Jak vytvořit osobní web zdarma

Jak vytvořit osobní web


Osobní stránka je výhodou sama o sobě. Pomáhá vám dosáhnout několika osobních cílů najednou. Je to nejlepší cíl pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o své profesi, hobby, profesionále, osobních údajích, životních skutečnostech a dalších informacích, které nahrajete na internet..

Ať už plánujete zahájit projekt, který sleduje obchodní cíle, nebo potřebujete spolehlivou přítomnost na webu, abyste mohli prezentovat svou kreativitu, koníčky nebo jakékoli jiné informace, web je první věc, kterou byste měli začít. Pomůže vám rozšířit zákaznickou základnu, zvýšit provoz a zvýšit pověst vašeho webu.

Velikost a parametry osobních webových stránek se mohou lišit s ohledem na stanovené plány a cíle, které máte. Totéž platí o nástroji pro webový design, který budete používat k vytvoření osobního webu.

Pokud vaše web design dovednosti nechat hodně být požadovaný, pak tam jsou několik způsobů, jak můžete vytvořit webové stránky od nuly. Můžete si ji objednat z webového studia nebo najmout nezávislého pracovníka, ale připravte se hodně investovat do projektu. Pokud nevíte, jak to udělat, bude téměř nemožné spravovat web sami. Pokud si přejete mít na starosti proces vývoje webu, abyste mohli projekt následně spravovat a aktualizovat, můžete si vybrat mezi Systémy pro správu obsahu (CMS) a tvůrci webových stránek.

Výběrem funkčního tvůrce webových stránek budete moci vytvořit plnohodnotný web v nejkratším možném čase, i když nejste profesionálem v oblasti webového designu. Nyní je nejvyšší čas analyzovat parametry, výhody a nevýhody obou typů systémů, abyste se mohli rozhodnout pro nejlepší řešení.

Nejlepší služby pro vytvoření osobního webu:

  1. Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro vytvoření osobního webu
  2. WordPress – 100% bezplatná platforma pro osobní webové stránky
  3. uKit – snadno použitelný nástroj pro tvorbu webových stránek pro malé firmy
  4. SITE123 – All-in-one nástroj pro vytváření osobních webových stránek od nuly
  5. Squarespace – jednoduchý webový tvůrce pro začátečníky
  6. Mobirise – bezplatný software pro vývoj webových stránek
  7. IM Creator – Tvůrce osobních webových stránek, zdarma pro neziskové organizace

Wix – nejlepší tvůrce webových stránek k vytvoření osobního webu

Wix - nejlepší tvůrce webových stránek k vytvoření osobního webu

Jméno výrobku:WIX
Oficiální webové stránky:wix.com
Složitost:Velmi snadné
Plán zdarma:Neomezený
Prémiový plán:od 13 $ / měsíc
Založený:2006
Sídlo společnosti:Izrael
Vyzkoušejte to zdarma

Wix – je nejlepší tvůrce webových stránek k vytvoření osobního webu. Správně si zaslouží titul nejoblíbenějších a na funkce bohatých nástrojů typu všetko-v-jednom, které fungují stejně dobře pro začátečníky i profesionály v oblasti webového designu. Systém nevyžaduje žádné znalosti kódování, zatímco jeho sada funkcí umožňuje spouštět různé projekty pro osobní i obchodní použití. Pokud máte v úmyslu spusťte plně funkční web, Wix by měl být první na vašem seznamu.

Funkce Wix

Wix je pohodlný, výkonný a jednoduchý. Tvůrce webových stránek nabízí dvě možnosti úpravy webu – existuje standardní editor webových stránek a možnost ADI. Ten je nástrojem, který automaticky navrhne web pro vás na základě informací, které nahrajete. K dispozici je také pohodlný mobilní editor, který vám to umožní upravte a aktualizujte verzi svého mobilního webu. Verze pro počítače a pro mobilní zařízení se aktualizují samostatně, ale změny provedené v mobilním režimu se ve verzi pro počítače nezobrazí.

Editor Wix

Tvůrce webových stránek také přichází s výkonnými nástroji pro blogování a eCommerce, které vám umožňují vytvářet blogy a internetové obchody s maximálním pohodlím a jednoduchostí. Pro zkušené vývojáře webových stránek nabízí Wix profesionální nástroj Wix Corvid, který umožňuje vytvářet různé typy webových aplikací.

Rozhraní Wix ADI

Když už mluvíme o aplikacích a widgetech, tvůrce webových stránek umožňuje vybrat si desítky z nich na integrovaném trhu aplikací. Všechny dostupné widgety jsou rozděleny do skupin podle výklenků, na které odkazují. Navíc Wix přichází s pokročilým nástrojem Ascend – a profesionální CRM systém který uživatelům pomáhá při zahájení, správě a propagaci jejich podnikání s maximální účinností a použitím špičkových marketingových nástrojů.

Wix vzory

Jedním z vrcholů tvůrce webových stránek je působivá kolekce šablon, která zahrnuje více než 550 vysoce kvalitních témat. Ať už máte jakoukoli specializaci, je zde pro vás vhodná šablona. Šablony jsou k dispozici v desítkách specializovaných kategorií podle jejich specializace.

Šablony Wix

Pro ty uživatele, kterým se nepodaří najít ty nejvhodnější motivy, nabízí tato služba možnost vybrat a upravit prázdnou šablonu. Vezměte na vědomí, že uprostřed procesu webového designu nebudete moci přepnout vybranou šablonu.

Wix Cost

Pokud jde o aspekt ceny, tvůrce webových stránek má plány vyhovět všem potřebám. K dispozici je zdarma nikdy nevyprší plán, který umožňuje testování všech funkcí služby tak dlouho, jak budete potřebovat. Prémiová témata jsou všestranná a určitě existuje cenové řešení, které přijde na potřeby vývoje a propagace vašich webových stránek.

