Kolik stojí vytvoření webu?

Skutečné náklady na spuštění webové stránky jsou skutečnou záhadou pro většinu vývojářů webu, kteří se do tohoto procesu poprvé zapojí. Na tuto otázku ve skutečnosti neexistuje jednoznačná odpověď, protože konečné náklady na vývoj webových stránek závisí na mnoha faktorech.


Obsah:
Náklady na web vytvořený:
Tvůrce webových stránek
CMS + Hosting
Nezávislý pracovník
Webové studio
Průměrné náklady na web:
Osobní stránka
Online blog
eCommerce
Small Business
Přehled srovnávací tabulky
Sečteno a podtrženo

Patří mezi ně typ a složitost webové stránky, kterou potřebujete, metody vytváření webových stránek, které budete používat, platformu, kterou pro tento účel vyberete, náklady na doménové jméno, hosting atd..

Taková řada faktorů, které ovlivňují náklady na vývoj webových stránek, znesnadňuje přesné určení konečné ceny projektu. Měli byste však být připraveni na to, že případné náklady na váš web mohou být několikanásobně vyšší, než jste původně očekávali.

Většina uživatelů, kteří nemají webové stránky, ale chtějí je získat osobní nebo obchodní cíle, věřte, že tvorba webových stránek je komplikovaný a poměrně nákladný proces. Do jisté míry mají pravdu, ale je to opravdu tak nákladné, jak si představujete?

Je dnes nutné za tuto službu zaplatit tisíce dolarů? Možná existuje možnost, která umožňuje platit méně, aniž by byla ohrožena kvalita hotového projektu?

Abychom na tyto otázky odpověděli, podívejme se blíže na některé z hlavních způsobů, jak vytvořit web, jejich vlastnosti a náklady na jeho vytvoření. Po přečtení tohoto průzkumu zjistíte, kolik peněz byste měli do svého webového projektu skutečně investovat, jaké možnosti můžete využít a jaké ceny jsou za tyto služby v současné době účtovány..

Náklady na web vytvořený tvůrcem webových stránek

Tvůrci webových stránek jsou speciální programy používá se k vývoji různých typů webových stránek na základě potřeb uživatelů. Většina z nich je navržena s ohledem na požadavky nezkušených lidí, kteří stále mají v úmyslu vytvářet plně funkční webové stránky za dostupnou cenu..

Tyto cloudové služby jsou obecně velmi intuitivní, což minimalizuje problémy s webovou tvorbou a zaručuje slušný výsledek, že jste se rozhodli správně postupovat při vytváření webových stránek..

Většina uživatelů potřebuje technicky jednoduché webové stránky – obchodní weby, portfolia, blogy, propagační weby atd. Proto je rozumné zvážit ziskovost platformy na základě jejího pohodlí a nákladů na dokončení těchto projektů..

V tomto ohledu jsou tvůrci webových stránek nad konkurencí, zejména pokud jde o ceny a snadnost použití. Co ale potřebujete pro spuštění webových stránek s těmito službami? Kolik byste měli být připraveni investovat do jejich tvorby a jaký výsledek můžete potenciálně využít?

 • Chcete-li vytvořit projekt s tvůrci webových stránek, budete muset získat šablonu, název domény a hosting.
 • Šablony mohou být zdarma a placené, v závislosti na jejich kvalitě a službách, které je nabízejí.

Co se týče hostingu a doménového jména, věci se liší. Téměř všichni tvůrci webových stránek přicházejí s integrovaným hostingem, jehož doba trvání je u některých služeb neomezená. Když si vyberete platformu a zaregistrujete se na ni, získáte bezplatnou subdoménu, která stačí k vytvoření prvního webu a prozkoumání sady funkcí služby.

Když však na vývoji svých webových stránek budete pokračovat, zjistíte, že bez domény druhé úrovně nepůjdete. Můžete jej získat buď jako bonus, nebo do některého z cenových plánů podle vašeho výběru.

Průměrné náklady na vytvoření webové stránky s tvůrcem webových stránek lze vypočítat na měsíční a roční bázi, přičemž druhá varianta je výhodnější z hlediska nákladů. Ceny se liší v závislosti na plánech, které tvůrci webových stránek nabízejí – procházením je vyjasněte.

