Jak vytvořit web zdarma?

jak vytvořit web zdarma


Chcete vytvořit web, ale nevíte, kde začít? Gratulujeme! Přišli jste na správné místo. Na tomto webu najdete vše, co potřebujete pro snadné vytvoření webu od nuly, zdarma nebo na dostupná cena.

Zde v SWB věříme, že tvůrci webových stránek online jsou pravděpodobně nejlepší volbou pro ty, kteří nemají žádné programovací školení, ale chtějí získat plnou kontrolu nad procesem vytváření webových stránek. Tyto webové služby vám umožní soustředit se na to, na čem opravdu záleží – na vašem produktu / firmě, dělat za vás všechny těžké zvedání.

Použití nástroje pro tvorbu webových stránek nebo CMS, jako je WordPress, je stejně snadné jako vytvoření účtu sociálních médií – stačí se zaregistrovat, nahrát svůj obsah a začít sdílet.

Je možné vytvořit web zdarma?

Každý si dnes může zdarma vytvořit webovou stránku, bez ohledu na dostupné technické dovednosti, znalosti kódování a odborné znalosti webdesignu. Pro nováčky to může být docela náročný a skličující úkol, ale je možné se s ním vypořádat, pokud máte správné úmysly a účinné nástroje, které vám pomohou co nejlépe využít proces webového designu.

Měli byste si uvědomit, že spuštění bezplatného webu vyžaduje nějaký čas a úsilí a všechny kroky procesu vývoje projektu musíte dokončit sami. Tvorba webových stránek pro kutily není tak složitá, že jste si vědomi hlavních fází procesu a máte štěstí, že si vyberete správné nástroje pro vytváření webových stránek..

Nebudeš schopen najmout webdesignéra nebo webovou agenturu udělat to za vás, ale v převládajícím počtu případů to není nutné. Místo toho byste měli investovat trochu úsilí a času výběr správného softwaru pro návrh webových stránek to umožňuje bezplatné vytváření projektů. To je místo, kde tvůrci webových stránek a CMS jsou velmi nápomocní.

Tvůrci webových stránek a systémy pro správu obsahu jsou dva populární způsoby vývoje moderních webových stránek pro kutily. Obě možnosti umožňují zahájení a správu kvalitních projektů a obě nevyžadují seriózní programování ani zkušenosti s webovým designem.

Tvůrci webových stránek jsou intuitivnější, jednodušší a pohodlnější než systém CMS, který však umožňuje větší tvůrčí svobodu a pokročilé přizpůsobení designu webových stránek. Nemusíte být kódovací profesionál nebo zdatný webový designér, abyste zvládli a používali tvůrce webových stránek – takže systémy jsou srozumitelné a snadné.

Pokud však jde o používání CMS, měli byste být připraveni věnovat více času a úsilí zvládnutí procesu webového designu. Použití systémů pro správu obsahu spočívá zpočátku s určitými znalostmi kódování a odborností v oblasti webového designu. Jednoduše nepůjdete bez úprav kódu, pokud hodláte spustit profesionální web s pozoruhodným výkonem a exkluzivním designem.

Při výběru nejvhodnější a nejefektivnější platformy pro vytváření webových stránek má smysl zvážit několik aspektů. Patří sem vaše znalosti základů kódování, dovednosti, zkušenosti s webovým designem, typ projektu, který chcete zahájit, krátkodobé a dlouhodobé cíle atd..

Je nejvyšší čas diskutovat o hlavních nuancích používání obou typů systémů, které vám pomohou najít nejlepší řešení, se kterým budete v dlouhodobém horizontu spokojeni..

Vyberte platformu pro vytváření webových stránek, kterou chcete použít

Všestrannost bezplatných tvůrců webových stránek neznamená, že byste si měli vybrat úplně první službu, se kterou se setkáte. Existují systémy, které lépe fungují pro vaše konkrétní úkoly v oblasti webového designu a těší se celosvětové popularitě díky jejich funkcím, nástrojům a úkolům, na které se vztahují.

