Jak vytvořit web bez kódování

Jak vytvořit web bez kódování


Pokud máte nulové kódovací schopnosti, ale nemůžete se vzdát myšlenky stát se šťastným majitelem webových stránek, existují služby, které umožní spuštění webové stránky od nuly bez kódování vůbec. Jedná se o vhodné a funkční systémy známé jako tvůrci webových stránek.

Jedním z nejpozoruhodnějších a nepopiratelných vrcholů tvůrců webových stránek je jejich silné zaměření na potřeby začátečníků. Tyto služby jsou snadno použitelný a pohodlný i pro ty uživatele, kteří se dosud nezúčastnili vývoje webových stránek, mají v úmyslu zahájit profesionální projekty s naloženými funkcemi.

Většina tvůrců webových stránek přichází s intuitivními dashboardy, zdarma reagující šablony nebo šablony připravené pro mobilní zařízení a pokročilé nástroje pro přizpůsobení designu, které vám pomohou vytěžit maximum z procesu webového designu. Další výhodnou vlastností tvůrců webových stránek je jejich profesionální podpora zákazníků, která uživatele vede všemi fázemi procesu vývoje webových stránek. Nakonec tyto platformy často přicházejí s integrovaný hosting zdarma a výběr názvu domény. To umožňuje vytvářet a publikovat váš projekt přímo na webových stránkách, což vylučuje potřebu hledat důvěryhodného poskytovatele hostingu jinde.

Nejlepší tvůrci webových stránek bez kódu:

 1. Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro vytvoření webu bez kódování
 2. Bluehost – nejlepší hosting s vestavěným CMS zdarma (WordPress)
 3. uKit – Snadný tvůrce webových stránek k vytvoření webu pro malé firmy

Máte pravdu, když chcete přistoupit k tvorbě svých webových stránek bez jakýchkoli kódovacích dovedností a předběžného návrhu webového designu? Pak je nejvyšší čas tyto platformy podrobně prozkoumat a definovat jejich silné stránky a speciální funkce, které tento proces zjednodušují. Povědomí o těchto funkcích vám umožní vybrat nejlepší systém, který vyhovuje vašim individuálním požadavkům a potřebám webového designu.

Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro vytvoření webu bez kódování

Wix - nejlepší tvůrce webových stránek pro vytvoření osobního webu

Jméno výrobku:WIX
Oficiální webové stránky:wix.com
Složitost:Velmi snadné
Plán zdarma:Neomezený
Prémiový plán:od 13 $ / měsíc
Založený:2006
Sídlo společnosti:Izrael
Vyzkoušejte to zdarma

Wix – je nejlepší tvůrce webových stránek k vytvoření webové stránky bez kódování. To je také nejoblíbenější a nejdůvěryhodnější platforma to umožňuje vytvářet všechny typy projektů, bez ohledu na jejich specializaci, velikost a úroveň složitosti. Služba all-in-one právem přichází s několika funkcemi, pokročilými možnostmi přizpůsobení designu a nástroji potřebnými ke spuštění a správě webové stránky. Wix nabízí pohodlí, snadné použití a flexibilitu, která se spojuje s funkčností – to je přesně to, co většina nováčků chybí v jiných tvůrcích webových stránek.

Hlavní rysy

Wix vyniká z davu díky svému zaměření na potřeby nováčků a dostupnosti špičkových funkcí, které umožňují navrhovat projekty bez jediného řádku kódu. Pro práci s Wixem není nutné žádné pozadí webového designu. Stačí se zaregistrovat do systému, vybrat požadované šablony a pokračovat v procesu přizpůsobení návrhu. Pokud chcete zjistit, jaké funkce systém přesně obsahuje, podívejte se na následující aspekty:

 • Dvě možnosti úprav webových stránek – Wix ADI a standardní editor Wix;
 • Jednoduchý editor WYSIWYG;
 • Wix App Market s desítkami widgetů, jejichž integrace neimplikuje povědomí o kódování;
 • Bohatá sbírka bezplatných přizpůsobitelných šablon připravených pro mobilní zařízení;
 • Integrované blogy a eCommerce motory.

