Огляд Джимдо на 2020 рік: за лаштунками дивіться перед початком

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Зображення Джимдо Огляд веб-сайту

Враховуючи Джимдо для вашого веб-сайту?

Я зламав це для вас чудово в цьому закулісному огляді Джимдо.

Готовий до початку роботи?

Я думаю, що відповідь – так, ��

Маленька інформація про Джімдо

З часу заснування компанії в 2007 році, з Jimdo було побудовано 15 мільйонів веб-сайтів. Його клієнти включають підприємців, фотографів, музикантів та блогерів.

Засновники Джимдо, Фрідтьоф, Крістіан та Маттіас використовували відгуки клієнтів, для яких вони створили веб-сайти, щоб створити Джимдо.

Дізнавшись, що їх клієнтура хотіла створювати веб-сайти, але не хотіла обмежуватись, тому що вони не знали, як кодувати, допомогла формувати бачення німецьких чоловіків для своєї компанії.

Jimdo – це веб-сайт, що нагадує Wix та Weebly, що не вимагає від користувачів розуміння чи запису коду. Використовуючи заздалегідь створені шаблони, безкоштовні та платні користувачі сервісу можуть додавати власні елементи для персоналізації своїх веб-сайтів..

Джімдо ідеально підходить для новачків і людей, які також знають великий код.

Його цінові плани коливаються від безкоштовного до 20 доларів на місяць, що стягується щорічно, що робить його доступним варіантом для людей у ​​різних галузях та професіях.

Кілька конкурентів Jimdo – це Wix, Squarespace та Weebly. Пропонуючи подібні шаблони та плани ціноутворення, все залежить від того, якій компанії людина надає перевагу та які інструменти та функції сприймаються як найбільш вигідні для користувачів.

Деякі сайти електронної комерції стягують плату за транзакцію, тоді як Jimdo цього не робить. Це може призвести до значних змін, коли скорочення витрат стосується великого бізнесу, який багато продає через свої веб-сайти.

Простота використання Джимдо

Джимдо виймає здогадки зі створення користувальницького веб-сайту, надаючи простий конструктор веб-сайтів без коду.

Він продає підприємців та творців у багатьох сферах, включаючи письменників, фотографів, власників ресторанів, весільних планувальників та туристичних блогерів.

Шаблони, що надаються компанією, відрізняються стилем від гладкого та витонченого до сміливого та модного.

Кожна з них налаштовується, щоб користувачі Jimdo отримували веб-сайт, який вони бажають, що найкраще представляє їх або компанії, які вони хочуть просувати.

Перше, що потрібно зробити для створення веб-сайту – це вибрати шаблон та зареєструватися, використовуючи свою електронну адресу та вибір пароля.

Після підтвердження свого облікового запису, відкривши повідомлення, надіслане вам Jimdo, ви готові розпочати редагування свого веб-сайту.

Вам надається можливість назвати свою URL-адресу за допомогою брендингу Jimdo, якщо ви вирішили скористатися безкоштовним обліковим записом, придбати домен або використати домен, який ви вже придбали.

Налаштування вашого веб-сайту вимагає практики, і хоча все викладено акуратно і категорично, воно вимагає терпіння переміщати текстові блоки, змінювати кольори тла та додавати фотографії.

Ви можете завантажити або отримати доступ до Dropbox для зображень, що є приємною особливістю, якщо у вас немає багато особистих фотографій, збережених на робочому столі або ноутбуці.

Ви також можете редагувати елементи через додатки Jimdo для iPhone та пристроїв із підтримкою Android. Внесення змін на ходу – одна з особливостей, яку цінують багато бізнес-професіонали та творці.

Вони не завжди можуть мати доступ до комп’ютера, але у них є телефон або планшет, щоб негайно вносити зміни.

Однією з найбільших точок продажу Jimdo є можливість зміни шаблонів у будь-який час. Ви також можете створити веб-сайт з нуля, якщо ви вмієте кодувати.

Це дозволяє користувачам з усіх галузей життя та баз знань використовувати конструктор веб-сайтів для його потреб.

