Jak vytvořit svůj vlastní svatební web

Jak vytvořit svůj vlastní svatební web


Váš svatební den se tedy blíží a v nadcházejících několika týdnech bude vyřešeno tolik úkolů. A není divu, že toto je nejdůležitější příležitost v životě kteréhokoli páru a určitě chcete, aby to bylo perfektní.

Ale s čím byste měli začít? Jaké jsou nutné kroky jakéhokoli plánu přípravy svatby? Pokud byste měli začít s výběrem oblečení, umístění, seznamu hostů, služeb fotografa / videa nebo jakýchkoli jiných úkolů?

Zjevně to nedává žádný smysl najmout profesionální webdesignér protože se nejedná o dlouhodobý projekt. Současně by svatební web měl obsahovat informační hodnotu a funkčnost, abyste vy a vaši hosté mohli co nejlépe využít jeho výkon.

Pokud se v současné době zajímáte o tento problém, níže uvedené tipy vám pomohou snadno spustit plně funkční svatební web.

9 kroků k vytvoření svatební web

1. Vyberte platformu

Prvním a nejdůležitějším úkolem je výběr platformy, na které bude váš web postaven. S tolika nástroji a systémy pro vytváření webových stránek, které jsou k dispozici, může být výběr toho nejlepšího skutečnou výzvou, zejména pro nováčky. Použití webového tvůrce však bude stále nejrozumnějším a nejvýhodnějším řešením. Tyto systémy jsou nejen pohodlné, snadno použitelné a cenově dostupné. Většina z nich také přichází s výkonnou sadou funkcí, díky nimž bude vaše svatební stránka informativní a zajímavá k procházení.

Wix

Vyzkoušejte Wix zdarma

Máte-li jakékoli pochybnosti ohledně výběru nejlepšího tvůrce webových stránek, určitě oceníte příležitost zobrazit a prozkoumat podrobné hodnocení nejlepších tvůrců svatebních webových stránek. Neztrácejte čas a úsilí testováním všech systémů, s nimiž se na webu setkáte (a najdete jich desítky). To již pro vás bylo provedeno, takže stačí prozkoumat výklenek a zjistit podrobnosti. Jak sám vidíš, Wix je prezentován jako nejlepší tvůrce svatebních webových stránek a opravdu je. Nenajdete lepší řešení, protože tento systém poskytuje přístup k úžasné sadě funkcí a nástrojům pro přizpůsobení designu.

2. Vytvořte návrh webových stránek

Wix nabízí kolekci citlivých specifických svatebních šablon, které přicházejí s hotovým obsahem a jsou 100% přizpůsobitelné tak, aby vyhovovaly vašim potřebám a zvláštním preferencím. K dispozici je také možnost náhledu, která vám umožní vidět design, který se vám líbí v detailech. Je však také možné vybrat prázdné téma a přizpůsobit ho od nuly, aby se vytvořil skutečně jedinečný a přizpůsobený design webových stránek. Je jen na vás, jaké informace nahrajete na web a kdy je aktualizovat, abyste své hosty informovali.

Wix svatební šablony

Svatební šablony fungují skvěle pro vývoj webových stránek různé funkčnosti a velikosti. Pohodlný editor WYSIWYG vám umožní zobrazit výsledky všech úprav provedených v projektu, abyste nepřehlédli nejdůležitější aspekty a možné chyby. Uživatelé, kteří chtějí ušetřit svůj čas / úsilí, mohou využít Nástroj Wix ADI služba nabízí. Tento nástroj je založen na umělé inteligenci, která ve skutečnosti provádí veškerý webový návrh práce za použití obsahu a informací předložených na jeho žádost..

3. Přizpůsobte projekt

Výběr šablony webu je sice nepochybně důležitý, ale jen polovina úkolu. Důležitějším postupem je další přizpůsobení webových stránek. Wix zde také nabízí celou řadu možností. Můžete si vybrat z několika barevných schémat, rozvržení, stylů a typů písem a dalších návrhových prvků.

Wix svatební editor

Stačí si vybrat ty, které jsou kompatibilní s vaším nápadem a obsahem, který chcete nahrát, a experimentovat s dostupnými možnostmi. Nezapomeňte si zobrazit náhled probíhajícího výsledku, abyste mohli provádět a ukládat úpravy včas.

