Jak vytvořit web pro rezervaci hotelu

Jak vytvořit web pro rezervaci hotelu


Webová stránka pro rezervaci hotelu je lék pro všechny oddané cestovatele. Řeší řadu otázek, které umožňují, aby se odborníci namísto řešení organizačních formalit soustředili na své nadcházející dobrodružství. Digitální inovace v internetovém a mobilním průmyslu vyústily v rychlý a bezpečný způsob rezervace hotelu na cestách i přes čas a umístění.

Jednoduchá navigace, spousta možností vlastnictví, četné filtry pro třídění nabídek podle preferencí – to je důvod, proč je rezervace webových stránek tak oblíbená u cestujících na jakékoli úrovni. Pokud se rozhodnete takový projekt vytvořit, můžete si vybrat různé obchodní a monetizační modely, zatímco samotný proces budování je díky pokročilému softwaru pro vytváření webových stránek snadnější než kdykoli předtím.

V tomto článku se podíváme na funkce, které by váš budoucí projekt měl mít, a na způsoby, jak vytvořit webovou stránku pro rezervaci hotelu.

Použití webových stránek pro rezervace hotelů

Takové projekty mohou mít přínos jak pro uživatele, tak pro majitele firem. Jako poskytovatel služeb máte širokou sadu webových nástrojů pro marketing a propagaci svého podnikání.

Majitelé webových stránek pro rezervace hotelů mají šanci generovat příjmy. Čím více lidí využívá vaši rezervační službu, tím více peněz můžete vydělat.

Buď zastupujete mezinárodní hotelový řetězec, nebo máte malou postel & Snídani, budete stále potřebovat online místo, aby vaši zákazníci byli spokojeni se službou. Klíčovou myšlenkou je umožnit uživatelům najít místnost, která splňuje jejich rozpočty, preference polohy a další důležité parametry. Znamená to, že máte dodávat výběr relevantních nabídek a služeb.

Webové stránky hotelu Wix

Kromě toho budete muset implementovat intenzivní navigační mechanismus a některé další funkční funkce, aby byli uživatelé spokojeni. Zdá se, že je to docela těžká výzva, zatímco netechničtí pracovníci by se pravděpodobně této myšlenky vzdali, kdyby tomu tak nebylo Wix.

Tvůrce webových stránek přichází jako dokonalá platforma představující jeho vlastní Rozšíření hotelů Wix Hotels. Jedná se o aplikaci, která vám umožní implementovat funkce rezervace hotelů s absolutně žádné technické znalosti. Získáte nástroj, který usnadňuje správu všech zásob dodávajících relevantní nabídky ubytování a zvyšuje celkový dojem uživatelů..

4 kroky k vytvoření webové stránky pro rezervaci hotelu

Tvůrce webových stránek hotelu Wix

Proces výstavby je snazší při použití Wix. Tvůrce webových stránek byl navržen pro nováčky a lidi, kteří se s tvorbou stránek nikdy nezabývali. Jakmile začnete, zjistíte, jak používat software. Takže, jdeme.

Krok 1. Začínáme

Chcete-li získat přístup k hotelům Wix, musíte nejprve přihlásit se. Tento proces vám zabere několik minut, protože stačí vložit e-mail a uvést heslo. Použijte sociální účty nebo účty Facebook, aby byl registrační proces ještě rychlejší.

Nyní získáte přístup ke všem šablonám Wix. Přejděte do kategorie Hotely a vyberte rozložení, které se vám líbí. Všimněte si, že všechny šablony reagují. Můžete si je předem prohlédnout v různých režimech nebo změnit rozvržení později i poté, co byl web publikován. Vyberte si jeden a začněte editovat pomocí intuitivního nástroje drag-and-drop. Někteří uživatelé ani nemusí nic měnit.

Editor webových stránek hotelu Wix

Šablony obvykle přicházejí se všemi nezbytnými bloky včetně nás, registračního formuláře, galerií atd. Tuto fázi můžete přeskočit nebo několik minut přizpůsobit šablonu. Je to na tobě. Klíčovou fází je propojení aplikace Wix Hotels. Získejte ji z widgetu Marketplace.

Nainstalujte hotely Wix

Krok 2. Začněte přidávat vlastnosti

Po připojení aplikace můžete začít přidávat pokoje a vlastnosti na svůj web. Systém umožňuje upravovat popisy a názvy nemovitostí. Pokud přidáte dvoulůžkový pokoj, můžete přidat název „Twin“, aby bylo zákazníkovi jasné, co vlastně rezervuje.

Hlavní panel Wix Hotels

Věnujte pozornost popisu pokojů. Pokuste se je co nejvíce informovat. Je k dispozici bezplatné Wi-Fi? Kolik je ložnic? Jaká jsou zařízení? Je snídaně zahrnuta v ceně? Nezapomeňte poskytnout potenciálním hostům dostatek informací.

Jakmile je název a popisy vyplněny, musíme přidat několik fotografií nemovitostí. Tato aplikace umožňuje přidat do každé místnosti maximálně 10 obrázků. Věříme, že to stačí k tomu, abychom zdůraznili klíčové výhody z vlastnictví. Ujistěte se, že nahráváte obrázky ve vysokém rozlišení.

Posledním krokem je uvedení cen. Aplikace přichází s flexibilní přidat nejen sazby za noc, ale také předvádět týdenní ceny nebo nastavit pevné dny v týdnu, které jsou nižší ve srovnání s víkendy. Dobrým nápadem je nabídnout nižší ceny pro dlouhodobé hosty. Aplikace má pro to dostatečnou funkčnost.

