Vytváření online kalkulačky

Jak vytvořit kalkulačku pro váš web


Mít web pro malé firmy vyžaduje transparentnost, protože to je to, co většina zákazníků dnes hledá. Potenciální kupující dychtí pozorovat jasné čísla a částky před zakoupením konkrétního zboží nebo služby. Zde se zdá, že kalkulačky webových stránek jsou dobrým řešením.

Na jedné straně brání klientům v dodatečných nákladech nebo podvádění. Na druhé straně takový přístup usnadňuje zvyšování úrovně důvěryhodnosti. Jednoduchý nástroj by mohl hrát hlavní roli při vytváření vaší reputace na webu. Tentokrát se naučíte, jak vytvořit kalkulačku pro svůj web a jaké nástroje použít.

Jak kalkulačka webových stránek funguje?

Některé druhy podnikání vyžadují komplexní výpočty pro zákazníky. Někdy se tato čísla jeví jako výzva, díky které opustí web a hledají jednodušší řešení. V moderním technologickém světě sotva potkáte zákazníka ruční kalkulačkou, která by zvládla všechny ty komplikované postavy sama. Zde přicházejí online kalkulačky jako dokonalé řešení.

Nevyžadují žádné speciální dovednosti a usnadňují návštěvníkovi získat potřebnou částku automaticky v závislosti na termínu, množství produktů nebo služeb nebo jiných rozhodujících faktorech. Na jedné straně se uživatelé nemusí zabývat tužkami a listy papíru. Na druhé straně získají jasné informace a data pro ně automaticky vypočítaná. Zde je vždy důležitá transparentnost.

Kdo může potřebovat kalkulačky webových stránek

Taková možnost se týká hlavně webové stránky pro malé firmy a společnosti působící v různých oborech. Pokud pracujete se složitými čísly a zákazníci hledají jasné odpovědi, pravděpodobně zastupujete některou z následujících výklenků:

 • Logistika – zahrnuje přepravní a přepravní služby jakéhokoli typu. Ať už dodáváte balíček Amazon nebo kontejnery s LPG a ropou, zákazníci dychtí vědět, kolik stojí náklady na doručení.
 • Pojištění – nejoblíbenější oblast podnikání, která vyžaduje jasné stanovení cen a automatický výpočet v závislosti na věku zákazníka, pojistných podmínkách, poplatcích atd.
 • Půjčky – dlužník může chtít objasnit přesné poplatky a poplatky, úroky a sazbu APR, týdenní nebo měsíční platby atd..
 • Nemovitost – skvělý nápad, jak přidat online kalkulačku, která zákazníkům umožní objasnit cenu domu nebo bytu v závislosti na jeho čtvercovém prostoru.
 • Stavební průmysl – myšlenka je stejná jako u nemovitosti. Kalkulačka však bude zobrazovat konečnou cenu v závislosti na konstrukčních typech a materiálech, rozměrech, technologii budovy, vybavení atd.

Pokud necháte své zákazníky, aby sami sami vypočítali cenu, budou se cítit bezpečněji s jasnými poplatky. Připojená kalkulačka udělá trik.

Jaké funkce by webová kalkulačka měla?

Pokud chcete docílit zlepšení konverzních poměrů a udržet své klienty zapojené, musíte mít interaktivní a snadno použitelný nástroj, který nevyžaduje speciální dovednosti nebo akce. Než sestavíte kalkulačku pro svůj web, sledujte následující funkce:

 • Snadná výroba – šetřete čas a využívejte služby, které vám umožní vytvořit kalkulačku pouhým kliknutím bez kódování nebo programování na jakékoli stránce, kterou potřebujete.
 • Poutavý design – vyvarujte se plochých widgetů a rozhodněte se pro vlastní kalkulačky s personalizovanými barevnými tématy, texty a obrázky nebo vytvořte vlastní design.
 • Flexibilita – sestavte kalkulačku s rozšířeným seznamem funkcí, abyste mohli pokračovat s výpočty různých typů.
 • Vhodné pro mobilní zařízení – nezapomeňte používat responzivní kalkulačky, které fungují dobře na různých zařízeních, včetně tabletů a chytrých telefonů.

uCalc má dostatek funkcí pro pokrytí všech výše uvedených funkcí. Oceněný nástroj vám umožní přijít s přizpůsobenou, snadno použitelnou a sestavitelnou kalkulačkou pouhým několika klepnutími. Podívejme se blíže na to, jak může pomoci.

uCalc – nejlepší online kalkulačka pro všechny webové stránky

uCalc – je skvělá bezplatná služba k vytváření kalkulaček pro jakýkoli typ webových stránek, a to navzdory platformě nebo výklenku. Ať už provozujete automobilový průmysl, stravování, stavebnictví nebo jakýkoli jiný podnik, tento nástroj vám umožní přijít s přizpůsobenou a flexibilní kalkulačkou, která nabízí sadu rozšířených nástrojů.

Šablony uCalc

Platforma se snadno používá a nevyžaduje zvláštní technické dovednosti. Víceúčelový tvůrce kalkulačky se zdá být nákladově efektivním řešením pro zlepšení výkonu webových stránek, SEO a zapojení uživatelů.

