Spuštění agentury Web Design Agency

založení webové agentury


Jednotlivci a společnosti musí čelit různým překážkám na cestě k uznání v oblasti webdesignu. S tolika vlastními týmy a dobře zavedenými značkami musí noví začínající a nezávislí bojovat na nejvyšší úrovni. Několik opravdu uspěje, zatímco stále více specialistů si uvědomuje skutečnou hodnotu volby pro hotová řešení pro webovou tvorbu.

Odvětví webdesignu přichází s několika mezerami, které se na cestě k úspěchu jeví jako hlavní překážky, Služby White Label Díky nástrojům pro tvorbu webových stránek SaaS je pro firmy a jednotlivce snazší oslovit cílové publikum s dostatkem zdrojů a zázemí, aby se stali prodejcem bílé značky nebo partnerem. Tentokrát zkontrolujeme některé z nejlepších tvůrců webových stránek nabízejících možnosti bílého štítku, které by vám mohly pomoci začít podnikat s webovým designem.

1. Záložka

Záložka Web Design Agency

Bookmark je a pokročilý tvůrce webových stránek založený na AI, který využívá inovativní technologie k zahájení úspěšného podnikání v oblasti webdesignu. Své Program agentury je dobré pro firmy i jednotlivce, kteří touží po nových zdrojích příjmů. Zákazníkům můžete vytvořit profesionální weby za méně než 3 minuty, z čehož může vybrat až 750 obchodních kategorií.

Záložka Dashboard Web Design Agency Dashboard

Tato platforma umožňuje uživatelům vytvořit agenturu pro webový design v plném měřítku s jediným řídicím panelem pro sledování všech zákazníků na jednom místě. Každý z vašich klientů získá individuální přístup ke svému účtu s jedinečným přihlašovacím jménem a heslem k provedení nezbytných změn a aktualizací na vlastní pěst. Zároveň budete mít přístup k jejich účtům vzdáleně z ovládacího panelu.

Agentury i jednotlivci ocení flexibilní fakturační systém s vlastním integrovaným obchodním procesorem poháněným společností Stripe. Systém vás upozorní na každý nákup dokončený nebo odmítnutý. Jako webdesignová agentura nebo jednotlivec si můžete vybrat, zda chcete platit paušální poplatek a zpracovat platební proces sami. V tomto případě se poplatky mohou pohybovat v závislosti na množství zákazníků a plánech.

Způsob platby záložkami

Například plán Pro účtuje od 7 do 10 $ na zákazníka, zatímco v obchodním plánu přichází sazby pohybující se od 17 do 20 $. Nebo můžete ponechat fakturaci na záložce a vydělat 60% z každého nákupu, navzdory množství klientů a sazeb. Stát se agentem vás ohromí z 99,95 $ ročně. Pokud potřebujete zkontrolovat, jak systém funguje, je to, co potřebujete, 14denní bezplatná zkušební verze.

Vyzkoušejte Bookmark Agency

2. Ucraft

Ucraft White Label

Ucraft je výkonný nástroj pro vytváření webových stránek s oceněnou cenou Řešení White Label. Je to dobré pro agentury zabývající se webovým designem a jednotlivce, kteří chtějí snadno vytvářet webové stránky pro své zákazníky. Řešení je dobré pro podniky a živnostníky. Dodává se s aktuálním stavitelem webových stránek, vestavěnými fakturačními nástroji a dalšími.

Tvůrce webových stránek s bílým štítkem této platformy je dobrým řešením pro vytváření webů se značkami bez vlastních přidání. S vaší jedinečnou webovou stránkou si můžete vytvořit solidní online přítomnost, která se snadno prodává a propaguje. Jednoduše vložte své vlastní logo a značku, abyste zvýšili povědomí společnosti a začali komunikovat se svými zákazníky.

Logo společnosti Ucraft

Ucraft poskytuje dostatek prostředků k interakci se svými klienty. Můžete si zdarma vytvořit vlastní cenové plány a přijímat objednávky přímo od svých zákazníků. Dostanou individuální přihlašovací jméno a heslo k provedení všech nezbytných změn na svých nových webových stránkách. Zde si můžete představit některé vlastní fakturační nástroje. Naštěstí řešení Ucraft white label nevyžaduje integraci platebních systémů třetích stran. Platforma za vás zpracuje všechny nákupy.