Náklady na web vytvořený CMS + Hosting

Stejně jako tvůrci webových stránek, CMS liší se v parametrech, funkce a typy webů, které můžete s nimi spouštět. Ať už půjdete o jakoukoli službu, musíte se dozvědět více o její funkčnosti, integrovaných možnostech, nástrojích a dalších funkcích, které jsou nezbytné pro efektivní vytváření webových stránek..

Pokud jste nováček a toto je váš první pokus zřídit web s redakčním systémem, musíte se nejprve naučit základy používání CMS dle vašeho výběru, jmenovitě nastavení hostingu, vytvoření databáze, použití dashboardu a obecný systém. vlastnosti.

Co byste měli vědět, je to, že většina open-source CMS je zpočátku zdarma. To znamená, že je můžete zdarma stáhnout, nainstalovat a aktualizovat. A co víc, můžete dokonce zkusit vytvořit jednoduchý web, aniž byste do něj investovali. To je příjemná praxe pro začátečníky, kteří se chtějí naučit nuanci práce s těmito systémy.

Mnoho CMS se zároveň nemůže pochlubit slušnou funkčností a implikovat integraci externích pluginů, doplňků nebo rozšíření, aby bylo možné dosáhnout lepších výsledků.

Nyní přejdeme k finančním výdajům.

Náklady na vytvoření webové stránky s CMS

Kolik to bude stát na vytvoření webové stránky s CMS? Podívejte se na následující body:

 1. Hosting – kolem 150 $ / rok;
 2. Doménové jméno – kolem 20 $ / rok;
 3. Šablona – témata mohou být zdarma i placená, ale slušné šablony vás budou stát zhruba 100–150 $;
 4. Extra pluginy – placené stojí 5 až 100 až 150–150 USD za jednu položku v závislosti na jejich charakteru a složitosti.

Toto je přibližný odhad nákladů na vytvoření webové stránky s CMS. Ceny se mohou lišit v závislosti na typu systému, který používáte, a na projektu, který chcete dlouhodobě získat.

Náklady na web vytvořený nezávislou osobou

Rozhodnutí najmout nezávislého pracovníka navrhnout web pro vás může být výsledkem několika faktorů. Můžete buď chybět čas na práci na vývoji svých webových stránek sami, nebo vaše dovednosti nemusí stačit k účinnému dokončení úkolu. Ať už jsou důvody jakékoli, měli byste si být vědomi přibližných nákladů na využívání služeb tohoto specialisty a potenciálních hrozeb, s nimiž se během procesu můžete setkat..

Většina nezávislých pracovníků obvykle za své služby účtuje hodinové sazby. Ceny se velmi liší v závislosti na kompetenci a odborných znalostech odborníka, dostupných dovednostech, čase, kdy musíte získat hotový projekt, místě, od kterého pochází web designer, a dalších požadavcích, které můžete mít.

 • Průměrné náklady na vývoj webových aplikací se pohybují od 30 do 80 USD za hodinu.
 • Náklady na služby nabízené profesionály se pohybují kolem 500 – 1 000 USD za kompletní práci.

To zahrnuje různé druhy úkolů, které specialista během této doby řeší, ať už jde o vývoj designu, nastavení webových stránek, psaní dalších modulů, úpravu nastavení atd. Mimochodem, další údržba a správa webových stránek může také stát hodně, protože nebudete to můžete udělat sami.

Hned po spuštění projektu se budete muset starat o pravidelné aktualizace obsahu, bezpečnostní podporu, SEO atd. To také vyžaduje finanční investice – od 100 USD měsíčně v případě využití služeb na volné noze. Nezapomeňte tyto nuance předem vymazat, abyste mohli provést požadované výpočty.

Měli byste být také připraveni zaplatit za hosting webových stránek a doménové jméno. Kvalitní a bezpečný hosting může stát 20 až 50 USD za měsíc na základě poskytovatele, s nímž jednáte.

Pokud jde o názvy domén, jejich náklady se mohou lišit v závislosti na věku domény. Nové domény mohou stát přibližně 10–15 $ ročně, v závislosti na typu registrátora a zóně domény. Náklady na domény ve věku mohou dosáhnout stovek až tisíců dolarů, ale uživatelé, kteří potřebují webové stránky pro osobní nebo obchodní použití, obecně nemají zájem o získání tak drahých domén..

