Jak si vyrobit web bez placení?

Jak si vyrobit web bez placení?


Pokud jste někdy přemýšleli o možnosti vytvořit web bez jakéhokoli placení, pravděpodobně jste si mysleli, že je téměř nemožný. Existuje tolik společností, které se zabývají webovým designem a nabízejí drahé služby v oblasti budování webových stránek, takže možnost vytvořit web zdarma se zdá být jakýmsi vtipem.

Naštěstí to není vtip, ale realita dnes a použití tvůrců webových stránek je nejlepším důkazem této skutečnosti.

Musíte zaplatit za vytvoření webové stránky?

Je opravdu možné vytvořit web zdarma? Ve skutečnosti je, ale konečné rozhodnutí by mělo záviset na vašich úmyslech, důsledcích projektu a očekáváních.

Webové stránky zdarma jsou obecně vyvíjeny s několika účely:

 • Pokud vás například zajímá určitý tvůrce webových stránek, ale nejste si jisti jeho funkčností nebo výhodami pro vývoj webových aplikací, můžete jej zdarma použít.. To vám umožní pochopit, zda služba v budoucnu stojí za investici pro vážné projekty.

 • Podobně můžete pomocí bezplatného nástroje pro tvorbu stránek vytvořit náčrt svého webu a zjistit, jak bude jeho plnohodnotná verze vypadat online.. Většina platforem pro vytváření webových stránek tyto služby nabízí bezplatně, aby si vybudovala důvěru uživatelů a povzbudila klienty, aby s nimi pokračovali v práci..

Dalším způsobem, jak získat bezplatný web, je použít tvůrce webových stránek, který má bezplatný plán. Open-source CMS také poskytnout tuto příležitost s další webovou publikací o hostování. Nějaký poskytovatelé hostingu nabízejí volné místo na disku spolu s možností instalace WordPress, ale kromě těchto výhod uplatňují i ​​přísná webová omezení. Uvědomte si, že ve většině případů budete muset vybrat doménu třetí úrovně poskytovanou hostitelem podle vašeho výběru. Pokud však chcete vytvořit propagační web pro svou společnost nebo internetový obchod, pak bezplatná možnost vůbec nevyhovuje vašim potřebám.

Při hledání nástroje pro vytváření webových stránek, který bude zahrnovat slušnou korelaci ceny a kvality, je rozumné zvážit použití tvůrců webových stránek. Tyto služby umožňují vytvářet různé typy webových stránek tak, aby vyhovovaly různým potřebám, charakteristikám a rozpočtům bez nutnosti kódování. Mnoho z nich však umožňuje vytváření webových stránek bez placení poplatků. Zároveň nabízejí vylepšené možnosti, které zvyšují design a výkon vašeho projektu, jsou dostupné za rozumnou cenu.

Díky rozsáhlému výběru tvůrců webových stránek a CMS není snadné vybrat službu, která je nejlepší ve výklenku. Vybrali jsme tedy tři z nich, které jsou vůdci z hlediska snadnosti používání a nabízených možností.

WordPress – zdarma CMS s pokročilými funkcemi

Tvůrce webových stránek WordPress

WordPress – je bezplatný CMS s otevřeným zdrojovým kódem, který je jednou z celosvětově populárních platforem používaných k vytváření kvalitních profesionálních webových stránek. Systém je bohatý na možnosti, nástroje a funkce webového designu potřebné k vytváření funkčních a dobře strukturovaných webových stránek s různou úrovní složitosti. Znalost kódovacích dovedností a základů webového designu je žádoucí, aby bylo používání služby co nejefektivnější. Je však možné jít bez hlubokých znalostí o vytváření webů a vytvářet se systémem vizuálně atraktivní webové stránky.

Zdarma funkce WordPress

 • Výběr bohatých šablon. Existují stovky šablon použitelných pro více výklenků, které lze přizpůsobit pomocí různých nástrojů. Některé šablony jsou standardně integrovány do systému, zatímco jiné jsou vyvíjeny návrháři třetích stran. Při výběru druhé varianty zkontrolujte serióznost odborníka, se kterým se chystáte vypořádat.
 • Pluginy. Systém předpokládá použití pluginů, jejichž integrace výrazně zvýší výkon webových stránek. Pluginy jsou k dispozici také na webu a lze je stáhnout a nainstalovat zdarma nebo za příplatek.
 • Výkonný blogovací modul. WordPress byl původně vytvořen pro vytváření blogů, a proto jeho blogovací engine poskytuje několik nástrojů a možností, které vám umožní snadno dokončit tento úkol.
 • Možnost úpravy kódu webové stránky. Pokud dobře ovládáte základy programování, můžete tyto znalosti použít k úpravě kódu webových stránek a vytvoření jedinečného designu webových stránek.
 • Výběr hostingu zdarma. Systém nenabízí integrovaný hosting, ale umožňuje vybrat libovolného hostitele podle vašeho výběru na základě konkrétních potřeb a požadavků.
 • Rozsáhlé společenství. Uživatelé z celého světa vám pomohou vyřešit téměř jakýkoli problém související s webem.

