Jak si zdarma vytvořit web s vlastní doménou

Jak si zdarma vytvořit web s vlastní doménou


Rozhodli jste se tedy zdarma vytvořit web s vlastním názvem domény. Někdo může říci, že je to nemožné, protože kvalitní webové stránky vyžadují hluboké odborné znalosti v oblasti webdesignu a použití profesionálních nástrojů pro vytváření webových stránek. To však není tak docela.

Vytvoření osobního nebo obchodního webu zdarma nebo pomocí vlastní domény je možné, pokud víte o nejoblíbenějších možnostech webového designu a profesionálním softwaru pro vytváření webových stránek, který můžete použít k dokončení úkolu.

Pokud jde o vývoj webových stránek zdarma, je třeba zvážit několik věcí. Nejprve byste si měli vybrat správný nástroj pro vytváření webových stránek, z nichž mnohé přicházejí s bezplatnými subdoménami nebo nabízejí možnost integrovaného připojení k doméně zdarma.

Pokud již vlastníte doménu a chcete ji připojit k vašemu webu, musíte se o to během instalace webu postarat. Mějte na paměti, že náklady na doménu se liší, stejně jako podmínky, které předpokládají jejich poskytovatelé. Proces vývoje webových stránek tedy není tak snadný a rozhodně vyžaduje určité pozadí návrhu webových stránek nebo povědomí o kódovacích nuancích.

Přečtěte si také: Co je to doménové jméno a jak fungují domény?

Pro zjednodušení úkolu jsme si vybrali několik nutných bodů, které vám pomohou zvládnout všechny fáze procesu webového designu úspěšně as maximálním přínosem.

Jak si vyrobit web s vlastním jménem domény zdarma

 1. Web zdarma s vlastní doménou – je to možné?
 2. Vysvětlení dvou možností: Tvůrce webových stránek vs. Hosting
 3. Jak získat doménové jméno pro svůj web zdarma
 4. Jak vytvořit bezplatný web s vaší vlastní doménou
 5. Tipy pro vytvoření vlastního webu s vlastní doménou

Pokud máte pravdu, že bezplatně spustíte web s vlastním jménem vaší domény, ale nevíte, s čím začít a jaké problémy byste měli mít na paměti, je nejvyšší čas projednat výše uvedené body podrobně.

Web zdarma s vlastní doménou – je to možné?

Pokud jste se někdy zeptali na existující možnosti vývoje webových aplikací, určitě víte, že existuje mnoho systémů, které každému umožňují spustit plně funkční web zdarma. Pryč jsou ty dny, kdy byla tvorba webových stránek způsobilá pouze pro profesionální webové odborníky.

V současné době může i nováček s malými nebo žádnými zkušenostmi s webovým designem zahájit projekt nabitý funkcemi nezávisle, aby dosáhl osobních / obchodních cílů. To, co potřebujete, je jen vědět, jaký webový designový nástroj vybrat s tímto účelem.

S takovým sortimentem softwaru pro budování webu, který je dnes k dispozici, může být výběr správného systému výzvou. Proto je nutné problém důkladně prozkoumat a naučit se, jak získat bezplatný web spolu s názvem bezplatné domény.

Nástroje webového designu se samozřejmě liší, stejně jako jejich podmínky, možnosti stanovení cen a funkce zahrnuté do poskytovaných plánů. To znamená, že profesionální platformy pro vytváření webových stránek, jako jsou tvůrci webových stránek, umožňují zřízení bezplatných účtů a často nabízejí bezplatné subdomény, které fungují jako dočasné adresy webových stránek, zatímco jsou projekty ve výstavbě.

Přečtěte si také:Nejoblíbenější tvůrci webových stránek.

Jakmile bude váš web připraven k publikování, budete muset k účtu připojit dříve zakoupenou doménu nebo upgradovat na jeden z placených plánů, které systém poskytuje. Placené předplatné nabízí možnost připojení vlastního názvu domény. Díky tomu získáte zcela bezplatný web s placeným hostingem, který vám umožní plně využít jeho funkcí.