4. Přidejte obsah

Jste hotovi s přizpůsobením designu? Poté můžete začít přidávat obsah svatebních webových stránek. Vaše představivost a kreativita jsou zde neomezené – vše závisí na výsledku, který chcete dlouhodobě využít, a na cílech, které sledujete. Ve skutečnosti můžete například vytvořit jednostránkový web nebo projekt s několika stránkami, který představí váš obsah výhodě.

Mezi povinné informace, které musíte přidat na web, je vhodné uvést datum svatby, čas zahájení obřadu, místo konání, podrobné pokyny, harmonogram a události obsažené ve svatebním denním plánu, cestovní informace, hotel, ubytování a podrobnosti o půjčovně aut (to je důležité zejména pro mimoměstské hosty), kód oblékání, nuance registru dárků atd. Pokud plánujete například svatební obřad destinace, můžete také zvážit zahrnutí dalších nuancí a podrobností, jako jsou tipy na cestování, hotelové slevové kódy, informace o událostech před nebo po svatbě, místní hlídání dětí (péče o děti), které mohou někteří hosté potřebovat atd.

Wix svatební plánovač

Ve skutečnosti platí, že čím více informací přidáte – tím méně otázek budou mít vaši hosté a méně času, na které budete muset odpovědět. To je druh „dvojité“ výhody. Kromě textového obsahu je také žádoucí přidat fotky vašeho páru, videa z vás dvou (nebo dokonce videohovor pro vaše hosty), jakož i specializované aplikace, které mohou přidat funkčnost a design vašeho webu. Naštěstí má Wix v tomto ohledu co nabídnout kvůli rozsáhlému a bohatému integrovanému trhu s aplikacemi. Zde můžete narazit na takové widgety a doplňky, jako jsou Wix události, kalendář, Moovit – mapy a trasy, Google Maps, Eventbrite, Meetup, odpočítávání hodin, tlačítka sociálních sítí a mnoho dalších.

5. Zahrňte registr

Při plánování podrobností o svatebních webových stránkách mějte na paměti, že není žádoucí sdílet vaše registrační údaje nebo preference ve svatebních pozvánkách. Proto je váš svatební web nemyslitelný bez RSVP v sekci, kde budete informovat své hosty o všech souvisejících nuancích, ať už jde o zvláštní požadavky, shromažďování informací o stravovacích preferencích vašich hostů, oznámení nebo poskytování dalších svatebních údajů. Přesněji řečeno, sekce RSVP je jakýmsi nezbytným prvkem pro svatební web, který vám umožní shromažďovat se

6. Dotkněte se Personalizace

Svatební web je to samé místo, kde můžete sdílet své osobní údaje. Dá dotek personalizace projektu, který bude stejně zajímavý pro vás i vaše hosty. Je jen na vás a na vašem blízkém, aby si vybrali obsah nebo widgety, které chcete přidat na web. Většina webových designérů však doporučuje zveřejnit váš romantický milostný příběh v sekci O nás, vaše společné fotografie a videa, speciální informace o vašich oblíbených koníčcích, povoláních a dalších neobvyklých, ale tak zajímavých detailech. Kromě toho můžete představit své VIP hosty, přidat pozvanou hosty stránku Kniha hostů, kde mohou zveřejnit svá speciální přání.

Personalizace svatebních webových stránek není omezena pouze nahráváním obsahu. Je to také o designu vašich webových stránek, což je odrazem vašich vztahů, očekávání, plánů do budoucna a dalších věcí, na kterých opravdu záleží pro jakýkoli angažovaný pár.

Skvělý nápad, který určitě pomůže vašim svatebním webovým stránkám zaujmout, je přidat svatební hashtag a povzbudit je, aby přidali jakékoli informace, které si přejí.. Mohou to být zvláštní přání, preference a další informace, které považují za zajímavé nebo důležité. Čím více osobních údajů, fotografií, videí, vtipných vzpomínek a dalších osobních údajů se zobrazí na vašem webu, tím zajímavější, přizpůsobenější a neobvyklejší bude projekt.

7. Nastavte jedinečnou adresu URL webových stránek

Co jiného můžete udělat, aby byl váš svatební web pozoruhodný a zaujal pozornost? Jedním z nezbytných kroků je nastavení skutečně jedinečné adresy URL webových stránek, která bude ztělesněním vaší svatby.