Výhody a nevýhody

Tvůrce webových stránek poskytuje přístup k nesčetným množstvím funkcí, které přispívají k účinnosti vývoje webových stránek. Systém je dodáván s praktickým editorem WYSIWYG, který umožňuje uživateli ovládat všechny fáze vytváření webových stránek a v případě potřeby provádět úpravy. Wix také umožňuje zvolit vhodnou možnost úpravy webových stránek. Nováčci jistě ocení příležitost použít pokročilý editor Wix ADI, který jim umožní co nejlépe využít Nástroj inteligence umělého designu.

Je také možné vybrat a přizpůsobit jednu z více šablon provedením úprav po ruce drag-and-drop editor. Pro zvýšení výkonu webových stránek umožňuje systém integrovat jednu z widgetů z App Market.

Pokud jde o negativní vlastnosti systému, je třeba zmínit, že Wix vám nedovolí přepínat mezi šablonami kvůli absolutnímu polohovacímu přístupu, který systém sleduje. Není také snadné zvyknout si na palubní desku systému kvůli jeho rozhraní, které se zdá být poněkud přetížené prvky a nástroji, zejména pro první časovače. Totéž lze říci o rozšířeních o App Market. Pro člověka, který se právě zaregistroval v systému, není vždy snadné vybrat funkční aplikace, které nejlépe odpovídají jejich projektům. Prohlížení katalogu a zobrazení toho, které doplňky stojí za to si vybrat, vyžaduje čas.

Náklady

Wix nabízí několik cenových možností, které jsou velmi cenově dostupné a naložené funkcemi. Bezplatný plán nikdy nevyprší a umožňuje zjistit a otestovat všechny integrované funkce platformy. Jakmile s tím budete hotovi, můžete přistoupit k výběru vhodného plánu. Zde budete čelit potřebě vybrat si ze dvou skupin plánů. Tady jdou.

Standardní plány Wix

 • Combo ($ 13 / mo) – pro osobní použití, bezplatné připojení k doméně, bez reklam, hosting zdarma;
 • Neomezený (17 $ / měsíc) – pro nezávislé živnostníky a podnikatele 10 GB úložného prostoru, neomezená šířka pásma;
 • Pro (22 $ ​​/ měsíc) – pro kompletní online branding, 2 hodiny úložného prostoru videa, vestavěný Google Analytics;
 • VIP (39 $ / měsíc) – pro VIP projekt, profesionální logo, podporu první priority atd.

Plány podnikání / eCommerce

 • Obchodní Basic (23 $ / měsíc) – přijímání plateb online;
 • Business Unlimited (27 $ / měsíc) – platforma elektronického obchodu, nástroje pro rozvoj podnikání, obchodní aplikace pro podnikatele;
 • Obchodní VIP (49 $ / měsíc) – neomezená šířka pásma a úložný prostor pro video, kompletní sada Wix;
 • Podnik (500 $ / měsíc) – komplexní obchodní řešení, které zajišťuje vysoký výkon a bohatou sbírku nástrojů.

Wix je také známý svou rozsáhlou a častou nabídkou speciálních nabídek, věrnostních programů a slev. Systém také nabízí 14denní záruku vrácení peněz uživatelům, kteří nemají rádi předplatné, které si vybrali.

Vyzkoušejte Wix zdarma

Bluehost – nejlepší hosting s vestavěným CMS zdarma (WordPress)

Jméno výrobku:Bluehost
Oficiální webové stránky:bluehost.com
Složitost:Nadprůměrný
Plán zdarma:
Prémiový plán:od 2,95 $ / měsíc
Založený:2003
Sídlo společnosti:USA
Zkus to nyní

Bluehost – je výkonný, plně funkční a důvěryhodný poskytovatel hostingu s vestavěnou bezplatnou verzí Systém správy obsahu WordPress. A co víc, WordPress oficiálně doporučuje Bluehost jako nejlepší hostingová společnost pro ukládání projektů vytvořených s ní. A není divu, že Bluehost poskytuje přístup k nesčetným množstvím možností a nástrojů, které přispívají k funkčnosti webových stránek založených na WordPress..

