Порівняння Wix VS порівняно на 2020 рік (не приймайте помилкового рішення)

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


WIX Vs Weebly Огляд порівняння веб-сайтів

Є великий шанс, як ваше полювання на такі терміни

 • Wix VS Weebly
 • Що краще Wix чи Weebly
 • Приклади веб-сайту Weebly
 • Wix Vs Weebly Для Інтернет-магазину

Тому що:

Ви плануєте використовувати Wix або Weebly для створення свого веб-сайту.

Що має сенс:

Там просто, легко, і вони є бюджетними, незалежно від ваших знань у створенні веб-сайту.

Але:

Вам потрібно відповісти на кілька запитань, перш ніж тільки розпочати будівництво.

Подібно до:

Скільки це коштує, які інструменти я отримую, що стосується SEO, чи їх підтримка хороша.

Я впевнений, що їх є більше, але це напрямок питань, які ви шукаєте правильно?

Ось чому я створив порівняння Wix Vs Weebly.

Я хочу показати вам, як вони порівнюються, щоб ваше рішення було набагато простіше.

Почнемо, або просто перейдіть прямо до розділу, якщо вам потрібно.

Contents

Простота налаштування акаунта за допомогою Wix та Weebly

The спочатку і найважливішим кроком у створенні веб-сайту є підписання облікового запису через обрану компанію.

Для порівняння, давайте вивчимо Wix та Weebly. Тим самим ви отримуєте повний доступ до інструментів та функцій публікації веб-сайтів, а також до власних веб-адрес із певними планами членства.

Процес реєстрації в акаунті на Wix дещо відрізняється від Weebly, але обидва виявляються однаково простими.

Для початку вам знадобиться комп’ютер, ноутбук або мобільний пристрій, підключення до Інтернету та зареєстрована електронна адреса, яку ви можете перевірити.

Коли ви отримаєте ці елементи, ви будете готові зареєструватися в обліковому записі в компанії, яку ви вибрали.

Майте на увазі, що реєстрація в обліковому записі безкоштовна, але оплата за оплачений рахунок розблокує інструменти та бажані функції, які допомагають наблизити ваш бізнес, блог чи інтернет-магазин.

Реєстрація на веб-сайті Wix

Щоб зареєструватися у вільному обліковому записі на Wix, вам потрібно буде виконати ці кроки в порядку, у якому вони перераховані:

1. Відвідати www.wix.com.
2. У верхній правій частині сторінки натисніть Увійти. (може варіюватися за місцем розташування)
3. Введіть свою електронну адресу в поле.
4. Виберіть Я новий користувач.
5. Введіть пароль, який ви хочете використовувати для свого облікового запису.
6. Клацніть GO.
7. Виберіть шаблон, який ви хочете використовувати, і натисніть кнопку “Змінити” після наведення курсору на нього.
8. Або, якщо ви хочете, дизайн з нуля, виберіть порожній шаблон.

Ось короткий відеоролик про початок роботи з Wix, якщо ви краще щось переглядаєте (я вважаю за краще це ��)

Також у вас є можливість входу за допомогою свого Facebook або Google+ профілю.

Ця функція економії часу приймає інформацію, яку ви надали у своїх облікових записах у соціальних мережах, і використовує її для заповнення пробілів для вашого облікового запису на Wix.

Пам’ятайте, що він буде використовувати ту саму адресу електронної пошти та пароль, які ви надали до Facebook чи Google, якщо ви не змінили їх.

Wix не обмежує кількість веб-сайтів, які ви створюєте та публікуєте за допомогою безкоштовного облікового запису, а власники облікових записів Premium мають більше можливостей.

Ми обговоримо їх далі пізніше, тому зверніть пильну увагу.

Weebly Налаштування

Налаштування облікового запису в Weebly – це просто та займає декілька хвилин.

Щоб почати створювати веб-сайт, вам потрібно буде вказати своє повне ім’я, електронну адресу та вибір пароля.

Клацнувши надіслати, ви погоджуєтесь з умовами надання послуг та політикою конфіденційності компанії. Це крок, який ви не можете пропустити, оскільки він служить офіційною угодою.

Ви також маєте можливість зареєструватися через свої облікові записи Facebook або Google+. Деталі, включені у ваші профілі соціальних медіа, використовуються для створення вашого безкоштовного облікового запису на Weebly.

Це варіант, який варто використовувати, якщо ви хочете заощадити час на налаштування свого облікового запису.