Standardní plány Wix

  • Combo ($ 13 / mo) – bezplatné hostování a připojení k doméně, absence bannerů pro systémové reklamy;
  • Neomezený (17 $ / měsíc) – neomezená šířka pásma, 10 GB úložného prostoru;
  • Pro (22 $ ​​/ měsíc) – 2 hodiny úložného prostoru videa, integrované nástroje pro shromažďování statistik a Google Analytics;
  • VIP (39 $ / měsíc) – podpora první priority, profesionální logo atd.

Wix se vyznamenal díky dostupnosti častých slev, bonusů a speciálních nabídek. Pomáhají nováčkům ušetřit při registraci do systému velké, zatímco stávající klienti mohou získat další výhody správy webových stránek. Tvůrce webových stránek navíc nabízí 14denní záruku vrácení peněz u některého z vybraných placených plánů.

souhrn

Wix je tvůrce webových stránek, který se určitě odlišuje od davu díky pohodlnému a intuitivnímu editoru webových stránek WYSIWYG, mnoha pokročilým funkcím, adaptivním šablonám a pokročilým nástrojům pro přizpůsobení designu. Budete jej moci ovládat a používat, i když nejste profesionálem v oblasti webdesignu a toto je váš první pokus o spuštění osobního webu. Platforma je uživatelsky přívětivá a plně funkční – přesně to, co potřebujete, abyste získali slušnou osobní webovou stránku.

Vyzkoušejte Wix zdarma

WordPress – 100% bezplatná platforma pro osobní webové stránky

Jméno výrobku:WordPress
Oficiální webové stránky:wordpress.org
Složitost:Nadprůměrný
Plán zdarma:Neomezený
Prémiový plán:od 2,95 $ / měsíc
Založený:2003
Sídlo společnosti:Celosvětově
Vyzkoušejte to zdarma

WordPress – je 100% bezplatná platforma pro vytváření osobních webových stránek. A co víc, jedná se o nejoblíbenější, nejflexibilnější a nejfrekventovanější systém správy obsahu na světě. I když jste se do vývoje webových stránek předtím nezúčastnili, o této open source platformě jste určitě slyšeli alespoň cokoli. WordPress obsahuje mnoho nástrojů a funkcí potřebných ke spuštění a správě jakéhokoli webu, ať už jde o obchodní web, internetový obchod, portfolio, blog nebo vstupní stránku..

Funkce WordPress

Panel WordPress

WordPress byl původně postaven jako platforma pro blogování, ale jeho funkčnost od té doby hodně vzrostla. Tato služba se nyní používá k spouštění různých typů webů, protože existuje spousta pluginů, které můžete integrovat do systému a získat tak web, který potřebujete. Tato platforma je pohodlná a umožňuje přizpůsobení obsahu vašich webových stránek pomocí integrace motivů a pluginů. Mohou být zdarma a placené. Při hledání pluginu na webu zkontrolujte, zda vývojáři webu, se kterými pracujete, ověřte spolehlivost a míru odbornosti. Jde o to, že některé doplňky mohou obsahovat škodlivé kódy, které nakonec představují hrozbu pro funkčnost a bezpečnost vašich webových stránek.

WordPress zajišťuje rychlou a intuitivní publikaci a správu obsahu. Výchozí vizuální editor systému je docela primitivní, ale existuje spousta doplňků a pluginů, které zejména rozšiřují jeho původně dostupnou funkčnost. Pokud narazíte na nějaké problémy nebo potřebujete profesionální radu, můžete se připojit k rozsáhlé komunitě WordPress a najít tam odpovědi.

Vzory WordPress
Témata WordPress 5.0

Kolekce návrhů WordPress není poměrně rozsáhlá, ale týká se to pouze integrovaných témat. Uživatelé, kteří chtějí svým webům poskytnout jedinečný a přizpůsobený vzhled, mají možnost vybrat desítky šablon vyvinutých uživateli třetích stran i členy komunity. Šablony jsou placené a bezplatné, což ovlivňuje úroveň jejich kvality. Pokud hledáte profesionální téma WordPress, je rozumné provést hluboký online průzkum a vybrat nejlepší variantu.

Náklady na WordPress

WordPress je zpočátku bezplatný CMS. Za registraci a používání služby nemusíte platit. Budete však muset investovat do doménového jména a hostingu. Pluginy a šablony mohou být také poskytovány za příplatek. Ceny se liší v závislosti na položce, která vás zajímá. Chcete-li publikovat hotový projekt, musíte si vybrat důvěryhodný hosting a doménové jméno, které splňuje všechny požadavky.

Všestrannost poskytovatelů hostingu a podmínky / plány, které nabízejí, je docela působivé, ale existuje jeden, který bezpochyby vyniká z davu, pokud jde o hosting webových stránek WordPress. Toto je Bluehost – systém, který doporučuje CMS a nejdůvěryhodnější a na funkce bohatá služba. Poskytovatel hostingu nabízí několik plánů na výběr, jmenovitě:

  • Základní (2,95 $ / měsíc) – neomezený provoz a šířka pásma, bezplatné připojení SSL, jeden web hosting, bezplatné aktualizace WordPress, 50 GB úložného prostoru;
  • Plus (5,95 $ / měsíc) – neomezený počet e-mailových účtů a domén, neměřený úložný prostor a šířka pásma, neomezený počet hostovaných webových stránek, 200 USD za pokročilé marketingové možnosti;
  • Výběr (5,45 $ / měsíc) – zvýšená ochrana soukromí domény, zálohování webových stránek, ochrana před nevyžádanou poštou atd.

Všechny prémiové plány Bluehost zaručují připojení a používání doménových jmen zdarma během prvního roku po registraci. Na konci tohoto období budou náklady na doménové jméno představovat přibližně 12 až 14 USD ročně, což je pro většinu uživatelů také docela dostupné.

souhrn

S více než 180 miliony aktivních uživatelů zůstává WordPress nejpoužívanějším open source CMS na světě. Systém byl původně vytvořen jako platforma pro blogování a nyní nabízí spoustu funkcí a nástrojů, které vám umožňují vytvářet různé typy webových stránek. Díky integraci pluginů byla služba ještě silnější, což nakonec ovlivnilo její popularitu a poptávku.

