc) – 5 slotů TS3 nebo Mumble Server, vytvoření 50 modulů, mobilní fóra, ukládání souborů (5 GB), Šířka pásma souboru (25 GB), 5 automatizací, 5 varování & Tresty, systém hlasování na fóru, přístup ke všem modulům, editor motivů, normální ochrana DDOS, správce domén DNS, protokoly webových stránek, API;
 • Ultimátni (29,99 $ / měsíc) – 25 slot TS3 nebo Mumble Server, vytváření neomezených modulů, modul podpory vstupenek, ukládání souborů (50 GB), Šířka pásma souboru (150 GB), 100 automatizací, 100 upozornění & tresty, ochrana podnikového DDoS, řízení značky, vlastní emodži, podpora priorit, nábor priorit, pokročilé protokoly, API a všechna prémiová témata.

Tvůrce webových stránek vám umožňuje ušetřit přibližně 20% počátečních nákladů na plány, když platíte celý rok najednou. To je hodná volba, kterou většina uživatelů ocení ve výhodě, zejména pokud jde o zahájení několika herních projektů.

Vyzkoušejte Enjin zdarma

Xsolla – herní webový tvůrce pro vydavatele

Xsolla - herní webový tvůrce pro vydavatele

Jméno výrobku:Xsolla
Oficiální webové stránky:xsolla.com
Složitost:Průměrný
Plán zdarma:Volný, uvolnit
Prémiový plán:
Založený:2005
Sídlo společnosti:USA
Vyzkoušejte to zdarma

Xsolla – je herní webový tvůrce pro vydavatele vytvořený pro spouštění herních řešení. Platforma umožňuje zvýšit váš zisk a zacílit na požadované publikum návrhem profesionálních startupů, investováním do videoher atd. Xsolla poskytuje příležitost pro spuštění zabezpečených webových stránek, aniž by do nich investovala. Platforma také poskytuje výkonné funkce elektronického obchodování a integrace třetích stran pro zvýšení výkonu herních webových stránek.

Hlavní rysy

Xsolla nabízí rozsáhlou sadu funkcí zaměřených na zlepšení funkčnosti webových stránek a růst komunity. Při používání systému můžete implementovat speciální věrnostní programy a diskontní kampaně a také začít digitální obchody, abyste přidali funkčnost svého herního webu. Mezi rysy, díky nimž platforma vyniká z davu, má smysl zmínit následující:

 • Možnost nastavení digitálního obchodu;
 • Efektivní promo kampaně;
 • Statistiky webových stránek a analytické sledování;
 • Partnerská marketingová řešení;
 • Integrace třetích stran.

Výhody a nevýhody

Integrovaný eCommerce engine je jedním z vrcholů této služby, který umožňuje připojit internetový obchod k vašemu projektu. Systém je poměrně snadno použitelný, i když si může zvyknout na svůj přístrojový panel nějakou dobu. Při řešení tohoto úkolu budete moci navrhnout plně funkční herní projekt téměř v žádném okamžiku.

Co se týče demeritů platformy, Xsolla nemá na výběr žádné předem připravené šablony. Máte přístup pouze k několika rozvržením webových stránek, které můžete vybrat pro zahájení úpravy projektu. Stejně tak v systému chybí nástroje pro přizpůsobení, které by vylepšily design webových stránek.

Náklady

Xsolla je zcela zdarma pro všechny kategorie uživatelů. Je možné zahájit stavbu projektu a poté jej propagovat, aniž by investovalo cokoli. Integrovaná sada funkcí bude stále k dispozici pro každého uživatele, což zajišťuje kvalitu a efektivní proces vývoje webových stránek. Xsolla také zajišťuje bezplatný hosting a pokročilá bezpečnostní opatření. Co by vám však mělo vadit, je to, že systém účtuje 5% z každé transakce / nákupu provedeného prostřednictvím webových stránek, které byly spuštěny.