Jak nastavit online kalkulačku?

Nástroj nevyžaduje technické zázemí. Nemusíte kódovat ani programovat. Platforma funguje jako jednoduchý vizuální editor. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si ze sady hotových prvků a spojit je do jediné struktury. Editor umožňuje odebrat nebo přidat nové posuvníky, zaškrtávací políčka a další prvky. Pak musíte umístit kód widgetu na požadovanou stránku.

Editor uCalc

Uživatelé si mohou vybrat ze sestavení své vlastní jedinečné kalkulačky nebo si vybrat z tuctu dostupných šablon. Jsou určeny pro konkrétní obchodní místa. Najdete tu, která vyhovuje vašim potřebám. Vyberte rozvržení z 12 dostupných kategorií včetně nemovitostí, doručovacích služeb, kosmetického průmyslu atd.

Přizpůsobení kalkulačky online

Systém používá připravené kalkulátorové tabulky. Zároveň si můžete vytvořit svůj vlastní s jedinečným designem.

 • Přizpůsobitelné šablony – vyberte ten, který se vám líbí a použijte vizuální editor pro přidání nových obrázků, změnu typografie atd.
 • Režim návrhu – Pokud si chcete vytvořit vlastní kalkulačku, můžete použít režim Design, který nabízí 4 hlavní témata, včetně minima, materiálu, spouštěcí a výchozí. Dodávají se s připravenými barevnými písmeny, které lze měnit nebo upravovat podle vašich preferencí.
 • Citlivá kalkulačka – uCalc zajišťuje mobilní přívětivost a jednoduchou editaci.

Dobrou věcí na designových funkcích uCalc je to, že uživatelé nemusí být odborníky při změně barev nebo písem. Jednoduše si vyberte šablonu, přidejte obrázky a nechte kalkulačku, aby splnila vaše webové stránky. Kromě toho jsou všechny prvky, rozvržení a bloky chráněny autorským právem platformy.

Editor vzorců uCalc

Co kalkulačka webových stránek může udělat?

uCalc přináší ještě více funkcí, které můžete očekávat. Kromě základních vzorců a systémů, které zákazníkům poskytují jasné odpovědi, se může pochlubit také pokročilým sadou funkcí, která kromě marketingových, propagačních a akvizičních nástrojů uživatelů zajistí SEO přívětivost.

kód uCalc

 • Systémová upozornění – obdržíte upozornění pokaždé, když se objeví nová objednávka. Zároveň můžete svým zákazníkům posílat personalizované zprávy.
 • SEO výkon – platforma usnadňuje plánování rozpočtu a cílení nízkofrekvenčních dotazů. Současně můžete podrobně sledovat chování uživatelů a zlepšovat tak celkový výkon a výsledky webových stránek.
 • Jednoduché sdílení – kód widgetu se může vztahovat na kteroukoli z vašich webových stránek. Kromě toho můžete volně sdílet odkazy kalkulačky na platformách sociálních médií, jakož i e-maily nebo posly. To povede k tomu, že zákazníci budou připraveni na nákup. Jinými slovy generujete potenciální zákazníky.
 • Propagace a marketing – systém usnadňuje jemné doladění kalkulačky přidáním automatických slev v závislosti na typu nebo kategorii produktu. Uživatelé mohou používat cenovky, poplatky a zvláštní poplatky bez pomoci vývojáře.
 • zpracování objednávky – platby můžete shromažďovat přímo integrací platebních možností do kalkulačky. Systém generuje zprávy a statistiky o nákupech a provedených objednávkách. Může být integrován s webovým CRM.

uCalc Náklady

uCalc nabízí čtyři hlavní plány se vstupním balíčkem zdarma. Každý plán obsahuje seznam konkrétních funkcí. Bezplatná nabídka může být dobrým řešením pouze pro otestování fungování systému, protože přichází bez zvláštních možností nebo funkcí, jako je integrace CRM, zpracování plateb, sdílení odkazů atd. Všechny tyto funkce najdete v následujících plánech:

 • Základní stojí 3,20 $ měsíčně až pro 5 projektů se všemi základními funkcemi, ale bez podpory chatu.
 • Standard stojí 8 $ měsíčně až pro 15 projektů s více než 1 000 e-mailem a 10+ SMS upozorněními.
 • Pro stojí 19,20 $ měsíčně pro neomezené projekty, rozšířené funkce a podporu chatu.

Sečteno a podtrženo

Kalkulačka na vašem webu zvýší míru konverze a zlepší zapojení zákazníků. Díky jednoduchému nástroji bude váš web vypadat důvěryhodnější v očích potenciálních spotřebitelů.

uCalc je dokonalé řešení pro připojení kalkulačky přizpůsobené vašim webům. Snadno se používá, sestavuje a přizpůsobuje. Dodává se s cenově dostupnými plány kromě bezplatného balíčku. Sotva najdete nákladově efektivnější řešení pro zvýšení výkonu a prodeje webových stránek.

Vyzkoušejte zdarma uCalc

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map