Jak vytvořit web pro fotografie zdarma

Jak vytvořit web pro fotografie zdarma


Můžete se tedy pochlubit úžasnými fotografickými schopnostmi a schopností soustředit se na detaily. Bohužel je nelze použít, pokud nemůžete předvést svůj talent na internetu. Z tohoto důvodu je jediným způsobem uznání vytvoření bezplatného webového serveru pro fotografie v případě přísných financí. Práce na sociálních médiích je dobrá, ale nestačí.

Silná webová reprezentace je nezbytná nejen k vyzdvihnutí vašich nejlepších prací, ale také k upoutání pozornosti potenciálních zákazníků nebo kolegů, aby se mohli spojit. Dobrou zprávou je, že budování nového webu od nuly může trvat několik hodin vzhledem k tomu, že jste již připravili relevantní obsah a fotografie k prezentaci.

Proč pomocí Wix vytvořit web pro fotografy?

Tvůrce webových stránek Wix

Wix – je perfektním nástrojem k vytvoření tolika webových stránek, kolik chcete, za nulové náklady. Nabízí balíček s nulovými náklady a dostatek zařízení, abyste mohli začít s jednoduchým webem a připojit vaši doménu. Software se může pochlubit bohatou sadou funkcí kromě jednoduchého procesu editace.

Klíčové důvody použití Wix pro webovou stránku pro fotografie jsou následující:

 • Připravené šablony – nemusíte vytvářet nové webové stránky od nuly. Jednoduše si vyberte ze seznamu dostupné rozložení odpovědí. Vyberte kategorii, kterou potřebujete (Wix má také fotografické motivy), přidejte texty, kontaktní informace, ukázky fotografií, posudky a začněte zveřejňovat během několika minut. Zdarma získáte mobilní a stylový web.
 • Ohromující galerie – Wix nabízí své Widget Galerie Pro vytvořit úžasné seznamy fotografií a obrázků. Můžete si vybrat požadovaný formát, ať už se jedná o mřížku Instagramu nebo posuvník plné šířky. Tato funkce navíc obsahuje další ochranu, která zabraňuje stahování vašich děl třetími stranami.
 • Wix Marketplace – uživatelé si mohou vybrat jakýkoli widget z trhu. Můžete integrovat analytiku, nastavovat kalendáře událostí, integrovat rezervační služby, integrovat Live Chat a kontaktní formuláře a další. Systém poskytuje úplnou svobodu, pokud jde o integraci služeb třetích stran.
 • Rezervace Wix – vlastní aplikace Wix pro správu událostí, seminářů, schůzek, konferencí atd. Aplikace usnadňuje organizování skupinových tříd, zasílání oznámení a připomenutí účastníkům a také vytváření samostatného přihlašovacího prostředí pro členy skupiny a další.
 • Funkce pro blogování – vytvořte si vlastní blog pouhým kliknutím na hlavní panel. Sdílejte zajímavé články a pracovní zkušenosti, nasměrujte provoz na svůj web, optimalizujte a propagujte svůj obsah, aby byl web atraktivnější pro vyhledávače.

Jak můžete vidět, Wix vám umožní zvládnout každý úkol při lepení stránky fotografa od nuly. Možná budete chtít vyzkoušet některé platformy orientované na portfolio, jako je Portfolio Adobe. Vyžadují však hluboké projektování a technické dovednosti. Proces výstavby může trvat hodiny a dny, aniž by bylo uvedeno, že budete muset navíc zakoupit hosting a zaregistrovat doménové jméno.

Vyzkoušejte Wix zdarma

Nyní se blíže podíváme na samotný stavební proces.

Jak vytvořit bezplatný web pro fotografie pomocí Wix

Postupujte podle tohoto podrobného průvodce a upravte a nasaďte projekt během několika minut. Nezapomeňte mít hotový obsah a obrázky, které chcete nahrát po vaší straně.

Krok 1. Přihlášení

První fáze je registrace. Jinak nebudete moci využívat všechny funkce Wix. Systém nabízí několik způsobů, jak začít. První vypadá podobně jako tradiční registrace s e-mailem a heslem požadovaným pro přihlášení. Druhým způsobem je použití některého ze stávajících účtů Google nebo Facebook. Systém nevyžaduje okamžité ověření. Můžete tedy ušetřit čas a jít dál.

Tvůrce webových stránek Wix - přihlaste se

Krok 2. Najděte šablonu

Jak jsme již zmínili, Wix má pro portfolia a fotografické weby samostatnou kategorii. Můžete si vybrat ten, který nabízí platforma, nebo si vytvořit svůj web od nuly pomocí prázdné stránky. Druhá možnost je trochu časově náročnější, protože budete muset přidat každý blok sami místo získání připraveného rozvržení pro přidání obsahu a uvedení do provozu.

Šablony fotografií Wix

Krok 3. Upravte obsah

Editor je super snadný. Je dodáván s funkcí přetahování, což znamená, že můžete zkopírovat a vložit test do sekcí na stránce. Systém umožňuje upravovat základní nastavení SEO, názvy domovských stránek a popisy, metaznačky pro jiné stránky. Tento proces nevyžaduje speciální dovednosti, zatímco přidávání obrázků do galerie vyžaduje umístění souborů do oblasti fotografií.

Editor webů Wix

Krok 4. Přidejte widgety

Pokud vytvoříte nový web z prázdného místa, budete muset ručně přidat widgety, jako jsou galerie nebo kontaktní formuláře. Pokud se rozhodnete pro připravené rozvržení nebo Wix ADI, budete mít všechny potřebné funkce již integrovány. Stále však máte možnost v případě potřeby připojit další služby a kdykoli změnit rozvržení.