Vyzkoušejte WordPress zdarma

uKit – snadno použitelný nástroj pro tvorbu webových stránek pro malé firmy

Jméno výrobku:uKit
Oficiální webové stránky:ukit.com
Složitost:Super snadné
Plán zdarma:14denní zkušební období
Prémiový plán:od 4 $ / měsíc
Založený:2015
Sídlo společnosti:Ruská Federace
Vyzkoušejte to zdarma

uKit – je populární snadno použitelný web pro malé firmy. Oblast použití systému však není omezena rozvojem obchodních projektů. Funkčnost systému je dostatečná pro navrhování portfolií, blogů, vstupních stránek a dokonce i malých / středně velkých internetových obchodů. Platforma vyniká z davu díky své mimořádné jednoduchosti, intuitivní povaze a pohodlí pro všechny kategorie uživatelů.

Funkce uKit

Když začnete používat uKit, můžete si všimnout jeho intuitivního rozhraní, které obsahuje jednoduchou navigaci a pohodlí. To je jedna z funkcí, díky nimž je webový tvůrce tou nejlepší volbou pro začátečníky, kteří potřebují čas na zvládnutí systému. Kromě funkcí specifických pro podnikání nabízí tvůrce webových stránek několik widgetů pro osobní webové stránky (Mezi ně patří například SlideShare, LiveChat, zpětné volání, MailChimp, Instagram Feed a Mapy Google).

uKit Widgety

uKit přichází s slušnou možností eCommerce, která umožňuje budování malých a středních internetových obchodů buď připojením widgetu eCommerce, nebo integrací Ecwid pluginu. Tvůrce webových stránek také umožňuje udělit dočasná práva pro správu webových stránek dalším členům vašeho týmu pro webový design. Držitel práv bude moci projekt upravit a přizpůsobit, zatímco vlastník bude tento proces řídit. To zajišťuje produktivnější spolupráci a vyšší účinnost postupu vývoje webových stránek.

uKit Ecwid Widget

Dalším vrcholem tvůrce webových stránek je integrace AmoCRM. Tato funkce umožňuje sledovat váš obchodní pokrok, růst prodeje, účetnictví klientů / obchodů atd. To bude užitečné zejména pro majitele internetového obchodu. A konečně, tvůrce webových stránek zajišťuje maximální bezpečnost všech projektů zahájených s ním. Umožňuje připojení certifikátu SSL k vaší doméně zcela zdarma. To je nutné pro všechny webové stránky, které přijímají platby online a zabývají se důvěrnými informacemi svých klientů.

vzory uKit
uKit Šablony zdarma

Pozornost si zaslouží také kolekce šablon uKit. Je zde 380+ témat, která jsou volná a reagují. Přizpůsobení šablon nezabere moc času také díky široké sadě funkcí a intuitivnímu panelu nástrojů, který systém nabízí. Šablony jsou k dispozici v mnoha specializovaných kategoriích, které zjednodušují výběr. Zde je možné vybrat prázdnou šablonu a vytvořit personalizovaný web od začátku. uKit umožňuje změnu šablon v jakékoli fázi procesu vývoje webu, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku.

uKit Cost

Cenová politika uKit je úžasně dostupná pro všechny. To je působivé vzhledem k počáteční orientaci služby na podnikatele. 14denní bezplatná zkušební verze umožňuje vyzkoušet všechny funkce služby. Pokud jde o placené plány, uKit vám umožňuje vybrat si z následujících typů předplatného:

  • Minimální ($ 4 / mo) – vlastní připojení názvu domény, neomezené místo na disku a číslo stránky, vytvoření zálohy webu, více než 200 profesionálních šablon, oznámení SMS, podpora 24/7;
  • Základní (8 $ / měsíc) – výkonné nástroje pro sledování statistik, žádné známky autorských práv, prémiové návrhy, Google Analytics, podpora živých chatů;
  • eCommerce (9,60 $ / měsíc) – integrované nástroje elektronického obchodu, nastavení nákupního košíku, přijímání online plateb, možnosti platby / dodání, výběr měny;
  • Pro ($ 12 / mo) – funkčnost elektronického obchodu, aplikace vlastních barevných schémat, integrace vlastních kódů atd.

uKit vám umožní ušetřit velké při upgradu na placené plány. Čím delší je trvání předplatného – tím více rozpočtu můžete ušetřit. Obecně je možné platit za 3, 6, 12 nebo 24 měsíců jednou platbou.

souhrn

Pokud máte nápad spustit osobní web, ale uvědomíte si, že k tomu nemáte dostatečné designérské dovednosti, určitě stojí za vyzkoušení uKit. Tvůrce webových stránek se snadno používá a je cenově dostupný pro každého. Bohatý sortiment responzivních šablon, pokročilé nástroje pro přizpůsobení designu a pravidelně aktualizované sady funkcí dělají z systému slušného zástupce výklenku pro webovou budovu.

Vyzkoušejte zdarma uKit

SITE123 – All-in-One nástroj pro vytváření osobních webových stránek od nuly

SITE123 - All-in-One nástroj pro vytváření osobních webových stránek od nuly

Jméno výrobku:SITE123
Oficiální webové stránky:site123.com
Složitost:Snadný
Plán zdarma:Neomezený
Prémiový plán:od 10,80 $ / měsíc
Založený:2015
Sídlo společnosti:Izrael
Vyzkoušejte to zdarma

SITE123 – je all-in-one nástroj k vytvoření osobní webové stránky od nuly. Tvůrce webových stránek, který je dodáván s praktickým editorem WYSIWYG, je pro každého uživatele zdarma. Díky integrované sadě funkcí a možnostem lze snadno a pohodlně spouštět různé typy projektů. Systém zajišťuje intuitivní a snadný proces vytváření webových stránek, jednoduchou navigaci a množství nástrojů, které umožňují nováčkům a profesionálům v oblasti webového designu dokončit projekty na různých úrovních složitosti. SITE123 funguje dobře pro vývoj portfolií, blogů, vstupních stránek a dalších typů osobních a firemních webových stránek.

