Nejjednodušší způsob, jak vytvořit web

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit web


Rozhodnutí o spuštění webové stránky je odpovědné a náročné současně. Web je to velmi nástroj, který můžete efektivně použít pro širokou škálu účelů, od osobních portfolií až po plně funkční obchodní projekty a internetové obchody..

Čím méně však víte o samotném procesu webového designu – tím více problémů se můžete neočekávaně setkat i v počáteční fázi vývoje webových stránek. Určitě budete mít spoustu otázek pokud jde o název domény a výběr hostování, integrace účtů a aplikací na sociálních médiích, přizpůsobení designu atd. Díky tomu je návrh webových stránek skutečnou snahou nováčků.

Než se pustíte do procesu vytváření webových stránek, měli byste nejprve zvážit výběr nástroje pro vytváření webových stránek. Zde narazíte na několik otázek. Je samozřejmé, že existují spousta populárních CMS, které jsou však přesyceny nastavením. Ve skutečnosti s těmito systémy můžete vytvořit jakýkoli typ projektu, ale… pouze pokud jste dostatečně vyškolení a kvalifikovaní, abyste zvládli všechny nuance.

Ale co když jste právě na cestě k znalosti web design? Co když to je vaše první zkušenost s tvorbou webových stránek? V tomto případě, použití CMS nepřinese vůbec žádný výsledek. Tehdy se tvůrci webových stránek stanou těmi nástroji, které vám umožní vytvořit kvalitní web v nejkratším možném čase a bez zvláštních dovedností a odborných znalostí..

Stavitelé webových stránek – nejjednodušší způsob, jak vytvořit web

Tvůrci webových stránek si získali celosvětovou popularitu. Je to proto, že jejich funkčnost a pohodlí umožňují využít skvělý výsledek, i když jste první. Tyto webové systémy fungují okamžitě a přicházejí s integrovaným hostingem, připravenými tématy a nástroji potřebnými k tomu, aby projekt získal špičkový design..

Nejjednodušší tvůrci webových stránek k vytvoření webu:

 1. Wix – nejjednodušší ZDARMA tvůrce webových stránek
 2. uKit – levný webový tvůrce pro malé firmy
 3. WordPress – nejlepší open source CMS pro jakýkoli web
 4. Shopify – nejjednodušší platforma pro vytvoření internetového obchodu
 5. Záložka AIDA – Snadný webový tvůrce s AI
 6. Ucraft – Snadný tvůrce webových stránek (Elektronický obchod připraven)
 7. SITE123 – jeden z nejpopulárnějších stavitelů stránek Saas
 8. Tvůrce chatu – tvůrce webových stránek zdarma pro neziskové organizace
 9. Mobirise – Software pro tvorbu webových stránek offline

Takový rozsáhlý výběr profesionálních nástrojů pro návrh webových stránek může do jisté míry komplikovat výběr nejlepšího nástroje pro vytváření webových stránek. Každý z těchto systémů má co nabídnout uživatelům a každý z nich pracuje skvěle pro splnění určitých úkolů webdesignu.

Nejlepší způsob, jak se správně rozhodnout, je analyzovat a porovnat základní sadu funkcí, pohodlí, jednoduchost, dostupnost a možnosti přizpůsobení designu, které tito stavitelé webových stránek nabízejí. Pojďme začít!

Wix – nejjednodušší použití nástroje pro tvorbu webových stránek

Wix - nejjednodušší ZDARMA tvůrce webových stránek

Jméno výrobku:WIX
Oficiální webové stránky:wix.com
Složitost:Velmi snadné
Plán zdarma:Neomezený
Prémiový plán:od 13 $ / měsíc
Založený:2006
Sídlo společnosti:Izrael
Hloubkový přehled Vyzkoušejte to zdarma

Wix – je nejjednodušší tvůrce webových stránek, který si získal celosvětovou popularitu díky pokročilé sadě funkcí v kombinaci s kreativní svobodou, dostupností, flexibilitou a možnostmi přizpůsobení designu na nejvyšší úrovni. Tato platforma je rozsáhle používána ke spuštění všech typů webových projektů, které se liší svou složitostí, specializovaným zaměřením a výkonem. Absence znalosti kódování je to, co dělá z této služby skvělý výběr pro nováčky a odborníky na webový design.

Hlavní rysy

Wix funkčnost umožňuje použití systému pro dokončení jakékoli úlohy web design. Ať už potřebujete portfolio, A obchodní webové stránky, blog nebo dokonce internetový obchod, webový tvůrce vám umožní zahájit projekt téměř v žádném okamžiku. Zde je seznam hlavních rysů Wix:

 • Nástroj inteligence umělého designu pro začátečníky a profesionály v oblasti webdesignu;
 • Snadné platformy pro blogování a eCommerce;
 • Stovky bezplatných 100% přizpůsobitelných šablon připravených pro mobilní zařízení;
 • Wix Ascend – pohodlný systém CRM.

Výhody a nevýhody

Jedním z hlavních vrcholů Wix je univerzálnost možností úpravy designu. Uživatelé si mohou vybrat mezi a jednoduchý nástroj Wix ADI a standardní editor. První možnost funguje nejlépe pro začátečníky, zatímco druhou možností je lepší výběr pro zkušené webové designéry. Wix také nabízí intuitivní přístup k webdesignu a stovky bezplatných návrhů, které vám pomohou začít s lehkostí.