Оскільки домен та електронна адреса включені в платні плани Jimdo, ви можете буквально за один день створити веб-сайт, а вже наступного дня працювати і працювати без будь-яких проблем.

Готовий спробувати Джимдо?

Давайте перевіримо, як легко почати роботу з Джимдо

Тепер давайте подивимося, як легко це використовувати

Параметри електронної комерції з Jimdo

JimdoBusiness пропонує платним абонентам доступ до інтернет-магазину з необмеженими списками. Підприємці з довгим переліком товарно-матеріальних цінностей не користуються платою за трансакції.

Аналогічно, користувачі JimdoPro з меншою кількістю продуктів, не більше 15, також виграють від того, щоб не стягувати плату за транзакції.

Перевага оплати більш дорогого плану оплати полягає в цьому. Користувачі JimdoBusiness отримують пріоритетну підтримку клієнтів, коли на веб-сайтах справа йде на південь.

Цей тип преміум-сервісу часто коштує користувачам додаткових грошей щомісяця, але є його частиною щомісячного плану на Jimdo.

Інструменти та віджети змушують магазини електронної комерції працювати без проблем.

Замість того, щоб шукати роботу іншим компаніям або купувати додаткове програмне забезпечення та послуги, власники бізнесу та підприємці мають доступ до всього необхідного для проведення інвентаризації, просування своїх товарів та послуг, спілкування зі своїми клієнтами та навіть збору платежів за продану продукцію та надані послуги.

Готовий спробувати Джимдо?

Давайте перевіримо, як створити Інтернет-магазин із цими 4 відео

Шаблони веб-сайтів Jimdo

Шаблони Джимдо

Чудовий веб-сайт є запорукою завоювання довіри клієнтів та шанувальників до зацікавленості у тому, що ви можете запропонувати. Jimdo пропонує вам різноманітні шаблони на вибір, виходячи з цілі, яку ви маєте для свого сайту.

Вибирайте із наступних категорій залежно від ваших потреб:

• Бізнес
• Магазин
• Портфоліо
• Особисті

Бізнес-шаблони включають варіанти для туристичних агентств, ресторанів та веб-агентств, що спеціалізуються на SEO та маркетингу. Шаблони магазинів містять варіанти, ідеальні для продажу футболок, продуктів харчування та кексів.

Шаблони портфоліо ідеально підходять для фотографів, музикантів та графічних дизайнерів. Особисті шаблони варіюються від мінімалістичного до сміливого та захоплюючого.

Налаштування шаблонів легко завдяки включенню шрифтів, тексту, фотографій, аудіофайлів та відео.

Вам не потрібно знати, як кодувати, якщо ви не хочете додати щось додаткове на свій веб-сайт, наприклад, персоналізований банер або не хочете створити веб-сайт з нуля..

Доступні плани ціноутворення включають домен на один рік та доступ до електронної пошти – це те, за що вам доведеться додатково заплатити, якщо для цих послуг використовуєте інші компанії..

Jimdo Tools & Віджети

Інструменти, якими користуються користувачі Jimdo, включають послуги маркетингу та планування електронної пошти, створення контенту та управління соціальними медіа, відеогалереї, слайд-шоу фотографій, варіанти оплати, реєстрацію подій та підтримку чату для клієнтів, а також огляди компанії, продуктів та послуг..

Деякі віджети, які Джимдо рекомендує у своєму блозі, включають плаваючі кнопки соціальних медіа, яскраві кольорові та драматичні зображення, маркетинг електронної пошти, календарі, обслуговування клієнтів та аналітику.

Кожен призначений для покращення вашого веб-сайту, полегшуючи охоплення та залучення клієнтів у всьому світі.

Деякі з компаній, які працюють із веб-сайтами Jimdo, – це MailChimp, Doodle, Prezi та AWeber.

Компанії з інструментів електронної комерції включають PayPal, свіжі книги, Ticketbud та Munch.

Користувачі інструментів спільноти мають доступ до включення Rumbletalk, Olark, Polldaddy та Disqus серед інших.