Порівнюючи два процеси реєстрації, Wix та Weebly однаково прості.

Надаючи запитувану інформацію, користувачі сайтів отримують доступ до шаблонів, функцій та інструментів, які допомагають їм створювати, запускати та просувати свої нові веб-сайти.

Давайте перевіримо відео, яке було б чудово, щоб створити веб-сайт

Почніть безкоштовно з Wix або Почніть сьогодні Weebly безкоштовно

Наскільки зручні ці будівельники веб-сайтів

Можливість створювати, налаштовувати, просувати та публікувати веб-сайт видається великим завданням навіть для професійних дизайнерів.

Простота, в якій новачок може робити ці речі, є великим показником того, наскільки зручною є платформа публікації веб-сайтів, таких як Wix або Weebly.

На щастя для вас, ми протестували і те, і друге, і порівняно схожі за навігацією, спеціальними параметрами, функціями та інструментами.

Давайте подивимось, як працює кожна компанія, щоб ви могли прийняти рішення щодо використання свого власного веб-сайту, блогу чи веб-сайту електронної комерції.

Простота використання Wix

Користувачі Wix пропонують різноманітні варіанти. Не має значення, чи вам потрібен веб-сайт для вашого блогу, фотографії, інтернет-магазину, бізнесу чи портфоліо, у вас є варіанти.

Після того як ви створили обліковий запис і матимете електронну адресу та пароль для входу, вам потрібно буде натиснути на вкладку у верхньому лівому куті сторінки з написом “Мені потрібен сайт для …” Потім Вам буде запропоновано вибрати один із таких веб-сайтів:

• Бізнес
•Онлайн-магазин
• Фотографія
• Музика
• Дизайнер
• ресторани
• Проживання
• Події
• Портфоліо & Резюме
• Краса та оздоровлення
•Інший

Вибравши мету свого веб-сайту, ви зможете вибирати різні шаблони, які ви можете налаштувати, хоч як вважаєте за потрібне.

Ви можете змінити стиль використовуваних шрифтів, розмір використовуваних шрифтів та кольори використовуваних вами шрифтів, а також додати аудіо та візуальні носії інформації, фотографії та навіть власні банери, логотипи та ілюстрації до шаблон.

Якщо ви віддаєте перевагу будувати свій веб-сайт з нуля, ви можете вибрати порожній шаблон і налаштувати кожен його аспект.

Вибравши шаблон і розпочавши роботу над його налаштуванням, ви зможете отримати доступ до нього через “Мої сайти” вгорі сторінки.

Цей параметр показує всі веб-сайти, над якими ви працюєте, і дає вам змогу редагувати сайт, переглядати сайт або керувати сайтом.

Будь-які зміни, які потрібно внести, можна здійснити за допомогою цих параметрів. Якщо ви зареєструвались лише на безкоштовний рахунок, вам також надається можливість оновити до преміум-акаунта.

Wix пропонує простий редактор перетягування, який не потребує кодування або обмеження творчості. Це також безкоштовний та надійний хостинг, розширений ринок додатків та власне доменне ім’я.

Це зручно для мобільних пристроїв і навіть дає користувачам можливість створювати веб-сайти на одній сторінці, коли це потрібно.

Wix також надає реальні приклади клієнтів Веб-сайти HTML5 посилатися на натхнення.

Легко зручність використання

Як правило, для створення веб-сайту не потрібні спеціальні інструменти або знання кодування. Його мінімалістичні вимоги роблять привабливим і для початківців, і для професійних дизайнерів.

Вам потрібен комп’ютер або мобільний пристрій, підключення до Інтернету та обліковий запис Weebly.

Потім ви вибираєте шаблон і використовуєте конструктор веб-сайтів, щоб налаштувати деталі на свій смак.

Шаблони поділяються на такі категорії:

• Особисті
• Бізнес
• Група / організація
• Освіта
• Весілля
• Портфоліо
•Інший

Вибравши шаблон, ви зможете зробити його своїм. Опція перетягування дозволяє визначити, якими стилями, кольорами та розмірами шрифту виділяється текст.

Ви також можете додавати фотографії, графіку, аудіо та відео на свій веб-сайт, що робить його інтерактивним для відвідувачів.

Програми для iOS та Android, які підтримуються iOS, надають вам можливість створювати, редагувати та навіть керувати своїм веб-сайтом з мобільного пристрою.

Додатки безкоштовні і зараз доступні в App Store і Apple Play Store.