Wix nemá pozoruhodné nedostatky. Pokud jste však začátečník, možná se vám zdá, že rozhraní platformy je trochu přetížené, ale na tuto funkci je docela snadné zvyknout. Dalším aspektem je rozsáhlý výběr widgetů dostupných na App Marketu. Většina z nich se vyznačuje vysokou kvalitou, ale existují i ​​ty, které nejsou zcela užitečné nebo vyžadují zlepšení. Tyto nedostatky však nejsou tak zásadní a nemohou zkazit celkový dojem, který tvůrce webových stránek vytváří.

Náklady

Systém nabízí zcela zdarma nikdy nekončící předplatné, které vám umožní vyzkoušet jeho základní funkce poskytované ve výchozím nastavení. Abyste mohli zahájit a publikovat plně vybavený projekt, musíte upgradovat na jeden z placených plánů.

Standardní plány Wix

 • Combo ($ 13 / mo) – pro osobní použití, bez reklam, připojení k bezplatné doméně, bezplatný hosting;
 • Neomezený (17 $ / měsíc) – pro nezávislé živnostníky a podnikatele neomezená šířka pásma, 10 GB úložného prostoru;
 • Pro (22 $ ​​/ měsíc) – pro kompletní online branding, vestavěný Google Analytics, 2 hodiny úložného prostoru videa;
 • VIP (39 $ / měsíc) – pro VIP projekt, podpora první priority, profesionální logo atd.

Plány podnikání / eCommerce

 • Obchodní Basic (23 $ / měsíc) – přijímání online plateb;
 • Business Unlimited (27 $ / měsíc) – nástroje pro rozvoj podnikání, obchodní aplikace pro podnikatele, eCommerce;
 • Obchodní VIP (49 $ / měsíc) – kompletní sada Wix Suite, neomezená šířka pásma a místo pro ukládání videa;
 • Podnik (500 $ / měsíc) – komplexní obchodní řešení, které poskytuje nejvyšší funkčnost a maximální množství nástrojů.

Wix také poskytuje 14denní záruku vrácení peněz stejně jako pravidelné slevy / speciální nabídky pro zvýšení věrnosti zákazníků.

Vyzkoušejte Wix zdarma

uKit – levný webový tvůrce pro malé firmy

uKit - levný webový tvůrce pro malé firmy

Jméno výrobku:uKit
Oficiální webové stránky:ukit.com
Složitost:Super snadné
Plán zdarma:14denní zkušební období
Prémiový plán:od 4 $ / měsíc
Založený:2015
Sídlo společnosti:Ruská Federace
Vyzkoušejte to zdarma

uKit – je číslo dva podle snadnosti použití a jeden z nejdostupnější tvůrci webových stránek pro webové stránky pro malé firmy. Systém je flexibilní, intuitivní a snadno použitelný pro všechny kategorie uživatelů, bez ohledu na jejich dovednosti v oblasti webdesignu. Kromě podnikatelských projektů se hojně používá k vývoji portfolií, blogů a malých webových stránek elektronického obchodu. Pro spuštění webových stránek s uKit nejsou vyžadovány žádné dovednosti v oblasti kódování – systém poskytuje intuitivní pokyny krok za krokem, jak s ním navrhovat projekty..

Hlavní rysy

uKit je drag-and-drop webový tvůrce, který vám umožní začít projekty naložené funkcemi bez jakéhokoli povědomí o kódování nebo přípravné přípravy. K dispozici je praktická možnost náhledu, která umožňuje řídit výsledek a provádět úpravy i na cestách. Zbytek zásluh uKit je následující:

 • Více přizpůsobitelných přizpůsobitelných návrhů, které jsou také specifické pro specifické oblasti a lze je přepínat;
 • Možnost integrace widgetů, která přispívá k výkonu webových stránek;
 • Zdarma připojení SSL certifikátu pro zvýšenou bezpečnost projektu / důvěrnost dat uživatelů;
 • Přístupová práva pro dočasnou správu webových stránek;
 • CRM integrace.

Výhody a nevýhody

uKit je pravděpodobně nejjednodušší tvůrce webových stránek na současném trhu s webovým designem. Systém je dodáván s pohodlným editorem WYSIWYG, který vám umožní řídit proces webového designu. Jsou zde stovky responzivních návrhů a vy můžete také využít možnosti integrace hlubokých widgetů, aby vaše projekty byly funkčnější.

uKit také přichází s motorem eCommerce a Ecwid plugin možnost integrace – výběrem kterékoli z těchto možností spustíte plně funkční internetový obchod se systémem. Tato služba také odhaluje příležitost přiřadit práva na správu webových stránek webovým vývojářům třetích stran.

Tvůrce webových stránek nemá vážné nedostatky. Jedinou věcí je, že systém nenabízí bezplatný plán, ale má 14denní zkušební verzi, která otestuje funkce jeho placených odběrů. Abyste mohli vytvářet plně funkční projekty s neomezeným počtem stránek, rozšířeným úložným prostorem na disku, vícejazyčnou podporou a dalšími právy, nepůjdete bez upgradu na prémiový plán. Další nevýhodou systému je absence možností úprav HTML, což někdy vede k omezeným možnostem přizpůsobení webových stránek. Tyto nuance však nejsou zcela vážné a neovlivňují celkový výkon systému.