S ohledem na výše uvedené náklady můžete vypočítat, kolik stojí vytvoření webové stránky. Abych to shrnul, mohu dojít k závěru, že minimální náklady na spuštění webové stránky jsou 300–500 USD za standardní web vyvinutý kvalifikovaným nezávislým pracovníkem..

Náklady na web vytvořený webovým studiem

Pokud jde o vytváření profesionálních webových stránek pro velké podniky a pro osobní potřebu, přicházejí do hry webová studia. Jedná se o týmy odborníků, kteří řídí každý krok procesu vytváření webových stránek.

A co víc, webová studia si jsou vědoma hlavních trendů v oblasti webového designu, jejichž výsledkem je vytvoření plně funkčních a vysoce funkčních projektů. Poplatek za webová studia závisí na mnoha faktorech, jako je počet lidí, kteří budou pracovat na vývoji projektu, složitosti a stylu webové stránky, kterou potřebujete, na cílech, které sledujete, lhůtách atd.. Kolik tedy můžete očekávat, že investujete do projektu webového studia?

Náklady na vytvoření webové stránky prostřednictvím webových studií a nezávislých pracovníků

 1. Měsíční náklady na hostování se mohou pohybovat mezi 10 a 16 $ v závislosti na poskytovateli a zvoleném plánu. Za spolehlivý hosting tedy zaplatíte zhruba 150–200 $ ročně. Pokud jde o doménové jméno, bude vás to stát kolem 10 $ a 30 $ za rok. To také závisí na zóně domény a vlastnostech, které dáváte přednost.
 2. Další věc, kterou budete muset zaplatit, je šablona tým webového designu bude spolupracovat. Cenové rozpětí zde může být univerzální – slušná šablona bude stát od 100 do 1000 USD v závislosti na typu webu, jeho složitosti a obecných sazbách webového studia.
 3. A konečně, nejodpovědnější a nejdražší součástí procesu webového designu jsou náklady na služby webového studia. Míra vývoje webu může být někdy poměrně vysoká a může dosáhnout až 4 000–6 000 USD. To závisí na podmínkách smlouvy, kterou uzavíráte se studiem, na jejich cenové politice, počtu vývojářů webu v týmu, na službách, které hodláte využít, a na mnoha dalších aspektech.

Mějte na paměti, že náklady na vývoj webových stránek nejsou omezeny pouze vytvořením návrhu. Skutečnost, že to jsou odborníci na webové studio, kdo pro vás vytvoří web, znamená, že jej poté nebudete moci spravovat a aktualizovat sami. Je to jen proto, že si nejste vědomi jeho konstrukčních charakteristik, struktury a dalších podobných nuancí.

A co víc, na propagaci webu záleží také, pokud chcete provozovat ziskový a efektivní web generující provoz a pomáhající vám budovat zákaznickou základnu. Pokud si najmete webové studio pro další údržbu webových stránek, SEO, zákaznickou podporu, bezpečnostní problémy atd., Připravte se navíc investovat kolem 100–150 $ měsíčně nebo dokonce více.

Pokud potřebujete kvalitní web, nemá smysl hledat drahé možnosti budování webu. Ve většině případů nepotřebujete k vývoji tohoto projektu profesionální webdesignéra ani celý tým webového studia. Stejně tak nemusíte ztrácet úsilí a čas zkoumáním základů používání CMS. Investice to nestojí vždy. To je místo, kde populární tvůrci webových stránek jsou velmi užitečné. Jsou snadno použitelné a mají nejlepší korelaci ceny a kvality.

Průměrné náklady na osobní web

Náklady na vytvoření webové stránky s tvůrci webových stránek obecně klesají na cenu šablony, hosting, název domény, další doplňky nebo aplikace, které byste si mohli přát integrovat a dále podporovat. Pokud jde o populární tvůrci webových stránek, všechny tyto funkce zahrnuty do plánů, které platformy nabízejí.

Být nejlevnějšími tvůrci webových stránek, Wix a uKit nabízejí dostupné ceny, které vyhovují všestranným potřebám vytváření webových stránek. Podívejme se nyní, kolik to bude trvat, než spustíme web s nimi.

Náklady na osobní web vytvořený společností Wix

Wix Personal Site Builder

Wix je světově známý all-in-one webový tvůrce, který skvěle funguje pro různé typy osobních webů. Díky své bohaté sadě funkcí, množství šablon, nástrojům pro přizpůsobení designu a několika cenovým plánům je systém užitečným řešením pro nezkušené uživatele. Ať už máte jakékoli dovednosti a zkušenosti s webovým designem a jakýkoli typ webu, který chcete spustit, Wix vám pomůže dokončit úkol tím nejlepším možným způsobem.

