Stavitelé webových stránek: Nejlepší partnerské a partnerské programy byly zkontrolovány

stavitelé webových stránek nejlepší recenzované partnerské a partnerské programy


Partnerský program – je jednou z nejrozšířenějších a nejziskovějších praktik online marketingu, která umožňuje dosáhnout několika cílů najednou. Získáte perfektní příležitost začít a propagovat své webové podnikání a získáte skvělou šanci s tím dosáhnout zisku. Samotný proces affiliate marketingu pomocí tvůrců webových stránek znamená použití určitého webu pro generování provozu na jiných webech..

Jako vlastník webu můžete povzbudit ostatní uživatele, aby se připojili k přidruženému programu služby, se kterou spolupracujete, aby získali příjmy z tohoto partnerství. Samozřejmě čím více zákazníků vstoupí do systému v dlouhodobém horizontu, tím vyšší bude váš zisk. Případná částka, kterou získáte, se obvykle vypočítá v procentech přidělených každému novému klientovi, který se připojí k systému kvůli vašim doporučením a úsilí. Stejně tak mohou být příjmy generovány z počtu přístupů na webové stránky, objemu online prodeje a dalších parametrů, které závisí na podmínkách partnerského programu..

Chcete-li se připojit k přidruženému programu, musíte se zaregistrovat a dodržovat podmínky, které stanoví. Chcete-li najít nejlepší řešení nabízené tvůrci webových stránek, má smysl prozkoumat nejoblíbenější dostupné možnosti. A přesně to uděláme hned.

Top 3 nejlepší affiliate a partnerské programy

Partnerský program Wix

Wix affiliate program

Partnerský program Wix – je určen pro ty systémové nadšence, kteří chtějí propagovat přední světovou platformu pro vytváření webových stránek a získat více příjmů za připojení k programu. Jako jeden z nepopiratelných vůdců v oblasti designu webových stránek umožňuje Wix spouštět a spravovat různé typy webových stránek. Toto je systém, který funguje skvěle pro všechny kategorie uživatelů – od časovačů až po odborníky na web design.

Každý se může připojit k programu Wix Affiliate a propagovat systém na svých webových stránkách a za to vydělat provize. Chcete-li to provést, měli byste se zaregistrovat do affiliate programu (proces je snadný a rychlý – stačí vyplnit online formulář, abyste to mohli udělat) a začít řídit nové uživatele z vašeho webu a povzbuzovat je, aby se připojili k systému.

Klíčové vlastnosti affiliate programu Wix:

 • Vysoké poplatky za převod. Systém nabízí více než 100 USD za každou konverzi (prodej) provedenou pomocí vašeho přidruženého odkazu.
 • Neomezený počet doporučení. Systém nestanovuje žádná omezení, pokud jde o počet doporučení, která můžete na web přivést. Výsledkem je, že čím více provozu budete řídit a čím více klientů se přihlásí k odběru prémiového plánu, tím vyšší bude váš zisk.
 • Přístup na řídicí panel. Při připojení k partnerskému programu získáte přístup k hlavnímu panelu, ze kterého můžete efektivně vytvářet a spravovat své kampaně. Zde můžete sledovat objem provozu, kontrolovat platební parametry, přizpůsobovat přehledy, prohlížet podrobné statistiky projektů a získat přístup k více sekcím (Experti Webinars, News & Zdroje, Centrum expertů, Nástroje & Průvodci, Blog odborníků atd.).

O svůj přidružený účet můžete požádat na odpovídající stránce oficiálního webu. Systém oznámí potenciálnímu přidruženému subjektu rozhodnutí o potvrzení / odmítnutí do 10 dnů. Uvědomte si, že webové stránky obsahující zneužívající, propagační, nezákonný, urážlivý, zneužívající nebo jakýkoli jiný nezákonný obsah nemusí splňovat podmínky Partnerského programu, a proto mohou být odmítnuty, aby se k němu připojily..