Náklady

uKit nabízí nejvýhodnější sazby pro vývoj webových stránek pro malé firmy. Tvůrce webových stránek umožňuje testování jeho funkčnosti během bezplatné 14denní zkušební verze, ale abyste mohli začít budovat kvalitní projekty se systémem, musíte se rozhodnout pro jedno ze svých placených předplatných. Tady jdou.

 • Minimální ($ 4 / mo) – vlastní připojení názvu domény, podpora 24/7, neomezené číslo stránky, oznámení SMS, zálohování, více než 200 profesionálních šablon, neomezené místo na disku;
 • Základní (8 $ / měsíc) – Google Analytics, podpora živých chatů, žádné známky autorských práv, výkonné nástroje pro sledování statistik, prvotřídní návrhy;
 • eCommerce (9,60 $ / měsíc) – integrované nástroje elektronického obchodu, nastavení nákupního košíku, možnosti platby / dodání, přijímání online plateb, výběr měny;
 • Pro ($ 12 / mo) – integrace uživatelského kódu, funkce elektronického obchodu, aplikace vlastních barevných schémat atd.

uKit nabízí kvalitní systém slev pro ty uživatele, kteří zaplatí za 3, 6, 12 nebo 24 měsíců jednou platbou. Čím delší je doba trvání předplatného, ​​tím větší je sleva.

Vyzkoušejte zdarma uKit

WordPress – nejlepší open source CMS pro jakýkoli web

WordPress - nejlepší open source CMS pro jakýkoli web

Jméno výrobku:WordPress
Oficiální webové stránky:wordpress.org
Složitost:Nadprůměrný
Plán zdarma:Neomezený
Prémiový plán:od 2,95 $ / měsíc
Založený:2003
Sídlo společnosti:Celosvětově
Vyzkoušejte to zdarma

WordPress – je nejznámější a nejfrekventovanější CMS pro vývoj jednoduchých a složitých webových stránek. Systém pro správu obsahu byl původně vytvořen s ohledem na účely blogů, ale v poslední době se vyvinul v mnohostrannou platformu pro návrh všech typů projektů. Na rozdíl od jiných populárních CMS je WordPress poměrně snadno použitelný, přestože při spuštění a správě webů může být vyžadována určitá úroveň povědomí o kódování.

Hlavní rysy

WordPress je multifunkční CMS, který nabízí široké spektrum pokročilých možností přizpůsobení designu a výkonných integračních schopností. Může to chvíli trvat prozkoumejte a ovládněte platformu, ale samotný postup vývoje webových stránek je pro všechny stále docela pochopitelný. Níže jsou uvedeny hlavní funkce WordPress:

 • Hladká instalace CMS a srovnávací snadnost použití pro většinu vývojářů webu – nováčků i profesionálů v oblasti webového designu;
 • Dostupnost stovek vysoce kvalitních návrhů (zdarma i zaplaceno) související s jakýmkoli průmyslovým odvětvím;
 • Výkonné pluginy WordPress, které se zabývají různými výklenky, jejichž integrace přispívá k pokročilému výkonu webových stránek;
 • Absolutní přizpůsobení designu webových stránek, které umožňuje vytváření logické struktury a úpravy projektu s ohledem na zvláštní požadavky.

Výhody a nevýhody

WordPress je plně vybavený CMS, jehož hlavním vrcholem jsou pokročilé možnosti integrace. Na webu jsou k dispozici stovky widgetů, aplikací, rozšíření a pluginů, které se vztahují k různým odvětvím, typům webových stránek a cílům rozvoje projektů..

Když už mluvíme o nedostatcích systému, WordPress může být pro první časovače poněkud komplikovaný, kteří nemají zkušenosti s webovým designem nebo alespoň základní znalosti programování. Zvládnutí systému není obtížné, ale prozkoumání celé sady funkcí může nějakou dobu trvat. Pro vytvoření flexibilních a naložených projektů mohou být znalosti kódování stále nutností. Pokud jde o integraci zásuvných modulů, je také vyžadována znalost webdesignu.

Náklady

WordPress je zdarma CMS uživatelé si mohou stáhnout a nainstalovat bez jakýchkoli poplatků. Rovněž je možné vytvářet jednoduché projekty s platformou bez dalších finančních investic. Pokud stále očekáváte hlubší funkčnost a flexibilitu webových stránek, nepůjdete bez integrace pluginů a šablon, což tedy znamená i výdaje na peníze. K publikování ready-made projektu budete potřebovat také doménové jméno a hosting, které jsou také placené.

Pokud jde o výběr hostování, WordPress oficiálně doporučuje používat Bluehost jako důvěryhodná, plně funkční a cenově dostupná platforma. V současné době Bluehost nabízí následující předplatné:

 • Základní (2,95 $ / měsíc) – jeden web hosting, neomezený provoz, bezplatné připojení SSL, 50 GB úložného prostoru, neomezená šířka pásma, bezplatné aktualizace WordPress;
 • Plus (5,945 $ / měsíc) – neomezený počet hostovaných webových stránek, neměřený úložný prostor a šířka pásma, neomezený počet e-mailových účtů a domén, 200 USD za pokročilé marketingové možnosti;
 • Výběr (5,45 $ / měsíc) – ochrana proti spamu, zálohování webových stránek, ochrana soukromí domény atd.

