Відгуки про хостинг A2 – найшвидший та унікальний серед інших

Провайдер веб-хостингу A2 хостинг обіцяє швидкий веб-хостинг – до 20 разів швидше, ніж інші компанії.


Це сміливе твердження, і швидкість веб-сайту є критичною для компаній, що ведуть бізнес в Інтернеті. Швидка швидкість сайту покращить ваш SEO-рейтинг, знизить показник відмов, збільшить коефіцієнт конверсії та збереже клієнтів щасливими. На 20 разів більше швидкості сайту – сміливе твердження. Ми підемо глибше копатись у цьому.

Хостинг A2 розпочався у 2002 році генеральним директором Брайаном Мутігом. Він був системним адміністратором UNIX, який запустив компанію, спочатку відому як Iniquinet в Ен-Арбор, штат Мічиган. Фон у UNIX все ще демонструє потужні інструменти для розробників і фокус на технологіях компанії.

Оскільки так багато варіантів для компаній, які шукають постачальників веб-хостингу, знайти потрібну компанію може бути складно. Незалежно від вашої потреби, вона зводиться до особливостей, підтримки та цінності.

Орієнтуючись на технології та швидкість, A2 хостинг оснащений великою кількістю функцій та можливостей. Ми зануримось у те, що робить компанію унікальною на ринку та подивимось, що інші люди говорять про компанію. Сподіваємось, за допомогою цих відгуків про хостинг A2 ми дамо вам все, що вам потрібно для прийняття зваженого рішення.

Давайте розглянемо, що може запропонувати хостинг A2.

Що робить хостинг A2 унікальним?

У центрі уваги послуг хостингу A2 – це технологія та швидкість, і це показує. Навіть з планами нижнього рівня, хостинг A2 пропонує безліч можливостей та функціональних можливостей. Найвища швидкість і най вражаюча технологія доступна лише при дорожчих планах.

Давайте розглянемо деякі функції, запропоновані в цих оглядах хостингу A2.

1. Необмежена пропускна здатність та зберігання за допомогою хостингу A2

A2 Хостинг-сайт

При необмеженій пропускній здатності та зберіганні через A2 хостинг, навіть для клієнтів, які використовують спільний хостинг, вам не доведеться турбуватися про повзучість до або перевищення довільних щомісячних лімітів. Це дає вам спокій і гарантовану ціну навіть у напружені місяці для вашого сайту.

Майте на увазі, A2 хостинг буде контролювати використання для забезпечення оптимальної продуктивності. За потреби вони звертаються до клієнтів із надмірним використанням сайтів. Надмірне використання вплине на швидкість для інших клієнтів, які користуються сайтом. У більшості випадків це не проблема, але вони можуть попросити вас оновити, якщо проблеми продовжуються.

2. Відгуки про хостинг A2 – безкоштовна міграція веб-сайтів та налаштування

Веб-хостинг сайту

A2 хостинг пропонує безкоштовну міграцію веб-сайтів зі старого постачальника веб-хостингу на A2 хостинг. Вам потрібно буде звернутися до служби GuruCrew (клієнтська підтримка A2), щоб дізнатися більше, і плата може залежати від деталей перенесення.

A2 хостинг також пропонує численні інструменти для створення сайтів для дизайнерів та розробників. Сюди входить власний власник A2 Builder. A2 Builder включає шаблони, текстовий редактор, контактні форми та налаштовані зображення.

Інші інструменти для побудови веб-сайтів, пропоновані A2, включають RapidWeaver, Sandvox, Microweber, BoldGrid, Dreamweaver, Bluefish, Freeway, Live Composer, Kopage та багато іншого. Зверніть увагу: за інструменти веб-дизайну пропонується A2 хостинг.

3. Резервне копіювання веб-сайтів

Резервні копії веб-сайтів

Хостинг A2 пропонує безкоштовні резервні копії з Dropmysite, хмарним сервісом резервного копіювання веб-сторінок. Клієнти Swift та Turbo, верхні яруси A2 хостингу, мають доступ до послуги відновлення через свій cPanel, графічний інтерфейс для управління їх веб-сайтом. Це відмінний варіант для моментів, коли ви випадково видалите файл або вам потрібно відновити веб-сайт.