Náklady na vytvoření osobního webu se společností Wix závisí na vlastnostech, které plánujete použít, a na cenovém plánu, který si vyberete pro tento účel.

Systém v současné době nabízí neomezený bezplatný plán, který byste mohli potřebovat vyzkoušet jeho vlastnosti a pět placených plánů. Pokud jde o vývoj osobních webových stránek, pak Combo nebo Unlimited plán bude tím nejlepším řešením. Název plánu připojení domény pro vás bude stěží fungovat kvůli jeho omezením (jako je reklamní banner nebo potřeba použít doménu druhé úrovně).

Kromě nákupu těchto plánů nemusíte za používání Wix platit více. Roční cena za správu jednoho webu se odráží v nákladech na plány. Tento systém umožňuje vytvořit pěknou webovou stránku za zhruba 96 USD ročně v závislosti na cílech, které sledujete v oblasti vytváření webových stránek.

Co je důležité, společnost Wix často zavádí speciální nabídky (přibližně 10krát ročně), které zajišťují 50% slevy pro všechny cenové plány. Tyto nabídky jsou obvykle představeny o svátcích a zvláštních událostech v průběhu služby. Trvají 3 až 7 dní a můžete snadno ušetřit velké čekání na správný okamžik (všichni účastníci služeb dostávají odpovídající e-maily s informacemi o nabídkách).

Viz také:
Recenze webových stránek Wix
Příklady osobních webových stránek Wix

Vyzkoušejte Wix (plán zdarma)

Náklady na osobní web vytvořený uKit

Příklad osobních webových stránek uKit

uKit je obecně umístěn jako tvůrce webových stránek pro malé firmy, a proto je jeho sada funkcí zaměřena na vývoj těchto webových stránek. Díky výjimečnému snadnému použití, intuitivní povaze vytváření webových stránek, specializovaným šablonám a výkonné sadě funkcí je služba slušnou volbou pro vytváření osobních webových stránek..

Tvůrce webových stránek je jedním z nejdostupnějších řešení pro webovou tvorbu, která jsou k dispozici v současné výklenku pro webový design. Neexistuje žádný bezplatný plán, ale můžete systém otestovat po dobu dvou týdnů zdarma. Pokud vám možnosti, které vám nabízí, můžete upgradovat na jeden ze čtyř placených plánů.

Pokud jde o vývoj osobních webových stránek, nejvhodnější řešení jsou plány Premium a Premium +, náklady, které odpovídajícím způsobem činí 4 a 8 $ měsíčně. Nezapomeňte, že získání jednorázového předplatného na 3, 6 měsíců nebo 1-2 roky najednou vám ušetří velké úspory. Slevy jsou složeny z 5%, 10% a 30% na základě zvolené doby předplatného. Dalším způsobem, jak ušetřit více, je využít promo kód 25% uKit, který je k dispozici online.

Kromě toho má uKit nabídku, která pokrývá aktuální nutnost jakékoli firmy mít webovou stránku. Pokud potřebujete profesionálnější firemní web, ale nemáte čas ani touhu pracovat na jeho vývoji sami, můžete si od vývojářů systému objednat projekt připravený na klíč za 100 USD. Toto je velmi pokusná nabídka pro lidi, kteří jsou zaneprázdněni plněním svých obchodních úkolů a dosahováním zisku.

Viz také:
uKit Recenze webových stránek
Příklady webových stránek uKit

Vyzkoušejte uKit (je k dispozici 14denní zkušební verze)

Průměrné náklady na online blog

Možná budete muset připojit blog k připravenému webu nebo ho spustit od nuly. Náklady na spuštění blogu zahrnují cenu specializované šablony, hostingu, názvu domény a integrace. Wix i uKit mají cenové plány, které dobře fungují pro tvorbu blogů. Podívejme se nyní na nejvhodnější možnosti.

Náklady na online blog vytvořený společností Wix

Wix Blog Web Builder

Wix má výkonný blogovací nástroj, který umožňuje vytváření a správu plně funkčních blogů. Cena za používání služby závisí na funkcích, které chcete do svého projektu integrovat. Platformu můžete zdarma vyzkoušet tak, že se zaregistrujete a otestujete její možnosti bezplatného plánu.