Všichni přidružení uživatelé, kteří se mohou připojit k programu, získají individuální kód sledování pro přesné hlášení, sledování a kontrolu poplatků za doporučení. Tím získáte povolení začít propagovat tvůrce webových stránek připojením kreativ Wix a publikováním systémových odkazů na vašem webu, které přesměrovávají klienty do systému a vybízejí je, aby se k němu připojili. Systém navíc nabízí možnost zvolit si vstupní stránky, které pokrývají různá témata (malý podnik, cestovní ruch, portfolio atd.), Na které návštěvníci vašeho webu budou mít přístup hned od začátku.

Platby

Když už mluvíme o platbách, získá každý přidružený partner pevný příjem pro každého nového uživatele plánu Wix Premium Plan, který se připojí k systému pomocí poskytovaného sledovacího kódu.

 • 40 $ / uživatel pro 1-30 řízené klienty,
 • 60 $ / uživatel pro 30–60 klientů
 • $ 80 / uživatel pro více než 51 klientů.

Wix připraví aktualizované pravidelné zprávy, poskytující prodejní aktivitu doporučených uživatelů řízenou přidruženou společností. To je nutné pro výpočet výše náhrady, která bude systémem bezpečně chráněna. Finanční vrácení můžete získat během 45 dnů po skončení každého kalendářního měsíce, pokud není částka nižší než 200 USD. V takovém případě budou peníze automaticky přičteny k odměně za příští měsíc. Pokud tato částka nepřekročí limit 200 USD během tří měsíců, vyhrazuje si společnost Wix právo zrušit dohodu bez následného ručení.

Všechny platby jsou prováděny v amerických dolarech prostřednictvím systému PayPal, bankovním převodem nebo jakoukoli jinou možností, kterou společnost Wix považuje za nejvhodnější pro každý konkrétní případ. Pokud má systém pochybnosti o podvodných jednáních provedených přidruženou společností, má právo odložit platbu až o 180 dní, aby se situace vyřešila..

Staňte se pobočkou Wix

Partnerský program Shopify

Nakupujte přidružený program

Partnerský program Shopify – je pokročilé a obohacující řešení pro uživatele a stálé klienty světově oblíbeného softwaru eCommerce. V současné době systém spolupracuje s více než 800 000 podniky po celém světě, včetně renomovaných značek, jako jsou newyorské časy, RedBull, Tesla Motors, Mozilla a další. Software bude skvěle fungovat pro obchodníky, kteří budou schopni hladce prezentovat svou práci potenciálním zákazníkům s minimální podporou investic, dovednostmi a zkušenostmi. Připojením se k programu můžete přenést své podnikání v oblasti elektronického obchodu na zcela novou úroveň a získat z něj několik výhod.

Klíčové vlastnosti partnerského programu Shopify:

 • Světový produkt. Partnerský program Shopify umožňuje svým klientům nabídnout spolupráci s nejlepším leaderem v oboru elektronického obchodování, který jim poskytne přizpůsobená řešení a zkušenosti, které odpovídají jejich individuálním marketingovým potřebám..
 • Několik možností partnerství. Shopify nabízí čtyři typy partnerů, z nichž si můžete vybrat na základě vašich potřeb a zvoleného programu. Mezi ně patří Partneři pro doporučení (ti, kteří se zaregistrovali na Partnerský účet na stránce Programu pro partnery v partnerském obchodě a propagují službu vytvářením jedinečných odkazů na doporučení nebo jednáním jako VAP – Partneři s přidanou hodnotou přímo s obchodníky v obchodě v obchodě Development Store), Developers ( ti, kteří se zaregistrovali prostřednictvím vývojového programu systému a jsou odpovědní za vytváření aplikací témat), odborníci (VAP, kteří vstoupili do programu Shopify Experts a jsou zařazeni do seznamu Shopify Experts Directory) a plus partneři (ti, kteří splňují požadavky podmínky Partnerského programu Shopify Plus).
 • Speciální výhody. Partneři systému mají právo získat speciální slevy na širokou škálu softwarových služeb potřebných pro návrh produktů, rozvoj podnikání, řízení projektů a testování..
 • Finanční odměny. Systém nabízí podíl na výnosech, který se počítá individuálně na základě typu partnerství a plánu, pro který jdete, a počtu doporučení, která do systému odvezete. Podrobné podmínky vrácení peněz a alternativy odměn naleznete zde.