Tvůrci webových stránek vám někdy mohou například zdarma použít doménové jméno za podmínek, za které si kupujete roční plán, nebo použít jiné placené nástroje / výrazy, které systém předpokládá výměnou za bezplatné doménové jméno.

Vysvětlení dvou možností: Tvůrce webových stránek vs. Hosting

Rozsah nástrojů pro vývoj webových aplikací je opravdu rozsáhlý a univerzální, ale stále existují dvě důvěryhodné možnosti vývoje webových aplikací. Můžete použít tvůrce webových stránek nebo vybrat spolehlivý hosting, který poskytuje bezplatné připojení k doméně.

Pojďme se podívat na dvě platformy, které jsou nejoblíbenějšími a nejdůvěryhodnějšími zástupci obou typů systémů. To jsou Wix a Bluehost.

Wix – tvůrce webových stránek zdarma a doménové jméno na jednom místě

Wix.com

Wix – je nejvyšší platforma pro vytváření webových stránek, která zaujímá nejvyšší pozici v seznamu současných tvůrců webových stránek pro kutily. V současné době posiluje miliony webových stránek po celém světě a poskytuje nespočet výhod, jako jsou bogging a eCommerce motory, bezplatné responzivní vysoce přizpůsobitelné šablony, profesionální nástroje pro přizpůsobení designu, univerzální přístupy k procesu vývoje webu a cenová politika.

Wix umožňuje spouštět a spravovat webové stránky zdarma a nabízí tak bezplatný nekonečný plán, který vám umožní zahájit projekt bez jakýchkoli skrytých poplatků.

Všechny webové stránky vytvořené pomocí bezplatného plánu jsou původně vytvořeny na subdoméně značky Wix. To stačí k vyzkoušení funkcí služby a procvičení dovedností v oblasti webdesignu. Subdoména Wix však určitě nebude stačit k publikování a propagaci vašich webových stránek.

Aby bylo možné zvýšit popularitu, poznání a pozice vyhledávacích webů, umožňuje Wix upgradovat na jeden ze svých placených plánů. Každá z nich přichází s možností vlastního připojení názvu domény. Tyto domény jsou poskytovány bezplatně těm uživatelům, kteří se rozhodnou získat roční plány.

Přečtěte si také:
Wix Review.
Jak používat Wix Website Builder.

Vyzkoušejte Wix zdarma

Bluehost – bezplatné doménové jméno a hosting pro WordPress

bluehost.com

Bluehost – je rozpoznatelný vůdce výklenku a poskytovatele hostingu číslo jedna oficiálně doporučeného WordPress. Platforma má spoustu výhod, které ji odlišují od konkurence. Mezi ně patří instalace WordPress jedním kliknutím, množství integrovatelných skriptů a pluginů, vysoká míra dostupnosti, vysoká rychlost načítání stránky, dostupné ceny, funkce elektronického obchodování, lokalizované možnosti SEO a marketingu obsahu, widgety a aplikace pro obchodní weby a mnoho dalších.

Bluehost poskytuje rozsáhlé možnosti připojení názvů domén zdarma zahrnutých do jeho předplatného. Výběr nejvhodnějšího plánu by měl záviset na typu vašeho webu, složitosti, struktuře a některých dalších důležitých aspektech, jako je úložný prostor, šířka pásma, další možnosti připojení SSL, e-mailové účty, možnosti zabezpečení atd. Ať už se rozhodnete vybrat jakýkoli plán, získáte doménové jméno jako bonus bez nutnosti platit za něj.

Je jen na vás, abyste vybrali nejvhodnější řešení, které nejlépe vyhovuje vašemu projektu a vyhovuje vašim individuálním potřebám webového designu. Ať už si vyberete jakoukoli možnost, budete mít možnost získat doménové jméno zcela zdarma.