Přechod na Panelu Connect Domain vám také nepřinese požadovaný výsledek, z důvodu více omezení předplatného, ​​která nestojí za investici, pokud plánujete přejít online.

Combo a Unlimited plány fungují nejlépe pro vytváření online blogů. Náklady na tyto plány představují 8,50 $ a 12,50 $ měsíčně. Získáte zde správné množství místa na disku a šířku pásma, absenci banneru systémové reklamy a další funkce související s blogem.

Pomocí plánů budete moci:

 • přidávat, aktualizovat a plánovat blogové příspěvky,
 • vytvořte sekci doporučených příspěvků a cloud cloudů,
 • povolit komentáře uživatelů,
 • vytvořit vlastní zdroj,
 • Ve výchozím nastavení použijte Google Analytics a integrovaný systémový hosting zahrnutý do plánů.

Pokud jste se rozhodli vytvořit vizuálně atraktivní a funkční blog, aniž byste investovali příliš mnoho úsilí, času a peněz, je Wix odpověď. Díky bohaté sadě funkcí a široké škále nástrojů a možností je platforma nejvhodnější volbou pro váš blogovací projekt, bez ohledu na jeho složitost, téma a styl..

Viz také:
Příklady Wix Blogy

Vytvořte si vlastní blog pomocí Wix

Náklady na online blog vytvořený uKit

Příklad uKit Blog Page

uKit blog je pěkný bezplatný doplněk k webovým stránkám vytvořeným tímto tvůrcem webových stránek. Toto je nejvhodnější řešení pro malé firmy, které se nechtějí obtěžovat složitostí nastavení specializovaných blogovacích systémů.

Nejvhodnějším plánem pro vytvoření blogu je Premium+. Jeho cena představuje 8 $ měsíčně. Program Premium + Plan poskytuje rozšířený systém sběru statistik a analytiků a neomezený přístup k šablonám, které lze použít ke spuštění blogu.

Budete moci vytvořit a spravovat blog připojením „Informační zpravodaj”Na libovolnou stránku vašeho webu. Systém blogů je jednoduchý, zaměřený na obsah a pohodlný. Plánovaná publikace zpráv je jednou z výhod těchto plánů, která umožňuje aktualizaci blogu, i když jste pryč. uKit je docela pěkná volba pro vytváření jednoduchých blogů pro osobní použití.

Začněte svůj blog pomocí uKit

Průměrné náklady na webové stránky elektronického obchodu

Náklady na spuštění webové stránky elektronického obchodu obecně závisí na nástroji, který si vyberete pro tento účel, poskytovateli hostingu, šabloně, názvu domény a marketingových možnostech, které chcete využít. S Wixem a , proces bude jednoduchý, pohodlný a cenově dostupný.

Náklady na webové stránky elektronického obchodu od společnosti Wix

Tvůrce webových stránek Wix eCommerce

Wix má svůj vlastní eCommerce engine, který umožňuje budování malých a středních internetových obchodů. Rozsah nástrojů, které poskytuje, je působivý a zahrnuje: více platebních možností, možnosti marketingu a správy daní, galerie produktů, vícejazyčnou podporu, export souborů CSV.

Chcete-li vytvořit internetový obchod s Wix, mělo by smysl jít za eCommerce nebo VIP plán. Náklady na plán elektronického obchodu představují 16,50 $ / měsíc. To zahrnuje možnost vytvoření internetového obchodu, odpovídající množství šířky pásma a místa na disku, dostupnost marketingových nástrojů, šablony elektronického obchodu připravené pro mobilní zařízení, integrovanou Google Analytics atd. VIP plán vás bude stát 24,50 $ měsíčně, navíc nabízí e-mailové kampaně, neomezenou šířku pásma, prémiového zákazníka podpora a další výhody elektronického obchodu.

Kód Wix je další bezplatný nástroj eCommerce, který tvůrce webových stránek nabízí. Toto je nástroj pro tvorbu aplikací, který můžete použít, abyste svému online obchodu poskytli pokročilé funkce a další efekty na webových stránkách. K tomu nemusíte mít kódovací schopnosti – tato funkce je intuitivní a jednoduchá pro každého.