Vyzkoušejte Xsolla zdarma

Ning – herní webový tvůrce pro hráče i vývojáře

Ning - herní webový tvůrce pro hráče i vývojáře

Jméno výrobku:Ning
Oficiální webové stránky:ning.com
Složitost:Průměrný
Plán zdarma:14denní zkušební období
Prémiový plán:Od 25 $ / měsíc
Založený:2004
Sídlo společnosti:USA
Vyzkoušejte to zdarma

Ning – je herní tvůrce webových stránek pro hráče a vývojáře, který vyniká z davu díky pokročilým možnostem vytváření sociálních médií. Systém existuje již více než 16 let a byl použit pro vývoj více než 2 milionů projektů. Systém je ideální volbou pro vytváření online komunit, sociálních sítí a herních webů. Dodává se s editorem drag-and-drop, který umožňuje snadný a bezproblémový proces vývoje webu.

Hlavní rysy

Tvůrce webových stránek není docela obtížné prozkoumat a ovládat, bez ohledu na to, jak jste zdatní v oblasti webdesignu. V důsledku integrovaný editor drag-and-drop, proces vývoje webových stránek se stává intuitivním a srozumitelným pro většinu uživatelů, včetně těch, kteří takovou zkušenost ještě nikdy nezažili. Sada funkcí systému je poměrně rozsáhlá a výkonná. Podívejte se na hlavní výhody níže:

 • Integrovaná platforma elektronického obchodování;
 • Profesionální nástroje pro správu obsahu;
 • Možnosti sociálních sítí;
 • Všestrannost řešení přizpůsobení designu.

Výhody a nevýhody

Ning je jedním z nejlepších tvůrci webových stránek komunity. Jakmile vytvoříte svůj projekt a naplníte jej obsahem, budete moci povzbudit nové uživatele, aby se připojili k herní síti. Zde můžete založit fóra, živé rozhovory, e-mailové kampaně a další typy projektů sociálních sítí. Ning také umožňuje používat pokročilé obchodní nástroje pro efektivní správu a propagaci webových stránek. Patří mezi ně integrace MailChimp, eCommerce engine, pokročilá analytika a nástroje pro sledování statistik. Profesionálové také ocení možnost úpravy kódu, kterou platforma poskytuje. To je obrovská výhoda pro profesionály s webovým designem, kteří mají v úmyslu zahájit a efektivně spravovat plnohodnotné herní projekty..

Pokud jde o nedostatky systému, nesetkáte se s mnoha z nich zde. Ning nabízí ve výchozím nastavení omezenou šířku pásma. Jakmile překonáte limity, budete moci zaplatit za schopnost využívat další šířku pásma. Je také nemožné hostit web na serverech podle vašeho výběru, protože systém poskytuje integrovaný hosting. Tyto nedostatky však nejsou tak zásadní.

Náklady

Ning nemá bezplatný plán, ale nabízí možnost vyzkoušet integrovanou funkčnost platformy během své 14denní zkušební verze zdarma. Díky tomu si můžete při upgradu na jeden ze svých placených plánů uvědomit, co přesně využijete od tvůrce webových stránek. Tyto možnosti zahrnují následující možnosti předplatného:

 • Základní ($ 25 / mo) – 1 000 členů, 10 GB úložiště, tvůrce přetahování, integrace fotografií a videa, zdroje aktivit atd .;
 • Výkon (49 $ / měsíc) – 10 000 členů, 50 GB úložiště, události a příspěvky, blogy a fóra, GA a analytické nástroje atd .;
 • Ultimátni (99 $ / měsíc) – 100 000 členů, 100 GB úložiště, přizpůsobené skupiny a členové na palubě, integrace sociálních sítí, možnosti sociálního sdílení atd.

Tvůrce webových stránek umožňuje ušetřit až 20% původních nákladů na plány tím, že se rozhodne pro roční předplatné najednou. To je to, na čem hodně záleží pro uživatele, kteří mají v úmyslu se systémem pracovat po dlouhou dobu.