3 nejlepší tvůrci webových stránek k vytvoření webu zdarma:

 1. Wix – nejlepší tvůrce webových stránek k vytvoření vlastního webu zdarma
 2. uKit – výkonný tvůrce webových stránek pro vytvoření webové stránky pro vaše podnikání
 3. WordPress – nejlepší hostovaná platforma (CMS) pro web nebo online obchod

Podívejme se na ty nejlepší tvůrce webových stránek, kteří nyní vyrovnávají snadnost použití s ​​flexibilitou a dostupností.

Wix – nejlepší tvůrce webových stránek k vytvoření vlastního webu zdarma

Wix - nejlepší tvůrce webových stránek k vytvoření vlastního webu zdarma

Wix – je nejlepší tvůrce webových stránek, který můžete v současné době vybrat a použít ke spuštění plnohodnotného webu, aniž byste investovali do projektu. Systém již zmocňuje miliony webových stránek po celém světě a můžete si vybrat, aby navrhl jakýkoli osobní nebo obchodní projekt.

Pokud jde o výběr nejlepší bezplatné platformy pro budování webu, Wix nemá konkurenty. Sotva existuje uživatel (ať už je to začátečník nebo profesionální web design), který o tvůrci webových stránek nic neslyšel. Existuje několik bezplatných funkcí, díky nimž se systém odlišuje od davu. Tady jdou:

 • Moderní šablony – Wix se může pochlubit jednou z nejúžasnějších sbírek návrhů připravených pro mobilní zařízení, které jsou k dispozici zdarma. V současné době je zde více než 550 špičkových témat a mnoho dalších je ve vývoji. Vzory jsou 100% přizpůsobitelné a můžete získat přístup k několika nástrojům pro přizpůsobení designu, které mohou vašemu projektu poskytnout výjimečnou přitažlivost.
 • Wix ADI – Tvůrce webových stránek vyniká díky davu bezplatný nástroj pro umělou inteligenci umělého designu to umožňuje snadný, rychlý a bezproblémový proces úpravy webových stránek. Tato funkce zajišťuje automatizovaný proces webového návrhu a umožňuje uživatelům vytvářet přizpůsobené rozložení a strukturu webových stránek tím, že odpovídá na otázky, které systém ve výchozím nastavení generuje. Očekává se, že uděláte pouze informace o svém webu / firmě, nahrajte požadovaný obsah a počkejte, až systém vygeneruje projekt pro vás..
 • WYSIWYG Editor – Pro uživatele, kteří si nepřejí používat nástroj ADI, umožňuje tvůrce webových stránek vytvářet weby pomocí editoru WYSIWYG. To je místo, kde můžete použít pohodlnou funkci drag-and-drop pro vývoj webových stránek pro kutily. Editor je zcela zdarma a je dodáván s podporou přímých úprav, aby byl zajištěn co nejlepší výsledek. Proces vývoje webu máte na starosti vy. Praktická funkce náhledu umožňuje zobrazit proces návrhu webových stránek v akci, a tím ovládat každou jeho fázi. Je také možné vytvořit mobilní verzi vašeho webu provedením úprav v mobilním editoru bez jakýchkoli nákladů.
 • Trh aplikací zdarma – Wix se může pochlubit jednou z nejpůsobivějších sbírek bezplatných aplikací a widgetů dostupných na integrovaném trhu Wix App Market. Existují desítky bezplatných doplňků a widgetů, které si můžete prohlédnout a vybrat zde, abyste se dále integrovali do vašeho projektu..
 • Blogování – Wix přichází s docela pěknou blogovací platformou, která vám umožní vytvářet, spravovat a aktualizovat plně funkční blogy. Zde můžete publikovat a plánovat publikace článků, integrovat mediální soubory, aktivovat funkci komentování a přidávat další prvky, které jsou pro vývoj blogu nezbytné.
 • eCommerce – Tvůrce webových stránek se může pochlubit také užitečným motorem elektronického obchodování, který vám umožní spustit a spravovat internetový obchod malé a střední velikosti. Tato funkce umožňuje přidávat / aktualizovat produktové galerie, nastavovat platební / přepravní / daňové parametry, upravovat nástroje pro správu internetového obchodu, vytvářet a implementovat slevové kupóny a bonusy, vybírat z více responzivních šablon elektronického obchodu, importovat / exportovat produkty ze souborů CSV atd..

