Jak vytvořit platformu pro vytváření webových stránek jako Wix

Jak vytvořit platformu pro vytváření webových stránek jako Wix


si udělal jméno pro sebe kvůli jeho snadné použití a funkce. Někteří uživatelé však stále touží po více možnostech, pokud jde o vytváření online projektů pro zákazníky. Nechtějí být závislí na původním vývojáři, který vypadá 100% přirozeně.

Zdá se, že mít svého vlastního exkluzivního tvůrce webových stránek, jako je Wix, má větší potenciál, zejména pokud vytváříte weby pro zákazníky.

S tím, co bylo řečeno, existují dva hlavní způsoby, jak tento problém vyřešit:

 • Prvním z nich je vývoj potřebného softwaru sami.
 • Druhý způsob, jak těžit flexibilní řešení White Label dodávané některými velkými jmény z webového průmyslu.

Zatímco první cesta vyžaduje důkladné znalosti kódování a programování, druhá se zdá být jednodušší a rychlejší způsob, zejména pro netechnické techniky.

Bílé značení nebo vlastní vývoj

Spuštění nové platformy od nuly vyžaduje sadu aktiv. Kromě technických znalostí a dovedností byste se měli připravit na veškeré potřebné vybavení, software, školení zaměstnanců, pokud pracujete v týmu, a další nevyhnutelné bolesti hlavy během procesu vývoje..

Outsourcing může být samozřejmě východiskem. Najímání profesionálních vývojářů bude mít za následek obrovské náklady a dlouhý proces přizpůsobení. Může trvat týdny nebo měsíce, než přijde s platformou pro vytváření webových stránek připravenou k použití, která bude stále vyžadovat budoucí aktualizace, úpravy, údržbu a podporu..

V takové situaci přichází White Labelling jako jednodušší, rychlejší a efektivnější metoda. Hlavní výhodou je, že ve skutečnosti nemusíte kolo znovu vynalézat. Platformy White Label poskytují kompletní řešení pro vytváření webových stránek připravené k použití s ​​již integrovanými prostředky, technologiemi atd. Abychom vám to objasnili, zjistíme, co vlastně White Label je.

Popis termínu White Label

Řekněme, že někdo již vytvořil službu nebo produkt, který byste mohli chtít propagovat. Myšlenkou White Labelling je umožnit ostatním lidem, aby na daný produkt nebo službu vložili vlastní značku a používali ji za pevný poplatek.

V souvislosti s tvůrci webových stránek máte povoleno používat tvůrce webových stránek s vlastním logem a značkou pro komerční a jiné účely bez nutnosti vyvíjet software sami.. Výsledkem je, že ušetříte peníze a získáte veškerý potřebný majetek v balení.

Výhody White Label, které je třeba hledat

Někteří si mohou myslet, že použití technologií třetích stran není při propagaci jejich vlastní značky stěží nejlepší nápad. To záleží na mnoha faktorech. Bílé štítky jsou obecně nákladově efektivnější. Uživatelé navíc ocení některé z následujících výhod:

 • Odborná práce. Uživatelé získají plný přístup k odborným řešením a technologiím, aniž by museli vyvíjet své vlastní. Oblíbení tvůrci webových stránek s nabídkami White Label prokázali svou účinnost při vytváření nových projektů od nuly s bohatou sadou funkcí a dalšími výhodami. Jste schopni vytvořit něco lepšího než to?
 • Vylepšená a testovaná platforma. Populární tvůrci webových stránek byly testovány miliony uživatelů po celém světě. To znamená, že není nutný žádný proces jemného doladění. Nebudete muset upravovat stávající funkce, protože již splňují požadavky uživatelů.
 • Nákladově efektivní řešení. Bílé značení vám umožní ušetřit peníze, protože není třeba najímat vlastní vývojový tým. Možnost je k dispozici za nominální poplatek. Jeho použití je stejné jako mít vlastního interního vývojáře.
 • Propagace značky. Zahájení nového projektu od nuly je náročný úkol, protože jej musíte propagovat a propagovat. Člověk jen stěží zaručí úspěch. White Labelling nabízí zavedené platformy, které usnadňují zvyšování rozpoznávání.

Výsledkem je, že místo outsourcingu nebo psaní kódu pro nový software získáte konečné řešení pro snížení tlaku. Navíc si můžete vybrat způsob vytváření webových stránek, který se vám líbí, s ohledem na různé možnosti. Pojďme se podívat na ty nejlepší na trhu.

IM Creator White Label

Řešení IM Lab Creator White Label

IM Creator – je dostatečně flexibilní software pro vytváření různých typů webových stránek, včetně blogů, portfolií, digitálních obchodů, webových stránek pro malé firmy atd. Má jedinečné funkce White Labelling pro jednotlivce a společnosti hledající jednoduchý způsob, jak propagovat a pěstovat své značky.