SITE123 Funkce

Existuje zde intuitivní editor webových stránek, který eliminuje potřebu naučit se základy kódování. Tvůrce webových stránek také přichází s důstojným eCommerce motorem, který umožňuje spustit pěkný internetový obchod s vynikající funkčností. Chcete-li to provést, měli byste vytvořit a spravovat seznamy produktů, navrhnout a upravit zobrazovací okno tak, aby bylo přitažlivé, upravilo platební a přepravní parametry atd..

Editor SITE123

Pro uživatele, kteří chtějí své webové stránky zpřístupnit v několika jazycích, nabízí SITE123 vícejazyčnou podporu. Pomocí nástroje můžete vytvořte několik jazykových verzí vašeho webu v závislosti na cílech, které sledujete. SITE123 je také známý svými pokročilými nástroji SEO, bezplatným hostingem a registrací domén, kvalitním modulem pro blogování, integrovanými nástroji pro logo, tvůrcem vlastních formulářů, e-mailovými účty a dalšími užitečnými funkcemi.

Obchod123

SITE123 umožňuje nastavit přístupová práva k webu v závislosti na vašich požadavcích a potřebách webového designu. To je zvláště důležité pro uživatele pracující v týmech. Tvůrce webových stránek vám navíc umožňuje připojit k certifikátu domény vaší webové stránky bezplatný certifikát SSL, aby se zvýšila jeho bezpečnost a důvěrnost dat uživatelů. Při práci s platformou můžete získat přístup k jejímu bohatému trhu aplikací, který je dodáván s několika rozšířeními, widgety a doplňky (Nástroje Analytics, sociální sítě, platební brána, chat live podpory, marketingové nástroje, formuláře, rezervace, galerie, nástroje pro webmastery, ceny, internetový obchod a oblíbené). Integrace těchto widgetů může výrazně zvýšit výkon a design vašich webových stránek.

Návrhy SITE123
Šablony Site123

Tvůrce webových stránek má jednu z nejlepších kolekcí responzivních šablon. Jsou k dispozici v několika kategoriích a jsou dobře zobrazeny na všech mobilních a stolních zařízeních. Šablony jsou zdarma a můžete si vybrané téma přizpůsobit podle svého přání. Můžete tak upravovat obecná nastavení designu, integrovat widgety, mediální soubory a tlačítka sociálních účtů, vybírat a nahrávat všestranné prvky webové stránky atd..

SITE123 Náklady

Cenová politika tvůrce webových stránek je přiměřená a flexibilní. Je možné použít bezplatný plán a zjistit, co systém nabízí. Chcete-li však vytvořit plně funkční webové stránky, měli byste si vybrat mezi čtyřmi placenými předplatnými. Tyto zahrnují:

  • Základní (10,80 $ / měsíc) – 10 GB místa na disku, volné připojení názvu domény, 5 GB šířky pásma;
  • Pokročilý (16,80 $ / měsíc) – 30 GB místa na disku, 15 GB šířky pásma, možnost prodávat až 50 produktů za měsíc;
  • Profesionální (22,80 $ / měsíc) – 90 GB místa na disku, 45 GB šířky pásma, 500 produktů na prodej měsíčně;
  • Zlato (28,80 $ / měsíc) – 270 GB místa na disku, 135 GB šířky pásma, neomezené množství produktů na prodej.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli plán, umožní vám vytvořit neomezený počet webů na jednom účtu.

souhrn

SITE123 je slušný tvůrce webových stránek pro osobní použití. Umožňuje vytvářet pěkné webové stránky za dostupnou cenu. Systém má vícejazyčnou podporu a eCommerce engine, který rozšiřuje možnosti webového designu a umožňuje kreativní svobodu. Tvůrce webových stránek opravdu stojí za pozornost uživatelů, kteří potřebují působivý osobní web za dostupnou cenu.

Vyzkoušejte Site123 zdarma

Squarespace – jednoduchý webový tvůrce pro začátečníky

Squarespace - jednoduchý webový tvůrce pro začátečníky

Jméno výrobku:Čtvercový prostor
Oficiální webové stránky:squarespace.com
Složitost:Průměrný
Plán zdarma:14denní zkušební období
Prémiový plán:Od 29 $ / měsíc
Založený:2012
Sídlo společnosti:USA
Vyzkoušejte to zdarma

Squarespace – je jednoduchý webový tvůrce pro začátečníky, který má také co nabídnout profesionálům v oblasti webového designu. Platforma se vyznačuje snadností použití, pohodlím, flexibilitou a srovnatelnou dostupností. Umožňuje navrhovat dobře vypadající a plně funkční webové stránky za rozumnou cenu a bez nutnosti úpravy kódu. Uživatelé, kteří mají znalosti programování, jej však mohou použít ke spuštění výkonných webů s koncovým výkonem.

Funkce čtvercového prostoru

Squarespace je all-in-one DIY tvůrce webových stránek, který lze použít k zahájení doslova všechny typy projektů. Patří sem obchodní webové stránky, portfolia, vstupní stránky, blogy a další komerční / nekomerční webové projekty. Je dodáván s integrovaným editorem WYSIWYG, který umožňuje jednoduchý a rychlý vývoj webových stránek, ale je zde také příležitost pracovat v pokročilém editoru stylů systému pro návrh kvality a projektů naložených na míru.

Editor stránky čtverců

Platforma umožňuje vybrat a integrovat několik widgetů, rozšíření a doplňků, které mohou přidat do funkčnosti vašeho webu. Výkonné nástroje pro blogování a eCommerce umožňují spuštění a efektivní správu internetových obchodů a blogů, zatímco rozsáhlé možnosti sociální integrace spolu s pokročilým nástrojem pro e-mailový marketing umožňují účinnou propagaci vašeho nově vytvořeného projektu na webu. Kromě toho je možné vložit Mapy Google do sekce Kontakty vašeho webu a sledovat statistiky vašich webových stránek pomocí integrace Google Analytics. Squarespace také vyniká z davu díky svým výrazným vlastnostem, jako je nástroj Acuity Scheduling, Logo Maker, funkce Unfold Storytelling a pokročilé možnosti úprav obrázků..

