Jak vytvořit web modelingového portfolia

Výkonná vizuální reprezentace na webu je nezbytná, pokud jde o modelování. Musíte vypadat skvěle živě i online. Vyčnívat ze stovek jiných modelů není tak snadné, jak by se mohlo zdát.


Moderní platformy pro vytváření webových stránek usnadňují reprezentaci modelu s několika ohromujícími a profesionálními fotografiemi kromě základních funkcí spočívá i jednoduchá editace a vytvoření jasného portfolia webových stránek od nuly bez technických dovedností do méně než jednoho dne.

Zapomeňte na utrácení peněz za vybudování dobře vypadajícího portfolia modelování. Tvůrci webových stránek dodávají spoustu úžasných funkcí z krabice za dostupnou cenu. Můžete snadno navrhnout a přizpůsobit každou stránku, i když jste se nikdy nezabývali procesem vytváření webových stránek. Pokročilý software pro vytváření webových stránek vám umožní:

 • Snadno upravujte, přidávejte a nahrazujte obsah. Nejsou vyžadovány žádné technické dovednosti;
 • Vytvořte ohromující kolekci profesionálně vypadajících fotografií, které vyniknou;
 • Používejte různé formáty médií jako videa, obrázky GIF a další;
 • Zůstaňte sociální a mluvit hlasitě prostřednictvím hlavních sociálních platforem.

Skočit do: 10 tipů k úspěchu modelování portfolia.

Po kontrole a testování desítek různých tvůrců webových stránek jsme rozebrali dvě nejvyšší platformy pro vytvoření chytlavého modelovacího portfolia za méně než jeden den. Jsou to Wix a uKit. Podívejme se blíže na jejich hlavní rysy a výhody.

WIX získává uznání v perspektivním průmyslu

Wix hlavní Nové

Wix je dobrou volbou pro ty, kteří se zabývají kosmetickým a modelářským průmyslem. Kromě snadného použití díky funkci drag-and-drop, software přichází s rozmanitým výběrem funkcí pro vytvoření ohromujícího portfolia. Můžete si vybrat z připravených šablon reagujících na modelování nebo přizpůsobit jakékoli jiné téma podle vašeho stylu a vkusu. Mezi hlavní výhody patří:

 • Široký výběr šablon – platforma poskytuje seznam připravených modelových šablon. Nemusíte provádět žádné kódování ani návrh webových stránek. Jednoduše si vyberte téma, které se vám líbí, a začněte přidávat obsah. Některé šablony již obsahují sekci o mně, která je také nutností pro modely;
 • Vyčistit galerii obrázků – Wix se může pochlubit svou profesionální galerií. Současně můžete pomocí funkce drag-and-drop přidávat různé mediální soubory, od videí a fotografií po GIF a pohyblivé obrázky;
 • Snadné úpravy a přizpůsobení – Wix usnadňuje úpravy a přizpůsobení kterékoli z vašich stránek. Přidejte nebo změňte obrázek v záhlaví a vytvořte exkluzivní styl, přidejte nový text, mediální obsah nebo sekci webu bez námahy;
 • Tlačítka sociálních médií – U modelů je životně důležitý. Wix poskytuje vestavěné widgety sociálních médií. Nebo jej můžete nahradit jiným z App Store.

Pokud jde o tvorbu cen, společnost Wix nabízí několik skvělých nabídek pro ty, kteří nevyžadují složité webové stránky s mnoha sekcemi a tunami obsahu. Platforma má bezplatný plán, který může vypadat jako dobrá volba. Věnujte však pozornost tomu, že neobsahuje bezplatné doménové jméno a hosting. Navíc bezplatný plán nabízí pouze 500 MB úložiště, což nemusí stačit. Zároveň vás Combo Plan bude stát jen 7 $ / měsíc. Cena již zahrnuje šifrování SSL pro ochranu vašich dat, stejně jako bezplatné doménové jméno, hosting a 3 GB úložiště pro všechny vaše fotografie a mediální soubory.

Přečtěte si také: Kompletní recenze Wix.