Bluehost navíc nabízí svým předplatitelům extra bonus – všem registrovaným uživatelům získejte jeden rok bezplatného doménového jména. Na konci tohoto období budou náklady na doménu představovat 12–14 USD ročně.

Vyzkoušejte WordPress Now

Shopify – nejjednodušší platforma pro vytvoření internetového obchodu

Shopify - nejjednodušší platforma pro vytvoření internetového obchodu

Jméno výrobku:Nakupujte
Oficiální webové stránky:shopify.com
Složitost:Průměrný
Plán zdarma:14denní zkušební období
Prémiový plán:od 29 $ / měsíc
Založený:2004
Sídlo společnosti:Kanada
Vyzkoušejte to zdarma

Shopify – je světově známý Platforma elektronického obchodování, který se vyznačuje nejpokročilejším, současným, naloženým a profesionálním systémem pro vývoj internetových obchodů. Platforma je dodávána se sadou funkcí a možnostmi, které to umožňují spouštět a spravovat různé typy webových stránek elektronického obchodu, od malých projektů až po obrovské hypermarkety se stovkami produktů nabízených k prodeji.

Hlavní rysy

Se službou Shopify můžete spouštět, spravovat a pravidelně aktualizovat internetové obchody, které se liší svou integrovanou funkčností, nástroji pro přizpůsobení návrhu a možnostmi správy. Tvůrce webových stránek je nejlepší volbou pro ty, kteří mají v úmyslu zahájit profesionální projekty s naloženými funkcemi. Seznamte se nyní se seznamem hlavních bodů Shopify:

 • Místě prodeje (POS) software, který vám umožní prodávat produkty online i offline;
 • Pokročilé možnosti synchronizace a integrace;
 • Nástroje pro správu produktů, marketingu a internetového obchodu;
 • Rozšířená realita Vlastnosti;
 • Vícejazyčná podpora.

Výhody a nevýhody

Shopify vyniká ve funkcích a nástrojích elektronického obchodu, které umožňují vývoj všech typů internetových obchodů. Systém je dodáván s pohodlným a srozumitelným editorem výkladní skříně, umožňuje vytvářet a upravovat kolekce produktů, nastavovat parametry internetového obchodu, synchronizovat s tržištěmi třetích stran, jako je Amazon a účetní software. Všechny projekty eCommerce zahájené s Shopify jsou bezpečně chráněny SSL certifikátem, pokročilými nástroji proti podvodům a dalšími nástroji. Software také nabízí vícejazyčnou podporu.

Pokud jde o Shopify nevýhody, Tato platforma je poněkud přetížená funkcemi specifickými pro eCommerce, díky čemuž je vhodný pouze pro velké online hypermarkety. Pokud potřebujete menší internetový obchod, je rozumné zvolit vhodnou alternativu k systému. A co víc, plány Shopify nejsou zcela levné a systém také účtuje dodatečné poplatky za transakce kreditními kartami.

Náklady

Cenová politika Shopify je poměrně drahá, zejména ve srovnání s ostatními tvůrci webových stránek. Nenajdete zde bezplatný plán, ale existuje 14denní zkušební verze, která stačí k vyzkoušení funkčnosti systému. Pokud se rozhodnete pokračovat v práci se systémem, můžete si vybrat jedno z placených předplatných na základě velikosti vašeho internetového obchodu, specializace, výklenku, složitosti a obchodních požadavků. Tady jdou:

 • Základní Shopify (29 $ / měsíc) – připojení blogu, SSL certifikát zdarma, obnovení opuštěného vozíku, prodejní kanály, ruční vytváření objednávek, 2 účty zaměstnanců, analýza podvodů, aplikace Shopify POS;
 • Shopify (79 $ / měsíc) – dárkové karty, profesionální zprávy, 5 zaměstnaneckých účtů, 1-5 umístění obchodu;
 • Rozšířené Shopify (299 $ / měsíc) – pokročilý tvůrce sestav, lodní doprava realt-ime, 15 zaměstnaneckých účtů, až 8 obchodů.

Služba Shopify neúčtuje poplatky za transakce provedené se systémem, ale stále platí poplatky za transakce kreditní kartou.

Vyzkoušejte službu Shopify zdarma

Záložka AIDA – Snadný tvůrce webových stránek s AI

Záložka AIDA - Snadný tvůrce webových stránek s AI

Jméno výrobku:Záložka AIDA
Oficiální webové stránky:bookmark.com
Složitost:Snadný
Plán zdarma:Neomezený
Prémiový plán:od 11,99 $ / měsíc
Založený:2014
Sídlo společnosti:Kanada
Vyzkoušejte to zdarma

Záložka – je cloudový webový tvůrce, který je založen na umělé inteligenci, a proto využívá pokročilý a moderní přístup k vývoji webu. Služba funguje skvěle pro vytváření různých typů projektů, od jednoduchých obchodních webů a vstupních stránek až po internetové obchody.

Hlavní rysy

Záložka vyniká z davu díky své rozsáhlé sadě funkcí a množství možností přizpůsobení designu. Tento systém můžete použít k vývoji kvalitních projektů, které se liší funkčností, složitostí a specializovaným zaměřením. Sada zvýraznění záložek v současné době zahrnuje:

 • Integrovaný nástroj umělé inteligence;
 • Platforma pro blogování a eCommerce;
 • Možnosti vytváření a správy událostí;
 • Pokročilá funkce e-mailového marketingu;
 • Video pozadí a integrace sociálních médií;
 • Struktura založená na modulu.