4. Встановлення програми за допомогою хостингу A2

Встановлення програми за допомогою хостингу A2

Хостинг A2 дозволяє легко завантажувати програми та віджети на ваш сайт за допомогою декількох інструментів, які доступні за допомогою керування cPanel. До них відносяться такі інструменти, як Softaculous, інструмент для завантаження додатків у 1 клік, Easy Setup Google Apps та Cloudflare, інструмент доставки вмісту.

5. Інструменти для розробників з хостингом A2

Хостинг A2 підтримує низку інструментів для розробників та полегшує системним адміністраторам та розробникам налаштування сайту під їх потреби. До них відносяться бази даних MySQL, попередньо встановлені phpMyAdmin та phpPgAdmin, Ruby, Perl, Python, Apache 2.2 та більше.

6. Безпека сайту

Безпека сайту

Хостинг A2 пропонує підвищену безпеку сайту завдяки їх постійній ініціативі щодо безпеки. Це починається із захисту від зловмисного програмного забезпечення HackScan із запуском 24/7 для захисту сайту. Більшість постачальників веб-хостингів пропонують лише щоденне сканування сайту на наявність шкідливих програм.

Окрім HackScan, A2 хостинг використовує сервіс Patchman для ізоляції та карантинного зараження файлів. Patchman також стежить за вашими програмами, щоб переконатися, що вони знайомі з останньою версією та функціями безпеки. Система сповістить вас про будь-які вразливості у ваших програмах.

7. Інші особливості

WordPress

A2 стверджує, що пропонує на 20 разів більшу швидкість, ніж порівнянні веб-хостингові компанії. Вони мають кілька інструментів та функцій для збільшення швидкості веб-сайтів, на яких вони розміщуються.

По-перше, це варіант Turbo Server, який вони пропонують. За допомогою сервера Turbo A2 хостинг забезпечує менше користувачів на кожному сервері. Усі сервери оптимізовані за допомогою APC / OPcache та Turbo Cache, які використовують менше процесора та пам’яті для отримання тих же результатів, що й сервер Apache. Хостинг A2 використовує лише твердотільні накопичувачі (SSD) для серверів, додатково підвищуючи швидкість.

Нарешті, A2 хостинг оптимізує сайт для клієнтів найвищого рівня, що дозволяє завантажувати сайти швидше. У піковий час трафіку A2 вдвічі збільшить процесорні ядра та додасть оперативну пам’ять для сайтів для подальшого збільшення.

Це означає на 20 разів більше швидкості? Не кожен раз, але це різко збільшить середній час завантаження вашого сайту.

Ціни на хостинг A2

Є три яруси з спільним хостингом A2 Hosting. Усі яруси оснащені основними послугами та функціями, але з більш високими рівнями ви маєте доступ до більшої швидкості та більшої кількості технологій.

A2 хостинг також пропонує різні ціни на сервери на базі Linux та Windows. Тут ми включили ціну обох.

 • Lite: $ 9,99 / місяць ($ 7,99 / місяць для Linux) для одного веб-сайту, 5 баз даних та 25 електронних листів. Поставляється з необмеженою пам’яттю та пропускною здатністю.

 • Швидкий: $ 11,99 на місяць ($ 9,99 / місяць для Linux) для необмежених веб-сайтів, необмеженого місця на диску та необмеженого кількості електронних листів. Swift також забезпечує додаткові ядра (2 при 2,1 ГГц) та фізичну пам’ять (1 ГБ), а також автоматичне резервне копіювання та відновлення сайту.

