Weebly Review: Просте у використанні рішення для потреб вашого веб-сайту

Схоже, у кожного сьогодні є власний веб-сайт, будь то бізнес, мистецтво чи навіть просто особистий блог. Вам може бути цікаво, як багато людей можуть скласти гарний веб-сайт, не витрачаючи років на те, як кодувати все з нуля. На щастя, є спеціалізовані інструменти, які спрощують створення власного професійного веб-сайту. Цей огляд Weebly допоможе пролити трохи світла на один із найпопулярніших інструментів, який можна використовувати для створення зоряного веб-сайту.


Що таке Web Builder?

Перш ніж ми перейдемо до огляду Weebly, ми хочемо поговорити про веб-розробників загалом. Існує маса різних способів створення веб-сайту чи блогу, але найпопулярнішим інструментом для початківців є веб-розробник. Це тип програмного забезпечення, яке працює у вашому браузері і робить все кодування та побудову кожної сторінки автоматичною. Це часто засоби перетягування, які розбивають кожну сторінку на окремі редаговані частини. Це відвертає фокус від складного тегування та кодування, необхідного для розміщення на сторінці всього, де ви хочете.

У цьому огляді Weebly ми порівняємо найпопулярніші веб-розробники для початківців на даний момент. Хоча деякі з цих будівельників укомплектовані хостинговим варіантом, ми зупинимось на власне інструментах дизайнерів, що використовуються для створення сторінок, а не на самих веб-хостингах.

Що таке Weebly?

У цьому огляді Weebly ми розглянули безкоштовну версію платформи, доступну для всіх, хто має власний домен чи службу хостингу. Weebly зосереджений на комерційних сайтах, що включає будь-який тип послуги або веб-сайт, орієнтований на товар, де відвідувачі можуть зробити покупку. В Інтернеті є багато веб-розробників, але, як ми виявили для цього огляду Weebly, жоден з них не спрямований на електронну комерцію, як ця. Працює Square, надійна компанія з обробки платежів, Weebly має чітку увагу на продажі через свою спеціалізовану платформу.

Характеристики веб-будівельника Weebly

людина, роблячи записки

Зображення від StartupStockФото з Піксабай

Ми розглянули повний набір функцій цього огляду Weebly, починаючи з базового інтерфейсу користувача. Ця платформа працює з інтуїтивно зрозумілим набором інструментів перетягування, що означає, що ви можете буквально захопити елементи з будівельної панелі та розмістити їх на сторінці саме там, де вам це потрібно. Ви починаєте з основного шаблону і налаштовуєте заголовки та текст покроково. Є вбудований потік, який дозволяє легко переміщуватися по нових сторінках і гарантує, що ви не пропустите жодні важливі записи.

Інтерфейс Weebly

Інтерфейс перетягування розроблений для веб-дизайнера, який починається, тому немає тиску навчитися складному кодуванню, щоб все працювало плавно і надійно. Повторна тема, яку ми знайшли під час дослідження цього огляду Weebly, від багатьох сучасних клієнтів, – наскільки легкими та інтуїтивними були інструменти. Зовсім новий веб-розробник може вийти на платформу Weebly і створити новий, безпечний, працюючий веб-сайт за кілька хвилин..

Центр додатків Weebly

Інтегрований центр додатків дозволяє отримати доступ до розширених функцій, таких як інтеграція соціальних медіа, вбудовування відео та навіть сторонні рекламні віджети. Існує також декілька заздалегідь розроблених інструментів електронної комерції, які допомагають приймати платежі, видавати рахунки-фактури або сповіщати клієнтів про продажі та акції. Ці типи доповнень важко інтегрувати з нуля, але центр додатків Weebly полегшує додавання їх у ваш шаблон.

Ексклюзивні шаблони Weebly

Weebly може запропонувати багато, але вибір шаблонів може бути найкращою частиною. Для цього огляду Weebly ми розглянули багато різних конструкцій, і всі вони виглядали дивовижно. Інтерфейс перетягування чудово працює із шаблонами, що спрощує налаштування тексту та заголовків відповідно до ваших потреб. Заздалегідь зроблені шаблони виглядали професійними та гладкими, і ми вийшли з цього перегляду в Weebly, відчуваючи, що можемо створити практично все на цій платформі.

Ціноутворення

Ціноутворення на цю платформу разом з трьома іншими, на які ми розглядали цей огляд Weebly, не настільки прості, як цифри одного долара. Кожна з цих платформ пропонує багаторівневі пакети для своїх послуг, які можуть бути складними при додаванні в веб-хостинг, захист комерції та інші послуги преміум-класу. найменш дорогий відразу від кажана. Ціни, які ми знайшли за послуги преміум-класу для всіх чотирьох постачальників, починалися від п’яти доларів на місяць і до сорока доларів на місяць.

Як Weebly порівняно

ноутбук, нотатки, мобільний телефон і кава на столі

Зображення від Кевін Філліпс з Піксабай

Щоб побачити, як цей веб-розробник порівнюється з конкуренцією, ми розглянули три альтернативні веб-платформи для будівництва, схожі на одну та іншу. Для цього Weebly-огляду ми порівняли основні функції, доступні шаблони, простоту використання, сумісність браузера та якість обслуговування кожного з чотирьох постачальників.

