Jak si vytvořit svůj vlastní web bez hostitele

Jak si vytvořit svůj vlastní web bez hostitele


Výběr hostitele je výzvou pro každého uživatele internetu, kterému chybí zkušenosti a znalosti v mezeru. Nováčci nemají jinou možnost, než se spoléhat na reklamy, tipy na fórum, pověsti a další zdroje informací, které často nestojí za důvěru.

Je nemožné vytvořit web bez hostování, ale výběr z něj můžete zjednodušit výběrem nejoblíbenější tvůrci webových stránek. Tyto platformy nabízejí bohaté spektrum služeb, které zahrnují systémy pro správu obsahu, hosting a vizuální editory, které umožňují rychle a efektivně vytvářet webové stránky..

Použití tvůrců webových stránek

Dříve, pokud jste potřebovali web, musíte být zruční v kódování, masteringu webů, nastavení hostingu a mnoha dalších technických věcech. Pokud například vytvoříte web pomocí CMS, frameworků nebo jiných podobných služeb, riskujete, že budete čelit několika nuancím, které mohou mít za následek vážné problémy v případě, že nemáte zkušenosti. Mezi tyto problémy patří:

 • Volba levný hosting, které vyhovuje současným potřebám. V závislosti na CMS se tyto požadavky mohou změnit, takže je nutné vzít v úvahu i tento faktor.
 • Nahrávání souborů webových stránek hostiteli, což by mělo být provedeno na vlastní pěst.
 • Postup registrace a získání názvu domény pro web.

Tyto úkoly jsou poměrně jednoduché, ale pouze pokud víte, jak se s nimi správně vypořádat. Technická podpora se na tyto problémy nezaměřuje a nepomůže, dokud nebudete čelit vážnějším problémům. Jediným dostupným řešením je použití příruček, které se rychle staly zastaralými kvůli změně hostitelské správní rady.

Tvůrci webových stránek jsou v tomto případě mnohem jednodušší a uživatelsky přívětivější. Nemusíte si vybírat hosting a nahrávat soubory webových stránek, zatímco postup přihlašování doménového jména je velmi jednoduchý a nenáročný. Chcete-li vytvořit web, měli byste se zaregistrovat na platformu, vybrat šablonu a začít přizpůsobovat design svého webu tím, že jej naplníte obsahem. Díky tomu získáte šanci vytvořit přitažlivý a funkční web bez ztráty času při výběru hostování a nahrávání souborů na vašem webu..

Přečtěte si také o nejjednodušší tvůrci webových stránek.

Nemusíte se starat o bezpečné a včasné nahrávání systému. Tyto nuance řeší majitelé platformy. Technická podpora je připravena odpovědět na každou otázku a vyřešit i drobné problémy. Abychom to dokázali, podívejme se na dva tvůrce webových stránek, kteří jsou nejvhodnější pro nezkušené webmastery.

Wix

Tvůrce webových stránek Wix

Wix – je rozmanitá platforma pro vytváření webových stránek, která se v průběhu let značně vyvinula. Stala se z ní konečná platforma s vylepšenými technologiemi a inovacemi, která umožňuje nováčkům dělat webové stránky od nuly doslova za pár minut. Bohatá sada funkcí umožňuje přijít s jakýmkoli typem webové stránky malým blogem, profesionální portfolia, webové stránky pro malé firmy nebo projekty elektronického obchodu. Zde je několik klíčových otázek, které Wixu vyčnívají z hlavních konkurentů ve výklenku webové budovy.

 • Webový tvůrce založený na AI – Wix představil svůj jedinečný Technologie založená na AI který ve skutečnosti zvládne stavební proces. Známý jako Wix ADI, systém provádí všechny úlohy. Uživatel potřebuje pouze odpovědět na několik základních otázek, které uvádějí typ webových stránek, výklenek a některé další podrobnosti. Systém bude zpracovávat přijatá data a nabídne několik připravených rozvržení stránek.
 • Jednoduchý editor – Pokud si přesto chcete vytvořit vlastní web s jedinečným designem a stylem, Wix Editor usnadňuje vytváření intuitivních stránek, úpravy bloků, správu sekcí a prvků webových stránek pomocí intuitivního editoru drag-and-drop. Vyberte blok, který potřebujete, a umístěte jej na svou stránku. Upravte vlastní texty, přidejte galerie nebo mediální soubory jediným kliknutím.
 • Obrovská kolekce widgetů – Webové stránky založené na Wix jsou snadno přizpůsobitelné a flexibilní díky nekonečnému výběru doplňků a aplikací, ke kterým je zdarma přístup přímo z trhu aplikací Wix. Vyberte si z profesionálních galerií obrázků pro ohromující portfolio, integrujte analytické nástroje pro sledování provozu, sestavujte vlastní kontaktní formuláře, přidejte kalendáře událostí a widgety atd..
 • eCommerce a SEO – Webové stránky Wix jsou přátelské k SEO díky rozšířenému nastavení, které vám umožní upravovat metaznačky, adresy URL nebo náhledy příspěvků. Platforma navíc nabízí svůj zvyk ručně vytvořené strategie SEO k dispozici u automatizovaného průvodce SEO systému. Nastavení digitálního obchodu nebylo nikdy dříve snazší. Některé plány přicházejí s rozšířenými funkcemi elektronického obchodování, které umožňují uživatelům spravovat produkty, sledovat prodej, zvyšovat marketingové a propagační kampaně, integrovat daňové a přepravní služby atd..
 • Správa webových stránek na cestách – platforma vyvinula svou mobilní aplikaci, která je k dispozici pro oba iOS a Android. Přímo ze smartphonu získáte plný přístup ke všem funkcím Wix a máte možnost spravovat nebo upravovat své stránky na cestách.
 • Šablony vhodné pro mobily – Wix v současné době nabízí více než 550 různých šablon seřazených podle kategorií. Zahrnují portfolia, weby pro malé firmy, malé digitální obchody a další. Některé z nich přicházejí s vestavěnými widgety a aplikacemi, které budete potřebovat. Všechna témata lze snadno upravit, aktualizovat, změnit nebo přizpůsobit.