Bezplatná verze Wix vám umožní vytvořit dobře vypadající web na subdoméně se značkou Wix. S bezplatným plánem můžete využívat téměř všechny funkční funkce nástroje Wix. Plán je nekonečný, což umožňuje každému nejen vyzkoušet funkce služby, ale vytvořit si s ním několik typů webů, aby si mohli procvičit a zlepšit své dovednosti. Nezapomeňte však, že bezplatný plán je dodáván s bannerem systému, subdoménou a některými dalšími omezeními.

Vyzkoušejte Wix zdarma

uKit – výkonný tvůrce webových stránek pro vytvoření webové stránky pro vaše podnikání

uKit - výkonný tvůrce webových stránek pro vytvoření webové stránky pro vaše podnikání

uKit – je výkonný tvůrce webových stránek pro rozvoj malých podniků. Platforma byla speciálně vytvořena s ohledem na potřeby a požadavky malých a středních podniků, a proto přichází s rozsáhlou sadou funkcí potřebných k vytvoření těchto typů projektů..

Tvůrce webových stránek však může být také použit ke spuštění jiných druhů projektů díky své flexibilitě, intuitivnímu přístupu k webdesignu, ohromující snadnosti použití a pohodlí. Podívejte se nyní na funkci uKit a zjistěte její silné stránky:

 • Kolekce bezplatných šablon – Tvůrce webových stránek poskytuje přístup ke spoustě bezplatných responzivních šablon, které jsou ve výchozím nastavení citlivé a přizpůsobitelné. Nejsou potřeba žádné speciální technologie ani kódovací dovednosti Chcete-li přizpůsobit vybrané téma – pohodlný editor přetažení spolu s možností náhledu vám zajistí proces vytváření webu. V případě potřeby je také možné šablony přepínat v kterékoli fázi procesu vývoje webu.
 • Integrace widgetů – uKit umožňuje vytvářet individuální strukturu webových stránek pomocí integrace widgetů. Počet widgetů, které můžete pro svůj projekt vybrat a použít, není tak rozsáhlý, ale všechny z nich dokonale zapadají do jakéhokoli rozložení webové stránky.
 • Certifikát SSL zdarma – Platforma umožňuje získat maximum ze zabezpečení vašeho webu tím, že vám umožní připojit pokročilý certifikát SSL. Tato funkce je pro všechny předplatitele systému zcela zdarma. Přispívá k vyšší bezpečnosti webových stránek, což je důležité zejména u webů, které obsahují důvěrné informace nebo platební údaje.
 • Dočasná práva na správu webových stránek – Tato funkce usnadňuje proces vývoje webových stránek agenturám a webovým designérům, kteří pracují v týmech. uKit umožňuje určitým uživatelům přiřadit dočasná práva pro správu webových stránek, aby mohli společně pracovat na tvorbě projektu. Aby se zabránilo ztrátě obsahu, systém automaticky vytvoří záložní verzi vašeho projektu, což je další nepopiratelná výhoda tvůrce webových stránek.

Jedním z výrazných vrcholů uKit je jeho ohromující korelace cena / kvalita – $ 3 / mo, pokud při pokladně zadáte náš speciální kód SWB-25. Služba má bezplatnou 14denní zkušební verzi, což je více než dost na kontrolu a vyzkoušení všech jejích funkčních funkcí. Na konci zkušebního období se budete moci přihlásit k odběru jednoho z placených programů, které mají více výhod. Do této doby bude váš web uložen po dobu jednoho roku na hostingu uKit, nebude však na webu přístupný.

Vyzkoušejte zdarma uKit

WordPress – nejlepší hostovaná platforma (CMS) pro web nebo online obchod

WordPress - nejlepší hostovaná platforma (CMS) pro web nebo online obchod

WordPress – je nejoblíbenější bezplatný systém pro správu obsahu, který byl původně spuštěn pro účely blogování, ale později se vyvinul do softwaru pro webový design, který se používá pro vývoj všech druhů webových projektů. CMS se poněkud liší od standardních tvůrců webových stránek, pokud jde o složitost a míru přizpůsobení webových stránek.