Vyzkoušejte Wix Now

uKit – nejlevnější nástroj k sestavení modelovacího portfolia

uKit domovská stránka

uKit je levný, ale přesto účinný nástroj pro vytváření webových stránek, který nabízí spoustu skvělých funkcí a připravených témat modelování. Šablony jsou profesionálně navrženy a reagují na mobilní zařízení. Snadné nástroje pro editaci a konstrukci vám umožní vytvořit jasné portfolio modelování během několika hodin bez zvláštních dovedností. Mezi hlavní výhody uKit patří:

 • Připravené modelovací šablony – uKit nabízí řadu témat modelování se všemi vestavěnými sekcemi, které budete možná potřebovat. Navíc nemusíte ani upravovat obsah ani přidávat nové texty. Jakmile si vyberete šablonu, budete požádáni o vložení vašeho jména, pracovních zkušeností a některých dalších odborných informací a klikněte na tlačítko „Další“. Budete přesměrováni na stránku pro úpravy šablon s již vloženými osobními údaji;
 • Všechny potřebné sekce – všechny šablony mají životně důležitou sekci včetně služeb, cen, „o mně“, zkušeností, referencí a kontaktů. Vše, co potřebujete, je cítit se v textu nebo přidat novou sekci nabídky;
 • Intuitivní rozhraní – uKit nemá zbytečné funkce a fáze, které mohou ovlivňovat váš stavební proces. Všechno vypadá docela jednoduše a logicky;
 • Rozšířený režim návrhu – přizpůsobte svůj web v souladu s vaším stylem a preferencemi. Vyberte barvu pozadí a hlavní motiv, nahrajte obrázky a pomocí palety barev uKit vytvořte ohromující vzhled svého portfolia.

Na rozdíl od Wix uKit nemá bezplatný plán. Platformu však můžete vyzkoušet v bezplatném zkušebním režimu a zkontrolovat, zda vám vyhovuje a zda splňuje vaše očekávání. Pokud jde o tvorbu cen, je tento webový tvůrce pravděpodobně nejdostupnější s ohledem na 4 $ / měsíc pro prémiový plán s bezplatnými šablonami stejně jako žádné reklamy a hosting již zahrnuty v ceně.

Přečtěte si také: Kompletní recenze uKit.

Vyzkoušejte uKit (bezplatná 14denní zkušební verze)

10 tipů k úspěchu modelování portfolia

Pár šálků kávy, dva večery, správný výběr efektivních záběrů – a jste připraveni odeslat potenciálním zaměstnavatelům odkaz na vlastní webovou stránku portfolia.. Jaké nuance je třeba zvážit, pokud chcete dosáhnout slušného výsledku?

Sestavili jsme seznam 10 doporučení, která se mohou stát vašimi tipy na úspěch.

1. Vyberte šablonu, která vyhovuje vašemu fotografickému stylu!

Ano, web vašeho portfolia by se měl zaměřovat výhradně na fotografie. Ještě než začnete pracovat, vyberte si ty nejlepší fotografie z různých kategorií – snímky, testy, komerční projekty.

Po důkladném třídění obrázků přejděte k výběru šablony webu. To vám pomůže vybrat nejlepší design, který může zvýraznit výhody vašich obrázků.

2. Mírná excentricita je váš nejlepší nástroj!

Nemusíte se držet určitých pravidel návrhu portfolia. Na domovskou stránku můžete přidat kontrastní a kontroverzní obrázek, jen aby upoutal pozornost a povzbudil návštěvníky, aby se dozvěděli více o své osobnosti.

Mimochodem, není povinné používat pouze fotografii. Můžete použít video, GIF nebo kino spolu se standardními fotografiemi, pokud je to vhodné.

3. Odhalte široké spektrum obrazů, které překvapí každého!

Potenciální zaměstnavatelé chtějí vidět krásu a flexibilitu v modelech. Je velmi důležité jim poskytnout potřebné množství materiálu, aby vytvořili představy o tom, kde lze svůj potenciál využít k výhodě.

Předveďte se v různých oděvech, scenériích a emocionálních výzvách. Vyberte si 10–15 fotografií z různých příběhů a rozdělte je do samostatných kategorií pro odlišné vnímání.

4. Pokud máte jistotu, můžete riskovat!

Do portfolia jsou tradičně zahrnuty pouze ty nejlepší fotografie. V obecné galerii obrázků můžete použít několik méně úspěšných fotografií. Může to být také příběh, ve kterém se obrázek bude lišit od vašeho obecného vzhledu.

Dělá se to tak, aby byl kontrast s vašimi nejlepšími záběry. Návštěvníci si všimnou rozdílu a možná budou mít rádi vaše nejlepší fotografie, které tvoří základ vašeho portfolia.

5. Pozorně uspořádejte objednávku fotografií a vytvořte vítěznou strategii!

Uvědomte si, že portfolio není pro vaše přátele na Instagramu fotoalbum. Nemá smysl přidávat obrázky, které pro potenciální zaměstnavatele nezáleží.