Platby

Služba Shopify vypočítává poplatky, které partneři získávají v rámci referenčního plánu, měsíčně po obdržení platby poskytnuté obchodníkem v případě, že je internetový obchod aktivní a partner dokončil během předchozích 12 měsíců alespoň jednu aktivitu generující příjmy. Poplatky jsou vypočítávány systémem podle podmínek plánů aplikací a témat na základě výnosů generovaných prostřednictvím vývoje aplikace nebo motivu. Poplatky vztahující se k uživatelům Bounty Plan nebo Channel Channel jsou také počítány jednou měsíčně na základě přijetí platby poskytnuté Obchodníkem za předchozí dva po sobě jdoucí měsíce.

Systém má dvě platební období, kdy rozdělí poplatky účastníkům programu. Stává se to dvakrát měsíčně: první platební období se prodlužuje během první poloviny měsíce, zatímco druhé období se prodlužuje během druhé části měsíce. V případě, že je částka platby do konce platebního období nižší než 25 $, vyhrazuje si Shopify právo zadržet platbu do konce následujícího platebního období..

V případě, že se systém týká jakýchkoli podvodů, může platbu odložit až do zvážení analýzy rizik nebo ji dokonce zadržet po celou dobu vyšetřování. Systém má také právo odmítnout provedení plateb v řadě případů uvedených v podmínkách Partnerské smlouvy.

Staňte se pobočkou Shopify

Partnerský program Bluehost

Partnerský program Bluehost

Partnerský program Bluehost – je pokročilé řešení Bluehost, které umožňuje propagovat platformu na vašem webu pomocí odkazů a vlastních bannerů. Být úředníkem WordPress Poskytovatel hostingu, systém vyvinul program, který přichází s jednoduchými pravidly a umožňuje vám generovat provoz bez vážných časových a finančních investic.

Chcete-li se přihlásit do programu, měli byste nejprve odeslat formulář pro registraci partnerského programu, který najdete na samostatné stránce vašeho webu. Žádost bude dále přezkoumána zkušeným týmem Bluehost, který vás bude informovat o rozhodnutí o schválení nebo zamítnutí. Pokud budete přijati, Partnerský program nabídne 65 USD za každého návštěvníka, který se zaregistruje ke službě nebo použije odkazy zveřejněné na vašem webu. Je zřejmé, že čím více uživatelů přesměrujete do systému, tím vyšší bude váš příjem.

Klíčové vlastnosti affiliate programu Bluehost:

 • Přihlášení zdarma. Registrace na platformu trvá jen několik minut a za to nemusíte platit vůbec nic! Ihned po registraci do programu systém pošle osobní sledovací kód, který budete muset použít na svém webu.
 • Žádné limity příjmů. Systém nenastavuje žádné limity týkající se výše zisku, kterou můžete vygenerovat pomocí Partnerského programu. Čím více uživatelů přesměrujete na Bluehost – tím vyšší bude výše provizí – to je opravdu fér!
 • Důvěryhodná kontrola. Bluehost používá spolehlivý integrovaný nástroj pro vlastní sledování. Taková pokročilá a přizpůsobená technologie pomáhá sledovat počet doporučených návštěvníků a zajišťuje tak plnou finanční odměnu.
 • Personalizované kampaně. Platforma vám dává příležitost nastavit a přizpůsobit každou kampaň nezávisle. Pomocí sledovacích odkazů můžete kategorizovat přesměrovaný provoz a sledovat jejich výkon. To je také místo, kde můžete porovnávat kampaně podle řady významných parametrů, jako jsou konverze, kliknutí a další funkce.
 • Propagační nástroje. S Bluehost můžete vybírat a přidávat reklamy a bannery, které dokonale odpovídají výklenku, vzhledu a pocitu vašeho projektu. Každopádně, kdo zná vaše cílové publikum lépe než vy, abyste byli schopni nabídnout chytlavé doplňky, které jistě přitáhnou pozornost uživatelů?