Hlavní rysy

Bluehost přichází s výraznou sadou funkcí, které umožňují bezpečné ukládání projektů založených na WordPress. Platforma poskytuje přístup k několika vrcholům, které se hodí ke každé webové stránce. Kromě cenově dostupných cenových plánů, možnosti instalace jedním kliknutím, množství pluginů a skriptů, existuje několik dalších funkcí, díky nimž se systém odlišuje od davu, jmenovitě:

 • Pokročilé aplikace a doplňky pro různé typy webových stránek;
 • Různé možnosti vývoje webových stránek, pomocí editoru Gutenberg a vizuálních Elementor plugin;
 • Možnost integrace pluginů;
 • Bohaté tržiště aplikací, doplňků a skriptů;
 • Rozsáhlé eCommerce a obchodní aplikace.

Výhody a nevýhody

Pokud jde o vytváření webových stránek pomocí WordPress, uživatel získá několik výhod. V první řadě je možné zvolit vhodnou možnost editace projektu s ohledem na vaše dovednosti, potřeby a míru znalosti webdesignu. Můžete také využít integrovaného editoru Gutenberg, který byl nedávno zaveden systémem a připomíná tvůrce webových stránek svým jednoduchým přístupem k úpravám webových stránek bez kódu. Druhá možnost zahrnuje použití integrovaného vizuálního editoru Elementor – bezplatného integrovaného tvůrce webových stránek, který byl navržen pro projekty WordPress. Plugin je dodáván s integrovanými funkcemi drag-and-drop a intuitivním rozhraním, které umožňuje non-techni vytvářet a upravovat kvalitní webové stránky.

Co se týče nedostatků práce se systémem, chvíli si na to zvykneme. Integrace pluginů / widgetů také znamená určité mezeru v povědomí, ale to není pro uživatele velký problém ochotni zvládnout systém a používat jej v budoucnosti.

Náklady

Přestože WordPress je zcela zdarma tvůrce webových stránek, stále existuje potřeba hostit webové stránky spuštěné s ním. Zde se Bluehost hodí. Společnost umožňuje vybrat si z několika předplatných. Tyto zahrnují:

 • Základní plán (3,95 $ / měsíc) – neomezená šířka pásma, 50 GB místa na disku, bezplatné připojení SSL, pravidelné aktualizace WordPress;
 • Plus plán (5,45 $ / měsíc) – neomezená šířka pásma a úložiště, možnost vytvořit libovolný počet webů, neomezené domény a e-mailové účty, 200 $ za speciální marketingové nabídky;
 • Výběr Plus (5,45 $ / měsíc) – všechny neomezené funkce, anti-spamový expert, zálohování webových stránek, soukromí domény.

Jak bylo uvedeno výše, všichni nově registrovaní uživatelé získají bezplatnou bonusovou doménu pro první rok používání systému. Na konci tohoto období bude doména stát zhruba 12 až 14 USD ročně.

Vyzkoušejte nyní Bluehost

uKit – Snadný tvůrce webových stránek k vytvoření webu pro malé firmy

Jméno výrobku:uKit
Oficiální webové stránky:ukit.com
Složitost:Super snadné
Plán zdarma:14denní zkušební období
Prémiový plán:od 4 $ / měsíc
Založený:2015
Sídlo společnosti:Ruská Federace
Vyzkoušejte to zdarma

uKit – je snadný tvůrce webových stránek spusťte a spravujte webovou stránku pro malé firmy od nuly. To je také jedna z nejdostupnějších platforem, která byla vytvořena s ohledem na potřeby nováčků. uKit je pro první časovače tak jednoduchý a pohodlný, že při vytváření špičkových projektů s ním není třeba mnoho úsilí a času. Ať už se na jakýkoli předmět podnikání zaměřujete a jakékoli dovednosti v oblasti webdesignu máte, určitě budete moci prozkoumat a využít celou svou sadu funkcí ve svůj prospěch.

