Jak vytvořit web a hostit ho?

Dokážete si představit svět, kde je vytváření a hosting webových stránek hračkou? Platforma pro vytváření webových stránek přináší tento jednoduchý nápad k životu. Ačkoli webový server může skrýt několik překážek pro bloggery, společnosti, živnostníky a další majitele stránek, moderní software pro vytváření webových stránek má za cíl usnadnit proces vytváření, publikování a uvedení do provozu..


Tvůrci webových stránek proměnili globální síť v demokratičtější prostředí, ať už chcete vytvořit profesionála portfolio, blog, firemní web nebo digitální obchod. Vše, co potřebujete, je vybrat platformu, která splňuje vaše očekávání, pokud jde o ceny, spolehlivost, šířku pásma a další důležité aspekty. V tomto článku přezkoumáme všechny kroky a problémy související s vytvářením a hostováním webových stránek pomocí předních nástrojů pro vytváření webových stránek.

Jak získat web připravený k hostiteli?

Původní proces hostování webových stránek vyžaduje několik zásadních kroků. Kromě navrhování webových stránek musíte také zaregistrovat jedinečný název domény. Pak musíte najít spolehlivého poskytovatele hostingu s plánem a cenami, které splňují vaše požadavky. Poslední fází je připojení doménového jména a jeho získání na váš hosting.

Bez tvůrců webových stránek byste měli všechny tyto kroky zpracovávat samostatně. Znamená to nekonečné hodiny hledání důvěryhodné hostingové společnosti. Kromě toho by se pár začátečníků vypořádalo s webovým sídlem na novém hostingu. Vyžaduje to určité dovednosti a znalosti. Tvůrci webových stránek přicházejí jako řešení typu vše v jednom. Nechají vás:

 • Vytvoření webové stránky od nuly – jednoduché rozhraní a funkce drag-n-drop usnadňují vytvoření nového webu během několika hodin;
 • Připojte název domény – většina tvůrců webových stránek ve svém plánu zahrnuje zdarma doménová jména třetí úrovně. Dočasné řešení v případě, že nemáte vlastní registrovanou doménu;
 • Publikujte a hostujte svůj web – Až budete hotovi s návrhem svého webu, můžete jej publikovat pouhým kliknutím. Platforma poskytovala bezplatný hosting, jeho údržbu a podporu.

V důsledku toho není třeba provádět údržbu. Při hledání hostitelských společností na webu není třeba surfovat po síti. Všechny služby a nástroje získáte na jednom místě. To šetří čas a peníze.

Přečtěte si také:
Jak si vyrobit web bez hostitele

Nejlepší tvůrci webových stránek k hostování webových stránek

Tvůrci webových stránek přicházejí jako dokonalé řešení pro začátečníky. Vše, co potřebujete, je vybrat si správnou platformu, která odpovídá vašim požadavkům. Prověřili jsme spoustu nabídek na webu a vytřídili dva nejlepší nástroje. Pojďme se blíže podívat na jejich funkce hostování.

Wix – tvůrce webových stránek s bezplatným hostingem webových stránek

Wix domovská stránka

Wix dodává svým uživatelům vlastní webhostingové zařízení. Tvůrce webových stránek běží v prohlížeči. Z tohoto důvodu nemusíte stahovat ani instalovat další software. Jednoduše se přihlaste, navrhněte svůj web a začněte s ním žít. Platforma má bezplatný plán, který zahrnuje 1 MB úložiště a 1 GB šířky pásma. Váš web bude spuštěn na doménovém jménu Wix třetí úrovně, pokud jej nemáte.

Wix - Editor stránek

Tento problém lze vyřešit pomocí některého z placených plánů Wix. Poskytují bezplatnou doménu na jeden rok s dalším placeným prodloužením. Cena je pevně stanovena pro všechny plány i přes plán, který si vyberete. Neomezené plány E-Commerce a VIP nabízejí neomezenou šířku pásma a úložiště od 10 do 20 GB. Zní to skvěle pro weby se složitou strukturou a množstvím souborů, které si budete moci stáhnout v budoucnu. Plán Combo vypadá jako flexibilní řešení pro ty, kteří nevyžadují obrovské úložiště a šířku pásma (2 a 3 GB).

Vyzkoušejte Wix Now

uKit – Business Web Builder s neomezeným diskovým prostorem

uKit domovská stránka

Neomezený úložný prostor je pravděpodobně hlavní výhodou uKit, pokud jde o hosting webových stránek. Každý plán nabízí neomezený počet stránek, úložiště a šířku pásma. Platforma navíc obsahuje specifický algoritmus, který automaticky optimalizuje mediální soubory uživatele, jako jsou fotografie a obrázky.

editor uKit

Tato funkce má za následek vyšší rychlost načítání a plynulejší výkon webových stránek bez poškození výkonu webové stránky, zatímco obecné vlastnosti a nastavení zůstávají stejné. Lepší rychlost načítání může mít pozitivní vliv na faktory hodnocení vyhledávače.