Vyzkoušejte Ning zdarma

WordPress – bezplatná platforma pro vytvoření vlastního herního webu

WordPress - bezplatná platforma pro vytvoření vlastního herního webu

Jméno výrobku:WordPress
Oficiální webové stránky:wordpress.org
Složitost:Nadprůměrný
Plán zdarma:Neomezený
Prémiový plán:od 2,95 $ / měsíc
Založený:2003
Sídlo společnosti:Celosvětově
Vyzkoušejte to zdarma

WordPress – je nejznámější bezplatnou platformou pro vytváření profesionálních herních webů. Toto je platforma, která se popularizovala jako internet nejoblíbenější systém správy obsahu ve světě. Vyčnívá z davu díky svým impozantním možnostem integrace, pokročilým nástrojům pro přizpůsobení designu a neomezeným možnostem hostování potřebným pro úspěšné zahájení herního webu..

Hlavní rysy

CMS se vyznačuje spolehlivou, naloženou a profesionální platformou. To umožňuje spouštět, spravovat a poté propagovat všechny typy herních projektů, které se liší složitostí, funkčností a potřebou pokročilého přizpůsobení designu. Pokud jste s platformou ještě nikdy nepracovali, musíte si být vědomi jejích hlavních funkcí. Tady jdou:

 • Rozsáhlé možnosti integrace pluginů;
 • Potřeba hostingu a výběru domény;
 • Pokročilé nástroje pro přizpůsobení designu;
 • Bohatý výběr herních šablon třetích stran;
 • Flexibilní možnosti úpravy kódu.

Výhody a nevýhody

Jedním z nesporných vrcholů CMS jsou jeho pokročilé a flexibilní možnosti integrace pluginů. Systém umožňuje výběr z několika integrovaných pluginů a také ze stovek pluginů dostupných na webu. Konečný člen, Weglot, Live Chat, Guild, ARMember, Elementor a pluginy WoW Guild jsou pouze některé z nejznámějších herních témat WP. Výběr herních šablon je zde také působivý, protože můžete získat přístup k mnoha tématům vyvíjeným webovými designéry třetích stran..

Zdá se, že WordPress nemá žádné pozoruhodné nedostatky. Potřeba integrace zásuvných modulů a hluboké přizpůsobení šablon však vyžaduje povědomí o základech kódování a určitém pozadí webového designu. To je nutné k tomu, aby váš projekt získal osobní vzhled a špičkový exkluzivní design, který neohrožuje pokročilý výkon projektu. Proto se důrazně doporučuje mít znalosti programování, než se rozhodnete spustit herní web s CMS.

Náklady

WordPress je bezplatný CMS. Za stahování, instalaci a používání platformy nemusíte platit. Můžete otestovat celou sadu funkcí, aniž byste do projektu investovali dolar. Nicméně, jakmile se rozhodnete spustit plně funkční herní web s WordPress, nebudete chodit bez instalace některých z placených pluginů. Můžete také zvážit použití jedné z placených šablon, které jsou speciálně vyvinuty pro WordPress návrháři třetích stran. Chcete-li začít žít, musíte si také koupit hosting. Nejvhodnějším řešením v tomto ohledu je Bluehost, jehož cena začíná na 2,95 $ / měsíc. Platforma nabízí několik výhod, včetně bezplatného doménového jména bonusů během prvního roku používání.

Užitečné doplňky pro herní web

Sada upgradů závisí na typu webu, který máte. Například webové stránky herních fanoušků mohou zřídka nabídnout komunikaci se svými návštěvníky na fóru.

Komunikovat:

Fórum je nutností pro komunity herních webů, ale ne všichni webmasteři využívají jeho funkce. Funkce uCoz a Enjin mají funkci fóra připravenou pro okamžité použití a musíte ji využít. Tím se zvýší popularita vašeho webu.