Poplatky za provizi se počítají na základě sazeb stanovených společností Bluehost pro každý kvalifikovaný nákup. Chcete-li zjistit definici a pravidla obsažená v termínu „Kvalifikovaný nákup“, má nejprve smysl přečíst si pravidla Partnerského programu, protože ne všechny nákupy uskutečněné doporučenými zákazníky Bluehost mohou být považovány za „Kvalifikované“..

Systém má zároveň právo zadržet platbu provizních poplatků, pokud se k nim účastníci programu právě připojili, nebo pokud mají provizní poplatky, které mohou být kvalifikovány jako „potenciálně podvodné“ na základě podmínek programu. Provize mohou být vyplaceny, pouze pokud přidružený partner poskytne veškerou požadovanou adresu a daňovou dokumentaci.

Způsob platby

K získání platby by měla částka provizí přesáhnout 100 USD a v případě, že kvalifikované nákupy byly provedeny do 90 dnů od konce každého kalendářního měsíce. Všechny poplatky za provizi jsou zpracovávány po dobu přibližně 45–60 dnů po konci měsíce nebo v jakémkoli jiném období dohodnutém s přidruženou společností předem.

Systém provede platby na účet uvedený ve smlouvě. Pokud potřebujete změnit kteroukoli z poskytnutých informací, měli byste mít na paměti, že změna vybrané platební možnosti v konzole Partnerského programu se může projevit během dvou výplatních cyklů. Je jen na vás, abyste si vybrali platební systémy PayPal nebo ACH, abyste dostali své provize. Mějte na paměti, že platby PayPal jsou znovu vydávány do 120 dnů po původním datu vydání, pokud se rozhodnete provést jakékoli úpravy v informacích o účtu nebo pokud odmítnete systém vůbec používat. Pokud jde o možnost platby ACH, Bluehost má tendenci nabízet ji pouze uživatelům, jejichž zůstatek provizí přesáhl 5 000 $ v průběhu 90 dnů.

Staňte se přidruženou společností Bluehost

Kromě affiliate programů Top 3 tvůrců webových stránek si můžete také vybrat dvě vhodné alternativy, když si vyberete platformu, se kterou chcete pracovat.

uKit Affiliate Program

uKit affiliate program

uKit Affiliate Program – je výhodné řešení pro generování zisku, které nabízí jeden z nejlepších tvůrců webových stránek pro malé firmy. Umožňuje profesionálním webovým vývojářům, nezávislým návrhářům a dalším specializovaným odborníkům získat finanční odměnu za uživatele, kteří jezdí do systému..

Tvůrce webových stránek poskytuje 30% kompenzaci pro každého nově zaregistrovaného doporučeného uživatele, který se vypočítá na základě celkové částky plateb, které tento uživatel do systému investuje.. uKit nestanovuje žádné limity, pokud jde o maximální částku platby. Čím více tím lépe. Na základě podmínek programu získáte plný přístup k ovládacímu panelu přidruženého podniku s několika propagačními a marketingovými nástroji. Program navíc zahrnuje spoustu možností generování výnosů, jejichž výše, rozmanitost a podmínky závisí na zvoleném plánu.

Tvůrce webových stránek provádí platby na žádost webmastera s tím, že částka platby přesáhne 50 $. Peníze jsou uloženy v systému po dobu 14 dnů. Platby se provádějí prostřednictvím systémů PayPal nebo Webmoney.