Přečtěte si také: Recenze Bluehost.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

Jak získat doménové jméno pro svůj web zdarma

Nyní, když víte o dvou nejoblíbenějších možnostech vytvoření webové stránky s vlastním názvem domény zdarma, je rozumné poskytnout podrobnější pokyny k jejich aplikaci. To vám pomůže zjistit hlavní kroky potřebné ke spuštění a správě webových stránek s Wix a Bluehost a také se zaměřit na způsoby, jak získat bezplatné domény z každého z těchto systémů..

Pokud se rozhodnete upřednostnit použití nástroje pro tvorbu webových stránek a pro tento účel zvolíte Wix, pamatujte na následující seznam kroků, od nichž byste měli očekávat, že spustíte web od začátku:

 1. Přihlásit se pro tvůrce webových stránek, poskytující přihlašovací údaje. K registraci do systému můžete použít svůj e-mailový nebo sociální účet.
 2. Vyberte šablonu. Tvůrce webových stránek vám nabídne seznam šablon specifických pro nika, ze kterých si můžete vybrat. Všechny jsou citlivé, bezplatné a přizpůsobitelné. Jakmile si vyberete šablonu a přejdete k její úpravě, systém vám automaticky nabídne možnost vytvoření bezplatné subdomény pro váš web. To bude stačit k návrhu webových stránek a otestování sady funkcí systému před jejich publikováním.
 3. Upravit motiv. K vývoji a úpravám webů se systémem není třeba mít znalosti kódování. Stačí přidat požadovaný obsah, nahrát mediální soubory, upravit nastavení SEO, integrovat widgety a aplikace, aby váš projekt získal požadovaný design.
 4. Vyberte možnost předplatného a publikujte projekt. Před uvedením na trh si musíte vybrat plán, na který chcete upgradovat. Wix nabízí několik možností výběru cen a všechny z nich umožňují připojit doménové jméno, které bude zdarma během prvního roku používání za předpokladu, že provedete jednorázovou roční platbu.

Je to všechno o získání bezplatné domény od tvůrce webových stránek Wix. Na tom není nic složitého. A co víc, tvůrce webových stránek umožňuje získat maximum z názvu domény a obecného výkonu webových stránek bez skrytých poplatků.

Vyzkoušejte Wix zdarma

Pokud jde o spouštění webových stránek s WordPress a pokud si vyberete Bluehost jako nejvhodnějšího poskytovatele hostingu, proces vývoje webových stránek nebude vůbec komplikovaný. Zde jsou kroky, které budete muset absolvovat, abyste mohli dokončit úkol:

 1. Zaregistrujte se k hostování účtu. Jak bylo uvedeno výše, Bluehost se prokazuje jako nejlepší výběr pro tento účel, protože je oficiálně doporučován CMS. Prohlédněte si plány, které nabízí Bluehost k hostování vašich webových stránek. Uvědomte si, že každý z nich přichází s možností připojení zdarma doménového jména, což odpovídajícím způsobem umožňuje vývoj webových stránek a další správu zdarma.
 2. Nainstalujte WordPress. Jakmile skončíte s výběrem domény a hostingu, pokračujte v instalaci WordPress. To trvá jen několik minut, zatímco systém generuje pokyny a pokyny, jak dokončit úkol s maximální účinností a bez chyb.
 3. Upravte nastavení. Než vyberete šablonu a vytvoříte první příspěvek, je žádoucí nastavit základní parametry WordPress. To by mělo být provedeno v odpovídající části „Nastavení“ na panelu administrátora.
 4. Vyberte a přizpůsobte šablonu. WordPress je dodáván s interními a externími šablonami, které si můžete vybrat a integrovat do svého webu pro další přizpůsobení. Designy jsou zdarma i placené, takže při jejich prohlížení buďte na paměti. WordPress navíc nabízí rozsáhlé možnosti přizpůsobení šablony a nástroje, které vám umožní vytvořit vynikající design webových stránek.
 5. Nainstalujte doplňky. Vyberte a nainstalujte widgety / pluginy, které nejvíce odpovídají specializaci vašeho webu. Doplňky WordPress jsou četné a jsou k dispozici ve volných i placených variantách, aby vyhovovaly jakémukoli rozpočtu.
 6. Nastavení analýzy webových stránek. Analytika webových stránek WordPress pomáhá sledovat její výkonnost a propagaci. Můžete nastavit widgety a pluginy, které vám pomohou sledovat tyto parametry, aby bylo možné včas provést požadovaná nastavení.