Viz také:
Příklady internetového obchodu Wix

Vytvořte internetový obchod pomocí Wix

Náklady na eCommerce webové stránky vyrobené Shopify

hopify eCommerce Software

Nakupujte je specializovaný eCommerce software, jehož funkčnost je zaměřena na vývoj internetového obchodu. Tento systém umožňuje vytvářet plně funkční internetové obchody různých velikostí a složitosti.

Pokud software nabízí řadu eCommerce plánů, budou případné náklady na vybudování internetového obchodu s ním záviset na předplatném, který půjdete – od 9 do 299 $ / měsíc.

Shopify umožňuje testování systému zdarma po dobu 14 dnů a v současné době nabízí následující plány: Lite, Basic Shopify, Shopify a Advanced Shopify. Jejich cena odpovídajícím způsobem představuje 9 $, 29 $, 79 $ a 299 $ měsíčně.

 • Lite plán umožňuje připojit internetový obchod k existující webové stránce, přidat neomezený počet produktů, více platebních bran, sledování prodeje, možnost Koupit tlačítko atd..
 • Základní Shopify navíc nabízí bezplatné připojení SSL certifikátů a možnost přidání blogu.
 • Plán Shopify umožňuje posílat dárkové karty a profesionální zprávy.
 • Rozšířené Shopify přichází s pokročilým tvůrcem sestav a dopravcem v reálném čase.

Vezměte na vědomí, že služba Shopify je bez transakčních poplatků, ale za transakce kreditní kartou budete muset zaplatit, pokud tyto platby přijmete ve svém obchodě. Celkově vzato, Shopify je slušný profesionální eCommerce software, který je navíc optimalizován pro mobilní marketing.

Viz také:
Nakupujte eCommerce Software Review
Příklady online obchodu Shopify

Vytvořte internetový obchod pomocí služby Shopify

Průměrné náklady na webové stránky pro malé firmy

Vytváření webových stránek pro vaši firmu je nezbytné, pokud chcete dosáhnout dlouhodobých cílů a rozšířit zákaznickou základnu. Náklady na spuštění webové stránky s tvůrci webových stránek závisí na systému, který pro tento účel vyberete.

Pokud většina tvůrců webových stránek přichází s integrovaným hostingem a ve výchozím nastavení nabízí názvy domén, nemusíte za ně navíc platit. Zjistěte ceny, které nabízí Wix a uKit k vytvoření webové stránky pro malé firmy.

Náklady na webové stránky pro malé firmy od společnosti Wix

Wix Small Business Web Builder

Vytváření webových stránek pro malé firmy pomocí Wix je snadná, rychlá a efektivní díky rozmanitosti nástrojů a funkcí, které systém nabízí. Náklady na zahájení projektu se společností Wix se obecně pohybují kolem 96 USD ročně v závislosti na plánu, se kterým budete pracovat.

Pokud jde o vytváření webových stránek pro malé firmy, má smysl použít jakýkoli z plánů, které platforma nabízí, s výjimkou plánu Connect Domain s dostupnými omezeními. Využití plánů Combo, Unlimited, eCommerce nebo VIP funguje pro tento účel skvěle, přičemž výběr by měl být založen na sadě funkcí a rozsahu vaší webové stránky pro malé firmy, na které se zaměřujete, na publiku, na které se chcete zaměřit, a na cíle, kterých chcete dosáhnout. Plány stojí odpovídající 8,50, 12,50, 16,50 a 24,50 $ a zahrnují různé termíny a funkce.

Pro snížení ročních sazeb plánů doporučuji sledovat speciální nabídky a slevy Wix, které zavádějí několikrát do roka. To je jistý způsob, jak ušetřit velké.

Pro podnikatele, kteří chtějí navrhovat obchodní webové stránky bez potíží, nabízí Wix svůj pokročilý nástroj ADI. Funkce umělé inteligence navrhne pro vás plně funkční web pomocí obchodních informací, které poskytnete. Je to snadné, rychlé a efektivní.

Viz také:
Příklady webových stránek firmy Wix

Vytvořte obchodní web s Wix

Náklady na web Small Business Made by uKit

Tvůrce webových stránek uKit

uKit se vyznamenal jako tvůrce webových stránek pro malé firmy. Rozsah podnikových funkcí, nástrojů, responzivních šablon a marketingových možností, které poskytuje, je více než dostačující k pokrytí převládajícího množství potřeb podnikatelů. Náklady na spuštění plnohodnotného webu pro malé firmy s programem uKit obecně představují 48 USD.

uKit má v současné době čtyři placené předplatné, z nichž každé dodržuje určité úkoly webdesignu. Můžete si vybrat mezi plány Premium, Premium +, eCommerce a Pro v závislosti na typu a stylu vašich webových stránek pro malé firmy, funkcích, které chcete integrovat, cílech, které chcete, aby sloužily, a dalších souvisejících aspektech.