Výhody a nevýhody

Hlavním a nejvýraznějším vrcholem tvůrce webových stránek je inteligence umělého designu (AIDA) asistent. Toto je automatizovaný nástroj, který pro vás doslova vytvoří web pomocí zadaného obsahu. Není potřeba ovládat kódování, abyste mohli začít s kvalitní webovou stránkou s AIDA, protože pro vás dokončí všechny kroky. Tvůrce webových stránek používá k vytvoření rozvržení projektu sadu připravených obsahových modulů, což také zjednodušuje proces návrhu webových stránek (podívejte se na naši sbírku Uložte si příklady webových stránek).

Záložky demeritů nejsou tak zásadní a nemají na výsledek vážný dopad. Není docela vhodné vytvářet vlastní bloky obsahu pro váš projekt, pokud se vám z nějakého důvodu nepodaří najít hotové moduly. To však není vyžadováno příliš často, protože výběr předem navržených prvků je poměrně rozsáhlý, zatímco AIDA snižuje potřebu jejich aplikace.

Náklady

Záložka je tvůrce webových stránek freemium. Existuje bezplatný plán, který umožňuje testování integrované funkčnosti systému, přesto přichází s řadou vážných omezení. Chcete-li se jich zbavit a získat přístup k celé sadě funkcí potřebných pro zahájení profesionálních projektů s tvůrcem webových stránek, je nutné upgradovat na placený plán. K dnešnímu dni nabízí Bookmark následující předplatné:

 • Profesionální (11,99 $ / měsíc) – neomezená šířka pásma, úložný prostor, číslo stránky, bezplatné připojení k doméně za 1 rok, odstranění reklamy, prémiová podpora, pokročilé možnosti SEO, ochrana heslem, přizpůsobitelné zápatí;
 • Obchodní (24,99 $ / měsíc) – nástroje eCommerce, karty 1000 produktů, připojení SSL certifikátů, správa internetového obchodu Android a iOS, obchodování s ebay, platby PayPal atd..

Cenová politika záložek je mírná, ale její plány stojí za investici. Každá z nich poskytuje sadu funkcí potřebných ke spuštění určitého typu projektu, ať už jde o obchodní web, portfolio nebo internetový obchod.

Vyzkoušejte záložku zdarma

Ucraft – Snadný tvůrce webových stránek (Připraven na elektronický obchod)

Ucraft - Snadný tvůrce webových stránek (připravený pro eCommerce)

Jméno výrobku:Ucraft
Oficiální webové stránky:ucraft.com
Složitost:Snadný
Plán zdarma:Neomezený
Prémiový plán:od 10 $ / měsíc
Založený:2014
Sídlo společnosti:Arménie
Vyzkoušejte to zdarma

Ucraft je snadné drag-and-drop webový tvůrce, která se vyznačuje výklenkem pro webový design jako platforma kvality pro spouštění, správu a propagaci různých typů projektů. Díky své jednoduchosti pracuje Ucraft skvěle pro začátečníky a odborníky na webový design, kteří mohou získat přístup k široké škále nástrojů a možností přizpůsobení designu.

Hlavní rysy

Ucraft přichází s rozsáhlou řadou funkcí a nástrojů, ze kterých si mohou uživatelé vybírat při práci na svých projektech. Mezi výhody systému má smysl zdůraznit následující:

 • Výkonný eCommerce a blogování (Články App) motory;
 • Vícejazyčná podpora;
 • Pokročilé nástroje pro návrháře;
 • Logo Maker;
 • Tvůrce vstupních stránek;
 • Špičkové integrace třetích stran.

Výhody a nevýhody

Ucraft přichází s bohatou sbírkou šablon reagujících zdarma, výkonným motorem eCommerce pro vývoj internetového obchodu a aplikací pro vytváření článků a publikací. Díky podpoře více jazyků je snadné spouštět a spravovat weby v různých jazycích, čímž se zvyšuje množství cílového publika.

Integrovaný Logo Maker vám umožní navrhnout kvalitní logo pro váš projekt, aby si vybudoval pověst značky, a všestrannost rozšíření třetích stran umožňuje integrovat populární služby pro lepší propagaci webových stránek a udržení zákazníků.

Počet Ucraft demeritů není zcela zásadní. Celkový počet šablon, které má tvůrce webových stránek na skladě, je poněkud omezený a nyní přesahuje 63 návrhů. Každá šablona navíc sestává z obsahových bloků, které znamenají potřebu úpravy v sekci bez možnosti přeskupit polohu prvků, z nichž se skládají. Tyto nedostatky však nejsou tak zásadní a nemají závažný dopad na konečný výsledek procesu vývoje webových stránek.

Náklady

Existuje zde zcela bezplatný plán, který vám umožní vyzkoušet funkčnost systému a dokonce zahájit jednoduché projekty. Ucraft je také známý díky integrovanému Landing Page Creator, který je zdarma pro všechny a umožňuje navrhnout kvalitní vstupní stránky pro skvělý začátek podnikání. Pokud jde o placené předplatné, tvůrce webových stránek v současné době nabízí tři možnosti:

 • Pro web (10 $ / měsíc) – vlastní doména, hosting zdarma, podpora více jazyků, funkce vkládání kódu, 50 produktů, certifikát SSL zdarma, integrovaná služba Google Analytics;
 • Pro Shop (21 $ / mo) – pokročilé nástroje elektronického obchodu, 1 000 produktů, kupóny se slevou, 0% transakční poplatek;
 • BigCommerce (39 $ / měsíc) – neomezené produkty, přenesení DPH, možnost prodeje na Facebooku, Amazonu a Ebay.