Není to nejlepší řešení pro nováčky, kteří mají nulové dovednosti v oblasti webdesignu, ale určitě to funguje skvěle pro zdatné vývojáře webu, kteří mají zkušenosti s webovým designem a jsou připraveni zvládnout nuance úpravy kódu. Chcete-li získat představu o všech výhodách, které je WordPress připravena nabídnout, podívejte se na seznam hlavních vrcholů CMS:

 • Integrace pluginů – WordPress vyniká z davu díky jeho rozsáhlým možnostem integrace pluginů, které umožňují používat systém jako platformu all-in-one pro webovou budovu. Rozsáhlá integrace pluginů umožňuje použít CMS pro vývoj všech typů projektů. Tím pádem, Doplněk WooCommerce, lze například použít ke spuštění všech druhů online obchodů, zatímco plugin Elementor umožňuje vytváření webových stránek WordPress. Díky tomu je platforma užitečným nástrojem pro vytváření plně funkčních osobních a firemních webových stránek s téměř žádnými dovednostmi v oblasti kódování.
 • Výběr šablony – CMS nabízí sadu integrovaných šablon, které jsou plně přizpůsobitelné, ale můžete si také prohlédnout rozsáhlou sbírku externích návrhů a vybrat si ten, který ideálně pracuje pro váš individuální vývoj webových stránek. Zatímco výběr nejvhodnějšího tématu, získáte přístup k nesčetným množstvím nástrojů pro přizpůsobení designu a funkcí, které mu pomáhají přizpůsobit vzhled.
 • Hosting a doména – Jako CMS neposkytuje WordPress žádné možnosti hostingu ani domény. Je jen na vás zvolte libovolného poskytovatele hostingu podle vašeho výběru a také plány a doménové jméno, které nabízí. Pokud jde o výběr hostingu, Bluehost se jeví jako nejvhodnější řešení. Toto je poskytovatel hostingu číslo jedna, který oficiálně doporučuje WordPress. Poskytuje nesčetné množství hostingových řešení a výhod, včetně instalace WordPress na jedno kliknutí, rychlé rychlosti načítání stránky, vysoké míry dostupnosti a další výhody, které většina uživatelů CMS oceňuje s výhodou. Systém také vyniká z davu díky jeho cenové dostupnosti. Jeho výhody můžete využít pouze za 2,95 $ / měsíc, což je rozhodně nepopiratelným vrcholem systému.

Vyzkoušejte WordPress Now

Výše uvedené recenze jsou nejoblíbenější platformy pro vytváření webových stránek – ty, které si zaslouží zvláštní pozornost, pokud jde o vývoj webových stránek pro kutily. Jaké řešení nejlépe vyhovuje vašim potřebám webového designu? Který z nich lze použít k zahájení vašeho osobního / obchodního projektu?

Konečná volba nakonec závisí na vašich úmyslech webového designu, požadavcích a typu projektu, který hodláte zahájit. Ve skutečnosti má smysl otestovat každou z těchto služeb a zjistit, která z nich vyhovuje vašim potřebám nejvíce na základě vašich vlastních zkušeností. Všechny tyto systémy jsou naprosto zdarma – je jen otázkou času a zkušeností, abyste si vybrali ten, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům.

Získejte a připojte bezplatné doménové jméno

Nyní, když jste vyzkoušeli a vybrali správný nástroj pro vytváření webových stránek, je nejvyšší čas pokračovat výběr názvu domény. Výběr domény je velmi důležitý, pokud jde o posílení reputace a popularity vašeho projektu. Zde nejsou přípustné žádné subdomény, protože to bude mít nepochybně negativní dopad na vaši další propagaci podnikání.

registrace domény

Výběr názvu domény by měl být založen na několika aspektech. Mělo by být srozumitelné a snadno zapamatovatelné, aby si ho vaši potenciální návštěvníci webových stránek nebo zákazníci mohli pamatovat, místo aby je ukládali jinde. Nemělo by to být ani příliš dlouho a mělo by to být povinně spojeno s názvem vaší firmy nebo výklenkem, na který se zaměřujete.