Po dokončení etap můžete přidat příspěvky okamžitě nebo naplánovat jejich zveřejnění. Nakonec můžete jít naživo se svým volným názvem domény.

Nainstalujte WordPress zdarma

Jak vytvořit bezplatný web s vaší vlastní doménou

Kromě nákupu nového doménového jména od tvůrce webových stránek nebo poskytovatele hostingu existuje možnost připojení názvu, který jste dříve vlastnili. Nezáleží na tom, kde je máte – můžete jej připojit nebo přenést na nový účet podle pokynů, které systém generuje.

Standardní plán akcí vypadá podobně jako plán uvedený v předchozí části článku. Existuje však také několik nuancí, které musíte zvážit, aby byl proces připojení názvu domény úspěšný.

 • Za prvé, není třeba kupovat novou doménu ze systému, se kterým pracujete. To nakonec šetří vaše úsilí, čas a peníze.
 • Za druhé, neměli byste zapomenout změnit nastavení DNS aby bylo možné doménu v případě potřeby převést.

Obvykle se musíte přihlásit do ovládacího panelu názvu vaší domény a upravit záznamy NS vaší domény podle pokynů poskytnutých vybraným tvůrcem webových stránek nebo poskytovatelem hostingu. Celý postup netrvá dlouho a může jej dokončit i nováček.

Tipy pro vytvoření vlastního webu s vlastní doménou

Máte pravdu, když spustíte web s vlastní doménou? Aby byl další rozvoj webových stránek a propagace úspěšný, měli byste si být vědomi nezbytných pravidel. Zde je několik tipů, jak postupovat, abyste dosáhli požadovaného výsledku:

 • Nepoužívejte subdomény. Většina tvůrců webových stránek nabízí subdomény hned od začátku, je však nepřípustné je používat i po zveřejnění na vašem webu. Subdomény fungují dobře při testování softwaru pro vytváření webových stránek a při zkoumání jeho sady funkcí, ale pro další vývoj a propagaci webových stránek nebudou dobrou volbou;
 • Použijte odpovídající rozšíření názvu domény. Rozšíření názvů domén mohou mít konkrétní využití, proto si vyberte takové, které popisuje podstatu vaší firmy. Dot-com je většinou preferován, protože většina uživatelů typu .com bez přemýšlení o tom. Zde jsou některé další top rozšíření: co, info, net, org, biz, me. Pokud váš web je o organizaci, pak .org může být skvělá volba. Pokud se jedná o informační web, neuškodí vám ani rozšíření .info.
 • Při výběru doménového jména si dvakrát rozmyslete. Název domény by měl zpočátku odrážet vaši obchodní specializaci a název značky. Je žádoucí, aby byl jednoduchý, nezapomenutelný a krátký. Dobrá doména by měla také obsahovat část názvu vaší společnosti, která definuje její přidružení nebo klíčová slova / výrazy / fráze, které popisují vaši firmu k výhodě. Ujistěte se, že je vaše doména jedinečná, aby ji uživatelé nezaměňovali s těmi, kteří patří vašim konkurentům.
 • Nezabývejte se bezplatnými doménovými službami. Jde o to, že většina bezplatných registrátorů domén často nabízí domény s příponou .tk, .ml a dalšími příponami. To není dobré pro důvěryhodné plně vybavené projekty vytvořené s dlouhodobými cíli. A co víc, nemáte plnou kontrolu nad názvem domény, protože je to vlastně registrátor (ne vy). Stejně tak můžete jednat pouze jako uživatel domény, ale ne jako vlastník licence, což znamená, že nemáte práva na převod. Spamerové nakonec často používají k šíření škodlivých kódů rozšíření domény zdarma.

