Помилки Власники бізнесу роблять при виборі веб-хостингу

веб хостинг є цінною послугою, яку тисячі підприємств у всьому світі використовують як стратегічну перевагу для ведення бізнесу.


Серед переваг, які надає веб-хостинг:

 • Скорочення витрат на створення ІТ-інфраструктури – постачальники надають обладнання та операційні системи, а також можуть надавати додаткові послуги та підтримку
 • Доступність – Веб-хостинг-сервіси обіцяють тривалість роботи системи на рівні майже 100%, доступність 24/7/365
 • Економія персоналу – усуває або значно скорочує необхідний внутрішній технічний персонал. Економить витрати на набір та утримання, а також постійні витрати, такі як пільги та технічне навчання
 • Безпека – хостинг-сервіси надають такі функції, як фільтрація спаму, виявлення вірусів, захист від відмови в атаці служби, брандмауер та вторгнення в мережу.

Незважаючи на те, що веб-хостинг працює для цього, існують певні запобіжні заходи, які слід дотримуватися при прийнятті критичного рішення щодо доручення важливих для бізнесу функцій сервісам веб-хостингу..

Існує ряд помилок, які роблять власники бізнесу при виборі послуги веб-хостингу. Щоб правильно це зробити, продовжуйте читати!

Початок роботи з веб-хостингом

Людина працює з фоном ПК

Прийняття рішення включити веб-хостинг як частину вашого ділова операція це порівняно простий процес, як свідчать переваги вище. Це навіть може бути досить легко виправдати, з окупністю інвестицій, яка є майже негайною, часто без попередніх витрат.

Тим не менше, для подальшого вибору веб-хостингу потрібна ретельність та уважність до ключових моментів, щоб отримати всі переваги послуги, уникаючи потенційних підводних каменів..

Оскільки послуги веб-хостингу існують вже десятиліттями, вам не доведеться вчитися на власних помилках. Є багато інших, хто пішов перед вами, і ви можете навчитися на їх помилках.

Уникання поширених помилок Власники бізнесу роблять при виборі послуги веб-хостингу

Включення веб-хостингу у свою бізнес-стратегію вимагає певного розуміння того, як саме технології працює, щоб уникнути рішень, які негативно впливатимуть на ваш бізнес, клієнтів чи працівників.

Не кладіть усі яйця в один кошик

Це давня приказка, але вона стосується сервісів веб-хостингу. Якщо ви збираєтеся перенести програми на веб-сервіси, не реалізуйте всі функції на одному сервері.

Як приклад, ви можете розглянути запуск служб електронної пошти на іншому сервері, ніж функції електронної комерції, ERP або довідкової служби. Перешкоджає втраті всіх функцій, якщо на окремому сервері виникає помилка, незалежно від тривалості.

Знайте, що вам потрібно

3 Динамік у сірому тлі

Ви можете обговорити це з запропонованими службами веб-хостів для їх введення. Більшість постачальників послуг пропонують кілька рівнів:

 • Спільні послуги – кілька клієнтів діляться ресурсами на серверах
 • Віртуальні приватні сервери – ваші послуги розміщуються окремо, але у віртуальному середовищі сервера, який розділяє такі ресурси, як дискове сховище
 • Виділені сервери – ваш сервер – це фізичний сервер, призначений лише для вашого бізнесу, і на нього не можуть впливати перебої або продуктивність інших серверів

Існують переваги кожного рівня обслуговування, а також пов’язані з цим різниці у витратах. Перед тим, як зареєструватися, потрібно визначити, який рівень обслуговування підходить вам і як веб-хост забезпечує оновлення з одного рівня на інший..

Правила та умови читання

Дивно, що багато компаній не читають і не розуміють подробиць договорів на веб-хостинг під час підписання.

Переконайтеся, що важливі для вас питання в письмовій формі, наприклад угоди про рівень обслуговування (SLAs) щодо ефективності та доступності, політики відміни, штрафи за недотримання доступності та прийнятного реагування на підтримку та будь-яких додаткових функцій, узгоджених під час обговорень послуг, таких як програмне забезпечення бути наданими службою.

Читання тонкого друку включає розуміння термінів, таких як “безкоштовно” або “необмежено”. Неограниченное дискове сховище може мати визначення в тонкому шрифті з відмовою від відповідальності, таким як “до” певний ліміт, після чого застосовуються додаткові витрати..

Зрозумійте, хто ваш постачальник послуг

Багато веб-хостингових послуг насправді є сторонніми постачальниками, які перепродають послуги, які фактично управляються та надаються іншою компанією.

Спочатку це може не бути великою проблемою, але якщо торговий посередник не працює або не відповідає вашим очікуванням або укладеним угодам про угода про угоду, можливо, вам залишиться мати справу з іншою компанією, яка юридично не зобов’язана виконувати ваші умови..

Це може залишити вас веб-хостинговими службами, які є нестандартними або навіть не спрацьовують, залишаючи вас шукати нові варіанти.

Партнерство зі стартапом

Занадто багато давніх, високоефективних веб-хостів, доступних з роками чи десятиліттями зразкового сервісу, щоб ризикувати своїм бізнесом на новачкові в галузі..

Як і в багатьох нових компаніях, новий веб-хостинг може потрапити на землю з великим кроком продажів і низькою початковою вартістю, а потім вийти з ладу через неправильне управління або погані продажі за короткий проміжок часу..

Виберіть постачальника з багаторічною історією задоволених клієнтів і включіть відгуки клієнтів у вашу належну ретельність. Обов’язково переконайтесь у задоволенні клієнтів сервісом та підтримкою.

Помилки Власники бізнесу роблять при виборі веб-хостингу – закриваючи

Коробка чорного кольору

Пам’ятайте про це відвідувачі веб-сайту, ваш сайт є обличчям вашої компанії. Будь-який час простою або повільна робота відображатиме негативне відчуття до вашого бізнесу чи послуг.

Завдяки відповідному дослідженню та оцінці послуг веб-хостингу, обраний вами постачальник стане цінним бізнес-партнером і розширенням вашого ІТ-інфраструктура.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map