Hlavní rysy

Tvůrce webových stránek se vyznačuje jednoduchým systémem založeným na funkcích a zahájením obchodních projektů. Snadno použitelný a intuitivní ovládací panel je všem srozumitelný od prvních okamžiků práce se systémem. Platforma navíc poskytuje přístup k profesionální podpoře zákaznické podpory a užitečným výukovým programům, které zjednodušují proces vytváření webových stránek. Podívejte se nyní na další hlavní prvky systému:

 • Mírná křivka učení pro první časovače;
 • Kolekce bezplatných responzivních šablon;
 • Rozsáhlá volba widgetu;
 • Pohodlný a intuitivní editor drag-and-drop;
 • Možnost integrace aplikací třetích stran.

Výhody a nevýhody

K dispozici je přístup k bohaté sbírce responzibilních přizpůsobitelných šablon, které lze přepínat v jakékoli fázi procesu návrhu webových stránek. Uživatelé si mohou také vybrat a integrovat více widgetů a aplikací třetích stran bez nutnosti úpravy kódu. uKit je také známý pro intuitivní a jednoduchý dashboard, který je srozumitelný pro všechny uživatele. Pozornost si zaslouží také podpora zákaznické podpory, protože pomáhá urychlit proces vývoje webových stránek.

Pokud jde o nedostatky tvůrce webových stránek, má smysl zmínit neexistenci bezplatného plánu, který by mohl poskytnout prvotřídní možnost prozkoumání systému. Pokud plánujete s uKitem navrhovat velké webové stránky nebo projekty elektronického obchodování, není to nejlepší volba. Funguje skvěle pro malé a střední projekty.

Náklady

uKit je jedním z nejlevnější tvůrci webových stránek, jejichž cena neohrožuje poskytovanou kvalitu a sadu funkcí. Nabízí 14denní zkušební verzi zdarma k vyzkoušení jejích možností a čtyři placené plány. Jedná se o následující:

 • Minimální (5 $ / měsíc) – vlastní připojení k doménovému jménu, neomezené oznámení SMS, podpora 24/7, neomezený počet stránek, návštěvníci a místo na disku, možnost zálohování, bezplatný hosting, více než 200 profesionálních návrhů;
 • Základní (10 $ / měsíc) – podpora live chatu, integrovaná Google Analytics, absence autorských práv systému, výkonné nástroje pro sledování statistik, přístup k prémiovým šablonám;
 • eCommerce ($ 12 / mo) – 14denní zkušební verze zdarma, všestranné možnosti dopravy a platby, rozsáhlé nastavení nákupního košíku, výběr měny, přijímání online plateb (PayPal, Peněženka One atd.);
 • „Pro“ ($ 15 / mo) – integrace uživatelského kódu, aplikace vlastních barevných schémat, pokročilá funkce elektronického obchodování.

Vyzkoušejte zdarma uKit

Vytváření webových stránek bez kódu: The Ultimate Guide

Chcete-li zahájit projekt bez kódového řádku, musíte provést několik jednoduchých kroků. K jejich účinnému dokončení nebudete potřebovat žádné speciální dovednosti ani zkušenosti s webovým designem, protože jsou speciálně určeny pro uživatele s nulovou znalostí kódování. Zde jsou:

1. Postup registrace

Jakmile si vyberete správného tvůrce webových stránek, musíte se evidentně zaregistrovat do vybrané služby. To lze zpravidla provést dvěma způsoby – buď odesláním e-mailu a aktivací potvrzovacího odkazu, nebo pomocí některého z vašich účtů sociálních sítí (Facebook a Google jsou nejrozšířenějšími možnostmi). Obě varianty jsou rychlé, jednoduché a efektivní.