 • Сігналы абмеркаванняTurbo: $ 21,99 / місяць ($ 18,99 / місяць для Linux) для необмежених веб-сайтів, необмеженого місця на диску та необмеженого кількості електронних листів. Turbo забезпечує додаткові ядра (2 при 2,1 ГГц) та фізичну пам’ять (2 ГБ), а також автоматичне резервне копіювання та відновлення. Turbo збільшує швидкість роботи в Інтернеті для забезпечення оптимальної продуктивності сайту.

A2 Відгуки про хостинг

Для веб-сайтів, які вимагають більшої продуктивності та потужності, A2 хостинг пропонує різноманітні виділені сервери. Наведені нижче плани призначені для серверів на базі Linux.

 • Наділений сервер: $ 18,99 / місяць з необмеженим обсягом зберігання та пропускною здатністю. З меншими вимогами до сервера, ця опція забезпечує швидкість до 20 разів, ніж параметри спільного хостингу.

 • Некерований сервер Flex: 119,99 дол. США / місяць із 2×500 Гб пам’яті, пропускною здатністю 10 ТБ, 8 ГБ оперативної пам’яті та 2 ядрами. Цей параметр призначений для розробників або системних адміністраторів, які зручніше працювати з командним рядком сервера і забезпечують кореневий доступ до системи.

 • Керований сервер Flex: $ 169,99 / місяць із 2×500 Гб пам’яті, пропускною здатністю 10 ТБ, 8 ГБ оперативної пам’яті та 2 ядрами. Ця опція забезпечує спеціалізований сервер та розміщення служб хостингу, якими керує A2 хостинг.

 • Сервер Core Flex: $ 169,99 / місяць із 2×500 Гб пам’яті, пропускною здатністю 10 ТБ, 8 ГБ оперативної пам’яті та 2 ядрами. Цей параметр призначений для підприємств, які хочуть керованого сервісного рішення, але також хочуть кореневого доступу до системи.

Для веб-сайтів, які вимагають більшої продуктивності та потужності, A2 хостинг пропонує різноманітні виділені сервери. Усі плани включають cPanel та безкоштовну SSL. Наведені нижче плани призначені для серверів на базі Windows.

 • Потужність +: $ 54,99 / місяць. Включає 75 ГБ пам’яті, 4 ГБ оперативної пам’яті, 2 ТБ смуги пропускання та 4 ЦП.

 • Престиж +: $ 74,99 / місяць. Включає 100 ГБ пам’яті, 6 ГБ оперативної пам’яті, 3 ТБ смуги пропускання та 6 процесорів.

 • Вершина +: $ 104,99 / місяць. Включає 150 ГБ пам’яті, 8 ГБ оперативної пам’яті, 4 ТБ смуги пропускання та 8 вКПУ.

 • A2 хостинг пропонує три клієнта для віртуального приватного сервера (VPS).
 • Некерований VPS: $ 5,00 / місяць, і включає 20 ГБ пам’яті, 2 ТБ передачі, 512 МБ оперативної пам’яті та 1 ядро. Цей продукт призначений для розробника або системного адміністратора, який шукає налаштовану установку VPS з базовим кодом.
 • Керований VPS: 32,99 дол. США на місяць і включає 75 ГБ пам’яті, 2 ТБ передачі, 4 ГБ оперативної пам’яті та 4 vCPU, а також контроль cPanel та управління Hostguard. Це створено на платформі веб-хостингу, але з можливістю VPS.
 • Основна VPS: 32,99 дол. США на місяць і включає 75 ГБ пам’яті, 2 ТБ передачі, 4 ГБ оперативної пам’яті та 4 vCPU, а також контроль cPanel та управління Hostguard. Також пропонується кореневий доступ, надаючи настроювані параметри, доступні в VMA без управління, за допомогою платформи керованого VPS.
 • A2Hosting включає в себе кілька рівнів ціноутворення реселерів. Торговельні посередники використовуватимуть A2Hosting для розміщення сайту, проданого іншому клієнту через реселлера. Усі облікові записи торговельних посередників містять cPanel. Тут ми включили і ціни на Linux і Windows.
 • Бронза: $ 21,99 на місяць ($ 19,99 / місяць для Linux) для 30 Гб пам’яті, 40 облікових записів електронної пошти та 400 ГБ пропускної здатності на місяць.
 • Срібло: $ 29,99 / місяць ($ 27,99 / місяць для Linux) для 75 Гб пам’яті, 60 облікових записів електронної пошти та 600 ГБ пропускної здатності на місяць.
 • Золото: $ 38,99 / місяць ($ 36,99 / місяць для Linux) для 150 Гб пам’яті, 80 облікових записів електронної пошти та 1 ТБ пропускної здатності на місяць.
 • Платина: 63,99 дол. США на місяць ($ 61,99 / місяць для Linux) для 200 Гб пам’яті, 100 облікових записів електронної пошти та 2 ТБ пропускної здатності на місяць.
 • На додаток до цих стандартних послуг, A2 хостинг також пропонує додаткові продукти за окрему плату. Сюди входить хостинг SiteBuilder для веб-дизайнерів та розробників, які хочуть створити свій власний сайт, оптимізатор для швидшого часу завантаження HTML та виділений IP-адресу.
 • Усі рівні продуктів A2Hosting включають знижки на щорічні покупки.