Prodáváme zboží spojené s hrami:

Můžete také připojit internetový obchod na váš herní web. Toto je chytrý nápad, který vám může pomoci při správě vašeho webu dosáhnout zisku. Vytvořte samostatnou stránku s oknem pro zobrazení produktu, organizujte přepravu a přijímání online plateb. Internetový obchod je účinným doplňkem webových stránek vývojářů her, velkých komunit a recenzentů, kteří mají vysokou návštěvnost. Sportovní košile, poháry, sošky a další věci je však možné prodávat i na webových stránkách pokročilého spolku. To, co potřebujete, je touha to udělat.

Povídat si:

Dalším prvkem, který můžete přidat na svůj web, je online chat, což je pohodlná forma komunikace mezi vámi a návštěvníky vašeho webu. Je to užitečný doplněk k jakýmkoli herním webům, zejména k těm, kde prodáváte hry, atributy, máte darovací funkci nebo něco podobného. Zůstaňte v kontaktu se svým publikem.

Sdílejte svůj obsah:

Nezapomeňte používat RSS feed, synchronizaci s herními servery, jako je Twitch, video hostings, oficiální herní web, účty sociálních sítí, tematické kanály a vše, co najdete na dané téma. Nechte svůj web, aby byl zdrojem užitečných informací o hře a přinesl publiku velkou spokojenost.

Přijímejte dary:

I když prodáváte produkty, můžete zkusit vyzvednout dary na vývoj webových stránek. Některé hry shromažďují dary pro některé členy komunity odpovědné za vývoj hry, nové vybavení pro profesionální týmy, pronájem prostor pro schůzky uživatelů nebo něco podobného. Je na vás, abyste spravovali své dary.

Buďte zdvořilí:

Věnujte pozornost každému členovi komunity. Nastavte parametry uživatelských úspěchů (počet příspěvků, komentářů, narozenin atd.), Které generují blahopřání, nové stavy nebo virtuální dárky, například.

Je také možné zorganizovat hlasový server, online distribuci e-mailů (v případě potřeby), jakékoli soutěže pro členy spolků nebo předplatitele, přidat hudbu na web atd. Sada upgradů závisí na typu vašich webových stránek, cílech, které sledujete a fantazie.

Sečteno a podtrženo

Má smysl používat tvůrce specializovaných webových stránek k vytváření herních webů. uCoz je nejlepší bezplatný webový tvůrce herních her, který skvěle pracuje pro vývoj a správu webových stránek klanu nebo spolku. Služba přichází s několika šablonami, nástroji pro přizpůsobení, moduly, možnostmi úpravy kódu a dalšími funkcemi potřebnými ke spuštění slušné herní webové stránky.

Enjin je cenově dostupný specializovaný tvůrce webových stránek pro hry. Toto je ideální řešení pro většinu uživatelů, kteří chtějí vytvořit herní web, ať už se jedná o fanoušky, spolky, webové stránky týmu eSports nebo herní server. Množství herních šablon, modulů, všestrannost nastavení a integrací a snadný proces vývoje webových stránek dělají Enjinem hodný nástroj pro vytváření webových stránek v herním prostředí.

Xsolla je specializovaný tvůrce herních webových stránek pro vydavatele a vývojáře her. Tento systém umožňuje zvýšit váš zisk a zvýšit obchodní výkonnost, nabízí pokročilé možnosti elektronického obchodování a přizpůsobení designu a integrace třetích stran..

Ning je špičkový tvůrce webových her, který umožňuje vytvářet a efektivně spravovat sociální herní weby. Platforma funguje skvěle pro vývoj sociálních sítí, online komunity a různé typy herních projektů.

WordPress je nepochybně nejspolehlivější a nejznámější systém správy obsahu, který lze použít ke spuštění a správě výkonných herních projektů.. Systém přichází s pokročilými možnostmi integrace zásuvných modulů a potřebou výběru hostingu a názvu domény. Znalost kódování zde bude také bonusem, zejména pro uživatele, kteří mají v úmyslu zahájit plnohodnotné projekty s pokročilými funkcemi.

Vytvořte si webovou stránku ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map