WordPress je zpočátku bezplatný CMS, ale pro vytvoření plnohodnotného webu s připojenou doménou 2. úrovně byste měli používat platformu s hostováním, která přijde na všechny potřeby webu. Číslo jedna oficiální webhostitel doporučený WordPress je Bluehost, která se v posledních letech stala jedním z vedoucích pracovníků v oboru. Tato platforma zajišťuje rychlé načítání stránky, vysokou míru dostupnosti, pokročilé bezpečnostní nástroje, které zabraňují útokům hackerů, integraci s dalšími službami a dostupnou cenovou politiku. Základní plán stojí pouze 2,95 $ / měsíc a jako bonus vám nabízí doménové jméno.

Vyzkoušejte WordPress zdarma

uKit – Téměř bezplatná služba s intuitivním rozhraním

Tvůrce webových stránek uKit

uKit – je v současné době nejjednodušší tvůrce webových stránek, jehož cílem je spuštění webových stránek pro malé a střední podniky. Celá sada funkcí platformy je zaměřena na tento cíl. uKit je také známý svou rozsáhlou sadou bezplatných funkcí, které přispívají k efektivnímu rozvoji procesu vytváření webových stránek.

Zdarma funkce uKit

 • Citlivé šablony. Tvůrce webových stránek nabízí působivé šablony webových stránek, které jsou citlivé, specifické pro nika a jsou k dispozici zdarma pro všechny předplatitele prémiového plánu. Systém umožňuje přepínání mezi šablonami v případě potřeby bez jakýchkoli dalších plateb.
 • Kolekce widgetů. uKit má rozsáhlou sbírku widgetů, které lze integrovat do vašeho webu, aby se zvýšila jeho výkonnost a zvýšila vizuální přitažlivost
 • Vizuální editor. Tvůrce webových stránek přichází s pohodlným a intuitivním editorem webových stránek WYSIWYG a funkcí drag-and-drop, která zjednodušuje proces webového designu a dává uživateli za to zodpovědnost.
 • SSL certifikace. Aby byl váš web chráněn před neoprávněným přístupem na web a únikem důvěrných informací (osobních nebo obchodních), umožňuje vám systém připojit certifikát SSL. To samozřejmě neznamená, že tuto funkci potřebují všichni majitelé webových stránek uKit. Je to důležitější pro uživatele, kteří plánují prodávat své produkty nebo služby prostřednictvím webové stránky.
 • Možnost blogování. Pomocí uKit můžete připojit blog k vašemu webu, abyste zůstali v kontaktu s návštěvníky webu a poskytli jim užitečné obchodní informace.
 • Platforma elektronického obchodování. Tvůrce webových stránek vám umožňuje vytvořit internetový obchod dvěma způsoby – buď připojením widgetu eCommerce nebo integrací pluginu Ecwid..

Tvůrce webových stránek nemá zcela zdarma tarif, ale náklady na nejlevnější předplatné dostupné v systému představují 4 $ / měsíc pouze pro prémiový plán s neomezeným hostingem a provozem. To je více než dostupné pro širokou škálu profesionálních služeb, funkcí a nástrojů, které tvůrce webových stránek nabízí. Pokročilé plány se hodí pro uživatele, kteří chtějí spustit webové stránky eCommerce nebo plně přizpůsobit své projekty s ohledem na jejich potřeby.

Vyzkoušejte zdarma uKit

Wix – tvůrce webových stránek zdarma s neomezenými možnostmi

Wix

Wix – je all-in-one web tvůrce, který poskytuje rozsáhlé možnosti vytváření webových stránek a umožňuje spuštění různých typů webových stránek pro komerční i nekomerční použití. Platforma funguje stejně dobře jak pro začátečníky, kteří se nikdy předtím nezúčastnili vývoje webových stránek, tak pro zkušené webdesignéry, kteří pracují na vývoji komplexních projektů pro své klienty. Wix nevyžaduje kódovací dovednosti ani seriózní finanční investice, místo toho nabízí širokou škálu bezplatných funkcí.