Hlavní výhodou je, že IM Creator má prakticky stejné rozhraní a funkčnost jako Wix. Použití jeho bílého značení řešení vám umožní přijít s podobným softwarem vlastní. Nabídka byla navržena tak, aby splňovala požadavky různých kategorií uživatelů:

 • Nezávislí a jednotlivci bez technických dovedností. Jednoduché nastavení vyžaduje 3 dokončení 3 snadných fází. Instalační průvodce dokončí proces za vás. Skvělá volba pro začátek.
 • Webová a designová studia mohou těžit z dalších funkcí, které zahrnují úplný přístup CSS k vytvoření jedinečných bloků nebo tzv. pruhů samy o sobě. Nabídka přichází s vlastní cPanel pro uživatele, stejně jako odstraněné reklamy IM Creator.
 • Registréři domén a poskytovatelé hostingu může využít nabídky White Label s integrovaným serverem Google Cloud, přístupem k rozhraní API pro tvorbu webových stránek a dalšími skvělými funkcemi.

Cena IM Creator White Label: cena začíná u 350 USD ročně za jednoduchý balíček pro jednotlivé poskytovatele služeb a může u domérových a hostitelských platforem ročně stoupnout až na 25 000 $.

Zkuste IM Creator White Label

Ucraft White Label

Řešení Ucraft White Label

Ucraft – je software, který nabízí svůj vlastní White Label se spoustou nástrojů pro zajištění vysoce kvalitního zákaznického servisu. Stejně jako Wix má i Ucraft samostatné plány pro různé typy webových stránek včetně eCommerce. Obě platformy mají navíc editor přetažení pro rychlé přizpůsobení stránky, správu produktu a úpravu obsahu.

Ať už jste podnikatel nebo zastupujete webdesignovou agenturu, můžete najít balíčky, které odpovídají vašim potřebám. Dostupné modely White Label vám umožní vytvářet weby Wix-lie, protože zahrnují:

 • SaaS White Labelling. Je to stejné jako mít svůj osobní tvůrce webových stránek. Řešení může být dobré pro úkoly s malou nebo střední složitostí. Díky integrovaným funkcím získáte šanci vytvářet pro své zákazníky blogy, portfolia nebo malé internetové obchody. Dobrou zprávou je, že přístup ovládáte a můžete jej poskytnout zákazníkům, kteří jim umožní přizpůsobit projekty sami.
 • Vlastní bílé značení. Tento model vytváří složitější ekosystém, který bude vyhovovat větším poskytovatelům služeb, jako jsou vývojové týmy nebo společnosti, které chtějí co nejlépe využít přidružené a další projekty..

Náklady na Ucraft White Label: cena začíná u modelu SaaS 799 $ měsíčně, zatímco pokročilé Custom White Labelling se pohybuje od 1899 $ měsíčně.

Vyzkoušejte Ucraft White Label

Bookmark Agency

Bookmark Agency

Bookmark – je pokročilá platforma pro vytváření webových stránek, která nabízí několik možností White Labelling a partnerství. Toto řešení bude vyhovovat zákazníkům, kteří touží po spuštění vlastních studií webového designu.

Bookmark and Wix používají podobné Technologie AI. Stejně jako Wix i Bookmark poskytuje plně automatizovaný proces zajišťovaný umělou inteligencí a strojovým učením k vytváření webů během několika minut. Řešení pro bílé štítky přichází s funkcemi, které umožňují platformě zpracovat vaši fakturaci. Díky speciálním technologiím AI nebudete moci vytvářet speciální a mobilní stránky během několika minut bez zvláštních dovedností..

Záložka Náklady agentury: uživatelé si mohou zvolit různé platební modely. První z nich přichází s doživotní provizí 60% za každý prodej, který provedete. Chcete-li začít, budete muset zaplatit 99,95 $ s roční obnovou. Druhým způsobem je výběr ze 2 dostupných plánů. Zahrnují profesionální a obchodní plán s pevnou sazbou na zákazníka.

Vyzkoušejte Bookmark Agency

Závěr

Jak vidíte, vytvoření webového tvůrce, jako je Wix, nemá nic společného s náročným kódováním nebo programováním. Vše, co potřebujete, je definovat rozsah služeb, které chcete poskytovat, a vybrat odpovídající software s vhodným štítkem White Label.

Výběr hotových platforem je levnější a rychlejší. Získáte celou řadu prostředků, technologií, softwaru a podpory, abyste vyřešili různé problémy, místo toho, abyste byli sami od sebe s nekonečnými částmi kódu a bez nejmylnější představy, co začít.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map