Staňte se pobočkou uKit

Weebly affiliate program

Weebly affiliate program

Weebly Affiliate Program – je další populární řešení, které poskytuje webový server Weebly. Funguje to skvěle pro nezávislé pracovníky, kteří se zaměřují na vývoj zakázkových projektů. Marketingová síť, kterou systém poskytuje, je známá také jako program ShareASale, který funguje jako prostředník mezi tvůrcem webových stránek a webmasterem.

Nabízí přidruženým společnostem různé možnosti sledování v reálném čase, nástroje pro podávání zpráv a pravidelné měsíční provize. Co je důležité, program je zcela zdarma pro každého, kdo má v úmyslu se k němu připojit.

Mezi výhody programu partnerství Weebly má smysl zmínit 30% provize účtované za každého řízeného uživatele. Systém neomezuje počet klientů, které můžete pozvat, ani výši provizí, které můžete vydělat. Další funkcí je 120denní Cookie okno, které poskytuje větší flexibilitu a umožňuje vám dostat zaplaceno, i když uživatelé váhají s konverzí po dlouhou dobu.

A konečně, program Weebly vám umožní co nejlépe využít váš webový provoz pomocí vysokých EPC tvůrce webových stránek. Díky pravidelným bonusům, které systém poskytuje, můžete získat více příležitostí k výdělku.

Weebly provádí platby dceřiným společnostem 20. den každého měsíce prostřednictvím systému přímého vkladu, šeku nebo Payoneer. Aby však byla platba přijata, měly by být vaše provize rovny nebo vyšší než 50 USD.

Staňte se Weebly Affiliate

Sečteno a podtrženo

Výklenek pro webový design nezůstává statický – jeho možnosti a výhody se pravidelně objevují, což uživatelům poskytuje neomezenou svobodu tvorby a možnosti pokročilého přizpůsobení designu. Není divu, že většina uživatelů se rozhodne otestovat neomezené výhody tvůrců webových stránek, aby mohli začít a rozvíjet své obchodní příležitosti. V tomto ohledu se použití výhod affiliate programů zavedených tvůrci webových stránek často ukazuje jako rozumné řešení.

 • Wix Affiliate Program je nejlepší partnerský program který funguje skvěle pro široké cílové publikum a poskytuje řadu možností generování výnosů za hodných podmínek.
 • Partnerský program Shopify je perfektním řešením pro majitele webových stránek eCommerce, kteří právě začínají podnikat nebo plánují propagaci, aby získali provoz a vysoké provize.
 • Pozornost si zaslouží také partnerský program Bluehost protože platforma je oficiálním hostitelem světově oblíbeného systému WordPress CMS.

uKit a Weebly jsou dva výkonné systémy, které mají také co nabídnout svým uživatelům. Oba systémy poskytují affiliate programy pro zlepšení marketingových a webových propagačních příležitostí. Oba tvůrci webových stránek mohou být použity jako perfektní náhrada za systémy Top 3 přezkoumávané v příspěvku.

Košík pro porovnání partnerských programů pro stavitele webových stránek

WixNakupujteBluehostuKitWeebly
Platební modeljednoujednoujednoutrvalýjednou
Poplatek za provizi (CPA)od 40 do 80 dolarůod 25 do 2000 USD65 dolarů30%30%
Vybírejte minimum200 $25 $100 $50 $50 $
Platební obdobíjednou měsíčnědvakrát za měsícjednou měsíčněkdykolijednou měsíčně
Pozdržení platby45 dní14 dní45-60 dní14 dní20 dní
Doba trvání souboru cookie90 dní30 dní90 dní365 dní120 dní
Způsob platbyPayPal, bankovní převodPayPal, platba ACHPayPalPayPal, WebmoneyŠek, přímý vklad, Payoneer
AplikovatAplikovatAplikovat
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map