Який варіант краще для веб-хостингу?

Коли справа доходить до веб-рішення, це різні хости для різних людей. Потреби вашої організації або приватного використання визначатимуть ваш оптимальний метод хостингу.


Спільні сервери працюють в більшості випадків і є досить доступними. Виділені сервери – найдорожчі та важкі для роботи, але також є найшвидшими та найбезпечнішими. Хмарні сервери – це унікальна порода, яка володіє універсальними можливостями разом із ефективними витратами – однак ціною потенційних проблем безпеки.

Який кращий варіант? Спільний, виділений або хмарний хостинг? Спільний хостинг пояснив

Логотип спільного хостингу

Спільний хостинг – це найпоширеніший метод веб хостинг. Це не тільки тому, що це найдоступніший метод, а й тому, що він задовольняє основні потреби більшості людей у ​​веб-хостингу.

Усі складності налаштування видалено. Компанія-хостинг подбає про все за вас. Зважаючи на те, що більшість людей не мають досвіду в цій галузі і навіть менше людей знають такі мови кодування веб-сторінок HTML та CSS, не важко зрозуміти, чому багато хто вважає цей варіант кращим. Але це не для всіх.

Якщо ви велика корпорація, наприклад, спільний хостинг – це, мабуть, не найкращий варіант. Ваш сайт буде на тому ж сервері, що і багато інших сайтів, що може призвести до уповільнення (що, в свою чергу, може зашкодити вашим відносинам з клієнтами або навіть зменшити продажі). Ви не зможете контролювати сервер або його продуктивність.

Відповідь пересічної людини на запитання “що є кращим варіантом? Спільний, виділений або хмарний хостинг? ” Часто ділиться хостингом.

Тим, хто хоче володіти своїми серверами, вибиратимуть спеціалізований хостинг.

Який кращий варіант? Спільний, виділений або хмарний хостинг? Виділений хостинг пояснив

Виділений логотип хостингу

З присвячений хостинг, ваші веб-хостинг-сервери та весь їхній вміст тепер належать вам. Ресурси, які вони містять, не обмінюються ні з ким іншим – це приватна віртуальна вечірка, і ніхто більше не має запрошення, якщо ви не вирішите їх надати..

Два основних напрямки хостингу:

 • Підвищена продуктивність завдяки меншому навантаженню процесора та пам’яті та
 • Маючи повний контроль над своїм сервером.

Звичайно, з великою силою настає велика відповідальність.

Як спеціалізований хост, не існує служби підтримки споживачів. Це означає, що вам потрібен надійний друг технічної служби, який знає все про веб-серверах. В іншому випадку, можливо, доведеться розглянути питання про наймання ІТ-спеціаліста, що, очевидно, додасть ваші витрати.

Виділений хостинг також, як правило, є найдорожчим варіантом. Хоча це може бути менше 100 доларів на місяць, він також може підходити до 1000 доларів на місяць.

Який кращий варіант? Спільний, виділений або хмарний хостинг? Хмарний хостинг пояснив

Хмарний хостинг логотип

Ось де речі стають цікавими. Хмарний хостинг існує в іншому вимірі – він у своїй лізі.

На відміну від інших варіантів хостингу, хмарні сервери насправді не є серверами у традиційному розумінні. Немає апаратного забезпечення. Хмара на 100% віртуальна.

Хмарний хостинг – це нове та інноваційне хостинг-рішення. Він забезпечує велику гнучкість і може бути використаний для масштабування, тобто це може заощадити гроші в довгостроковій перспективі. Якщо ваш хостинг потребує частої зміни, ви можете отримати виплату відповідно до кількості пропускної здатності, яку ви використовуєте в будь-який момент.

Якщо безпека є першочерговим завданням, можливо, ви захочете уникати цієї опції. Поки хмарний хостинг багато обговорювалося, воно, як правило, має більшу вразливість, ніж традиційні методи.

Відповідь на запитання: який кращий варіант? Спільний, виділений або хмарний хостинг?

Спільний, виділений або хмарний хостинг

Як ви, можливо, зауважили, немає чіткої відповіді на питання: «Який кращий варіант? Спільний, виділений або хмарний хостинг? “

Це залежить від ваших потреб та уподобань. Щоб знайти власну відповідь на це питання, краще спершу задати кілька інших питань, таких як:

 • Які ваші потреби в хостингу?
 • Скільки потрібно контролювати ваші сервери?
 • Який рівень відповідальності ви готові впоратися, і чи маєте ви технічну експертизу для обслуговування власного сервера?
 • Наскільки чутливі дані, які ви будете розміщувати? Кібербезпека має найважливіше значення, або це лише задумка?

Спільний хостинг вирішує проблеми звичайної людини щодо боротьби з головними болями, пов’язаними із підтримкою сервера та налаштуванням його самостійно. Він також доступний, що робить його хорошим вибором у багатьох ситуаціях.

Якщо у вас є дуже чутлива інформація, вам потрібно постійно контролювати, присвячений хостинг – це єдиний варіант. Однак у більшості інших обставин один із двох інших варіантів буде зручнішим. Виділений хостинг – найдорожчий.

Все більша кількість компаній почала звертатися до хмарного хостингу для своєї зручності та низької вартості. Звичайно, у світі спостерігаються більші порушення даних, ніж будь-коли раніше в останні роки. Деякі з цих порушень були наслідком атак на хмарні служби.

Враховуючи все, вирішувати, який варіант краще? Спільний, виділений або хмарний хостинг? Ваша найкраща ставка – зважити всі відповідні фактори та прийняти рішення павутина відповідно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map