Logo pro tvorbu čtverců
Vzory čtverců

Squarespace se zaměřuje spíše na kvalitu svých šablon než na jejich množství. K dnešnímu dni má tvůrce webových stránek přibližně 40 témat, která jsou naprosto citlivá, přizpůsobitelná a profesionální. Tyto návrhy se však hodí pro různé výklenky a průmyslová odvětví, včetně blogů, fotografie, digitálních obchodů, portfolií, kaváren a restaurací, místního podnikání, akcí, hudebníků a kapel, komunitních a neziskových organizací, osobních, nemovitostních, svatebních a dalších. Díky programu Cover Page Builder je možné navrhnout přitažlivou a personalizovanou titulní stránku vašeho webu tím, že jej naplníte obsahovými bloky, editací návrhových prvků, přidáváním textů, integrací mediálních souborů atd. Zde jsou také povoleny možnosti úprav HTML / CSS..

Šablony čtverců
Čtvercová cena

Tvůrce webových stránek za své prémiové plány účtuje mírné ceny. Systém nenabízí zcela bezplatný plán, ale během 14denní bezplatné zkušební verze je možné vyzkoušet jeho funkčnost. Pokud jde o přechod na placené předplatné, zvažte použití jednoho z následujících plánů:

  • Osobní ($ 12 / mo) – 3% transakční poplatek, 20 webových stránek, bezplatné připojení k vlastní doméně;
  • Obchodní (18 $ / měsíc) – 2% prodejní transakční poplatek, neomezený počet webových stránek, kredit AdWords;
  • Základní (26 $ / měsíc) – neomezené číslo produktu, šířka pásma a místo na disku, integrovaná funkce účetnictví;
  • Pokročilý (40 $ / měsíc) – tisk štítků, automatické zjišťování opuštěných pokladen, přeprava dopravců v reálném čase atd.

Všechny prémiové plány služby Squarespace přicházejí s bezplatným názvem domény a hostingem. Stejně tak je možné do systému určit vlastní doménu webových stránek, pokud ji máte a chcete ji nadále používat.

Vyzkoušejte Squarespace zdarma

Mobirise – bezplatný software pro vývoj webových stránek

Mobirise - bezplatný software pro vývoj webových stránek

Jméno výrobku:Mobirise
Oficiální webové stránky:mobirise.com
Složitost:Průměrný
Plán zdarma:Neomezený
Prémiový plán:od 149 $
Založený:2015
Sídlo společnosti:Evropská unie
Vyzkoušejte to zdarma

Mobirise – je jednoduchý software pro vývoj webových stránek zdarma, což vyžaduje stažení a instalaci před pokračováním v procesu webového návrhu. Platforma byla původně vytvořena s ohledem na potřeby nováčků, a proto přichází s širokou škálou užitečných nástrojů a funkcí, které mohou snadno ovládat a používat. S Mobirise můžete začít téměř jakýkoli projekt, ať už se jedná o obchodní web, promo web, vstupní stránku, blog nebo portfolio. Toto je zdaleka jeden z nejjednodušších a nejintuitivnějších tvůrců webových stránek offline, který najdete zde.

Mobirise Funkce

Tvůrce webových stránek umožňuje rozsáhlé možnosti integrace. Při práci na vývoji webových stránek si můžete vybrat a připojit více rozšíření – rozšíření, která poskytuje systém, a rozšíření, která najdete ve službách třetích stran. Mezi ně patří Twitter Feed, Soundcloud, Lazy Load, Ikony, nákupní vozíky kompatibilní s PayPal, Posuvníky, Google Analytics atd. Kromě toho tvůrce webových stránek přichází s pokročilou funkcí AMP – Accelerated Mobile Page. Přispívá k lepšímu výkonu a optimalizaci SEO mobilních webů spuštěných se systémem a také ke způsobu, jakým vypadají na mobilních zařízeních.

Mobirise WYSIWYG editor

Webové stránky postavené na platformě Mobirise jsou v souladu s GDPR, což znamená, že vypadají seriózně a bezpečně pro všechny uživatele a jejich prohlížení. K aktivaci této funkce potřebujete vytvořit projekt a poté přizpůsobit odpovídající blok souladu s GDPR a vyplnit povinná pole..

Mobirise vzory
Mobirise témata

Tvůrce webových stránek umožňuje vyjádření vaší tvůrčí svobody pomocí více bloků obsahu pro vývoj designu. Můžete si osobně vybrat a integrovat desítky takových bloků, které má systém na skladě. Tyto bloky lze dále upravit a uspořádat na webové stránce tak, aby vytvořily strukturu a rozvržení, které nejlépe vyhovuje vašemu typu projektu. Díky výkonnému editoru kódů mohou zdatní programátoři a weboví designéři přizpůsobit témata integrováním nových funkcí a prvků. Mějte však na paměti, že Editor kódu není ve výchozím nastavení poskytován a musí být vybrán a poté integrován jako placené rozšíření.

Mobirise Cost

Tvůrce webových stránek je pro každého uživatele zcela zdarma. Můžete si jej stáhnout a nainstalovat, aniž byste zaplatili cokoli, abyste mohli založit komerční / nekomerční web. Systém však umožňuje integraci rozšíření, pluginů a šablon třetích stran, které přispívají k funkčnosti a exkluzivnímu designu vašich webových stránek. Zde jsou ukázky nákladů některých z placených pluginů / rozšíření Mobirise: Editor kódu (69 dolarů), Vše v jednom (129 $), WOW Slider (29 dolarů), Nákupní košík PayPal (29 dolarů), Ikony (19 dolarů) atd. Nezapomeňte na hostování a doménové jméno, které tam musíte zakoupit.