Підтримка активного веб-сайту в дорозі – це приваблива функція для зайнятих людей, як ви.

Як і звичайний веб-сайт, the Перетягніть редактор робить налаштування шаблону швидким та простим.

У додатках є сенсорний екран, розроблений спеціально для використання на мобільних пристроях, таких як смартфони та планшети.

Висновок простоти використання

І Wix, і Weebly прості у навігації та зручні в користуванні. Вони використовують подібні технології перетягування.

Однак, схоже, Wix краще організований, оскільки він містить вкладки меню, що випадає, що допомагає користувачам легко знаходити свій веб-сайт.

Наприклад, користувачі Wix можуть вибирати “Мої сайти”, “Шаблони”, “Огляд”, “Підписки” та “Підтримка”. Вони також можуть змінити мову на сайті з англійської на рідну.

Порівняння цін на Wix VS порівняно з цінами

Ціни на Wix

У Wix є п’ять різних варіантів ціноутворення для користувачів.

Найбільш базовим є план підключення домену. Це 4,08 долара США на місяць і на ньому відображаються реклами торгових марок Wix.

Іншими ціновими планами є:

Таблиця цін Wix

Комбо призначений для особистого користування. Він постачається з однорічним доменом безкоштовно і коштує $ 9,75 на місяць. Він має 3 Гб пам’яті та 2 ГБ пропускної здатності.

Необмежений призначений для підприємців та фрілансерів. Він також постачається з однорічним доменом безкоштовно і коштує $ 12,92 на місяць. Ви отримуєте ваучер на суму 300 доларів, два додаткові програми та 10 ГБ пам’яті, а також необмежену пропускну здатність.

Електронна комерція найкраща для малого бізнесу. Він постачається з однорічним доменом безкоштовно і коштує $ 16,58 на місяць. Ви отримуєте рекламний ваучер на суму 300 доларів, два додаткові програми, 20 ГБ пам’яті та 10 ГБ пропускної здатності.

VIP надає першочергову підтримку. Він постачається з однорічним доменом безкоштовно і коштує $ 24,92 на місяць. Ви отримуєте рекламний ваучер на суму 300 доларів, два додаткові програми, доступ до лінії підтримки VIP, 20 ГБ пам’яті та необмежену пропускну здатність..

Кожен платний план пропонує функції, які подобаються клієнтам Wix, які користуються такими речами, як Google Analytics та огляди веб-сайтів.

Визначення, на який платний план піти, потребує часу та ретельного розгляду. Все залежить від того, наскільки ви очікуєте використовувати свій веб-сайт щомісяця і що ви будете ним використовувати.

Так, у них вільний план, але …..

Я розумію, безкоштовно – це чудова ціна.

Якщо ви просто возитися і тестувати, займіться цим.

Але:

Якщо ви навіть на 1% серйозні, не забудьте вкласти гроші в платний план.

Цінові ціни

Weebly пропонує чотири цінові плани для своїх клієнтів на вибір.

Варіюючись від ціни до 25 доларів на місяць, кожен пропонує додаткові функції, але однакову кількість підтримки клієнтів.

Щоб повністю зрозуміти, що ви отримуєте з обліковим записом Free, Starter, Pro або Business, важливо подивитися, чим вони відрізняються один від одного.

Ось скільки коштує кожен план ціноутворення та що він пропонує:

Цінові ціни

Безкоштовні акаунти нічого не коштувати для запуску і дозволяють створювати необмежену кількість сторінок на своєму веб-сайті. Ви отримуєте перевагу безкоштовного хостингу, але не маєте можливості видалити ім’я Weebly з адреси вашого веб-сайту.

Початкові рахунки коштує 8 доларів на місяць і видаляє всі сліди брендингу Weebly з URL-адреси вашого веб-сайту. Ви можете підключити власний домен, що дозволяє додатково налаштувати адресу. Однією з переваг оплати рахунку є те, що ви отримуєте домен безкоштовно протягом одного року.

Про облікові записи коштують 12 доларів на місяць та забезпечують захист паролем серед інших функцій. Як і в обліковому записі Starter, вони мають однорічний домен. Використання власного імені чи назви компанії в якості URL-адреси – це можливість, оскільки ви не будете піддаватись бренду Weebly в адресі свого веб-сайту..

Бізнес-рахунок повністю інтегрований з усіма доступними функціями за 25 доларів на місяць. Як і інші платні плани, він постачається з безкоштовним доменом, який корисний протягом року. Усі брендинги компанії видаляються за допомогою цієї платної опції, що дозволяє створити пам’ятний веб-сайт та веб-адресу, які люди пам’ятають.