Editor Ucraft

Jakmile budou všechny prostředky komunikace a interakce vyladěny, můžete začít vytvářet webové stránky pro své zákazníky. Ucraft se může pochlubit snadno použitelným tvůrcem webových stránek, který nevyžaduje obrovské technické zázemí. Kdokoli může zahájit svou firmu pro webový design s intuitivním systémem drag-and-drop kromě bezplatného hostování poskytovaného Google Cloudem, nemusí se zabývat komplikovanými platformami CMS, jako je WordPress. Můžete zdarma použít vlastní šablony i profesionální šablony Ucraft, které jsou k dispozici na vyžádání v závislosti na plánu.

Plán pro jednotlivce a agentury pro webový design začíná od 479 $ měsíčně, což zdaleka není efektivní. Možná budete potřebovat některá levnější řešení v případě omezeného rozpočtu.

Vyzkoušejte Ucraft White Label

3. IM Creator

IM Creator White Label

IM Creator patří mezi průkopníky White Label skvělá řešení pro prodejce, jednotlivce, agentury pro webový design a poskytovatele hostingu. Uživatelé si mohou vybrat z několika plánů navržených tak, aby vyhovovaly různým potřebám. Systém je vybaven vyspělými technologiemi, které vám umožňují založit, růst a prodávat vaši značku online.

Začínáme s IM Creatorem je velmi jednoduché. Systém má svůj vlastní průvodce nastavením, který vám umožní snadno se zapojit do řešení White Label. Spuštění webového serveru agentury pro webový design trvá několik minut.

Můžete začít budovat svou plně značkovou firmu od nuly nebo se rozhodnout pro rebranding schopností IM Creator. To znamená, že můžete používat svou vlastní doménu nebo obchodní jméno bez vlastních reklam a štítků. Není třeba integrovat také platformy třetích stran.

Panel tvůrců IM White Label Dashboard

Systém vás neomezuje na množství stránek, které chcete vytvořit. Každý program zahrnuje neomezené licence, což znamená, že si můžete vytvořit tolik webových stránek pro své zákazníky, kolik potřebujete, bez dalších poplatků nebo dodatečných nákladů. Vaši klienti navíc získají neomezený úložný prostor, což vám umožní vyniknout od ostatních konkurentů. Platforma má vestavěný sledovací systém s podrobnými zprávami zobrazujícími konverzní poměr a další klíčové KPI. Není však k dispozici ve všech plánech. Musíte si tedy vybrat ten, který poskytuje dostatek funkcí pro vaše konkrétní obchodní potřeby.

Pokud jde o balíčky, je vstupní cena 350 USD ročně pro plán Standard White Label. Je dodáván s neomezenou licencí a je vhodný pro živnostníky a malé společnosti. Plán Host Your Yourself přichází s rozšířeným seznamem funkcí za 2 500 $ ročně. Je to nejlepší pro rostoucí agentury pro webový design a hostingové společnosti. Každý plán zahrnuje podporu 24/7.

Zkuste IM Creator White Label

Klíčové výhody použití bílého štítku v oblasti webdesignu

Služby White Label zvyšují produktivitu. Kromě toho nemusíte najmout vlastní webové designéry dokončit některé úkoly. Tato skutečnost zvyšuje efektivitu spolupráce s třetími stranami. Zde je několik dalších důvodů pro použití platforem s bílým štítkem:

