Jak získat doménové jméno zdarma

jak získat doménové jméno zdarma


Pevná stránka je vaše nepřetržitá online reprezentace. Alespoň tak dlouho, jak to vaše cílové publikum uvidí. Vytvoření nového webu od nuly může být pro organizace i jednotlivce docela nákladné. Naštěstí pro ně výběr doménového jména stěží vyprázdní vaši peněženku vzhledem k několika snadným krokům, jak ji získat zdarma.

Výběr domény je stejný jako výběr názvu pro váš novorozený online projekt. Proces registrace často přichází s dodatečnými poplatky, poplatky, složitými postupy a dalšími překážkami na cestě k úspěchu. Připravili jsme podrobného průvodce na 3 nejlepších způsobech, jak dosáhnout výhodného výběru doménového jména zdarma. Obsahují:

 1. Zdarma Získání názvu domény od společnosti Wix.
 2. Jak získat bezplatnou doménu od Bluehost.
 3. Služby registrace domén zdarma.

Podívejme se blíže na všechny výše uvedené cesty a vyřešíme nejvhodnější variantu tak, aby vyhovovala jakémukoli rozpočtu nebo potřebám.

1. Získání názvu domény od společnosti Wix zdarma

Výběr tvůrce webových stránek by byl moudrým rozhodnutím pro ty, kteří nemají existující online projekt a chtějí vytvořit webovou stránku od nuly. Je to ideální volba pro začátek s žádné technické dovednosti nebo znalosti kódování. Technologie vytváření webových stránek nabízejí všechny nástroje, které můžete v balíčku potřebovat, včetně bezplatného názvu domény. Vše, co potřebujete, je vybrat plán, který již tuto funkci obsahuje.

Wix z tohoto hlediska se zdá být nejlepší možností. Má spoustu plánů na výběr. Je dostatečně cenově dostupný a umožňuje vám vytvořit profesionální web od začátku bez jakýchkoli dovedností. Kromě toho mohou uživatelé využít několik dalších výhod, které vám usnadní peněženku.

Výhody volby pro Wix jsou:

 • Skvělé pro nováčky – dobré řešení pro techniky, kteří nechtějí řešit složitý proces registrace domény nebo vytváření webových stránek. Systém vám zařídí všechny hlavní úkoly. Jednoduše si vyberte plán, zaplaťte rok předem a začněte vytvářet zcela nový projekt pomocí kterékoli z dostupných šablon.
 • Dostupnost – Wix přichází jako skutečný obchod s plány na jakýkoli rozpočet. Sotva to bude výzva pro peněženku bez ohledu na to, jaký typ webových stránek potřebujete. Kromě bezplatného názvu domény získáte sadu stavebních nástrojů pouze za několik babek měsíčně.
 • Flexibilita – Můžete si vybrat z celé řady různých plánů s funkcemi, které vyhovují potřebám vašich webových stránek. Ať už se chystáte zahájit profesionální blog, portfolio, vstupní stránku, webové stránky pro malé firmy nebo digitální obchod, společnost Wix nabízí plány, které splní vaše očekávání.

Wix Unlimited Plan + Free Domain

Plán Wix Unlimited je dobrou volbou pro ty, kteří chtějí spustit web, aniž by vzpomněli na omezení. Cena 12,50 $ měsíčně zahrnuje kromě názvu úložiště zdarma, 10 GB úložného prostoru, certifikátu SSL, prémiové podpory zákazníků a 100 USD pro reklamní kampaně Google a Bing..

Wix bezplatná doména

Získejte zdarma doménové jméno Wix

Plán je vhodný pro různé typy webových stránek, jako jsou blogy, webové stránky pro malé firmy, profesionální portfolia nebo složitější projekty. Uživatelé mohou těžit speciální nabídky a slevy poskytované společností Wix. Díky Neomezenému plánu můžete získat vše za neomezený plán za pouhých 6,25 $ díky 50% slevě. Dobrá zpráva pro ty, kteří hledají levnější příležitosti.

Výhody výběru domény Wix

 • Dostupné plány od $ 6,25 za měsíc. Zaplaťte rok a zapomeňte na jakýkoli technický problém.
 • Slevy a speciální nabídky. Wix obvykle poskytuje svým zákazníkům kupóny a promo kódy, které garantují slevy až 50% na roční předplatné.
 • Žádný postup registrace domény. Vše, co potřebujete, je zaregistrovat se, vybrat plán, vybrat název domény a začít vytvářet webovou stránku.

Výrok: volba tvůrce webových stránek jako poskytovatele doménových jmen zdarma je dobrou volbou pro začátečníky i pro ty, kteří web stále nemají a chystají se zahájit zcela nový webový projekt.

2. Jak získat bezplatnou doménu od Bluehost

Hostitelská platforma je další zaručený způsob, jak získat bezplatnou doménu. Ať už již máte doménu a chcete ji propojit s novým webem nebo chcete vytvořit nový projekt, poskytovatelé hostingu Zdá se, že je to bezpečný způsob, jak hostit vaše stránky za přijatelné ceny.