Přečtěte si také: Wix recenze.

Platforma má bezplatnou verzi, i když to může fungovat pouze pro malé blogy, které by mohly začít. Volba bezplatného plánu Wix je špatný nápad pro ty, kteří mohou potřebovat další rozšíření a růst firmy. Combo plán je dobrý nápad pro začátek v ceně 8,50 $ / měsíc. Získáte plný přístup ke všem základním funkcím, včetně bezplatných šablon, SSL, widgetů a dostatečné šířky pásma pro spuštění solidního webu pro malé firmy. Toužíte zahájit svůj digitální obchod? Plán elektronického obchodování bude fungovat dobře. Stojí to 16,50 $ měsíčně.

Vyzkoušejte Wix Now

uKit

uKit

uKit – je jedním z nejlevnější tvůrci webových stránek který je dodáván s jednoduchým rozhraním. Je ideální pro nováčky a netechnické techniky, kteří se nikdy předtím nezabývali procesem vytváření webových stránek. Zároveň je dostatečně flexibilní pro vytváření webů různých typů. uKit je nejlepší sázka na profesionální a nápadná portfolia, jedna stránka nebo stránky malých podniků. Kromě toho poskytuje některé základní funkce elektronického obchodu pro spuštění jednoduchého online obchodu.

 • Citlivý design – uKit sleduje nejnovější webové trendy a představuje svou sbírku šablon reagujících na mobilní zařízení. Fungují dobře na různých mobilních zařízeních i přes velikost obrazovky nebo OS. Platforma má také režim mobilního náhledu pro úpravu nebo kontrolu vzhledu webu na různých typech mobilních zařízení před publikováním.
 • Široký výběr témat – uživatelé si mohou vybrat z 370 různých šablon souvisejících s různými kategoriemi. Od malých vstupních stránek a jednostránkových webů po jednoduché digitální obchody. Všechny šablony jsou dodávány s připravenými k použití widgety a doplňky. Můžete však přidat nové dostupné ve sbírce aplikací uKit.
 • eCommerce – ačkoli uKit sotva může konkurovat Platformy zaměřené na elektronický obchod pokud jde o flexibilitu, stále nabízí některé základní možnosti pro spuštění malého digitálního obchodu. Zahrnují nástroje pro správu produktů a vozíků, přizpůsobení stránek s pokladnami, integraci platebních možností atd. Platforma umožňuje bezproblémovou integraci CRM, aby co nejlépe využila váš online obchod, sledovala prodej a zákazníky, monitorovala příjmy přímo z řídicího panelu.
 • SEO – uživatelé mohou upravovat pouze základní nastavení SEO, jako jsou názvy a popis. Můžete také označit fokusové klíčové slovo pro lepší SEO pozice.

Přečtěte si také: uKit recenze.

Chcete-li se zablokovat jednoduchým webem pro malé firmy nebo portfoliem, stačí plán uKit Premium. Za neomezené stránky a nepřetržitou zákaznickou podporu vás bude stát pouze 4 $ měsíčně. Pokud chcete spustit digitální obchod, můžete začít s obchodním plánem, který stojí 9,60 $ měsíčně se sadou funkcí elektronického obchodování a marketingu v balení.

Vyzkoušejte uKit Now

Sečteno a podtrženo

Výhody obou tvůrců webových stránek jsou jasné. Umožňují strávit minimum času přípravou projektu a získat vynikající výsledek. Demerity jsou také patrné: tvůrci webových stránek nemají funkčnost. Existuje dostatek funkcí pro vytvoření malého webu, ale pokud se zaměřujete na vývoj velkého portálu nebo tržiště, budete čelit nedostatku nástrojů, aby se vaše vize stala skutečností..

Wix a uKit jsou skvělá řešení pro webové stránky pro malé firmy, propagační weby a malé internetové obchody. Webové stránky vytvořené pomocí programu uKit mají obchodní vzhled. Není možné zkazit jejich design, protože vizuální editor omezuje převládající množství akcí.

Wix nabízí více příležitostí k rozvoji různých typů projektů. Současně může taková svoboda tvořivosti vést k lákavým a nepříjemným návrhům webových stránek. Při výběru Wix byste měli být připraveni strávit více času nastavením svého webu a jeho funkčnosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map