Nastavení Wix Hotels

Ujistěte se, že všechny popisy pokojů obsahují relevantní adresy a kontaktní informace. Uveďte telefonní číslo nemovitosti, váš e-mail a další důležitá data. Aplikace automaticky zobrazí tyto informace v potvrzovacím dopise zaslaném cestujícímu.

Krok 3. Integrujte platební brány

Wix Hotels usnadňuje provádění všech transakcí a zpracování plateb z jediného dashboardu. Platforma v současné době podporuje čtyři hlavní platební služby. Můžete hladce integrovat:

 1. Pruhy zpracovávají kreditní / debetní karty.
 2. PayPal platit kliknutím.
 3. Mercado Pago pro hosty z Latinské Ameriky.
 4. Platby offline.

Zásadní výhodou je, že majitelé webových stránek nemusí řešit technické aspekty. Jednoduše vyberte platební bránu, zatímco systém se postará o zpracování a technologické problémy. Budete jen muset vybírat platby. Aplikace umožňuje přidat do rezervačního systému daně.

Krok 4. Přidejte další funkce

Kromě základní funkce rezervace. Vaše webové stránky vyžadují některé doplňky, které zlepšují celkový dojem. Tyto funkce jsou navrženy tak, aby uživateli usnadnily proces rezervace. Možná budete chtít integrovat:

 • Rezervační kalendář – zobrazuje data dostupná pro rezervaci. Kalendář se může vztahovat na konkrétní nemovitost nebo dokonce na místnost. Wix Hotels nabízí automatickou a manuální správu kalendářů, aktualizace atd.
 • Navigace vlastností – aplikace automaticky umožňuje vyhledávací lištu, která uživatelům umožňuje rychlejší vyhledání dostupných pokojů v závislosti na datu cesty. Hlavní výhoda zde spočívá v tom, že nemusíte přímo kontaktovat hosty, abyste projednali podrobnosti o jejich pobytu. Je to všechno tady na vašem webu.
 • Integrace třetích stran – Kromě tradiční integrace Google Map, která ukazuje polohu nemovitosti v reálném čase, umožňuje Wix Hotels propojit váš rezervační web s portálem TripAdvisor. To znamená, že vaše nabídky se zobrazí ve výsledcích hledání ceny a místa.

Jak vidíte, aplikace má v balení vše, co potřebujete. Dobrou zprávou je, že za některé funkce nemusíte platit, zatímco prémiová verze vypadá jako výhodná.

Vyzkoušejte Wix zdarma

Kolik stojí vytvoření webové stránky pro rezervaci hotelu

Zatímco Wix Hotels je pouze aplikace, nemůžete ji používat odděleně od tvůrce webových stránek. Jinými slovy, uživatelé budou muset zakoupit jakýkoli ze svých plánů. Přestože má Wix bezplatný balíček, nestačí, aby rostoucí web s více fotografiemi, místnostmi přidal a obsah publikoval.

Ceny hotelů Wix

Na začátek by stačilo získat obchodní základní plán za 12,5 $ měsíčně (s 50% slevou). Získáte přístup k hotelovým šablonům a jednoleté doméně plus bezplatný hosting a SSL. Samotná aplikace je zdarma. Můžete však toužit po více funkcích a prémiové verzi, která stojí pouze 9,99 $ měsíčně, s více platebními branami pro integraci, poradenským připojením a dalšími výhodami.

Výsledkem je, že plně funkční web pro rezervace hotelů vás bude stát pouze 22,49 $ měsíčně.

Základní vlastnosti, které by měl mít web pro rezervace hotelů

I když aplikace Wix Hotels poskytuje doslova vše, co potřebujete, stále se budete muset soustředit na doplňky, které vám umožní nejen poskytovat vysoce kvalitní služby, ale také propagovat vaše webové stránky. Rozšiřte svůj provoz a zvyšte zážitek uživatelů pomocí následujícího:

 • Více filtrů rychle najít příslušnou nemovitost nebo místnost. Filtrujte všechny nabídky podle cen, kategorií, lokalit atd.
 • Personalizované nabídky pro vracení zákazníků se speciálními slevami nebo nejlepšími pokoji, které jsou k dispozici.
 • Vícejazyčné rozhraní zjednodušit navigaci pro cestující z různých zemí. Mimochodem, Wix Hotels má potřebnou funkčnost.
 • Doporučení a oznámení – umožněte lidem zanechat komentáře a doporučení, implementovat automatická připomenutí a oznámení, aby zákazníci věděli o datech příjezdu a dalších podrobnostech o cestě.

Rezervační služby jsou hlavně o péči o zákazníka a pozornost k detailům. Ujistěte se, že váš web tyto standardy splňuje.

Závěr

S tolika způsoby, jak vytvořit webové stránky pro rezervace hotelů od nuly Wix vypadá dokonce jako nejlepší alternativa ve srovnání se specializovanými platformami. To vše díky oceněné aplikaci Wix Hotels.

Aplikace je zdarma a snadno se používá. Je plně integrován s tvůrcem webových stránek a umožňuje uživatelům využívat všechny funkce, které nabízí Wix kromě aplikace Hotely. Hlavní výhodou je, že rozšíření automaticky řídí všechny procesy. Musíte pouze přidat místnosti, povolit konkrétní funkce a vybírat platby.

Pro zákazníky nabízí Wix Hotels jednoduchou a rychlou navigaci, podrobné popisy pokojů nebo nemovitostí, filtry a kategorie pro rychlý výzkum. Jako vlastník firmy byste pravděpodobně ocenili skutečnost, že vaši zákazníci jsou s poskytovanými službami spokojeni.

Vytvořte webovou stránku hotelu nyní

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map