Громадське сприйняття хостингу A2

Для більшості клієнтів та рецензентів вражаючі технології, можливості, пакети веб-хостингу та орієнтація на швидкість та продуктивність допомагають A2 хостингу виділятися серед натовпу. Відгуки про хостинг A2 переважно позитивні.

Багато рецензентів вказують на безліч оптимізованих варіантів для вашого веб-сайту за допомогою A2 хостингу, особливо для розробників та системних адміністраторів. Вибір та функції A2 хостингу – це мрія для тих, хто хоче працювати і створити веб-сайт. Ви отримуєте вершину лінійної технології з акцентом на те, що знадобиться розробнику.

Особливості приємні, але чи справді це так швидко? Більшість клієнтів захоплюються швидкістю навантаження та надійністю хостингу A2.

Єдина сфера, де рецензенти та громадськість критично ставляться до хостингу A2, – це їхня спрямованість на Linux. Є деякі функції (і нижчі ціни), доступні лише користувачам Linux. Це незначна критика, враховуючи, що A2 хостинг користується рейтингом A + від BBB.

Відгуки про хостинг A2 – як це порівняно з рештою ринку

Чоловік і жінка мислення

Ви заплатите преміальну ціну за хостинг A2, але у вас є доступ до преміум-сервісу хостингу за ціною. Це один з найшвидших і надійних веб-хостингових провайдерів на ринку.

Це найшвидше? Можливо, ні, але це значно швидше, ніж середній показник по галузі за останніми тестами, зробленими іншими рецензентами.

Підтримка клієнтів також є силою хостингу A2. Якщо вам потрібна підтримка, GuruCrew доступний 24/7/365 через телефон, чат, електронну пошту чи систему квитків. Представники служби підтримки є дуже обізнаними і можуть швидко та легко відповісти на більшість питань. Коли є проблема, на яку вони не можуть відповісти, вони зазвичай можуть надсилати вас комусь, хто може допомогти.

Ви платите преміальну ціну за хостинг A2, але разом з ним надається преміум-сервіс.

Що ми думаємо про A2 хостинг

Людина, вказуючи пальцем

Хостинг A2 орієнтований на клієнта високого класу для хостингу веб-сайтів. Розробники, системні адміністратори чи компанії, які розраховують на швидкість та ефективність свого сайту, знайдуть майже все, що потрібно для хостингу A2.

Для інших ціна може бути проблемою. Ви отримуєте безліч функцій, функціональності та технології за гроші. Питання – скільки ви будете використовувати? Чи є прибуток за випереджаючу швидку швидкість на вашому сайті, чи будуть працювати так само й інші високоцінні та недорогі варіанти?

Якщо вам потрібна така швидкість і технологія, то A2 хостинг – ідеальний вибір. Якщо ні, то інші постачальники можуть доставити те, що потрібно за менші гроші.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map