UKit má navíc oceněnou funkci, která umožňuje majitelům stránek vylepšit mobilní zážitek. Nyní můžete zkontrolovat, jak váš web vypadá na chytrých telefonech a tabletech. Můžete upravit jeho mobilní vzhled, odstranit nebo skrýt nepotřebné bloky, změnit pozadí a další pro vynikající mobilní zobrazení.

Vyzkoušejte uKit Now

Jak mohu hostit web, který jsem vytvořil?

Nakonec jste hotovi s návrhem webových stránek. Je nejvyšší čas, abyste jej zveřejnili, aby se lidé mohli dívat online. To je místo, kde musíte vybrat správný plán s vhodným hosting zařízení. Výběr bude většinou záviset na typu webu, který máte, jeho složitosti, funkcích, struktuře a počtu souborů, které si přejete stáhnout..

Například webové stránky elektronického obchodu vyžadují pružnější funkce, zatímco bloggerové se více soustředí na obsah a mediální soubory. Z tohoto důvodu zvažte hostování vámi vytvořeného webu následující kroky:

 1. Určete typ webových stránek mít jasnou představu o své budoucí funkčnosti. To vám umožní rozhodnout o potřebném úložném prostoru a šířce pásma. Blogy a portfolia nevyžadují masivní hostingové vybavení. To znamená, že sotva budete potřebovat prémiový plán s neomezeným úložištěm, pokud se chystáte publikovat složitější web.
 2. Pochopte zdroje, které potřebujete. Představte si, že provozujete digitální obchod. Pravděpodobně byste chtěli mít ve svém plánu nějaké další funkce, jako jsou nástroje elektronického obchodování, e-mailové účty a neomezená šířka pásma pro rychlejší stahování webových stránek. Všechny tyto funkce jsou zpravidla zahrnuty do samostatného plánu elektronického obchodování nebo VIP.
 3. Zabezpečení a podpora. Některé platformy nabízejí individuální podporu zákazníků, pokud jde o VIP plány. Na druhé straně se stavitelé webových stránek velmi snadno používají, pokud váš web nemá komplikovanou strukturu. Na druhé straně vám bezplatné zkoušky a plány umožní pochopit, zda můžete zvládnout stavební proces či nikoliv.
 4. Sni ve velkém. Na rozdíl od tradičních poskytovatelů hostingu si tvůrci webových stránek vyhrazují dostatek místa pro růst webových stránek. Nejsou soustředěny pouze na sdílený hosting a poskytují flexibilní softwarové možnosti hned po vybalení.

Jak bude můj web vypadat na webu?

Tvůrci webových stránek se zdají být nástrojem pro začátečníky šetřící čas. Není třeba hledat neobsazený název domény a propojit jej s vaším webem. Platformy webové budovy nabízejí bezplatné doménové jméno na úrovni 3, pokud nemáte vlastní. Ale to je dočasné řešení.

Na druhé straně určitě chcete, aby vaše stránky vypadaly profesionálnější a důvěryhodnější, že? Zejména pokud jde o weby společnosti. Digitální obchody a profesionální portfolia.

Z tohoto důvodu, volba pro SLD (doména druhé úrovně) vypadá jako lepší nápad. To vám umožní vybudovat lepší pověst pro web a vyniknout z jednodenních fiktivních stránek, které se specializují hlavně na spam a podvody. SLD vytvoří dobrou reprezentaci a vzhled webu na globálním webu. Navíc se můžete kdykoli připojit ke svému aktuálnímu webu.

Přečtěte si také:
Jak si vyrobit web s vlastním doménovým jménem

Sečteno a podtrženo

Tvůrci webových stránek jsou určitě snadnější cestou k vytvoření webu od nuly a jeho hostování. Brání vám v plýtvání hodin hledáním důvěryhodného poskytovatele hostingu. Nemusíte utrácet peníze navíc za doménové jméno, třebaže budete chtít v budoucnu použít TLD pro lepší reprezentaci webových stránek.

Uživatelé si mohou vybrat z různých charakteristik, šířky pásma a úložného prostoru v závislosti na potřebách svých webových stránek. Nemusejí zvládat údržbu a podporu hostingu. Tvůrci webových stránek se zdají být all-in-one řešením, které se začne zobrazovat pouhým kliknutím na tlačítko.

Spusťte svůj vlastní web

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map