Вікс та Вієблі подібні за ціною. Вони пропонують подібні функції, а також ухвалюють важке рішення щодо кращої угоди.

Це дійсно зводиться до того, які інструменти, шаблони та функції вам найбільше подобаються.

Потім ви можете вирішити, з якою з двох компаній, що будують веб-сайти, працювати.

Просто додати:  Що мене цікавить, це те, що я вважаю, що шаблони Wix є більш привабливими, тому я відчуваю, що отримую більше грошей на свій долар.

Почніть безкоштовно з Wix або Почніть сьогодні Weebly безкоштовно

Як вони порівнюються з шаблонами тем

Шаблони Wix

Wix пропонує різноманітні теми для вибору. Категорії шаблонів включають бізнес, Інтернет-магазин, фотографію, музику, дизайн, ресторани & Їжа, житло та події.

Ви можете переглядати НОВИЙ !, Найпопулярніші та Порожні шаблони.

Ось, наприклад, кілька категорій шаблонів Wix:

Параметри теми шаблону Wix

Деякі з найпопулярніших шаблонів включають в себе юридичну фірму Boutique, сучасний готель, дієтолог, художник душі та весільну фотографію.

Після завантаження шаблону ви зможете додавати аудіо, відео, текст та фотографії.

Прокручування паралакса полегшує перегляд веб-сайту для ваших клієнтів та шанувальників.

Шаблони Weebly

Weebly пропонує чуйні теми для багатьох веб-сайтів, включаючи магазини електронної комерції та особисті або ділові блоги.

Кожен з них можна налаштувати за допомогою кольорів, розмірів та стилів шрифту, а також додавання віджетів та піктограм.

Абзаци тексту та фотографій можна вимкнути самостійно, що є ефективним способом висловити ідею чи концепцію, яку ви намагаєтеся просувати..

Є фотографії з високою роздільною здатністю та зручністю для вибору в Інтернеті, а також ряд фільтрів, які змінюють зовнішній вигляд зазначених фотографій.

Ви можете змінити зображення відповідно до ваших потреб та вподобань, розмиваючи, обрізаючи чи різко розширюючи їх.

Деякі шаблони на вибір включають Габердар, Брік, Папір, Маркер, Бредлі, Редо, Подорож, Вплив, Оазис і Квадрат.

Висновок шаблону

Знову ж таки, Wix та Weebly пропонують вам широкий вибір шаблонів. Кожна з них є повністю настроюваною та інтерактивною, що є плюсом при спробі привернути увагу клієнта чи вентилятора.

Все зводиться до того, доступний вам шаблон чи через Wix чи Weebly. Вартість також може грати фактор, оскільки деякі шаблони безкоштовні, а інші – ні.

Загалом, я надаю перевагу Wix у цій галузі через те, скільки категорій та шаблонів вони готові використовувати майже для будь-якої людини, яка потребує створення веб-сайту.

Не хвилюйтеся, проте, Weebly також піклується про бізнес, якщо ви вирішите ними скористатися.

Приклади веб-сайтів

Я подумав, що було б непогано показати вам кілька прикладів веб-сайтів, що використовують кожну платформу.

Приклади веб-сайту Weebly

Давайте перевіримо приклад веб-сайту, який використовує Weebly для живлення свого сайту.

Готовий стіл

Веб-сайт Ready Desk

Приклади веб-сайтів Wix

Тепер перегляньмо кілька прикладів веб-сайтів Wix.

Маленькі паперові воїни

Веб-сайт за допомогою Wix

Садові ферми Авант

Веб-сайт, створений за допомогою Wix

Особливості та спосіб порівняння один з одним

Wix та Weebly пропонують широкий спектр функцій, призначених для подобання власникам малого та великого бізнесу, фрілансерам, художникам, музикантам та фотографам.

Обидва пропонують преміальні можливості SEO, а також ряд маркетингових інструментів. У кожного є свої шаблони на вибір, які можна налаштувати і легко маневрувати.

Wix пропонує бібліотеку фотографій із зображеннями, можливості фонового відео та параметри 3D-ефектів паралакса, які надають вашому веб-сайту новий вимір.

Weebly дозволяє складати та надсилати електронні листи своїм клієнтам та шанувальникам. Це дозволяє вам ділитися Огляди YELP на вашому веб-сайті.