Wix fotografické aplikace

Krok 5. Připojte doménu a publikujte

Pokud máte zaregistrovanou doménu, musíte ji připojit pouze pomocí obecných nastavení webových stránek na hlavním panelu. Nezapomeňte si prohlédnout svůj web v režimu náhledu (zvýrazní verzi pro stolní i mobilní verzi), provést konečné změny a stisknout tlačítko „publikovat“.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud požadujete další funkce, funkce elektronického obchodování, neomezenou šířku pásma nebo jiné doplňky, budete muset zaplatit za jakýkoli prémiový plán Wix, protože bezplatný balíček je z hlediska zařízení trochu omezený. Wix Combo vypadá víc než dost a stojí 13 $ měsíčně. Už to bylo zahrnuje bezplatnou doménu na 1 rok kromě widgetů, šablon a dalších bezplatných možností.

Základní funkce webových stránek pro fotografie

Sada funkcí bude záviset na tom, jak chcete svůj web používat. Je to portfolio ukázat některé z vašich nejlepších děl? Nebo chcete prodávat fotografie online? Jste jednotlivec nebo reprezentujete fotografické studio? Bude to jednostránkové portfolio nebo web s několika stránkami?

Řekněme, že jste jednotlivec, který se chce online prezentovat a sdílet některé z nejlepších fotek, abyste upoutali pozornost cílové skupiny a našli nové zákazníky. Typická situace pro nezávislé pracovníky a nezávislé umělce. V takovém případě budete možná potřebovat následující prvky na místě:

Domovská stránka nebo sekce O mně

Vytvoření samostatné domovské stránky je dobrý nápad místo umístění všech bloků a prvků na jednu stránku. Výsledkem bude rychlejší a jednodušší navigace pro vaše zákazníky bez nutnosti posouvat se dolů do sekce, kterou hledají.

Domácí webová stránka fotografie

Domovská stránka je dobrá šance představit se jako osvědčený profesionál. Kromě toho může váš web podpořit z hlediska optimalizace SEO. Vyhledávače vyžadují textový obsah k identifikaci, kdo jste. Kromě toho budete moci představit co nejvíce informací o sobě.

Portfolio nebo Galerie

Tato část je jádrem vaší budoucí webové stránky pro fotografie. Zákazníci navštíví tento blok hlavně, aby objevili některá z vašich nejúžasnějších děl a obrázků, aby vyhodnotili úroveň vaší kvalifikace. Možnosti jsou nekonečné. Bude to dynamická nebo stavová galerie, posuvník plné šířky nebo cokoli jiného?

Wix Fotogalerie

Cílem není jen upoutat pozornost, ale také usnadnit návštěvníkovi procházení vašich fotografií. Můžete je roztřídit podle kategorií, například krajiny, městské obrazy, portréty atd. Ujistěte se, že vámi vybraná platforma nabízí několik možností..

Posudky

I když pravděpodobně hledáte způsob, jak vydělat i některé provize, v této části můžete po spolupráci s vámi zobrazovat recenze a dojmy zákazníků. Zahrňte některé z nejlepších prací, které jste udělali pro své předchozí zákazníky, ukažte jejich doporučení, vytěžit maximum z jejich předchozích zkušeností, aby vaše webové stránky a služby vypadaly důvěryhodněji.

Posudky Wix

Kontaktní informace

Nezbytná funkce pro všechny webové stránky s fotografiemi. Je to jediný způsob, jak vás zákazníci od začátku osloví. Není nutné implementovat složité rezervační aplikace, které jsou často placené. Můžete uvést některé základní informace, jako například:

 • E-mailem.
 • Telefonní číslo.
 • Odkazy na vaše osobní sociální účty.

Jen se ujistěte, že nikdy neopustíte tuto sekci prázdnou.

Sociální tlačítka

Další důležitý rys, zejména pro fotografy. Se spoustou mediálního obsahu můžete maximálně využít integraci sociálních médií a umožnit návštěvníkům sdílet některá z vašich děl, která se jim líbí. Fotografie a obrázky jsou stále hnací silou, pokud jde o sociální platformy. Upoutejte pozornost online komunity a vytvořte armádu následovníků.

Extra funkce, které je třeba hledat na webových stránkách pro fotografie

Přidání některých doplňků není povinné, ale mohou se vám hodit, když potřebujete propagovat své stránky. Zároveň můžete chtít své díla prodat v určitém okamžiku své kariéry. Zde budete možná potřebovat další funkce.

Zde můžete hledat:

 • Funkce pro blogování – skvělý způsob, jak propagovat svůj obsah a učinit web přátelštějším pro SO. Jako profesionál se můžete podělit o své znalosti a zkušenosti, některé užitečné tipy pro začátečníky atd.
 • Funkce elektronického obchodu – připojte platební metody, vytvořte stránky produktů pro své obrázky a přidejte tlačítka „koupit“ pro automatickou kompresi transakce. Tato funkce není bezplatná ve všech platformách pro vytváření webových stránek. Pokud to budete potřebovat, nebudete moci vytvořit web pro fotografie zdarma.

Sečteno a podtrženo

Stále přemýšlíte, jak vytvořit web pro fotografie? Wix je odpověď na tuto otázku. Flexibilní tvůrce webových stránek přináší nákladově efektivní a rychlá řešení pro vytvoření nového webu bez zvláštních dovedností. Uživatelé navíc získají nástroje pro uvádění na trh a propagaci svých webových stránek a také zaujmou publikum fotkami, obrázky a předchozími díly, které jsou nejúžasněji zastoupeny..

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map