Tvůrce webových stránek navíc nabízí pokročilé Řešení White Label pro profesionální webové stránky. Zde si můžete vybrat ze dvou možností – Partnerský balíček (799 $ / měsíc) a Balíček s vlastním hostitelem (1899 $ / měsíc).

Vyzkoušejte Ucraft zdarma

SITE123 – Jeden z nejpopulárnějších stavitelů SaaS

SITE123 - Jeden z nejpopulárnějších stavitelů SaaS

Jméno výrobku:SITE123
Oficiální webové stránky:site123.com
Složitost:Snadný
Plán zdarma:Neomezený
Prémiový plán:od 10,80 $ / měsíc
Založený:2015
Sídlo společnosti:Izrael
Vyzkoušejte to zdarma

SITE123 – je jedním z nejjednodušších tvůrců webových stránek, který zaujal významné místo v oblasti moderního designu webových stránek. Systém byl vytvořen s ohledem na potřeby a požadavky začátečníků, a proto nabízí snadné použití spolu s pohodlím, dostupností a intuitivním přístupem k webdesignu. Systém je hoden výběru pro nezkušené uživatele, kteří jsou ochotni zahájit a spravovat plně vybavené projekty.

Hlavní rysy

SITE123 poskytuje bohatou sadu funkcí, které skvěle fungují pro vývoj vstupních stránek, komerčních a nekomerčních projektů, blogů, portfolií a online obchodů. Systém nevyžaduje žádné dovednosti kódování, což je skutečná výhoda pro převládající množství vývojářů webu. Zde je sada funkcí, které platforma zahrnuje:

 • Logo Maker;
 • Zdarma online stavitel formulářů;
 • Vícejazyčná podpora;
 • Rozsáhlé možnosti integrace sociálních médií;
 • Rich App Market.

Výhody a nevýhody

Tvůrce webových stránek umožňuje výběr z desítek bezplatně reagujících a plně přizpůsobitelných šablon pro různé výklenky. Jeho vícejazyčné nástroje navíc umožňují vytvořit několik jazykových verzí projektu.

Pro zvýšení výkonu projektu umožňuje systém integraci více rozšíření a widgetů (Galerie, nástroje Analytics, sociální sítě, formuláře, podpora živého chatu, rezervace a další), online formulářů, tlačítek sociálních médií atd. Existuje také možnost navrhnout a přidat logo vaší webové stránky.

Co se týče demeritů, SITE123 většinou funguje dobře pro první časovače bez znalosti kódování, ale postrádá špičkové nastavení a pokročilé nástroje pro přizpůsobení designu pro profesionály webového designu. V důsledku takového přístupu jsou vstupní stránky a internetové obchody vytvořené pomocí systému příliš jednoduché, zejména pro profesionální použití. Konečně, plány SITE123 nejsou zcela funkční a naložené funkcemi, které vám umožní začít profesionální weby, protože přicházejí s omezenými možnostmi přizpůsobení designu.

Náklady

K dispozici je bezplatné předplatné poskytující 500 MB místa na disku, 1 GB šířky pásma a 10 objednávek za měsíc. Jakmile se rozhodnete přejít online a publikovat projekt nabitý funkcemi, budete si moci vybrat ze čtyř placených odběrů. Tyto zahrnují:

 • Základní (10,80 $ / měsíc) – 10 GB úložného prostoru, 5 GB šířky pásma, připojení názvu domény zdarma;
 • Pokročilý (16,80 $ / měsíc) – 30 GB úložného prostoru, 15 GB šířky pásma, až 50 produktů za měsíc;
 • Profesionální (22,80 $ / měsíc) – 90 GB úložného prostoru, 45 GB šířky pásma, 500 produktů za měsíc;
 • Zlato (28,80 $ / měsíc) – 270 GB úložného prostoru, 135 GB šířky pásma, neomezené množství produktů za měsíc.

Je však třeba zmínit, že náklady na plány SITE123 se liší v závislosti na místě, ve kterém se uživatel nachází. Před zahájením procesu vývoje webových stránek se ujistěte, že náklady na plány jsou ověřeny..

Vyzkoušejte Site123 zdarma

Tvůrce chatu – tvůrce webových stránek zdarma pro neziskové organizace

Tvůrce chatu - tvůrce webových stránek zdarma pro neziskové organizace

Jméno výrobku:Tvůrce chatu (XPRS)
Oficiální webové stránky:imcreator.com
Složitost:Velmi snadné
Plán zdarma:Neomezený
Prémiový plán:od 8 $ / měsíc
Založený:2011
Sídlo společnosti:USA
Vyzkoušejte to zdarma

IM Creator – je moderní plně vybavený webový tvůrce, který je perfektním řešením pro umělce, podnikatele, kreativy a všechny ty lidi, kteří plánují použití systému ke spuštění nekomerční projekty představovat high-end funkce. IM Creator zajišťuje jednoduchý a intuitivní proces vývoje webových stránek a poskytuje více nástrojů pro přizpůsobení designu pro nejlepší výsledek.