Що ми розглянули

 • Weebly
 • Вікс
 • Квадратний простір
 • Gator Website Builder

Weebly

Простота використання

Якщо з цього огляду в Weebly було щось, що ми забрали, то з нами було легко працювати. Інтерфейс чистий та інтуїтивно зрозумілий, оскільки він був розроблений спеціально для веб-дизайнерів-початківців. Без сумніву, Weebly було найлегше дізнатися з чотирьох інструментів, які ми розглянули.

Підтримка клієнтів

Команда служби підтримки клієнтів Weebly мала чудові відгуки клієнтів, і у нас немає причин не погоджуватися. Існує спеціальна команда з обслуговування клієнтів, яка готова відповісти на ваші електронні листи та допомогти вирішити будь-які проблеми, які можуть виникнути. Вони є чудовим ресурсом, який допоможе вам провести вашу першу побудову веб-сторінок і зробити все безперебійним.

Особливості

Інтерфейс і набір інструментів Weebly – це не самий динамічний, який ми розглянули, але для дизайнера, який вперше почав працювати, він відповідає своєму призначенню. Існують чисті набори функцій, які ви можете реалізувати залежно від типу веб-сайту, який ви створюєте. Функції залежать від пропонованого вами продукту чи послуги, про що все інформується за обраним вами початковим шаблоном.

Шаблони

Наразі в Weebly доступно понад сімдесят шаблонів, де весь час додається більше. Існує велика різноманітність між шаблонами, і ті, які ми розглянули для цього огляду Weebly, легко редагувалися, чуйним рухом та чистим виглядом.

Сумісність браузера

Система Weebly працює в більшості браузерів, не повідомляючи про проблеми завантаження чи форматування попередніх користувачів. Платформа працює зі зміненою мовою Java, так що навіть старші браузери та операційні системи повинні мати можливість завантажувати набір інструментів для редагування.

Де ви можете дізнатися більше

Ви можете дізнатися більше про програму Weebly Builder та їхні можливості хостингу за посиланням: Weebly.com

Вікс

Це платформа для більш творчо налаштованих, оскільки ви маєте повний контроль над остаточним виглядом свого сайту. Немало варіантів для дизайну середнього рівня, тому непогано мати варіант, з якого можна почати з чистого сланця. Wix – це найбільш налаштована платформа, яку ми розглянули для цього огляду Weebly, і єдина, яка пропонує чисту початкову сторінку, яку можна редагувати без знань мови CSS або Java..

Простота використання

Платформа для веб-дизайну Wix спочатку проста у використанні, але стає трохи мутною, якщо вам потрібні вдосконалені функції. Різні варіанти програмування чудово підходять для тих, хто має трохи більше знань, ніж середній користувач, але не для тих, хто тільки починає. Це по суті лише настільки складне використання, як вам потрібно, особливо якщо ви вирішили інтегрувати новіші додатки або соціальні зв’язки..

Підтримка клієнтів

Не було багато позитивних відгуків про службу підтримки Wix, і це виділяється в цьому огляді Weebly. Існує мережа представників служби обслуговування клієнтів, яка дозволяє надсилати ваші електронні листи, але немає можливості негайно зв’язатися з ким-небудь по телефону або іншим способом. Платформа працює над тим, щоб покращити цю сторону, додавши автоматизовану допомогу для своїх клієнтів преміум класу.

Особливості

Нашими улюбленими функціями, які ми знайшли у Wix, були легко інтегровані медіа-галереї, оптимізований дизайн мобільних пристроїв та повна свобода персоналізованих макетів. Вони також мають чудовий набір інструментів для інтеграції в SEO із спеціалізованими планами, які допоможуть провести вас до початку результатів пошуку в Інтернеті.

Шаблони

У Wix є понад п’ятсот шаблонів на вибір, що дозволяє легко знайти щось заздалегідь створене для вашого конкретного бачення. Завдяки додатковій свободі динамічного редагування ви можете налаштувати кожен із шаблонів так, щоб він виглядав і завантажувався саме так, як вам потрібно. Кожен шаблон був розроблений фахівцем у галузі та готовий до завантаження одним натисканням кнопки.

Сумісність браузера

Платформа Wix невелика з точки зору мови програмування, тому немає жодної проблеми з підтримкою браузера. Деякі користувачі повідомили про проблеми з додатковими функціями, але це не був типовий досвід, про який розповідали досвідчені дизайнери. Цей набір програм запрограмований для роботи з усіма основними браузерами.

Де ви можете дізнатися більше

Ви можете дізнатися про доступні пакети Wix та спробувати їх інструменти веб-побудови за посиланням: Wix.com

Квадратний простір

Це найбільш впізнавана з чотирьох платформ, на які ми розглянули цей огляд Weebly, і в цьому є якась вагома причина. Квадратний простір бомбардує світ рекламою, намагаючись вивести їх ім’я у веб-простір, щоб усі бачили. Вони вважаються більш досконалими дизайнерськими платформами, і ціна відображає те, що додало мерехтіння. Це простий у використанні, але має круту криву навчання, коли ви звертаєтесь до розробки веб-сайту, орієнтованого на комерцію.