Při výběru domény vyberte následující doporučení:

 • Jednoduchost. Název domény by měl být stručný, jednoduchý a snadno zapamatovatelný.
 • Délka. Nedělejte to příliš dlouho nebo přesycenými symboly: čím kratší je – tím snazší bude pro uživatele obnovení v paměti.
 • Rozpoznatelnost. Název domény by neměl obsahovat nesmyslnou kombinaci písmen, symbolů a čísel. Místo toho by měla obsahovat slovo nebo frázi, která bude nějak souviset s vaší firmou, typem webové stránky a specializací atd.
 • Pověst značky. Pěkný název domény by měl být odrazem vaší identity značky: měl by zvýrazňovat a vylepšovat vaši značku, aby byla odolná nika konkurenci.

Je možné získejte a připojte hodné doménové jméno zdarma, při práci s tvůrci webových stránek? Nebo budete muset zaplatit za rozpoznatelné doménové jméno?

Budete rádi, když zjistíte, že většina tvůrců webových stránek (včetně výše uvedených) umožňují připojení vlastního názvu domény a tuto možnost poskytují zdarma. Navíc, renomovaní tvůrci webových stránek mají často speciální nabídky a slevy pro prémiové uživatele.

Wix poskytuje bonusové doménové jméno pro uživatele, kteří si předplatili roční plán a prováděli jednorázovou platbu. To vám umožní ušetřit až 10–30 $ v závislosti na vybrané zóně názvu domény. Pro připojení domény k vašemu webu nemusíte dělat nic zvláštního. Jakmile se zobrazí, bude automaticky připojen. To je skutečně velmi jednoduché, časově náročné a pohodlné!

Nastavte a přizpůsobte svůj web

Dobře, rozhodli jste se použít tvůrce webových stránek a už jste si pro něj vybrali doménové jméno. Co byste měli udělat, aby byl tento proces úspěšný? Jaká jsou nezbytná opatření, která byste se měli zavázat k dokončení úkolu a získat plnohodnotný web připravený k tomu, aby vyhovoval vašim osobním / obchodním potřebám? Níže jsou uvedeny body, které je třeba dodržovat při nastavování a přizpůsobování webu:

 • Zaregistrujte se pomocí systému, který si vyberete. Některé služby umožňují registraci pomocí účtů sociálních sítí, ale je také možné použít vaši e-mailovou adresu.
 • Vyberte šablonu. Oslovte kolekci šablon a prozkoumejte kategorie a vyberte téma, které odpovídá vaší specializaci na specializaci.
 • Přizpůsobte si to. Přejděte na řídicí panel a zjistěte, jaké nástroje pro přizpůsobení systém nabízí, aby poskytly vašemu webu maximální výkon a nejlepší vizuální přitažlivost.
 • Navrhněte svůj web. Nyní je nejvyšší čas navrhnout vaše webové stránky a upravit požadovaná nastavení. Nahrajte obsah, který považujete za důležitý, a vytvořte tolik stránek, kolik potřebujete. Toto je časově nejnáročnější část celého procesu vytváření webových stránek.
 • Vyberte plán, která přichází do vaší webové budovy nejvíce potřebuje. Prozkoumejte cenovou politiku systému a funkce, které z toho vyplývají. Vyberte plán, který vás nejvíce osloví.
 • Vyberte název domény. Pokud jste s návrhem svého webu hotovi, vyberte si doménové jméno a připojte se online. Tvůrci webových stránek nabízejí připojení k doméně jedním kliknutím, čímž se proces zjednodušuje.
 • Zveřejněte svůj připravený web. Nakonec publikujte svůj web a užijte si ho!

Výše uvedené kroky poskytují podrobné pokyny, jak začít s webem. Výběr platformy a získání názvu domény jsou pouze prvními dvěma kroky, které jsou nutné k zahájení plnohodnotného projektu. Jakmile budete hotovi s těmito kroky, můžete přistoupit k výběru návrhu a nahrávání obsahu. Nespěchejte na to a nepřistupujte k procesu moudře.