Hlavní rysy

Systém poskytuje příležitost vybrat si ze sady funkcí a nástrojů, díky nimž je tvorba webových stránek efektivní a profesionální. Podívejte se nyní na nejpůsobivější funkce tvůrce webových stránek:

 • Integrovaná platforma pro blogování;
 • Výkonný eCommerce engine;
 • Zdarma zdroje webového designu;
 • “Pruhy.” & Technologie polydomů;
 • Profesionální responzivní návrhy.

Výhody a nevýhody

IM Creator umožňuje výběr z desítek bezplatných hotových šablon, které jsou ve výchozím nastavení citlivé a plně přizpůsobitelné. Systém také poskytuje přístup k integrovanému webovému editoru WYSIWYG, který umožňuje integraci HTML, aby byl zajištěn nejlepší možný výsledek. Tvůrce webových stránek také přichází s blogy a eCommerce motory, stejně jako profesionální nástroje pro optimalizaci SEO, které vám umožní co nejlépe využít proces přizpůsobení návrhu.

Když už mluvíme o nedostatcích, může se webový tvůrce zdát poněkud přetížený funkcemi a nástroji, které vyžadují další průzkum. Jeho eCommerce funkce není tak pokročilá, protože systém vám nedovolí nahrát mnoho produktů k prodeji a je zde také omezená možnost přizpůsobení písma.

Náklady

IM Creator má jednu pozoruhodnou výhodu, díky které má systém přednost před konkurencí. Je zcela zdarma pro umělce, studenty a majitele neziskových webů, poskytuje uživatelům možnost zahájit plnohodnotné projekty bez finančních investic. Pro všechny uživatele, kteří jsou ochotni spustit webové stránky pro komerční použití, nabízí tvůrce webových stránek následující předplatné:

 • Roční licence (8 $ / měsíc) – jeden název domény, jeden web, neomezený prostor na disku a šířku pásma, eCommerce engine, prvotřídní technická podpora, znamená jednorázovou roční platbu, která představuje 96 $ / měsíc;
 • Dvouletá licence ($ 11 / mo) – jeden název domény, jeden web, neomezený prostor na disku a šířku pásma, eCommerce engine, prvotřídní technická podpora, znamená jednorázovou půlroční platbu, která představuje 66 $ za 6 měsíců;
 • SSL chráněno (21 $ / mo) – výše uvedené funkce plus připojení SSL certifikátu k vybranému názvu domény.

Kromě toho nabízí IM Creator tři typy předplatného White Label. Patří sem plány Standard, Host It Yourself a Servers Control, jejichž cena odpovídajícím způsobem představuje 350 $, 2500 $ a 25000 $ ročně v závislosti na poskytnutých podmínkách, službách a nástrojích..

Vyzkoušejte IM Creator zdarma

Mobirise – Software pro tvorbu webových stránek offline

Mobirise - Software pro tvorbu webových stránek offline

Jméno výrobku:Mobirise
Oficiální webové stránky:mobirise.com
Složitost:Průměrný
Plán zdarma:Neomezený
Prémiový plán:od 149 $
Založený:2015
Sídlo společnosti:Evropská unie
Vyzkoušejte to zdarma

Mobirise – je software pro tvorbu webových stránek offline, což vyžaduje stažení a instalaci před pokračováním v procesu vývoje projektu. Systém přichází s širokou sadou funkcí a nástrojů, které jsou zpočátku orientovány na potřeby začínajících uživatelů. Tvůrce webových stránek vyniká z davu díky jeho snadnému použití, které neohrožuje funkčnost.

Hlavní rysy

Mobirise je skvělou volbou pro ty, kteří mají v úmyslu zahájit různé typy projektů, včetně portfolií, obchodních webů, vstupních stránek, promo stes a dalších. Zahrnuje širokou škálu funkcí, které přispívají k účinnosti vývoje webových stránek. Hlavními z nich jsou:

 • Integrovatelná rozšíření;
 • Stovky bloků obsahu pro vývoj rozvržení webových stránek;
 • Tvůrce webových stránek AMP;
 • Soulad s GDPR;
 • Kvalitní a pohodlný editor kódu.

Výhody a nevýhody

Funkce AMP umožňuje zvýšit výkonnost mobilních webových stránek a jejich způsob zobrazení na různých typech mobilních zařízení. Mobilní systém také nabízí příležitost osobně vybrat a integrovat desítky bloků obsahu a vytvořit tak vlastní rozvržení a strukturu webových stránek. Navíc existuje možnost připojení vlastních rozšíření: Lazy Load, ikony, nákupní vozíky kompatibilní s PayPal, jezdce, Google Analytics, Twitter Feed, Soundcloud a mnoho dalších.

Zdá se, že Mobirise nemá mnoho demeris. Hlavní nevýhodou systému SaaS je absence vlastního integrovaného hostingu. Potřeba hledat tu jinde může pro nezkušené uživatele představovat problém. Navíc budete čelit potřebě ukládat soubory do počítače, abyste mohli projekt v případě potřeby aktualizovat. Nakonec všechny webové stránky, které jsou nasazeny na platformě Mobirise, vypadají poněkud podobně kvůli své blokové struktuře.