Vyzkoušejte Mobirise zdarma

IM Creator – Tvůrce osobních webových stránek, zdarma pro neziskové organizace

IM Creator - Tvůrce osobních webových stránek, zdarma pro neziskové organizace

Jméno výrobku:Tvůrce chatu (XPRS)
Oficiální webové stránky:imcreator.com
Složitost:Velmi snadné
Plán zdarma:Neomezený
Prémiový plán:od 8 $ / měsíc
Založený:2011
Sídlo společnosti:USA
Vyzkoušejte to zdarma

IM Creator – je osobní tvůrce webových stránek, což je zcela zdarma pro neziskové organizace. Počáteční oblast jeho aplikace zahrnuje vytvoření osobních a obchodních webových stránek. Tento systém však lze použít ke spuštění webových stránek pro kreativy, studenty a neziskové organizace. Pro tyto kategorie uživatelů má několik nabídek a výhod.

Funkce IM Creator

To, co dělá IM Creatora hodnotným řešením, jsou jeho blogovací a eCommerce engine. Tento systém umožňuje vytváření online obchodů a blogů v závislosti na typu vašeho webu. Chcete-li spravovat webové stránky, můžete přidávat a upravovat příspěvky, v případě potřeby je naplánovat a umožnit funkci komentování zůstat v kontaktu s návštěvníky webových stránek.

Funkce IM Creator

Proces návrhu webového editoru IM Creator předpokládá použití technologie Polydoms. Toto je výběr a uspořádání bloků obsahu – Stripes – které vám pomohou navrhnout strukturu vašich webových stránek. Díky tomu je proces vývoje webu snadný a rychlý.

Návrhy IM Creator
Šablony tvůrců IM

Kolekce návrhů IM Creator je také velmi rozsáhlá. Existuje několik šablon specifických pro nika, které jsou zdarma a reagují. Můžete vybrat šablonu a přizpůsobit ji pomocí sady nástrojů, kterou má služba k dispozici. Šablony IM Creator mají moderní vzhled. Systém umožňuje jejich náhled před provedením výběru, což proceduru ještě více usnadňuje nezkušeným uživatelům.

Náklady na tvůrce IM

Pokud jde o cenu, IM Creator zpočátku zaujímá pozici bezplatného tvůrce webových stránek. A to je opravdu tak, že systém je zcela zdarma pro kreativy, nekomerční organizace, studenty i uživatele, kteří potřebují kvalitní osobní webové stránky. Placené předplatné je následující:

  • Roční licence (8 $ / měsíc) – jeden název domény, eCommerce engine, prvotřídní technická podpora, jeden web, neomezený prostor na disku a šířka pásma, znamená jednorázovou roční platbu, která představuje 96 $ / měsíc;
  • Dvouletá licence ($ 11 / mo) – jedno doménové jméno, jedna webová stránka, eCommerce engine, prvotřídní technická podpora, neomezený prostor na disku a šířka pásma, znamená jednorázovou půlroční platbu, která představuje 66 $ za 6 měsíců;
  • SSL chráněno (21 $ / mo) – výše uvedené funkce plus připojení SSL certifikátu k vybranému názvu domény.

Pro ty uživatele, kteří plánují využívat funkčnost systému pro své individuální účely vývoje webových stránek, nabízí IM Creator možnost vybrat si ze tří plánů White Label. Jejich cena představuje 350 $, 2500 $ a 25000 $ ročně na základě integrované funkčnosti, služeb, nástrojů, možností a poskytnutých podmínek.

souhrn

IM Creator je tvůrce webových stránek, jehož použití umožňuje spuštění kvalitního a vizuálně přitažlivého webu bez jakýchkoli nákladů. Systém je dodáván s pokročilými nástroji, responzivními šablonami a je také bezplatný pro mnoho uživatelů, kteří se svými webovými servery nechtějí profitovat. To je slušná volba, se kterou budete spokojeni.

Vyzkoušejte IM Creator zdarma

Jak vytvořit osobní web pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek?

Předpokládejme, že jste definovali, jaký webový tvůrce se má použít. Co bude dál? Chcete-li si být jisti efektivitou procesu vytváření webových stránek, musíte zjistit algoritmus akcí pro spuštění webové stránky. Přestože se tvůrci webových stránek liší v sadách funkcí a parametrech, postup vytváření webových stránek je u každé služby podle vašeho výběru téměř stejný:

  1. Přihlásit se. Stejně jako u jiných programů se musíte nejprve zaregistrovat. Ve většině služeb je to rychlé a jednoduché. Co potřebujete, je poskytnout svůj e-mail, přihlašovací jméno a heslo k přihlášení do služby.

  2. Vyberte šablonu. Témata zpravidla spadají do specializovaných kategorií na základě výklenků, ke kterým patří. Stačí se dostat do požadované kategorie a vybrat šablonu, která vyhovuje vašim potřebám, a nejvíce vyhovuje vaší specializaci na specializaci. Některé šablony jsou k dispozici zdarma, zatímco jiné jsou placeny.

  3. Přizpůsobte šablonu. Toto je nejvíce zodpovědná a časově náročná část jakéhokoli procesu webového designu. Většina tvůrců webových stránek nabízí rozsáhlé kolekce nástrojů, pomocí kterých můžete přizpůsobit design. Můžete upravit nastavení pozadí a rozvržení, zvolit vhodnou barevnou paletu, písma, styly, ikony a další prvky dostupné na webu..

  4. Nahrajte obsah. Je samozřejmé, že „Obsah je král“. Kvalita a množství informací, které nahrajete na web, bude mít vážný dopad na přitažlivost uživatelů. Ujistěte se, že nahraný obsah je zajímavý a univerzální. Přidejte informativní a specializované články, integrujte mediální soubory, vytvářejte obrazové galerie, prezentace nebo hlasování.