Také byste měli vědět, že populární platformy pro vytváření webových stránek, jako jsou výše uvedené, vždy přicházejí s integrovanými nástroji pro webový design a tipy, jak z každé fáze procesu vývoje webových stránek vytěžit maximum. Patří sem kontextové tipy a nabídky, více možností zákaznické podpory, pokyny a video / textové návody atd., Které poskytují explicitní informace o procesu vytváření webových stránek..

Editor nabídky Wix

Dodržování těchto tipů nakonec umožní získat vlastní přizpůsobený web, který nebude mít nic společného s šablonou, kterou jste původně vybrali. Po dokončení procesu přizpůsobení webových stránek pokračujte v publikování projektu.

Další otázkou je: Měla by tvorba webových stránek jít pouze do procesu vývoje, nebo existuje něco jiného, ​​než aby byl váš projekt úspěšný? Ve skutečnosti je spuštění webové stránky pouze jednou součástí procesu vývoje webu. Jakmile je zpřístupníte na webu, měli byste se postarat o několik důležitých nuancí, jmenovitě:

 • SEO optimalizace. Pečlivě upravte požadované SEO parametry webu zvýšit své hodnocení ve vyhledávačích. To pomáhá vydržet mezeru v konkurenci, propagovat vaši značku a nakonec generovat větší provoz.
 • Kvalita obsahu. Nezapomeňte pravidelně aktualizovat obsah svého webu. Věnujte však pozornost kvalitě přidaného obsahu. „Obsah je král“ – nezapomeňte na to!
 • Sociální sítě. Dalším faktorem úspěšné propagace webových stránek je efektivní marketing sociálních médií. Udělejte si čas na vytváření skupin v sociálních sítích, povzbuzení uživatelů, aby se k nim připojili, představení speciálních nabídek na posílení loajality uživatelů a uplatňování dalších marketingových strategií (nebo si vytvořte vlastní) aby byl váš nově vytvořený web populární u cílové skupiny. Může být vaše úsilí o budování webu úspěchem!

Platit nebo neplatit za web

Přestože tvůrci webových stránek a CMS poskytují příležitost ke spuštění a správě plně funkčních projektů téměř bez nákladů, nejsou zcela zdarma. Každá z těchto platforem přichází s placenými předplatnými (nebo pluginy), které zahrnují širokou škálu funkcí, nástrojů a možností webového designu. Jsou dlouhodobě vypláceny plány, které stojí za investici?

Určitě ano. Získáte nástroj, který vám dává na starosti proces vývoje webových stránek, zajišťuje svobodu jednání, úmyslný a intuitivní přístup k webdesignu a přístup k několika nástrojům pro přizpůsobení designu.

Na jedné straně můžete tyto funkce používat, aniž byste za ně museli platit, a výsledek vás osloví. Pokud však opravdu hodláte zahájit projekt nabitý funkcemi s vysokým výkonem a působivým vizuálním působením, důrazně doporučujeme upgradovat na jednu z placených možností poskytovaných platformou podle vašeho výběru.

To je určitě hodná investice, která se jistě vyplatí. A co víc, předplatné není tak drahé a ve většině případů budete muset zaplatit pár dolarů měsíčně, abyste dosáhli výsledku, který splní všechny vaše potřeby a požadavky na webový design..

Sečteno a podtrženo

Pokud máte pravdu o vytvoření webové stránky, pak nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout rychle a bez nákladů, je použít tvůrce webových stránek. Tyto služby pokrývají široké spektrum potřeb pro webový design a umožňují zahájení slušného projektu sami. Není třeba vypořádat se s ateliéry web design nebo najmout vývojáře webu. Místo toho získáte příležitost ušetřit velké, využívající špičkový výsledek, který jistě převýší vaše očekávání.

Tvůrci webových stránek recenzovaní v tomto článku jsou špičkovými lídry. Umožňují spuštění slušných webových stránek v co nejkratším čase as minimálními finančními investicemi. Vyzkoušejte je, aby vybrali řešení, které bude vyhovovat vašim konkrétním potřebám webového designu.

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map