Hlavním rozdílem mezi tvůrci webových stránek je skutečnost, že hostingová řešení stále vyžadují určitý praktický přístup. Jinými slovy, měli byste mít alespoň některé základní znalosti k dokončení procesu registrace kromě instalace CMS. Na druhou stranu je nejlepší hostingová společnost Webové stránky WordPress a projekty poháněné jinými populárními platformami CMS.

Současně výběr správného serverového řešení vyžaduje zohlednění některých životně důležitých funkcí, jako je výkon, zabezpečení, provozuschopnost atd., Aby byl zajištěn hladký chod webu i přes dopravní špičky a množství obsahu. Z tohoto hlediska, BlueHost Vypadá to, že nejlepší volba poskytuje řadu skvělých funkcí kromě více možností hostování, funkcí WP a dalších.

Doména Bluehost zdarma

Výběr plánu závisí na několika faktorech, které je třeba zvážit. Musíte si uvědomit strukturu webových stránek, složitost a typ, abyste si mohli vybrat plán se základními funkcemi včetně:

 • Šířka pásma.
 • Úložný prostor.
 • Bezpečnostní prostředky.
 • Další funkce, jako je SSL, e-mailové účty atd.

Doména Bluehost zdarma

Získejte zdarma doménové jméno Bluehost

Pro čtenáře SuperbWebsiteBuilders základní plán Bluehost začíná na pouhých 2,95 $. Za tuto cenu získáte zdarma doménové jméno kromě neomezené šířky pásma, 50 GB úložného prostoru, aktualizace WordPress a další. Plány Plus a Choice Plus vás budou stát od 5,45 dolaru spoustou základních a pokročilých funkcí, včetně ochrany soukromí v doméně, nástrojů proti spamu a dalších.

Výhody a nevýhody výběru Bluehost

Klady:

 • Široký výběr hostingových řešení. Uživatelé si mohou vybrat ze sdílených, vyhrazených nebo cloudových řešení hostování pro jakýkoli web bez ohledu na složitost nebo typ.
 • Dostupnost. Kromě bezplatné domény získáte balíček skvělých funkcí za méně než 2,95 $ měsíčně.
 • Podpora a aktualizace WP. Bluehost je perfektním řešením pro webové stránky založené na WordPress s množstvím pluginů, doplňků, upgradů, ze kterých si můžete vybrat.

Nevýhody: Ne pro nováčky. Pokud jde o dolaďování webových stránek, měli byste mít alespoň nějaké základní uživatelské zkušenosti.

Výrok: Poskytovatel hostingu se jeví jako nejflexibilnější a nejdostupnější možnost. Uživatelé nejsou připojeni k jediné platformě díky možnostem migrace stránek. Navíc mohou snadno přepínat mezi různými plány, kdykoli jsou potřeba rozšířené možnosti hostování.

3. Služby registrace domén zdarma

Služby registrace domén zdarma jako dot.tk vypadat jen jako skvělá volba. Navzdory skutečnosti, že nabízejí možnost registrace doménového jména zdarma od roku do neomezeného období, nabízejí pouze takové zóny, jako je .ga, .gq atd. Sotva nejlepší možností, pokud chcete propagovat své webové stránky v budoucnost získat vyšší hodnocení vyhledávačů.

Majitelé webových stránek budou moudřejší platit minimální poplatek za doménové jméno .com. Na jedné straně bude váš web vypadat profesionálnější a důvěryhodnější ze strany potenciálních návštěvníků. Zároveň nezapomeňte, že k zahájení projektu budete stále potřebovat nástroj pro vytváření webových stránek nebo platformu CMS, což bude mít za následek další náklady. Je lepší mít místo toho vše na jednom místě, že??

Výhody a nevýhody výběru bezplatných služeb registrace domén

Klady: Dobré pouze pro dočasná doménová jména a webové stránky.

Nevýhody:

 • Méně důvěryhodné názvy domén.
 • Méně profesionální webové stránky.
 • Domény pro ty, kteří se opravdu nezajímají o vzhled a propagaci svých stránek.
 • Špatné pro dlouhodobé webové projekty.

Výrok: Tato volba je stěží dobrým rozhodnutím v případě, že opravdu chcete vytvořit solidní web. Bezplatné registrační služby vypadají neefektivně, jak stále musíte zvolte tvůrce webových stránek nebo hosting. Obě nabízejí bezplatná doménová jména. Takže bezplatné registrační služby nemají smysl z jakéhokoli hlediska, pokud nehledáte skličující a náročný způsob, jak spustit svůj web.

Sečteno a podtrženo

Shrnutí, Wix tvůrce webových stránek nebo BlueHost hosting vypadá jako nejlepší způsob, jak získat zdarma doménové jméno kromě více funkcí. Zajistí hladký chod i další propagační schopnosti.

Nástroje pro bezplatnou registraci domény nejsou nic jiného než ztráta času. Nemá v nich smysl, protože místo toho můžete získat balíček pro vytváření webových stránek typu all-in-one pouze za několik babek za měsíc s úplnou sadou nástrojů pro začátečníky i profesionály s alespoň základními technickými dovednostmi.

Získejte zdarma doménové jméno

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map