Огляд Site5 2019 – веб-хостинг для веб-дизайнерів

The компанія, що займається веб-хостингом Site5 продає себе як веб-хостинг для серйозних веб-дизайнерів. Як вони пояснюють, Site5 спеціалізується на сервісі та технологіях для веб-дизайнерів та розробників.


Що це означає, і як це працює? Це перевага?

Веб-хостинг надає послуги, технології та інструменти для перегляду веб-сторінки чи веб-сайту в Інтернеті. Організації, підприємства та навіть приватні особи купують послугу у веб-хостинг-компанії чи постачальника веб-хостингів, щоб висувати їх сайт у світ. Веб-сайти зберігаються або розміщуються на серверах, що надаються та обслуговуються постачальником веб-хостингу.

Коли у вас є домен, коли користувач Інтернету хоче переглянути ваш веб-сайт, він може ввести адресу вашого веб-сайту або шукати вас в Інтернеті. Сторінки вашого веб-сайту доставлятимуться з сервера через браузер. Тоді потенційний клієнт або людина, зацікавлена ​​у вашому веб-сайті, матиме доступ до сторінок.

Процесорний зал із синім світлом

Звучить просто, але не всі веб-хостингові компанії створюються рівними.

Деякі компанії вимагають, щоб ви придбали свій домен через них – продаючи його за більш високою ціною. Вони можуть пакувати послуги разом. Інші допоможуть придбати домен, якщо у вас його ще немає. Деякі компанії дозволяють придбати місце для зберігання на їх сервері, а інші орендують простір, піддаючи ризику ваш сайт та дані, залежно від того, як укладено договір.

Деякі сайти веб-хостингу пропонують підтримку баз даних та додаткові послуги для клієнтів, які хочуть розміщувати спеціалізований контент на своїх веб-сайтах веб-сайт. Залежно від вашої потреби, є послуги веб-хостингу там, щоб надати потрібну вам послугу.

Цей огляд Site5 детально ознайомиться з тим, що може запропонувати компанія.

Що робить Site5 унікальним?

У минулому Site5 зосереджувався на технічному веб-дизайнер та веб-розробник ринок, але сьогодні вони рухаються в бік босоніж, просто необхідний підхід до веб-хостингу з кількома додатковими функціями. Загалом цей перехід відчувається незавершеним.

Ось огляд того, що ви маєте з Site5.

1. Немерований диск і пропускна здатність з Site5

Site5 пропонує немерований (також відомий як необмежений) темп та пропускну здатність дисків у своїх планах хостингу. Клієнтам не виставляється рахунок дискового простору для передачі даних для нормального використання сайту. Сайт5 включає детальні умови, які встановлюють обмеження у планах. Вони попросять клієнтів, які послідовно працюють за межами звичайної пропускної здатності та використання дискового простору, здійснити коригування, або Site5 залишає за собою право на коригувальні дії.

Відповідно до Site5, вони контролюють сервери та відрегулюють сховище, щоб забезпечити оптимальну ефективність сайту.

2. Site5 Безкоштовна міграція веб-сайтів

Міграція веб-сайтів

Site5 пропонує безкоштовну міграцію веб-сайтів для клієнтів, які використовують іншу веб-хостинг-компанію. За допомогою цієї послуги Site5 допоможе перемістити бази даних, електронні листи та файли веб-сайтів зі старого облікового запису до Site5 та їх нового облікового запису веб-хостингу. Процесом керує експерт з міграції веб-хостингів, що працює на сервері Site5.

Як завжди, існують обмеження на “вільну” міграцію.

Безкоштовна міграція включає до 25 облікових записів cPanel (cPanel – це інструмент веб-хостингу на основі Linux з графічним інтерфейсом інтерфейсу для автоматизації веб-хостингу) та 10 акаунтів, які не є cPanel. Сюди входять файли веб-сайтів та бази даних MySQL. Вони перенесуть ваш старий веб-сайт на новий обліковий запис веб-хостингу з Site5.

3. Резервні копії веб-сайтів

Завдяки сервісу Site5 ви маєте безкоштовні нічні резервні копії свого веб-сайту та інформації. Резервні копії захищені і охоплюватимуть весь вміст сервісу. Клієнти також мають можливість вручну створювати резервні копії свого веб-сайту з функціональними можливостями, що входять до їх облікового запису.

За допомогою тієї ж послуги ви можете отримати доступ до архівованих файлів резервної копії. Ця послуга включає електронну пошту та веб-файли.

4. Функціональність домену та субдомену

З більш дорогими планами hostPro та hostPro + Turbo з Site5 ви можете розмістити кілька доменів за допомогою одного облікового запису та підключити домени на одному веб-сайті. За допомогою сервісу ви можете користуватися електронною поштою та збирати дані веб-сайтів для кожного домену. Site5 також дає можливість швидко та легко налаштувати піддомени (префікс перед доменним іменем).