Tvůrce webových stránek navíc nabízí významné slevy těm lidem, kteří za používání služby zaplatí během 3, 6 měsíců nebo 1 až 2 let. Slevy jsou 5%, 10% a 30% s ohledem na nabízený plán a podmínky.

Je také možné získat promo kód SWB-25 ve výši 25% uKit ušetřit velké při navrhování webových stránek malé firmy uKit. Pokud máte opravdu dlouhodobé obchodní cíle a chcete zachránit velké, uKit je nejdostupnější řešení, jaké kdy najdete.

Vytvořte si obchodní web pomocí uKit

Náklady na vytváření webových stránek: Přehled srovnávací tabulky

Webové studioNezávislý pracovníkCMS
(WordPress)
Tvůrci webových stránek:
WixuKit
Doménové jméno (Roční)20 $20 $20 $20 $20 $
Hosting (Roční)150 $150 $150 $100 $48 $
Šablona webové stránky300 $50 $50 $0 $0 $
Práce s webem1000 $550 $100 $0 $0 $
Celkový1470 $770 $320 $120 $68 dolarů

Sečteno a podtrženo

Náklady na získání webové stránky se vytvářejí individuálně v každé situaci a závisí na mnoha faktorech, konkrétně na tvorbě webových stránek nebo na objednávce hotového webu, na typu vybrané platformy, na ceně hostingu, názvu domény, šablon, modulů / pluginů , dočasné výdaje, složitost projektu atd.

 • Nejdražším řešením je objednávka webové stránky z webového studia. Tato varianta funguje dobře pro lidi, kteří nechtějí znát všechny nuance procesu webového designu, ale mají v úmyslu získat plnohodnotný web, který splní jejich cíle a potřeby..
 • Totéž platí o najímání nezávislých pracovníků. Tito odborníci mohou snadno vytvářet různé typy webových stránek, ale nebudete schopni se s jejich údržbou a další propagací vypořádat. To znamená, že budete muset pokračovat v práci s webovým studiem nebo na volné noze, abyste mohli v případě potřeby aktualizovat a spravovat svůj web..
 • Vytvoření webové stránky s CMS je účinným řešením pro kutily, které si můžete vybrat, aby se práce dala efektivně. Tyto systémy není docela obtížné zvládnout, ale stále budete muset mít dovednosti a zkušenosti s webovým designem, abyste si s úkolem mohli poradit sami. Nezapomeňte, že CMS často implikuje integraci pluginů a šablon, což není pro váš web zcela bezpečné. Musíte vědět, s čím specialisté se musí vypořádat, aby byli na bezpečné straně.

Nejjednodušší a nejdostupnější alternativou webového designu je použití tvůrců webových stránek. Tyto systémy zajišťují maximální jednoduchost a nevyžadují znalosti programování vůbec. Jsou intuitivní povahy a přicházejí s funkcemi přímo z krabice potřebnými ke spuštění a správě funkčního osobního nebo obchodního webu.

Náklady na navrhování webových stránek pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek jsou často dvakrát nižší ve srovnání s náklady, s nimiž se setkáte při používání jiných nástrojů pro vytváření webových stránek. Co je důležité, nemusíte se starat o hosting webových stránek a název domény, protože tyto funkce jsou ve výchozím nastavení udělovány na základě smluvních podmínek.

I když je výběr tvůrců webových stránek v těchto dnech působivý, vybral jsem si dvě služby, konkrétně Wix a uKit, kvůli jejich cenové dostupnosti, pohodlí a skvělé funkčnosti. Tyto systémy dokážou dokonale řešit typické úkoly pro většinu uživatelů bez jakýchkoli potíží nebo dodatečných nákladů.

Náklady na spuštění webové stránky se v tomto případě budou pohybovat od 36 do 200 USD v závislosti na zvolené platformě, cenovém plánu a typu webových stránek. Jen to zkuste a užijte si výsledek!

Vytvořte web zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map