Wix - Unikátní URL

Chcete-li pro svůj web vytvořit jedinečnou a přizpůsobenou adresu URL, můžete zahrnout vaše jména, příjmení nebo jakékoli slovo, které bude nejlepší prezentací vašeho projektu, a poskytne uživatelům jasné pochopení důsledků pro váš web. Je na vás, zda se rozhodnete, zda pro web použijete subdoménu nebo si zakoupíte vlastní doménové jméno, aby vášmu projektu poskytl dokonalý vzhled a dojem.

8. Rozšiřte slovo

Přestože svatební webové stránky cílí na určité publikum, stále můžete mít touhu šířit o něm slovo a podělit se o své dobré zprávy, oznámení a aktualizace. Můžete to udělat zahrnutím adresy svého webu do pozvánek, e-mailů, sociálních sítí a dalších zdrojů. Vezměte na vědomí, že čím více lidí o tom ví, tím více hostů se na něj budou moci obrátit v případě, že budou mít nějaké dotazy týkající se svatby.

9. Udržujte svůj web aktualizovaný

Když právě pracujete na vývoji svatebních webových stránek, přidáte pouze základní informace. Když se však vaše přípravy na Velký den začnou, vaše plány a celková vize nadcházející dovolené se mohou změnit. Musíte tedy o těchto změnách informovat své hosty a je mnohem pohodlnější to udělat na webu, místo aby to dělali osobně. Webové stránky jsou v tomto ohledu skvělým řešením. Nezapomeňte ji kdykoli aktualizovat a vaši hosté budou vědět o vašich svatebních plánech a dalších souvisejících informacích.

Je možné vytvořit svatební web zdarma?

Pokud jde o vývoj svatebních webových stránek, mnozí uživatelé čelí stejné otázce: je možné jej vytvořit zdarma nebo je ještě lepší investovat nějaký rozpočet do projektu? Vlastně, spuštění webové stránky bez dalších investic je docela možné. Je to proto, že mnoho tvůrců webových stránek, včetně Wix, nabízejí bezplatné nekonečné plány které umožňují zahájit projekty zcela zdarma.

Měli byste si však také uvědomit, že bezplatné předplatné většinou přichází se značnými omezeními (diskový prostor, funkčnost nebo designová omezení), které vám mohou bránit získat maximum ze svatebního webu.

Zároveň přemýšlejte o samotném účelu tvorby webových stránek. Vaše svatba je pravděpodobně nejdůležitější událostí v celém životě a v životě vašeho milovaného. Pokud opravdu chcete, aby to bylo perfektní, pak nemá smysl ušetřit pár dolarů, abyste získali bezplatný web, který postrádá nezbytné funkce, což vám umožní implementovat všechny vaše myšlenky do života. Naopak je žádoucí investovat nějaký rozpočet do plně funkčního a přitažlivého webu, který přitahuje pozornost uživatelů, vypadá přitažlivě a zajímavě. Takový projekt bude pozoruhodný a zanechá všem věčné vzpomínky. To rozhodně stojí za investici, že??

Závěr

Web se nestal rozmarem, ale nutností pro každý pár ochotný uspořádat svatbu snů. To je nejlepší způsob, jak prezentovat veškeré informace o nadcházející příležitosti, informovat své hosty o všech plánech a změnách, které se odehrávají během přípravného procesu, a podělit se o své romantické příběhy, fotografie nebo videa z vás dvou.

Chcete-li získat kvalitní web, má to smysl vybrat spolehlivou platformu, což pomůže oživit vaše nápady. Taková platforma by měla být naložena funkcemi a měla by být dodávána s několika specializovanými návrhy, možnostmi přizpůsobení a nástroji, které vám pomohou co nejlépe využít váš proces vývoje webu. Wix si právem zaslouží, aby byl použit jako nástroj pro vytváření webových stránek pro vývoj webových stránek. Tvůrce webových stránek zahrnuje výkonnou sadu funkcí, rozsáhlý výběr svatebních šablon, množství widgetů a aplikací, které mají být integrovány do projektu. To je určitě investice, která se určitě vyplatí!

Vytvořte si svatební web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map