Jak zjistit hosting webových stránek

Jak zjistit hosting webových stránek


Čelíte potřebě zjistit, co hosting používá web? Důvody pro vymezení se mohou lišit. Možná budete chtít zjistit více o vlastníkovi konkurenční platformy, jejích statistikách a funkčních parametrech, které ovlivňují její výkon a tok provozu. Může se také stát, že z nějakého důvodu budete muset stěžovat na hostitele webu, zejména pokud by to ohrozilo váš vlastní projekt.

Povědomí o jistý poskytovatel hostingu může být také užitečné, pokud hledáte spolehlivé služby hostující váš web. V takovém případě si můžete vybrat web s dobrými vlastnostmi, abyste zjistili jeho hostitele. Spolehlivé a udržitelné hostování je každopádně jedním ze spolehlivých způsobů, jak zajistit příjemnou webovou prezentaci vašeho projektu. Zjednodušuje také výrazně další podporu a propagaci projektů. Dalším závažným důvodem k odhalení hostování webové stránky jsou pravidelné útoky spammerů, které mohou nakonec vést k odcizení obsahu. Nakonec možná budete jen zvědaví, abyste prozkoumali dostupné možnosti hostingu, než si vyberete ten svůj.

Bez ohledu na to, proč musíte zjistit, co to hosting nebo web používá, existuje několik ověřených způsobů, jak to udělat:

 1. Pomocí speciálních služeb.
 2. Podle IP adresy domény.
 3. Podle serveru názvů domén.

Všechny varianty jsou poměrně efektivní, ale první z nich získala uznání uživatele jako nejjednodušší a nejrychlejší řešení. Existuje mnoho webových služeb pro detekci hostování webových stránek, ale všechny mají stejnou misi: pomoci uživatelům najít hostitele webu za méně než čas.

Ve většině případů vše, co musíte udělat, je poskytnout doménové jméno webu, který vás zajímá, a počkejte, až ho systém analyzuje a vygeneruje výsledek. To je pro každého velmi snadné a rychlé a to nevyžaduje žádné znalosti kódování. Pojďme se podívat na některé z nejpopulárnějších a nejefektivnějších služeb, které můžete použít k definování hostitele webu.

1. Služby pro detekci hostitele webových stránek

KONTROLA HOSTINGU

hostovací kontrolor

Hosting checker – je webová detekční služba, která poskytuje profesionální vyhledávací nástroj k zajištění co nejpřesnějších a ověřených výsledků. Systém umožňuje zjistit nejdůležitější informace o webové stránce, která je předmětem analýzy. Mezi analyzované a kontrolované parametry patří obecné informace o hostiteli, Alexa Rank, online / offline webová kontrola, Google page rank, informace o IP blacklistu domény, průměrná rychlost načítání, sledování sociálních statistik atd. Kontrola hostingu používá následující nástroje:

 • Vyhledávací nástroj pro hosting webových stránek – stačí zadat název domény přímo na webové stránce a služba vyhledá svůj hosting mezi více než 5000 poskytovateli uvedenými v jeho databázi;
 • Webový vyhledávací nástroj pro vyhledávání IP adres – umožňuje získat podrobné informace o webhostingu, jeho IP adrese a případném zahrnutí do černé listiny IP;
 • Nástroj pro sledování polohy webových stránek – umožňuje zjistit polohu vašeho webu nebo jeho domény;
 • Domain Whois a Age Detector – nástroj, který definuje věk domény a její hlavní charakteristiky SEO a také data Whois.

Po analýze webu generuje systém podrobné zprávy obsahující všechny klíčové parametry a data webu. Přehledy si můžete prohlédnout online, ale je možné je také stáhnout jako soubory PDF pro další srovnání.

Zjistěte hostitele webových stránek

HOSTING DETEKTOR

hostingdetector

Hostující detektor – je další populární služba detektorů hostingu, která umožňuje identifikovat hosting webových stránek během několika sekund. Stačí zadat název domény nebo adresu URL projektu a aktivovat proces hledání. Systém rychle analyzuje web a hledá jeho hosting v bohaté databázi.

Po dokončení analýzy systém poskytne informace o poskytovateli hostingu, zemi, v níž je zaregistrován název domény, a údaje WHOIS. Jedná se o jednu z nejjednodušších služeb, kterou tam můžete najít, a je také zcela zdarma a srozumitelná pro všechny.