 • Staňte se viditelnými pro zákazníky – Služby White Label vám umožní zviditelnit konkurenty a zviditelnit je. Zároveň se můžete soustředit na několik běžících projektů současně a nikdy vám neunikne termín, který je pro vaše zákazníky životně důležitý.
 • Vylepšená loajalita zákazníků – můžete poskytovat značkové služby. Určitě to zlepší vaši důvěryhodnost a důvěryhodnost. Značka spojená s vaší společností posílí loajalitu zákazníků.
 • Odborná pomoc – tato výhoda funguje skvěle pro začátečníky. Weboví návrháři s malými zkušenostmi se mohou vždy spolehnout na profesionální pomoc zkušenějších odborníků v balíčku bílých štítků. Vaši zákazníci dostanou bezchybný produkt s vaší značkou.
 • Nákladově efektivní řešení – Tato funkce se vztahuje jak na jednotlivce, kteří chtějí dát peněženku lehce, tak na agentury zabývající se webovým designem s omezeným rozpočtem. Spuštění agentury od samého začátku se může zdát ještě dražší, než kdybyste se rozhodli pro bílý štítek.
 • Odstraňování problémů – budete muset občas řešit stížnosti zákazníků. Je to stoprocentně přirozené pro jakoukoli obchodní oblast. S bílým štítkem získáte profesionálního asistenta pro řešení různých problémů. Některé platformy nabízejí další funkce, jako jsou záruky vrácení peněz, revize projektů, bezplatné stereotypy atd.

Tato funkce se může v jednotlivých platformách lišit. Z tohoto důvodu musíte být při výběru poskytovatele bílé etikety velmi pozorní. Webový design je o dokonalé kvalitě a aktuálních funkcích. Před výběrem platformy pro vaši agenturu je tedy třeba zvážit některé zásadní faktory.

Co je třeba zvážit při výběru obchodních partnerů White Label

Výběr správného bílého labilního partnera bude určovat reputaci vaší agentury na webu. Vždy mějte na paměti, že nejste vy, kdo hledá pomoc, ale je to White Label partner, který vás zastupuje. Dbejte proto na následující:

 • Pasuje – zohledněte své budoucí cíle. Jste tým webdesignu nebo nezávislý pracovník a hledáte rozšíření? Některé platformy nabízejí speciální funkce pro začátečníky nebo studenty, zatímco jiné se více zaměřují na již existující agentury. Vyberte ten, který by sloužil vašim konkrétním účelům.
 • Online pověst – hvězdná reputace na webu vždy záleží. Spolupráce s neznámými společnostmi není nic jiného než ztráta času. Vyberte důvěryhodné partnery, které jsou viditelné na webu. Jinak nemá smysl pracovat s nimi.
 • Průhlednost – nákup prasete v hrabat je stěží dobrý nápad. Ujistěte se, že platforma má demo verzi bezplatné zkušební verze. Sledujte smluvní podmínky a ceny. Všechny oddíly musí být jasné a snadno pochopitelné.

Sečteno a podtrženo

Vstup do výklenku podnikání v oblasti webdesignu vyžaduje dobré technické zázemí, kreativitu a inovativní přístup. je to jediný způsob, jak splnit požadavky zákazníků, pokud jde o vytváření webových stránek pro ně. Nedostatek základních zdrojů může být obtížnou výzvou, pokud se rozhodnete pro interní partnery tváří v tvář platformám pro tvorbu webových stránek s bílým štítkem.

Záložka do knihyBookmark je pokročilý tvůrce webových stránek AI. Je dobré pro ty, kteří plánují pouze spuštění své agentury pro webdesign. Dostupné ceny a základní funkce vám umožní online připojení během několika minut a začnou vytvářet funkční weby pro své zákazníky.. bookmark.com

UcraftUcraft Řešení White Label je o něco flexibilnější platforma s dostatečným počtem nástrojů pro vytvoření, označení a prodej vaší firmy online. I přes plán bohatý na funkce je cena příliš vysoká, zejména u nezávislých osob, kterým může být obtížné si dovolit platit tyto roční ceny.. Ucraft.com

XPRS IM Creator vypadá jako nejflexibilnější řešení s různými plány, které splňují požadavky jednotlivců a společností. Řešení bílé štítky přichází s neomezenými licencemi, řídicím panelem uživatelů a sledovacím systémem pro sledování konverzí. imcreator.com

Hlavní myšlenkou využití zdrojů třetích stran je postupné budování vzájemných vztahů jak se službami, tak se zákazníky, protože si nikdy nemůžete být jisti konečnou návratností investic. Vlastní partner může zabránit vašemu budoucímu podnikání před neočekávanými selháními. Z tohoto důvodu musíte mít 100% jistotu, že zvolená platforma odpovídá vašim potřebám.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map