Компанії, що займаються дизайном інструментів, що мають стосунки з Jimdo, включають 99Designs, SproutVideo, Bannersnack, Photosnack і Flickr, а також багато, багато інших.

Джимдо Домени & Електронна пошта

Оплачений рахунок отримує безкоштовний рахунок домену та електронної пошти. Це підтримує брендинг послідовно і позбавляє від необхідності використовувати додаткові сервіси для хостингу та спілкування з клієнтами та шанувальниками.

Безкоштовний акаунт Jimdo не має спеціального домену. Ім’я компанії, що займається побудовою веб-сайтів, прикріплене до нього, як і безкоштовні акаунти Wix та Weebly.

Якщо ви хочете персоналізовану URL-адресу, вам доведеться заплатити за неї. Це доцільно, якщо ви вже володієте доменом, хочете використовувати своє ім’я чи ім’я компанії, не маючи в URL-адресі брендингу Jimdo..

У вас з’явиться така можливість з моменту реєстрації облікового запису у веб-розробника веб-сайту. Ви також можете пізніше повернутися до цього варіанту, якщо ви ще не зробили рішення про це.

Джимдо SEO

Вбудовані інструменти SEO дозволяють швидко та легко отримати ваш веб-сайт масою. Наприклад, чи знали ви, що ви можете легко додати свій сайт до Google? Це вірно! Ви можете отримати доступ до інструменту індексації Google.

Це дозволяє взяти вашу URL-адресу та подати її в пошукову систему. Ще цікавіше, ви можете претендувати на право власності на ваш веб-сайт за допомогою Пошукової консолі Google.

Ви також можете встановити назву свого сайту та заголовки сторінки. Включаючи ключові слова, що описують ваш бізнес у заголовках вашого веб-сайту, ви збільшуєте шанси людей знайти вас після пошуку в Інтернеті, використовуючи ці слова та фрази..

Додавання описів сторінок та підготовка URL-адрес сторінки дозволяє людям знаходити вас простіше на основі ключових слів та фраз, які вони вирішили ввести в пошукові системи..

Огляд Jimdo щодо ціни

Ціноутворення Джимдо

Jimdo має три різні цінові плани для задоволення потреб своїх клієнтів. Кожен стягується щомісяця та пропонує широкий спектр функцій для певної групи людей. Наприклад, найосновніший з трьох планів – JimdoFree.

Як випливає з назви, використання плану не коштує грошей, а лише Jimdo.com субдомен.

Якщо ви хочете особисто брендувати свій веб-сайт, вам можуть бути цікаві два інші плани.

Перший – JimdoPro, який найкраще підходить для творців, фрілансерів та блогерів. Він коштує $ 7,50 на місяць, що виставляється на рік, і пропонує безкоштовний домен та електронний рахунок.

Окрім підтримки Jimdo, користувачі, які обирають цей план ціноутворення, отримують статистику доступу, базовий інтернет-магазин для 15 продуктів без комісій за трансакції та різноманітні віджети, які покращують веб-сайт та досвід для ваших клієнтів..

Веб-сайт без реклами також оптимізований для мобільних пристроїв, таких як смартфони та планшети.

Останній план ціноутворення, доступний через Jimdo, – JimdoBusiness. Він призначений для використання для підприємств та інтернет-магазинів.

Він коштує 20 доларів на місяць, що стягується щорічно і пропонує багато однакових функцій на JimdoroPro, включаючи безкоштовний домен та статистику.

Він постачається з пакетом ділової електронної пошти та персоналізованою пріоритетною підтримкою клієнтів від Jimdo.

Повний інтернет-магазин дозволяє вам перераховувати та продавати необмежену кількість товарів без плати за транзакції.

JimdoBusiness також дозволяє створювати коди знижок для своїх клієнтів, приймати різні форми оплати, включаючи PayPal та рахунки-фактури, та стягувати доставку, залежно від ваги товару. Що ще важливіше, Джимдо підтримує вас в курсі міжнародного права, щоб ваш інтернет-бізнес продовжував бути успішним.

Як і в іншому плані, у вас є доступ до SEO та веб-сайт, оптимізований для мобільних пристроїв, який люди можуть переглядати куди б вони не пішли.