Простота використання

Якщо ви можете знайти шаблон, який не потребує великих редагувань, то ця платформа проста у використанні. Якщо вам потрібно зробити деякі редагування CSS або HTML, можливо, у вас буде більше часу. Це ідеально підходить для когось із другого чи третього веб-дизайну, тому крива навчання може бути крутою для першого користувача.

Підтримка клієнтів

Це була найсильніша мережа підтримки клієнтів, яку ми знайшли для цього огляду Weebly. Цілодобова підтримка обслуговується живими людьми, і між вами та фактичною людиною немає автоматизованих систем. Поточні клієнти клянуться командою підтримки, і це легко сподобалось із чотирьох веб-інструментів, які ми розглянули у зв’язку з цим.

Особливості

Квадратний простір має всі необхідні функції, але йому не вистачає особливостей дизайну. Це означає, що ви майже заблоковані в параметрах шаблону, якщо ви не знаєте, як перейти під капот і редагувати HTML або CSS коди. Це не неможливо обійти, але це сильно обмежує те, що ви можете зробити, коли мова йде про захищені комерційні сайти.

Шаблони

Це найдинамічніші та найкрасивіші шаблони, які ми розглянули для цього огляду. У галереї шаблонів було багато досвіду, що, безумовно, відображається на кінцевій ціні, яку ви платите за використання цих шаблонів. Якщо вам потрібен сайт, орієнтований на комерцію, то для цього є кілька варіантів; хоча не так багато, як Wix або Weebly.

Сумісність браузера

Простір квадрата був найдинамічнішим набором інструментів, який ми розглянули, що призводить до проблем зі старими браузерами. Це інструментарій, призначений для більш просунутих веб-сайтів, і хоча він може похвалитися універсальним доступом, були деякі повідомлення про проблеми зі старими браузерами та операційними системами.

Де ви можете дізнатися більше

Дізнатися більше про програму Squarespace та їх інструменти для створення веб-сайтів можна за посиланням: Squarespace.com Builder веб-сайтів Gator – це внутрішній інструмент дизайну популярного веб-сайту хостингу HostGator. Це дуже простий, простий у використанні інструмент для того, хто потребує швидкого та простого місця для демонстрації своїх виробів. Це не ідеально для тих, хто потребує комерційних інструментів, але він достатньо хороший як довідковий або портфоліо тип веб-сайту. Це дійсно чудовий варіант, якщо поєднувати його з їх хостинг-сервісами.

Gator Website Builder

Простота використання

Вся система перетягування без великої кількості настроюваних інструментів редагування, що робить її чистою та надзвичайно простою для розуміння. Це було найпростішим з веб-розробників, на які ми розглядали цей огляд Weebly, пропонуючи простий доступ з невеликими надмірностями.

Підтримка клієнтів

Відгуки нинішніх та минулих клієнтів переважно позитивні, багато людей відзначають, наскільки доброзичливими та швидкими були їхні відповіді. Оскільки це місце не для розширених комерційних веб-сайтів, не потрібно заглиблюватися в проблеми CSS або безпеки. Це допомагає впорядкувати їх систему підтримки клієнтів і зводить час реакції до мінімуму.

Особливості

Насправді не так багато функцій, доступних для їх основних планів, тож якщо вам потрібно щось динамічне або пов’язане з комерцією, ми рекомендуємо перейти до Squarespace, або в ідеалі – Weebly. Якщо вам потрібен простий комерційний веб-сайт із слабким впливом, слід розглянути розширений план HostGator, завантажений функціями.

Шаблони 2 зірки

Є кілька сотень шаблонів на вибір, коли нові параметри додаються постійно. Оскільки все перетягується, існує багато повторень та загальних тем у всіх доступних шаблонах.

Сумісність браузера 3 зірки

Від попередніх клієнтів було мало відгуків, тому ми не могли знайти жодних проблем із цієї сумісності. Набір інструментів, що пропонується за допомогою команди розробки веб-розробників Gator, розроблений для всіх найпопулярніших веб-переглядачів і сумісний з деякими бета-версіями, такими як Chrome або Firefox.

Де ви можете дізнатися більше

Дізнатися більше про розробника веб-сайтів Gator можна за посиланням: Hostgator.c ом

Остаточний вердикт

Немає нестачі в чудових варіантах зручних у використанні веб-будівельників, але ми повинні вибрати улюблену для цього Weebly-огляду. Хоча в Squarespace є безліч розширених варіантів, які ми любимо, він все ще не може порівнятись із повним набором функцій, доступним у Weebly. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, гострий і легкий для розуміння. Ми настійно рекомендуємо платформу Weebly для створення власного особистого веб-сайту чи блогу.

Рекомендовані зображення: Зображення від StartupStockФото з Піксабай

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map