домен

4. Дані користувачів веб-сайту та Analytics

Веб-статистика є важливою особливістю для веб-хостингу.

Site5 використовує AWStats, інструмент веб-аналітики з відкритим кодом з графічним інтерфейсом, для доступу до веб-статистики на сервері. Сюди входять відвідувачі веб-сайту, журнали доступу (які відвідали сайт та відповідні дані про користувача), журнали помилок та статистика субдоменів. На сьогоднішній день вони не пропонують жодних інших аналітичних інструментів.

5. Інструменти для розробників для Site5

Site5 рекламує як веб-хостинг для дизайнерів та розробників, і на цьому ринку є декілька кивок.

Site5 включає Софтакульозний, автоматичний інсталятор для скриптів веб-сайту. Це дозволяє користувачам встановлювати багато популярних програм для веб-сайтів одним натисканням клавіші безпосередньо з екрана адміністратора сайту в Site5. Softaculous встановлює багато найпопулярніших додатків там, зокрема додатки для ведення блогів, управління рекламою, електронної комерції, підтримки клієнтів та систем управління клієнтами (CMS).

Говорячи про електронну комерцію, Site5 включає в себе інструменти, які допоможуть швидко налагодити роботу веб-сайту для роботи в Інтернеті. Багато функцій можна встановити безпосередньо з панелі адміністратора сайту.

Для більш спеціальної роботи розробників, Site5 підтримує багато найпопулярніших мов програмування, включаючи Ruby on Rails, Perl та Optional Python. Site5 також дозволяє користувачам створювати необмежену кількість баз даних MySQL, якими можна керувати через панель управління Site5 за допомогою попередньо встановленої версії phpMyAdmin.

Site5 також пропонує редактор завдань Cron для завдань з обслуговування розкладу та роботи. Використовуючи редактор, ви можете регулярно запускати спеціальні для команди команди. Редактор завдань можна знайти на панелі управління. Результати можна надіслати на електронний лист для відстеження та обслуговування архіву.

6. Безпека сайту

Site5 пропонує захист від шкідливих програм та очищення. Сервіс активно відстежує ваш сайт 24/7. Наразі Site5 використовує фахівців із безпеки веб-сайтів Sucuri для сканування шкідливих програм. Sucuri скануватиме сайт кожні 12 годин та видалить будь-які знайдені зловмисні програми. Сюди входить видалення чорного списку, якщо на вашому сайті виявлено зловмисне програмне забезпечення.

https

Ви можете отримати доступ до звіту Sucuri, щоб переглянути історію сканування та будь-які виявлені зловмисні програми. Зауважте, що безпека сайту – це додаткова вартість, і її потрібно активувати для захисту від зловмисного програмного забезпечення.

Site5 підтримує FTP (протокол передачі файлів) і SFTP (безпечний протокол передачі файлів). Щоб увімкнути SFTP, вам потрібно ввімкнути доступ до оболонки або SSH. Безпечний доступ до оболонки (SSH доступ) – це командний інтерфейс та протокольна система UNIX.

Доступ до SSH через Site5 можна використовувати, якщо вам потрібен безпечний віддалений доступ до іншого комп’ютера. Доступ до SSH, як правило, для безпеки відключений, але якщо вам потрібно скопіювати файли або створити каталоги за допомогою SSH доступу, ви можете ввімкнути його за допомогою панелі управління веб-хостингу Site5.

7. Інші особливості

Одна приємна особливість у Site5 – ви можете вибрати місце свого сервера. Це допоможе швидкості завантаження та рейтингу пошуку, якщо ви знаєте ваш основний ринок.

За допомогою Site5 ви можете налаштувати віртуальний приватний сервер (VPS). Ви можете вибрати, щоб VPS повністю управлявся Site5. Сюди входить апаратне забезпечення, технічне обслуговування, безпека, моніторинг та оновлення програмного забезпечення. Ви також можете включити cPanel для VPS за додаткову ціну. Існує невелика плата за додаткові IP-адреси для VPS.

Якщо ви шукаєте більше енергії на VPS, включаючи додаткові ядра обробки, більше пам’яті, додатковий простір на диску або пропускну здатність, Site5 може управляти до 8 ядер і 250 Гб дискового простору за значні додаткові витрати.

Структура цін для сайту5

Усі покупки на Site5 містять 45-денну гарантію повернення грошей, за винятком VPS, яка пропонує лише 15-денну гарантію повернення грошей. Site5 пропонує три рівні ціноутворення:

hostBasic

hostPro

hostPro + Turbo

$ 8,95 / місяць

$ 12,95 / місяць

$ 19,95 / місяць

для одного веб-сайту з покупкою на 12 місяців. Ви можете придбати 24 місяці за $ 6,96 / місяць. Ви повинні придбати hostBasic як мінімум на 12-місячну покупку. Забезпечує 99,9% гарантії безперервного часу.