Například by měly existovat fotografie bez make-upu a vlasů, stejně jako fotografie v plavecké soupravě nebo s detailním pohledem na vaši tvář, paže, krk atd. V závislosti na modelové obchodní oblasti, na kterou cílíte.

První 3 fotografie by měly být velmi úspěšné, médium může být průměrné, zatímco poslední fotografie v každé kategorii by měly být také nejlepší.

6. Vyberte pouze vysoce kvalitní fotografie – průměrné obrázky nebyly funkční!

Je samozřejmé, že nikdo nebude mít chuť podívat se na vágní fotografie pixelů. Je vhodnější, aby vaše fotografie byly vytvářeny různými fotografy. To pomůže diverzifikovat prezentaci obrázků a získat příjemnou vizuální dynamiku portfolia.

Používat své vlastní fotografie je v pořádku, ale měly by být pořízeny správně (fotoaparát, nastavení, scenérie, světlo). Ne každý se s tím dokáže vypořádat.

Ještě jedna věc: Nepřeužívejte Photoshop, zejména se snímky a testy. Fotografie krásy mohou být (a měly by být) upravovány ve Photoshopu.

7. Chraňte svou autorskou fotografii, buďte vážní!

Fotografie z portfolia by měly obsahovat vodoznaky. Může to být například vaše jméno a doména webových stránek. To bude sloužit jako další propagační nástroj a ochrana autorských práv.

8. Nenechte se stydět, abyste odhalili své myšlenky a pocity – na svém webu spusťte blog!

Kromě propagačních materiálů můžete v blogu navíc odhalit své myšlenky a nápady.

Měly by existovat články z profesního a osobního života, kde se podělíte o své dojmy z práce s tímto nebo s tím stylistou, fotografem, vizážistou, fotografováním v určitém zajímavém místě atd. – vše, co může pomoci rozšířit vaši osobnost v profesionálním i soukromém životě. Čím humánnější vypadáte – tím lépe!

9. Nezapomeňte se podělit o své profesionální informace – hodně záleží!

Každý, kdo si prohlédne vaše portfolio, bude mít chuť zjistit vaši váhu, výšku a další parametry. Tyto informace by měly být přesné.

Určete parametry a nezapomeňte přidat informace o tetováních, piercingu, tónu pleti, barvě očí, velikosti oblečení, obuvi, tělesných parametrech, návycích a dalších informací, které mohou být důležité pro další spolupráci.

10. Posílte své portfolio pomocí účtů na sociálních sítích a předveďte svou osobnost veřejnosti!

Je to v pořádku, pokud máte samostatný účet Instagramu s profesionálními fotografiemi a propagovaným Facebookem nebo Twitterem. Nezapomeňte se postarat o propojení svých účtů na sociálních sítích, portfolia a hodnocení. Jedná se o výkonné zdroje pro zobrazování provozu, PR a individuality.

I když máte standardní osobní účty bez spousty fotek a miliónů pozoruhodných přátel, můžete je také použít – nechte každého, aby viděl vaši osobnost, aniž by zdůrazňoval pracovní nuance.

Mnoho profesionálů se zajímá o emocionální složku osobnosti modelu, ne méně než o odvolání.

Co můžete očekávat při vytváření portfolia v nástroji pro tvorbu webových stránek?

Pokud budete procházet těmito radami, budete mít poutavé, dobře strukturované a profesionální portfolio.

 • Je žádoucí používat více než 2-3 písma – jeden pro tituly, jeden pro odstavce a jeden pro zvláštní příležitosti.
 • Společné konfigurace galerie portfolia by se měly používat také pro různé kategorie. Ve smyslu stylu nemá smysl.
 • Také barevné schéma by nemělo převládat nad fotografiemi – pozadí by mělo být jemné, mezi fotografiemi a většími miniaturami by mělo být více místa. Podpisy nejsou povinné.
 • Zvláštní pozornost by měla být věnována domovské stránce webové stránky. Můžete nastavit pěkné video z úspěšného fotografování, obrázek se sytými barvami nebo černobílý portrét bez make-upu jako pozadí..

Nápady jsou četné – věnujte čas experimentování, požádejte o názor vašich přátel a příbuzných, hledejte nejefektivnější kombinace. Wix umožňuje vytvářet ohromující a profesionální portfolia. Můžeš to udělat! To, co potřebujete, jsou vysoce kvalitní fotografie. Zbytek znamená investice pár dolarů a 1-2 večery. Začněte hned teď!

Spusťte webovou stránku portfolia!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map