Платні плани мають безкоштовну 30-денну пробну версію. Це дозволяє вам зрозуміти, чи підходить вам JimdoPro або JimdoBusiness. Якщо це не так, ви можете скасувати будь-який час протягом випробувального періоду, щоб не стягувати плату за послуги, що коштують за рік.

Інші компанії, що займаються будівництвом веб-сайтів, пропонують 14-денні безкоштовні випробування, тому Джимдо досить щедрий дає вам 30 днів для тестування речей.

Готовий спробувати Джимдо?

Підтримка Джимдо & Обслуговування клієнтів

Центр підтримки Jimdo розглядає теми, розбиваючи їх на категорії за темою.

До різних предметів, які вона надає, є основи, дизайн, домени & Електронна пошта, блоги, магазин, оптимізація пошукових систем, обліковий запис та поширені запитання.

Зразкові теми включають, як відновити забутий пароль та як змінити фонове зображення. Джимдо також вирішує інші проблеми через створення квитка на підтримку.

Ви можете вибрати проблему та заповнити контактну форму, щоб отримати відповідь від служби підтримки Jimdo.

Веб-сайт не визначає конкретних часових рамків відповідей, але зазначає, що якщо ви зробили кілька спроб зв’язатися з підтримкою без успіху, можливо, вам доведеться перевірити свою папку спаму та позначити відповідність як “не спам”..

Джимдо не пропонує телефонної підтримки. Однак він пропонує підтримку чату в прямому ефірі.

Він доступний відповідно до наявності персоналу з 9:00 до 17:00 тихоокеанський час. Якщо ви не можете зв’язатися з ким-небудь, не здайтеся. Ви до когось зв’яжетесь.

Заключні думки про Джимдо

Джимдо – чудовий розробник веб-сайтів для початківців.

Існує достатньо шаблонів на вибір, а налаштування деталей легко за допомогою функцій перетягування.

Плани ціноутворення доступні і пропонують багато економії часу та економічних можливостей.

Замість того, щоб платити за окремого провайдера електронної пошти, послуги хостингу, спеціаліста з SEO та менеджера соціальних медіа, ви маєте доступ до кожного з Jimdo.

Пріоритетна підтримка клієнтів для клієнтів JimdoBusiness вигідна тим, що люди, які підписуються на цей план ціноутворення, явно зацікавлені в необмежених списках, які він пропонує.

Якщо їх веб-сайт зазнав гикавки по дорозі, це може істотно зашкодити їхнім прибуткам.

Ось чому наявність спеціальної команди фахівців із підтримки, яка може допомогти в будь-який момент, окупається. Це коштує 20 доларів на місяць лише для цієї послуги!

Jimdo пропонує один з найдовших безкоштовних випробувань, доступний компаніям, що займаються будівництвом веб-сайтів. Замість всього двох тижнів ви отримуєте випробувати все на місяць.

Це дає вам достатньо часу, щоб випробувати воду, побачити, які функції ви любите і без яких не можете жити, і як вашим клієнтам чи глядачам подобається ваш веб-сайт, перш ніж взяти участь у платному плані.

Також доступні мобільні додатки для всіх типів пристроїв, на яких працює програмне забезпечення iOS та Android.

Якщо це було недостатньо зручно, у Jimdo також є облікові записи в соціальних мережах, які стосуються нових пропозицій, запитань клієнтів та слугують натхненням для людей, які розробляють власний веб-сайт.

Якщо тема не розглядається на веб-сайті Jimdo або в облікових записах соціальних мереж, ви можете розраховувати на те, що їхній персонал може відповісти на неї..

Якщо створити повністю функціонуючий веб-сайт за короткий та швидкий час без сприяння колективу веб-дизайну звертається до вас, Jimdo – це можливість розглянути.

Якщо ви все ще залишаєтесь на огорожі щодо того, який розробник веб-сайтів найкращий, у вас є можливість “спробувати, перш ніж купувати”, за допомогою тривалої безкоштовної пробної версії Jimdo..

Готовий спробувати Джимдо?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map