для необмежених веб-сайтів. Ви можете придбати 12 місяців за $ 11,95 / місяць або 24 місяці за $ 10,95 / місяць. Забезпечує 99,9% гарантії безперервного часу.

для необмежених веб-сайтів та спеціального IP (. Ви можете придбати 12 місяців за 14,95 дол. США на місяць або 24 місяці за 13,95 дол. США на місяць. Гарантує 99,9% гарантії безперервного часу.

Site5 пропонує ціни для реселлерів. Торговельні посередники використовуватимуть Site5 для розміщення сайту, проданого іншому клієнту через реселлера. Усі облікові записи торговельних посередників містять cPanel та безкоштовну міграцію, а також 99,9% гарантії безперервного часу та автоматичне резервне копіювання. Site5 пропонує три рівня для торговельних посередників:

Стартер

Стандартний

Прем’єр

$ 25,95 / місяць

$ 36,95 / місяць

$ 54,95 / місяць

для 50 Гб дискового простору та 500 ГБ пропускної здатності на місяць.

для 80 Гб місця на диску і 700 ГБ пропускної здатності на місяць.

за 120 Гб дискового простору та 1000 ГБ пропускної здатності на місяць.

Захист від зловмисного програмного забезпечення Site5 – це додаткові $ 49,99 на рік за кожен веб-сайт, через Site5 або через реселлерську програму.

Публічне сприйняття сайту5

білий смуговий папір зі словами чорної фарби

Site5 отримує дуже хороші відгуки про неметеріальні ресурси. Люди вдячні не турбуватися про те, щоб перейти на свій дисковий простір, якщо вони додадуть ще кілька цільових сторінок або перейдуть їх пропускну здатність, якщо додадуть більше завантажень електронних книг або відео на свій сайт. Вони також займають високі рейтинги за свої безкоштовні послуги з передачі веб-сайтів. Безкоштовна міграція веб-сайтів – ще одна перевага, яку багато цінують у Site5.

Розробники також цінують багато функцій, які є стандартними для Site5, включаючи підтримку численних мов програмування та cPanel, який простий у використанні.

Незважаючи на позитивні відгуки в деяких сферах, загальне сприйняття громадськістю сайту5 не було гарним.

Частою критикою веб-сервісу хостингу Site5 була підтримка клієнтів та загальна ефективність хостинг-сервісу, оскільки він був придбаний Endurance International Group (EIG). Переміщення по EIG спричинило низку проблем, включаючи сайти Site5, які знижувались більше тижня. Багато хто звинувачує EIG у відсутності сервісу та підтримки з моменту покупки, але це погано відображається на Site5.

Інші рецензенти нарікають на послуги, що пропонуються Site5. Site5 не пропонує багато хмарних послуг або спеціалізованого хостингу.

Як Site5 порівнює з ринком

блакитний глобус

Загалом, вартість для Site5 трохи вище, ніж для інших веб-хостингових компаній на ринку. Відсутність прямолінійного цінового ціноутворення спонукає до сприйняття високої вартості на сайті5. Для отримання рекламованої ціни вам потрібно придбати 24 місяці служби.

Копаючи трохи глибше, Site5 має обмеження щодо своїх послуг, що може збільшити вартість. Наприклад, перегляд умов та умов дозволить виявити обмеження розміру як для бази даних, так і для електронної пошти для спільного хостингу. Неметеріальні послуги приємні, але в цілому ціноутворення може бути дуже обманливим

Швидкість завантаження для Site5 середня, що добре, за винятком преміум ціни, яку вимагає Site5 за їх обслуговування.

Підтримка – ще одна сфера, де Site5 бракує порівняно з конкурентами. Час відповіді швидко, але знайти представника служби підтримки клієнтів, який є експертом у службі веб-хостингу, рідко. Отримати відповідь із Site5 легко. Отримати правильну відповідь набагато складніше.

Що ми думаємо про Site5

На ринку є місце для сервісу веб-хостингу, присвяченого розробникам та дизайнерам, але врешті-решт Site5 не здається правильним сервісом веб-хостингу, щоб заповнити цю нішу.

Сьогодні Site5, здається, рухається до безглуздях, підхожих підходів до веб-хостингу. Не те, що розробники та дизайнери хочуть чи потребують.

Site5 пропонує декілька приємних функцій, включаючи чистий графічний інтерфейс та підтримку багатьох функцій, які може знадобитися розробнику. Приємно мати можливість вибору місця розташування вашого сервера, а також можливість швидко та легко користуватися багатьма найпопулярнішими додатками.

Але за ціною, яку ви платите за Site5, приємно не здається достатньо хорошою. Таке ціноутворення може бути дуже обманливим, особливо якщо ви заплатите за два роки веб-хостингу, і я боюся, що багато хто, хто вибере Site5, будуть укладені в контракт, вони швидко переростуть.

Для справжніх розробників та дизайнерів ми пропонуємо HostGator, який пропонує плани за значно нижчою вартістю з більшою кількістю параметрів налаштування або A2 хостинг.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map