    Typy obsahu, které nahrajete, závisí na projektu, který vytvoříte. Pokud se jedná například o portfolio, přidejte svá vlastní díla a předveďte je. Pokud se jedná o web související s koníčky, poskytněte dostatek informací, které uživatelům umožní zapojit se do předmětu. Nezapomeňte přidat odkazy na účty sociálních médií, posudky klientů, kontaktní informace, recenze atd.

  5. Vyberte název domény. Název domény by neměl být příliš dlouhý nebo složitý. Jinak bude pro uživatele obtížné si ho zapamatovat. Udělejte to stručné, zapamatovatelné a poučné – doména by měla být spojena s tématem vašeho webu. Všimněte si, že mnoho tvůrců webových stránek nabízí bezplatný hosting a doménové jméno. To často závisí na zvoleném plánu.

  6. Nastavení SEO parametrů. Na hlavním panelu najdete speciální sekci webových stránek, kde můžete nastavit nebo upravit hlavní parametry SEO, včetně metaznaček, názvů, klíčových slov, popisů, alt tagů pro obrázky atd. Zkontrolujte, zda jsou všechny adresy URL vhodné pro člověka. To je jeden z nejdůležitější faktory které ovlivňují SEO.

  7. Publikovat web. Nakonec můžete svůj web zpřístupnit cílové skupině. Proces publikování trvá několik sekund. Užijte si výsledek!

Jak vytvořit osobní web s CMS?

Navrhování osobních webových stránek pomocí CMS je poněkud komplikovanější a časově náročnější ve srovnání s tím, který byl dokončen s tvůrci webových stránek. To je vysvětleno tím, že CMS vyžaduje více znalostí o kódování a přizpůsobení webů s nimi vyžaduje více času. Cvičí trochu odlišný přístup k celému procesu vytváření webových stránek. Pokud se rozhodnete spustit web s CMS, pamatujte na následující kroky:

  1. Vyberte možnost Hosting. CMS nenabízí integrovaný hosting. Musíš najít spolehlivého poskytovatele hostingu než začnete pracovat na svém webu. Podívejte se na důvěryhodnost služby, cenové plány a funkce, které z toho vyplývají.
  2. Vyberte název domény. Stejně jako nemáte možnost zvolit si hosting, nebudete moci získat doménové jméno z CMS, se kterým budete pracovat. Připravte si to předem, abyste neztráceli čas. Určitě postupujte standardní pravidla výběru domény získat nezapomenutelné a kvalitní doménové jméno.
  3. Nainstalujte CMS. Pokud CMS, který chcete použít, není založen na webu, budete jej muset stáhnout a nainstalovat. To nebude vyžadovat mnoho úsilí a času, ale stále musíte zvážit tuto nuanci.
  4. Vyberte a nainstalujte doplňky. Většina CMS nepřichází s celou sadou pluginů. Mají standardní integrované pluginy pro zajištění základní funkčnosti. Budete si muset vybrat a nainstalovat pluginy, které dáváte přednost. Mohou být zdarma a placené. Procházejte ty z nich, které považujete za důležité pro vaše téma webových stránek, a ujistěte se, že jsou bezpečné a kvalitní.
  5. Navrhněte web. Po instalaci požadovaných pluginů můžete pokračovat ve vývoji vašeho osobního webu. Vyberte šablonu (mohou být také bezplatné a placené) a vyberte nástroje, které jim budete potřebovat, abyste jim dali požadovaný design. Můžete hledat šablony CMS tam venku, ale ujistěte se, že jsou vyvinuty profesionálními a spolehlivými webovými designéry. Je opravdu rozumné platit za kvalitní téma, které váš web neohrozí.
  6. Nahrajte obsah. Po výběru šablony je nejvyšší čas nahrát obsah. To záleží na cílech, které jste stanovili, a na typu webových stránek, které potřebujete. Vyberte a přidejte příspěvky, videa, účty sociálních sítí, mediální soubory a další prvky, které zvýší hodnocení vašich webových stránek.
  7. Upravte parametry SEO. Jakmile dokončíte úpravy webových stránek, upravte parametry SEO. Oslovte speciální webovou stránku na hlavním panelu CMS nebo nainstalujte plugin SEO a procházejte dostupné možnosti.
  8. Publikovat web. Posledním krokem procesu vytváření webových stránek je samozřejmě jeho zveřejnění. To je snadné a rychlé. Stačí povolit tlačítko „Publikovat“ a sledovat výsledek!

Jak vybrat službu k vytvoření osobního webu od nuly?

Existují více faktorů, které byste měli zvážit, při výběru nejlepší služby k vytvoření osobního webu. Závisí to na úrovni zkušeností, dostupném rozpočtu, cílech a aspiracích. Současně existují obecné funkce, které jsou nezbytné pro každou službu, kterou navštívíte. Aby byla zajištěna maximální bezpečnost a účinnost procesu vytváření webových stránek, měla by platforma obsahovat následující:

  • Snadnost použití;
  • Bezpečnost;
  • Uživatelská přívětivost;
  • Rychlý čas vývoje webu;
  • Kvalitní;
  • Funkčnost;
  • Rozsáhlá volba šablony;
  • Pohodlí;
  • Výkonné funkce přizpůsobení designu;
  • Cenově dostupná cenová politika.

Splňuje služba, kterou plánujete použít, tyto požadavky a vypadá profesionálně? Pak můžete začít testovat, aby se ujistil, že to opravdu přijde na vaše potřeby.