Náklady

Mobirise je zcela zdarma pro všechny kategorie uživatelů i pro všechny typy projektů, ať už jde o komerční nebo nekomerční webové stránky. Chcete-li, aby se váš projekt rozšířil, můžete zvážit integraci některých placených pluginů / rozšíření, jako je Editor kódu (69 dolarů), Vše v jednom (129 $), WOW Slider (29 dolarů), Nákupní košík PayPal (29 dolarů), Ikony (19 dolarů) atd. Kromě toho buďte připraveni investovat do hostingu.

Vyzkoušejte Mobirise zdarma

Jaký je nejjednodušší nástroj pro tvorbu webových stránek??

Zda máte v úmyslu začít osobní nebo a obchodní webové stránky, měli byste mít dlouhodobé cíle a jasné porozumění cílům, kterých chcete dosáhnout. Existuje rozšířená mylná představa, že proces návrhu webových stránek je časově náročný a náročný. To většinou závisí na nástroji pro vytváření webových stránek, který používáte k dokončení úkolu, a také na vašich dovednostech a požadavcích na webový design.

Mezi širokou škálu kvalitních a funkčních tvůrců webových stránek, Wix je to, kdo má vedoucí postavení ve většině zemí světa. Platforma vyniká z davu díky snadnému použití a silnému zaměření na uživatele. Díky integrovanému editoru WYSIWYG, dostupnosti Wix ADI a standardního editoru šablon a stovkám bezplatných přizpůsobitelných a mobilních návrhů z něj činí nejjednodušší řešení webového designu pro první časovače a odborníky na webový design..

Jak snadné je vytvořit web s Wix?

Spuštění webu by nemělo být výzvou pro nováčky i odborníky na webový design. Zde se Wix ukáže jako nejrozumnější řešení. Tvůrce webových stránek funguje skvěle pro obě kategorie odběratelů, protože byl vytvořen s ohledem na jednoduchost a zaměření na uživatele. Wix je kvalitní nástroj pro vytváření webových stránek, který spouští a spravuje doslova jakýkoli typ projektu. Ať už se systémem chystáte jakýkoli web, seznam nezbytných kroků bude téměř stejný. Zde jsou hlavní fáze, které musíte dokončit, abyste dostali nabitý rys Webové stránky založené na Wixu.

 1. Zaregistrujte se do systému. Jako tvůrce webových stránek SaaS předpokládá Wix online registraci, což je snadné, rychlé a pohodlné. Chcete-li se zaregistrovat do systému, stačí vyplnit registrační formulář, zadat své přihlašovací údaje nebo se k platformě připojit pomocí údajů účtu Facebook / Google. Celý proces trvá několik minut nebo i méně.
 2. Vyberte šablonu. Wix se může pochlubit jednou z nejbohatších a nejkvalitnějších tematických galerií ve výklenku – počet jeho témat překračuje 550 návrhů. To vám poskytne skutečně působivý výběr šablony. Pro vaše pohodlí jsou návrhy rozděleny do tematických kategorií s ohledem na téma, které řeší. Stačí si je prohlédnout a vybrat šablonu, která nejlépe odpovídá vašim potřebám a požadavkům odvětví.
 3. Přizpůsobte design. Jakmile skončíte s výběrem šablony, můžete přistoupit k jeho okamžitému přizpůsobení. Existují dvě možnosti úprav šablon můžete si vybrat. Pokud jste nováček, můžete použít nástroj Wix ADI, který pro vás v automatizovaném režimu vytvoří webovou stránku, pomocí obsahu, který odešlete na jeho žádost. Dalším řešením je použití integrovaného editoru Wix, který vám umožní vytvářet verze desktopů a mobilních webových stránek. Zde můžete přizpůsobit projekt odesláním obsahu, stažením obrázků, videa a dalších mediálních souborů. Kromě toho je možné integrovat widgety a služby třetích stran a poskytnout tak vašemu webu požadovanou funkčnost a design.
 4. Upravte nastavení SEO. Wix je SEO-přátelský webový tvůrce, což znamená, že se stará o efektivní propagaci vašeho projektu ve vyhledávačích. Systém má integrovaný nástroj SEO Wiz, který vám umožní nastavit parametry SEO a nabízí podrobné pokyny, jak to udělat.
 5. Vyberte plán. Přestože má Wix předplatné zdarma, funguje dobře pro testování systému a procvičování pouze dovedností v oblasti webového designu. Chcete-li získat přístup k úplnému seznamu funkcí webových stránek, budete muset upgradovat na jeden z placených plánů, které tvůrce webových stránek nabízí. Wix v současné době má několik plánů pro standardní a obchodní / eCommerce projekty. Všechny poskytují příležitost bezplatného připojení názvu domény, integrovaného hostingu a speciálních nástrojů / funkcí, které jsou důležité speciálně pro váš typ projektu.
 6. Publikovat projekt. Jakmile dokončíte všechny výše uvedené kroky, jste připraveni publikovat web. To se provádí pouze pomocí několika kliknutí – užijte si výsledek a pokračujte ve správě projektu, přidejte požadovaný obsah a podle potřeby jej aktualizujte.

To je všechno o procesu vytváření webových stránek s Wixem. Jak vidíte, na tom není nic složitého. Přesněji řečeno, algoritmus je téměř stejný jako u většiny ostatních populární tvůrci webových stránek. Držte se doporučení, abyste se ujistili, že děláte vše v pořádku, a připravte se investovat určité úsilí / čas do vývoje kvalitních webových stránek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map