Zjistit hosting webových stránek

KONTROLA HOSTINGU DOMÁNY

duplikátor

Kontrola hostingu domény – je systém, který umožňuje zjistit, kdo je hostitelem určité webové stránky. Systém je nástroj SEO, který vám umožní analyzovat a zobrazit konkrétní informace o různých webech. Tyto informace se obvykle skládají z IP adres, názvových serverů, hostitelů atd. Jako bezplatná online služba vám Domain Hosting Checker umožňuje zadávat a analyzovat až 10 adres URL najednou, čímž šetří vaše úsilí a čas. Bezplatná služba nevyžaduje žádnou předběžnou instalaci, a tak generuje výsledky během několika sekund. I nováčci to mohou snadno používat – tak jednoduché a srozumitelné!

Existuje mnoho důvodů, které hovoří ve prospěch používání nástroje Kontrola hostingu domény. Začneme tím, že se jedná o pokročilé a autentické služby založené na Dupli Checker – systému, který poskytuje širokou škálu bezplatných nástrojů SEO, které umožňují posílit pozice vyhledávače webových stránek. Za druhé, výsledky generované systémem jsou důvěryhodné a prokázané. Tento nástroj je také velmi jednoduchý a zjištění výsledku trvá jen několik sekund. Nakonec poskytuje komplexní data týkající se hostování webových stránek a jeho IP adresy. To je to, co skutečně potřebujete!

Zkontrolujte webhosting

MALÉ SEO NÁSTROJE – WEBOVÁ STRÁNKA HOST KONTROLA

smallseotools

Kontrola hostitele webových stránek – je služba detekce hostování spuštěná a poháněná nástroji Small SEO Tools. Systém je zdarma pro každého a umožňuje objevit hostitele za určitým webem. Chcete-li použít dámu, stačí se dostat na web, zadat adresu URL webu, který vás zajímá, a poté kliknout na tlačítko „Zkontrolovat hostování“. Na výsledky nemusíte dlouho čekat – budou poskytnuty okamžitě. Kontrola webových stránek je skvělá pro nové majitele webových stránek, kteří zkoumají trh, hledají důvěryhodné poskytovatele, kteří mohou zajistit kvalitní výsledky a záruku dostupnosti. Službu není třeba registrovat – je zdarma a je k dispozici kdykoli během dne na vaši žádost.

Zjistěte hosting webových stránek

2. Jak zkontrolovat webhosting podle jeho IP adresy

Ať už jste uživatel, který si je vědom kódování, nebo ne, můžete se pokusit zjistit hostitele svého webu podle jeho IP adresy. Stačí zadat „ping site.com“ (nebo jakoukoli jinou doménu, o kterou máte zájem) na příkazovém řádku a zapamatujte si (nebo odložte) číselná kombinace zobrazená v odpovědi. Toto bude vaše IP adresa vašeho webu. Zadejte jej po https://whois.domaintools.com/ linka pro zobrazení kontaktů poskytovatele hostingu a informace o něm. To je také docela snadné a rychlé.

domaintools

3. Jak zjistit hostitele webu podle domény serveru názvů

Další jednoduchý způsob, jak zjistit webhosting, je Name Server (NS). Za tímto účelem otevřete https://whois.domaintools.com/ a zadejte doménové jméno webu, který je v analýze. Poté klikněte na tlačítko Hledat a počkejte na výsledek.

Procházejte „Whois Record“ v řádku „nserver:“ na testovací stránce. Hlavní doménou v linii NS je poskytovatel hostingu. Mimochodem, tato varianta je také jednou z nejrychlejších možností a funguje také skvěle pro weby hostované na virtuálních serverech.

Sečteno a podtrženo

Provádění výzkumu o vašich konkurentech ve výklenku je jedním z hlavních aspektů úspěšného marketingu. Zjištění poskytovatele hostingu webových stránek je prvním krokem, který můžete v tomto směru provést. Při výběru hostitele pro svůj vlastní projekt se vám budou hodit informace o hostiteli webu, jeho IP adrese, umístění a dalších technických parametrech..

Existuje několik účinných způsobů, jak zjistit vašeho poskytovatele hostingu webových stránek, ale použití speciálních služeb uvedených v článku je stále nejvýhodnějším řešením.. Služby detekce hostingu webových stránek vám poskytnou dobrý přehled o poskytovateli webhostingu a jeho nezbytných parametrech. Tyto informace můžete dále použít při porovnávání hostitelů z hlediska jejich pořadí, výkonu, zeměpisné polohy, spolehlivosti, hodnocení důvěryhodnosti a dalších základních parametrů. Tyto aspekty se stanou rozhodujícími při přijímání konečného rozhodnutí ohledně výběru nejlepšího hostitele, který vyhoví vašim potřebám.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map