Zdarma funkce Wix

 • Wix ADI. Nástroj inteligence umělého designu používá zadané osobní nebo obchodní informace k automatickému vytvoření jakéhokoli typu webu pro vás.
 • Editory stolních a mobilních webových stránek. Kromě použití Wix ADI, systém také umožňuje ručně přizpůsobit vaše webové stránky ve standardních a mobilních editorech. Změny provedené ve standardním editoru se automaticky zobrazují v mobilní verzi, zatímco změny provedené v mobilním režimu nejsou ve verzi webu pro stolní počítače viditelné..
 • Kolekce šablon. Tvůrce webových stránek v současné době nabízí přes 550 vysoce kvalitních šablon webových stránek připravených pro mobilní zařízení, které lze také 100% přizpůsobit různým tematickým a webovým návrhovým potřebám..
 • Trh aplikací zdarma. Na trhu Wix App Market je k dispozici několik bezplatných rozšíření a widgetů, které mohou vašemu webu poskytnout vyšší výkon a skvělou vizuální přitažlivost.
 • Integrace kódu. Uživatelé s dovednostmi kódování je mohou použít k vytvoření jedinečných návrhů webových stránek, které budou přitahovat pozornost uživatelů.
 • Blogovací modul. Wix umožňuje připojení blogu k vašemu webu zdarma a zůstat v kontaktu s uživateli, přidávat příspěvky do blogu, spravovat je a povzbuzovat lidi, aby se aktivně podíleli na životě vaší blogovací komunity.
 • eCommerce. Tvůrce webových stránek vám to umožní vytvářet a spravovat malé a střední obchody, poskytování sady přizpůsobitelných možností (správa daní, nástroje pro přizpůsobení designu, možnosti platby a dodání a co ne).
 • Průvodce SEO zdarma. Volný, uvolnit Nástroj SEO Wiz přispívá k lepší propagaci vašeho webu ve vyhledávačích a umožňuje nastavit požadované parametry SEO webu, které k němu nakonec přivedou větší provoz, a zviditelní se ve vyhledávačích..

Plán zdarma Wix umožňuje využívat všechny výhody tvůrce webových stránek s téměř žádnými omezeními. Pokud však potřebujete připojit svou vlastní doménu k webu nebo prodávat produkty online, má smysl jít za placený plán. Wix má pět placených předplatných počínaje 4,50 $ měsíčně. Jedná se o více než dostupnou nabídku takové úžasné sady funkcí.

Vyzkoušejte Wix zdarma

Sečteno a podtrženo

Pokud je vaším cílem spustit kvalitní a funkční web s malou nebo žádnou investicí času, nenajdete lepší řešení než tvůrci webových stránek nebo CMS. Je jich tam k dispozici mnoho a je jen na vás, abyste si vybrali konečnou volbu v závislosti na vlastnostech a zvláštních vlastnostech každé služby, se kterou se setkáte.

WordPressWordPress je nejoblíbenější bezplatný redakční systém, který přichází s možnostmi hlubokého přizpůsobení designu a výkonnou sadou funkcí. Systém byl původně vytvořen pro účely blogování, ale nyní se používá také ke spouštění jiných typů webů. Vyžaduje výběr správného hostování a doporučuje Bluehost jako nejlepšího poskytovatele pro své webové stránky. WordPress.org

uKituKit je nejdostupnější a nejjednodušší tvůrce webových stránek pro malé firmy. Oblast své specializace spočívá nejprve na vývoji webových stránek pro malé a střední firmy. Systém je snadno použitelný, pohodlný a srozumitelný pro každého. uKit.com

WixWix je nejlepší bezplatný tvůrce webových stránek, který poskytuje širokou škálu out-of-the-box funkcí, nástroje pro přizpůsobení designu a pokročilé možnosti integrace. Systém umožňuje vytvářet různé typy webových stránek a funguje dobře pro uživatele s různým pozadím webového designu. Wix.com

Pokud si přejete rozvíjet své webové stránky a poskytovat jim maximální účinnost, pak si udělejte čas na výběr požadovaného plánu předplatného, ​​abyste mohli využívat všechny výhody služeb tak dlouho, dokud potřebujete využít maximální výsledek..

Vytvořte web bez placení

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map