Weebly дозволяє вашому бізнесу надавати обслуговування клієнтів через Facebook.

Компанія оновила свій список пропозицій у лютому, щоб включити Social Reviews, зібрані з Facebook, YELP, Google+ та Twitter, а також TubePress, який дозволяє створювати відео-галереї для обміну на вашому веб-сайті..

Здається, Wix випереджає гру, постійно додаючи нові функції, які користувачі зможуть регулярно використовувати.

Хоча Weebly робить неабияку частку в розробці нових ідей та інструментів, Wix має перевагу, роблячи свої веб-сайти ще більш приємними для клієнтів та інтерактивними.

Wix Vs Weebly SEO Порівняння

Недостатньо мати чудовий веб-сайт. Вам потрібна оптимізація пошукових систем (SEO), щоб допомогти клієнтам та шанувальникам швидко знайти вас.

Коли людина вводить слово або фразу в поле пошуку в пошукових системах Google, Bing або Yahoo, ви хочете стати першим веб-сайтом, який з’явиться.

Це збільшує шанси клієнта чи шанувальника відвідати ваш веб-сайт, оскільки він видимий і легко доступний.

Wix SEO

Майстер SEO з Wix дозволяє користувачам використовувати пошукові фрази та конкретні ключові слова для націлювання на клієнтів.

Це допомагає вам краще класифікуватись в пошукових системах і, в кінцевому рахунку, привернути трафік на ваш веб-сайт без оплаченої реклами.

Wix також пропонує сайт Analytics, який допоможе вам визначити, звідки беруться ваші клієнти та вболівальники, і наскільки ви рейтингові в порівнянні з конкуренцією.

Користувачі веб-сайту також мають доступ до статей та навчальних посібників, які навчають їх кінців та результатів оптимізації пошукових систем..

Webly SEO

Одні з найбільш вражаючих функцій SEO, які Weebly пропонує, – це мапа сайту, яка буквально дозволяє вам бути більш видимими в результатах пошукової системи, автоматизованого пінгвінгу при створенні нового вмісту, точкового форматування HTML, метаописів, продуманих та деталізованих, інших тегів про всі зображення та конкретні сторінки.

Якщо нічого з цього не має для вас сенсу, не хвилюйтеся. Користувачі Weebly мають доступ до посібника, який переглядає їх усе, що їм потрібно знати про SEO.

Почніть свій веб-сайт сьогодні з Wix абсолютно безкоштовно

Порівняйте маркетингові характеристики Wix та Weebly пропонуйте

Веб-сайт не підходить до маси без гарного старомодного маркетингу.

Ось чому так важливо для компанії, з якою ви вирішили працювати з вбудованими інструментами, які полегшують маркетинг.

Особливості маркетингу Wix

Wix пропонує ShoutOut Email Marketing, а також співпрацює з Eventbrite для продажу квитків на спеціальні заходи, що проводяться вами та вашою компанією.

Існує Контакт-менеджер, який дозволяє відслідковувати контакти, клієнтів, членів сайту та передплатників, а також засоби зв’язку, які дозволяють починати та додавати до розмов, що ведуться між клієнтами та шанувальниками вашого веб-сайту.

Якщо продається маркетинг, Wix виконує чудову роботу, щоб надати вам те, що вам потрібно, щоб ефективно розповсюджувати слово про свою компанію, її продукти та послуги або талант, яким ви сподіваєтесь поділитися з громадськістю.

Особливості маркетингу

Weebly виводить здогадки щодо досягнення цільової аудиторії, надаючи вам речі, необхідні для ефективної реклами ваших постів, продуктів та послуг та місії.

Одна з особливостей, яка виділяється – це інтегровані конструктори форм. Збирайте потрібну інформацію від ваших клієнтів чи шанувальників швидко та легко без знання кодування.

Ще одна особливість, яку варто згадати, – це інструменти планування Weebly. Це дозволяє автоматизувати вміст відповідно до потреб вашого бізнесу чи веб-сайту.

Додавання кнопок соціальних медіа пов’язує все разом. Це допомагає вам спілкуватися з людьми, які часто відвідують ваш веб-сайт, і запрошувати їх до розмови, спілкуючись там, де вони займаються, у Facebook, Twitter, YouTube, Pinterest та Instagram.

Ідея полягає у створенні вмісту, яким вони хочуть поділитися з родиною та друзями. Це один із найпростіших способів досягти більшої аудиторії за допомогою найкращих клієнтів та найвідданіших шанувальників.