F.A.Q

 1. Mohu použít dříve zakoupené doménové jméno pro svůj nový web?

  Vlastně ano. Pokud již vlastníte doménové jméno a chcete vytvořit nový web, můžete jej připojit / převést na nový účet. Postupujte podle pokynů generovaných systémem, se kterým pracujete, a podle pokynů, které jste použili pro spuštění nového webu. Chcete-li tento proces dokončit, musíte se obvykle přihlásit do ovládacího panelu názvu své domény a upravit záznamy NS vaší domény podle pokynů poskytnutých vybraným tvůrcem webových stránek..

 2. Existují stavitelé stránek, kteří umožňují připojení mé vlastní domény zdarma?

  Ano, existují tvůrci webových stránek, kteří umožňují bezplatné připojení vlastního názvu domény. Můžete si koupit novou doménu prostřednictvím systému nebo použít svou existující doménu. Jedinou nevýhodou bezplatného účtu je docela nápadný inzerát, který bude umístěn na váš web. Můžete se toho zbavit upgradem účtu. Většina tvůrců webových stránek však naznačuje, že byste měli upgradovat na jeden z jejich placených plánů na roční období a provést jednorázovou platbu najednou.

 3. Jak mohu získat zdarma doménové jméno?

  Milovníci freebie se radují! Mnoho tvůrců stránek nabízí roční registraci registrace doménového jména zdarma, pokud se rozhodnete pro roční plán. Upozorňujeme, že po uplynutí prvního roku budete muset zaplatit za roční obnovení názvu domény. Jako bonus můžete získat bezplatnou doménu Wix tvůrce stránek při platbě na 12 měsíců předem (platí pro všechny plány).

 4. Proč byste měli upgradovat?

  Tvůrci webových stránek vám umožní vytvořit web bez placení centu, o tom není pochyb. Ale měli byste si uvědomit, že nic není zdarma, zejména tvůrci webových stránek. Web hosting stojí peníze, pronájem místa, aby servery stojí peníze, hardware stojí peníze, podpora zákazníků stojí peníze.

Je tedy přirozené, že každý, kdo provozuje bezplatnou webovou službu, bude muset nějakým způsobem uhradit své náklady a pravděpodobně bude dokonce chtít dosáhnout zisku. Chtějí samozřejmě vydělat – proč by jinak rozdávali své služby zdarma? Zde jsou některé typické důvody, proč nabízejí bezplatné služby:

 • Vydělávat peníze z reklam zobrazené na vašem webu nebo na ovládacím panelu.
 • Propagovat svou vlastní značku se subdoménami a autorskými právy v zápatí vašeho webu.
 • Nabízejí zdarma startovací plány v naději, že budou lákat zákazníky přepnout na placené balíčky.

Pointa je, že nikdy nebudete mít plně funkční webovou službu s bezplatným účtem. I když používáme tolik svobodných softwarových systémů každý den včetně prohlížečů, e-mailových klientů a poslů, jako je Skype, pokud jde o vytváření webových stránek, neexistují žádné zadarmo.

S typickým tvůrcem webových stránek můžete upgradovat svůj bezplatný účet na web bez reklam s vlastním názvem domény pouze za pár dolarů měsíčně! Důrazně doporučujeme, abyste si koupili prémiový účet, pokud chcete zvýšit důvěryhodnost a profesionalitu.

Vytvořte si ZDARMA web & Doména

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map