2. Výběr šablony

Po vstupu do systému neočekávejte, že budete přesměrováni na řídicí panel hned od začátku (i když to některé systémy dělají). Převládající množství služeb nabízí příležitost vybrat šablonu, která bude nejlépe fungovat pro výklenek, ve kterém pracujete, nástroje, které plánujete použít, a funkčnost, kterou chcete mít. Šablony jsou univerzální a některé systémy umožňují vybrat prázdné plátna, aby byl web zcela navržen od nuly.

3. Název domény

Volba doménové jméno také hodně záleží na tom, když přistoupíte k vývoji webových stránek. Tvůrci webových stránek zpravidla nabízejí subdomény ve výchozím nastavení zdarma, ale tato možnost funguje dobře pouze v případě, že máte v úmyslu otestovat funkce systému. Ne více. Pokud máte opravdu dlouhodobé plány, prozkoumejte integrované možnosti domény a hostování většina tvůrců webových stránek nabízí. Jinými slovy, systém poskytne příležitost vybrat jednu z domén na základě názvu vaší firmy. Můžete také připojit ten svůj.

4. Vývoj designu

Jakmile vyberete šablonu, kterou se vám líbí, a budete-li mít název domény k publikování webu, jakmile bude připraven, je nejvyšší čas pracovat na jeho přizpůsobení návrhu. Obecně mají tvůrci webových stránek výkonné nástroje, které vašemu projektu dodají požadovaný design. Bude vám nabídnuta možnost výběru mezi různými variantami rozvržení, pozadí, ikon, stylů, písem, možností integrace kuchyně a videa a dalších návrhových prvků. Stačí vybrat ty, které nejlépe přispějí k přizpůsobení vašeho webu z vašeho pohledu.

5. Přidávání obsahu

Navrhování rozvržení webových stránek a obecná přitažlivost vašeho projektu je pozoruhodnou fází procesu vývoje webu, ale … to je jen jeho část. Obsah je to, co většina uživatelů na vašem webu vyhledává, a vy se musíte snažit co nejlépe vyhledávat, vybírat a nahrávat pouze zajímavé informace týkající se specializace vašeho webu (podnikání). Patří sem obrázky, videa, ankety, články a co ne.

6. Nastavení SEO

Další krok, který budete muset podstoupit, je nastavení parametrů SEO pro váš web. Pokud si přejete, aby váš projekt získal vyšší pozice ve vyhledávačích, nezapomeňte vyplnit metaznačky a další nastavení SEO.

7. Publikace na webových stránkách

Posledním krokem vývoje vašeho webu je jeho zveřejnění. Před tím však důkladně zkontrolujte všechny prvky a obsah svého webu. Jakmile jste si jisti, že vaše webové stránky jsou připraveny k publikaci – udělejte to a sledujte výsledek!

Sečteno a podtrženo

Vytváření webových stránek bez kódování je výzvou, ale pokud používáte tvůrce webových stránek, není nic nemožného. Tyto systémy zahrnují širokou škálu funkcí, nástrojů a možností. Vytvářejí webovou stránku jako hladký, jednoduchý a příjemný proces.

Wix, uKit a Bluehost (WordPress) jsou platformy, které skvěle fungují pro vývoj různých typů webových stránek na základě vašich zvláštních potřeb, záměrů a rozpočtu. Přestože je Wix profesionální řešení pro vytváření webových stránek, uKit se zaměřuje především na vývoj webových stránek pro malé firmy. Bluehost je zase pěkný výběr, pokud jde o navrhování projektů s WordPress a jejich hostování s bezpečnou a dostupnou platformou.

Všechny možnosti stojí za pozornost. Před výběrem prozkoumejte každou službu, která nejlépe vyhovuje vašim konkrétním úkolům při vytváření webových stránek.

Vytvořte si web ZDARMA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map