Wix Vs Weebly на підтримку клієнтів

Коли потрібно швидко відповідати, команда підтримки клієнтів не просто оцінена, це необхідність. Саме завдяки цьому Wix та Weebly виділяються серед своїх клієнтів.

Обидві компанії знайшли час, щоб створити сторінку часто задаваних питань (FAQ) для вирішення негайних проблем щодо створення, просування, ведення блогів та продажу продуктів через відповідні веб-сайти..

Служба підтримки клієнтів Wix

Центр підтримки Wix пропонує відповіді на найактуальніші запитання клієнтів, які зручно організовані за темою та підтемою.

Найкращі питання компанії можна знайти внизу сторінки з форумами користувачів, які дозволяють членам веб-сайту також відповідати на запитання..

Якщо ви знаєте, як щось працює з Wix, ви можете поділитися цією інформацією з іншими користувачами на форумі з цієї теми.

У ньому також є навчальні відеоролики, які знайомлять користувачів з платформою Wix та різними функціями, пропонованими безкоштовними та платними підписками. Звернутись до працівника не так просто, як здається.

Коли ви шукаєте способи зв’язатися з Wix електронною поштою, чатом або телефоном, ви перенаправляєтесь до Центру підтримки, де ви змушені передавати власну інформацію.

Якщо на веб-сайті є номер телефону або віджет для чату в реальному часі для клієнтів, він практично непомітний, не роблячи додаткових пошуків в Інтернеті або переглядаючи теми та підтеми, щоб знайти його.

Підтримка клієнтів

В Weebly є довідковий центр, який надає статті з різних тем, написаних, щоб допомогти користувачам допомогти собі, не вимагаючи офіційної підтримки клієнтів.

Потім є заповнена форма запиту, яку вони заповнюють, якщо не можуть знайти рішення своєї проблеми.

Він знаходиться в довідковому центрі і просить детально описати проблему, з якою ви стикаєтесь.

Щойно ви надасте запитувану інформацію (ім’я, електронну адресу, випуск тощо), ви надсилаєте запит на додаткову допомогу.

На веб-сайті Weebly не вказано конкретний термін отримання відповіді, тому, можливо, найкраще зв’язатися із службою підтримки клієнтів через чат або електронну пошту.

Ви також можете відвідувати навчальні заняття, які допомагають ефективніше запускати веб-сайт.

Ще кілька думок щодо підтримки клієнтів

У обох Wix та Weebly важко знайти деталі про те, як звернутися до спеціаліста служби підтримки.

Однак Wix ускладнює завдання тим, що чітко не надає контактну інформацію на своєму веб-сайті.

Після перекопок по сторінках Weebly ми змогли знайти інформацію про електронну пошту та чат в реальному часі, а також онлайн-контактну форму.

Хоча обидва центри підтримки були заповнені статтями, навчальними відеозаписами та додатковими ресурсами, схоже, Weebly має перевагу в обслуговуванні клієнтів, оскільки він пропонує своїм клієнтам звернутися до фахівців служби підтримки з додатковими питаннями та невирішеними питаннями..

Тестування підтримки клієнтів

Під час тестування цих двох, Weebly виграв руки вниз. Вони пропонують послугу чату прямо тоді, коли ви будуєте свій сайт. У мене виникли проблеми з пошуком способу щось відредагувати, і Weebly зміг допомогти мені відразу.

Отже, Wix або Weebly для Інтернет-магазину?

Для мене я рекомендую Wix бути найкращим для інтернет-магазину для малого бізнесу!

Я вірю, що Вейблі досягає значних успіхів у цій галузі.

Але для мене я люблю всі шаблони, додатки, функції та зусилля, які вони докладають, щоб зробити це.

Загалом, якщо ви справді розглядаєте Інтернет-магазин, перейдіть до топ-5 найкращих будівельників веб-сайтів електронної комерції, які я зібрав разом.

Я думаю, що у вас буде краща ідея після відвідування цього.

Wix VS Weebly Висновок

І Wix, і Weebly пропонують надійні варіанти для тих, хто будує веб-сайт.

Від простого інтерфейсу до функцій перетягування, щоб створити ваш сайт як професіонал, але без складної кривої навчання.

Сподіваємось, у вас є краще уточнення того, як вони порівнюються, і полегшить ваше рішення шляхом.

Створіть свій веб-сайт із Wix безкоштовно або Почніть сьогодні Weebly безкоштовно

Тому:

які ваші думки щодо Wix та Weebly?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map