Klady a zápory tvůrců webových stránek

Tvůrci webových stránek jsou speciálně navrženi pro uživatele s různou mírou dovedností a znalostí. Většina z nich je obecně flexibilní a pohodlná, ale každá služba má stále své zvláštní vlastnosti, o kterých byste měli vědět. Zde jsou základní přednosti tvůrců webových stránek:

  • Jednoduchost a pohodlí. Tvůrci webových stránek mají výjimečně snadné použití. To z nich dělá chytrou volbu pro uživatele s malými nebo žádnými dovednostmi v oblasti webdesignu. Většinou přicházejí s editory WYSIWYG a funkcemi drag-and-drop, které zjednodušují celý proces vytváření webových stránek, takže je intuitivní a poutavé. To umožňuje vytvoření slušné a plně funkční webové stránky pouze za pár hodin.
  • Výběr šablony. Tyto systémy nabízejí bohatou sbírku předem navržených šablon, které často spadají do kategorií na základě specializované specializace. Šablony jsou optimalizovány pro mobily, aby se webové stránky zobrazovaly dobře na všech typech stolních a mobilních zařízení.
  • Vizuální přizpůsobení designu. Kromě nabídky více šablon poskytují tvůrci webových stránek výkonné nástroje pro přizpůsobení vizuálního designu, aby jim poskytli požadované odvolání a výkon.
  • Cenově dostupná cenová politika. Tvůrci webových stránek jsou ve srovnání s jinými řešeními webového designu skutečně cenově dostupní. Často mají bezplatné zkušební verze nebo dokonce bezplatné plány, které uživatelům umožňují testovat jejich funkce. Pokud jde o placené plány, jsou univerzální a přicházejí s různými parametry a funkcemi, aby vyhověly různým požadavkům uživatelů a rozpočtům.

Kromě výhod mají tvůrci webových stránek také řadu nedostatků. Některé z nich jsou následující:

  • Nedostatečná funkčnost. Mnoho tvůrců webových stránek postrádá funkce, které jsou nezbytné pro zahájení rozsáhlých projektů. Udělejte si čas na prozkoumání celé sady funkcí systému a ujistěte se, že vyhovuje vašim potřebám;
  • Omezení úprav kódu. Skutečnost, že tvůrci webových stránek jsou vytvářeni hlavně pro nováčky, umožňuje předpokládat, že jim často chybí možnosti úpravy kódu. To není problém pro začátečníky, zatímco webmasteři mohou tuto funkci považovat za nevýhodu a hledají rozsáhlé možnosti úpravy kódu;
  • Nedostupné možnosti migrace webových stránek. Pokud plánujete vytvořit projekt s tvůrcem webových stránek, měli byste si uvědomit, že jej nebudete moci přenést do jiné služby. Přestože některé systémy umožňují migraci z jedné platformy na druhou, může být tento proces vážnou výzvou.

Výhody a nevýhody CMS

Systémy pro správu obsahu mají také své výhody a nevýhody, na které by si měli být uživatelé při výběru vědomi. Každý systém má své specifické nevýhody a výhody, ale existují také obecné rysy vlastní všem CMS. Mezi výhody patří:

  • Rozsáhlá funkčnost. CMS jsou obecně výkonné systémy, které přicházejí s celou řadou funkcí potřebných ke spuštění a správě slušných webových stránek.
  • Působivé možnosti přizpůsobení. CMS poskytuje působivé možnosti přizpůsobení designu. To znamená další integraci pluginů a šablon, jakož i více nástrojů pro přizpůsobení designu potřebných pro slušnou funkčnost webové stránky.
  • Rychlý a efektivní proces návrhu webu. Spuštění osobního webu pomocí CMS netrvá dlouho, zvláště pokud víte, jak využít výkonnou sadu funkcí této služby. Dokonce i uživatelé, kteří nemají zkušenosti s webovým designem, splní úkol za několik dní integrací bezplatných a placených nástrojů, pluginů, modulů a šablon..
  • Flexibilní sazby. Většina CMS s otevřeným zdrojovým kódem je zcela zdarma. To znamená, že si je můžete zdarma stáhnout a nainstalovat. Chcete-li však získat pokročilé funkce, měli byste být připraveni investovat do placených doplňků, pluginů, šablon a rozšíření. Hosting a doménová jména jsou také placena, protože většina systémů nenabízí integrované možnosti.

Stejně jako tvůrci webových stránek má i CMS řadu nevýhod. Některé z nich stojí za zmínku jako první:

  • Potřeba programovacích dovedností. Pokud si přejete zahájit a spravovat výkonný projekt s CMS, nepůjdete bez minimální znalosti programování. Jsou potřebné k úpravě kódů webových stránek, přizpůsobení designu vašeho projektu, integraci dalších nástrojů a pluginů, aktualizaci obsahu a správě designu webových stránek..
  • Problémy se zabezpečením. Zabezpečení webů spuštěných pomocí CMS může být ohroženo z důvodu nutnosti instalovat další pluginy a šablony. Protože jsou často vyvíjeny uživateli třetích stran, mohou přijít se škodlivými kódy, které nakonec představují nebezpečí pro celý web.

Sečteno a podtrženo

Pokud jde o vytváření osobních webových stránek, mohou uživatelé čelit více problémům. Většinou se týkají dostupných možností a nástrojů pro vytváření webových stránek, které zajistí slušný výsledek. To je situace, kdy je výběr mezi tvůrci webových stránek a CMS tak komplikovaný. Oba typy systémů mají uživatelům co nabídnout a oba zajistí slušný výsledek za předpokladu, že víte, jak využívat funkce a nástroje, které platformy nabízejí.

Jaký typ služby tedy bude pro váš web fungovat nejlépe? Pokud jste někdy pracovali s CMS nebo máte základní znalosti webdesignu, pak použití těchto systémů bude pěkným řešením. Služby jsou výkonné a plně vybavené. To nemůže, ale zaručuje slušný výsledek. Připravte se však čelit a překonat problémy, s nimiž se můžete setkat v kterékoli fázi procesu návrhu webu.

Je to váš první pokus o spuštění webu? Nebo se možná nechcete obtěžovat všemi těmito výzvami webdesignu? Pak je použití webového tvůrce skvělým řešením. Tyto služby pomáhají zajistit spolehlivou přítomnost na webu. Jsou snadno použitelné, pohodlné a intuitivní pro každého. Jsou také cenově dostupné a uživatelsky přívětivé. Stačí nahrát svůj obsah, upravit požadovaná nastavení a užít si výsledek! Hodně štěstí!

Vytvořte si osobní osobní web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map